מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: חנות בפתח תקווה שלדעתי אסור להתקרב אליה

gila nargila gila nargila מנותק טירון
    קיבל לייק
    4 פעמים

חנות בפתח תקווה שלדעתי אסור להתקרב אליה

אני שונא להרוס לבן אדם פרנסה,אני לא חושב שזה נכון,אבל כאן מדובר כבר בדבר שיציל אחרים... יש חנות בפתח תקווה בשם ''נחלה שופ'' אשר ממוקמת במרכז העיר ברחוב יוסף ספיר ליד התחנה המרכזית.

הטבק סביר והנרגילות סבבה שלא תבינו אותי לא נכון,אבל התודעת שירות של הבן אדם שואפת לאפס!! אם זה היה רק ממקרה אחד הייתי שותק,אבל אני כל הזמן שומע מאנשים .

השירות של הבן אדם שמוכר שם פשוט ברמה של גועל נפש!! קודם כל יש לו חוק מפגר שאומר שחייבים לקנות טבק מ100 גרם מינימום(ואם אני רוצה 50 גרם? זה טבק במשקל הרי) , בנוסף הבחור לא מוכן לענות על השאלה ''איזה טבק יש לך?'' (בדרך כלל תקבלו תשובה ''יש הכל אבא'לה אם אתה רוצה תקנה אם לא לך'') ואם זה לא מספיק הוא גם לא נותן לערבב טבק.

עכשיו אני לא מבין,אתה מוכר טבק במשקל,ועוד שם בגדול על החנות שלט ''טבק במשקל הכי טוב בעיר'', אבל בעצם אתה אוסר עליי לקנות במשקל שבא לי לקנות,ולערבב טבקים שבא לי לערבב?

השירות של הבחור שם בקיצור ממש ממש גרוע, לא פעם ולא פעמיים הוא מעיף אותנו מהחנות ואומר לנו אל תקנו לכו לחנות אחרת. כאשר שואלים שאלות בסיסיות,כמו כמה עולה הנרגילה הזאת? או איזה נרגילה טובה יש לך להציע או איזה טבקים יש לך,הבן אדם מקבל עצבים ועונה כמו חתיכת חרא .

כששאלתי אותו בצורה יפה ובדיבור יפה,למה הוא לא שם שלט שעליו כתוב את כל סוגי הטבקים? כי יש לו משו כמו 50 והוא לא מוכן להגיד אותם. ואני בתור לקוח רוצה לראות ולבחור,אז למה לא לשים שלט לעזעזאל וככה לא ישגעו אותו? על זה הוא ענה לי ''אבא'לה , גם אם אני ישים שלט ימשיכו לשאול איזה טבקים יש,פה זה פתח תקווה , עיר של אהבלים. ''

בקיצור אם גרמתי לבן אדם אחד לפחות לא ללכת אליו יותר,אני שמח כי לזבל כמו לזבל בנחלה שופ לא מגיע פרנסה. הוא מתייחס ללקוחות כמו אל חיות ! רק בשבוע שעבר עברנו אצלו לקנות טבק וכאשר התעניינו קצת אילו סוגי טבק קיימים אצלו,והאם אפשר 50 גרם ולא 100,הוא ענה ואני מצטט ''אל תקנו פה אני רק מרוויח מכם. לכו לחנות אחרת, לך אבא'לה... גם אם תרצה אני לא אמכור לך עכשיו. (ולא אני לא ילד בן 13 שמשגע אותו,אני מדבר על הרבה מאוד אנשים בפתח תקווה שחווים את זה בקנייה אצלו)
    נערך בפעם האחרונה על ידי gila nargila : 16/11/12 ב 15:37

horny horny מנותק טירון
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    5 פעמים
    אוווווו אווו איזה סיפור עשית באמת שאתה ילד קטן שמשגע אותו
    אני במקומו כבר הייתי מרביץ לך עם איזה גוף של סורית גדולה.
    מביא אליו חברים שישגעו אותו, משגע אותו לבד " תערבב לי טבק, תביא לי 50 גרם טבק"
    הבן אדם בעל עסק רוצה לקוחות רציניים לא כל מיני ילדים קטנים שיעשו לו עבודה שיערבב עכשיו את כל הטבק שלו בשביל 10 גרם טבק למכור.

ShtiviI ShtiviI מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי horny צפה בהודעה
    הבן אדם בעל עסק רוצה לקוחות רציניים לא כל מיני ילדים קטנים שיעשו לו עבודה שיערבב עכשיו את כל הטבק שלו בשביל 10 גרם טבק למכור.
    בחייאת אחי בנאדם שרוצה למכור לא יתנהג כמו שמוק ללקוחות שלו. הוא לא עושה לנו טובה שהוא מוכר לנו טבק אנחנו עושים לו טובה שאנחנו באים לקנות אצלו, כי מבחר לא חסר ובטוח יש טבק יותר טוב ממה שהוא מוכר ואולי אפילו ביותר זול.

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    בנאדם זבל הייתי מביא את כל פתח תקווה לזיין אותו.

קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי horny צפה בהודעה
    לא מביא שום חברים שישגעו אותו. אני מעשן הרבה שנים ולמרות שאני לקוח קבוע אצלו שנים ופנים מוכרות בחנות,היחס שלו הוא יחס שלא ראוי להתפרנס... לא עשיתי שום סיפור מי שרוצה שיקנה
    קחו דוגמה מחנות ''נרגילה לנד'' ברמת גן,שבאורגינל הטבק שם לא משו אבל השירות מספר 1 שנתקלתי בו . יודעים לשרת לקוחות,ותשמע לי טוב מי שפותח עסק של נרגילות לא יכול לצפות לעסק רציני של לקוחות בני 30+
    הרי בינינו רוב המעשני נרגילה הקבועים שקונים בקביעות אלה נוער וגילאי 20+ ...

עכשיו אני אומר לך שלבן אדם יש 50 סוגי טבק,אני בתור לקוח רוצה את הזכות לבחור אחרת בשביל מה יש לו כל כך הרבה סוגי טבק ? אבל הבן אדם לא מסכים להגיד את כולם כי ''יש יותר מדיי'' או במילים שלו ''יש הכל אבאלה'' ... אה יש הכל?? אז תביא אפרסק... ''אין אפרסק אבאל'ה'''

אתה מפגר יענו? במקום לתת שירות חרא ולדבר כמו זבל,שים בחנות רשימה של כל הטבקים וככה כל לקוח יסתכל יבחר ויקנה. ככה מקצרים תהליכים ככה עושים כסף פי 2 וככה משרתים לקוח. גם אם אני בן 10 שמשגע אותו,מי שרוצה להצליח בעסק צריך קודם כל לדעת להתייחס עם לקוחות ויש לקוחות טובים שלא עושים יותר מדי רעש,ויש לקוחות שמתעניינים מה לעשות.
    ההתנהגות של האיש לא מתאימה והרבה אנשים מפתח תקווה יעידו על זה... הבן אדם נותן לך תחושה שהוא עושה טובה שהוא בכלל פתח את החנות היום.

הוא חי במין סרט של ''יש לי אלף לקוחות אני לא צריך אותך'' ,ותשמע לי לא למדתי מנהל עסקים אבל ככה לא משיגים לקוחות חדשים... אם הוא אומר לי בפנים '' לך לחנות אחרת אני לא צריך אותך '' אז הבן אדם מפגר וטיפש זה אלף בית בעסק... אתה לא יכול לסמוך על הלקוחות הקיימים כל הזמן אתה צריך כל הזמן לייצר עוד ועוד לקוחות שיהיו קבועים.

אז בן אדם שלא יודע לשרת לקוח,מצידי שיהיה לו את הטבק הכי טוב בארץ, לא מגיע לו להתפרנס בכבוד.
    נערך בפעם האחרונה על ידי gila nargila : 19/11/12 ב 02:07

Kalfin Kalfin מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    גם אני הייתי אצלו ומאז אני לא חוזר הוא מתנהג חרא לכל שאלה וכשאני שואל אם יש לו נחלה 250 הוא שואל ״מה זה נחלה ? ״
    לא לקנות ממנו הוא לא מבין כלום מהחיים שלו ומנרגילה..

jointAndMe jointAndMe מנותק טירון
    שם פרטי
    jointAndMe
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני הייתי בחנות כמה פעמים דפקה המוכר סבבה ומדבר יפה אם הוא אומר שיש הכל יש הכל פשוט תגיד לו מה הטעם שאתה רוצה כאילו שאתה לא יודע איזה טעמים קיימים
    השירות סבבה אין לי תלונות על החנות

ynon1995 ynon1995 מנותק טירון
    שם פרטי
    IDyd
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואי אחי אתה לא שפוי..
    למה אתה לא קונה בזולה של בננה?!?!? אפילו עם זה מרחק-זה משתלם!
    מחירים נוחים בטירוף ובאמת שיש שם שירות מושלם!!
    לך לפתח תקווה-שעריה , "הזולה של בננה"

קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ynon1995 צפה בהודעה
    וואי אחי אתה לא שפוי..
    למה אתה לא קונה בזולה של בננה?!?!? אפילו עם זה מרחק-זה משתלם!
    מחירים נוחים בטירוף ובאמת שיש שם שירות מושלם!!
    לך לפתח תקווה-שעריה , "הזולה של בננה"
    אני גר ליד אחי אני קונה קבוע שם. אין על הטבק של בננה בעולם !! (מנהלים אם תוכלו לינעול את הנושא הזה אין עוד טעם בו תודה)

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    הלקוח תמיד אבל תמיד צודק!
    ותאכלס המוכר שם באמת חצי קלאץ'(פעם אחרונה שהייתי שם זה היה לפני 6 שנים יכול להיות שהשירות החמיר עם השנים)

אגב...
    מי פה מפ"ת??

נושאים דומים

1. גבר נמצא פצוע אנוש באתר בנייה בפתח תקווה
    על ידי Reporter בפורום מבזקי חדשות ואקטואליה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 03/04/10, 12:00
  2. שלושה פצועים קשה מדקירות בפתח תקווה ונתניה
    על ידי Reporter בפורום מבזקי חדשות ואקטואליה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/03/10, 03:50
  3. בית הספר לפלמנקו בפתח תקווה - שיעורים חדשים