מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

אשכול: תתייעצו, תשאלו, אבל בסופו של דבר תחליטו לבד והכי חשוב לא להיכנע ללחץ חברתי

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים

תתייעצו, תשאלו, אבל בסופו של דבר תחליטו לבד והכי חשוב לא להיכנע ללחץ חברתי

אהלן,

ככה, הנושא הבא ידבר על דעות של אנשים בכללי לגבי פירסינג. [מבוגרים / צעירים / נוער]..
    נא לקרוא את האשכול עד הסוף ובמידה ויהיה לכם משהו להוסיף תוכלו לרשום בתגובה ואם אני ייראה לנכון להוסיף, אני אערוך את האשכול.

נוער - 13 - 18
    צעירים - 19 - 24
    מבוגרים - 30 ומעלה

70% מבני הנוער / צעירים עושים פירסינג במקום מסוים כי הם אוהבים את זה..
    30% מבני הנוער עושים פירסינג עקב לחץ חברתי ולא כי הם באמת רצו..

ככה..
    אין כל שום סיבה שתיכנעו ללחץ החברתי - תעשו פירסינג כלשהו רק אם אתם באמת אוהבים את העגיל וכי נדלקתם על זה.. והכי חשוב להימנע ממקומות מסוכנים במיוחד, אני אישית לא ממליץ.
    גם אם אומרים לכם שמכוער מה שאתם הולכים לעשות ואתם אוהבים.. תעשו. אבל תתייעצו, תעשו מה שנוח לכם.. וכמובן תשאלו ותקשיבו להורים.

הדעה של המבוגרים בד"כ ממה שיצא לי להכיר שלילית.
    לכן, תצטרכו לשכנע את ההורים ולהסביר להם שזה גיל ושזה יעבור.. אחרת לא תמיד תוכלו לעשות הכל על דעת עצמכם.

לגבי פירסינג?
    מומלץ מאוד לבדוק איפה הכי מתאים לכם.. לא כל עגיל יכול להתאים למבנה הפנים שלכן, ככה שיש עגיל שיתאים על מבנה פנים מסוים ויש עגיל שלא יתאים על מבנה..
    יש כאלו שיתאים להם עגיל בגבה ויש כאלה שיתאים להם עגיל באף.. צריך לעשות לא מעט שיקולים ולא העיקר לחורר - אל תשכחו שיש מקומות שבעתיד שתרצו להוציא יהיה לכם סימן שלא ייצא. ככה שצריך לעשות שיקול גם מהבחינה הזו שהיא לא פחות חשובה ולא העיקר לחורר באזורים שלא יתאימו לכם בכלל.

בקרוב המשך לנושא.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 02/12/12 ב 15:38

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 13/06/08, 01:42
  2. 4\5 שנים,אבל התנהגות של Newbis
    על ידי Rom4nz` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 49
    הודעה אחרונה: 28/05/07, 18:12
  3. תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 10/12/06, 16:25
eXTReMe Tracker