מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

אשכול: אשכול הטבק הגדול! + דעות אישיות

Satlam Satlam מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    13 פעמים

אשכול הטבק הגדול! + דעות אישיות

תפוח - הריח של הטבק ממש ממכר מרגישים כאילו ממש מציאה אבל בשימוש הוא ממש רגיל נמאס מאוד מהר ומתי שהוא נשרף יש טעם חזק של גחל ,את הטבק הזה מוכרים בכל מקום הוא הטעם הבסיסי ביותר שיש ואם אתם לא אוהבים פירות וטעמים מיוחדים זה הטבק שאתם מתפשרים עליו..
    ציון 6.5/10

תפוח-נענע - זה טעם מיוחד ממולץ מאוד לחורף !!! פותח את הגרון ונותן תחושה של מנטה ותפוח טעם טעים מאוד נורא ממליץ וזה גם אחלה גיוון למי שאוהב את התפוח הרגיל והטוב..
    ציון 7/10

אבטיח - איכסס חרא טהור כ"כ מצטער שהרסו את הטבק הזה נשרף מהר וגם עושה כאבי ראש ממש לא ממולץ
    ציון 4/10

אבטיח נענע
    - אוקיי זה מתחיל להשתפר זה פחות כאבי ראש טעם מורגש יותר של הנענע מאשר אבטיח אבל באמת שאחלה..(גם ממולץ לחורף)
    ציון 7.5/10

אבטיח מלון - ווווואוווו זה הדברר הכי טעים שאני אישית טעמתי האבטיח ממש לא עושה כאבי ראש המון מורגש לבסוף אתה יכול לשים לשבת על אותו ראש 4 פעמיים והטעם יהיה מורגש עדיין ממש ! הטבק הכי טוב שאי פעם טעמתי..
    ציון 10/10

לימון נענע - הטבק הכי מוכר של הנענע עם טעם עדין של לימון למי שאוהב לימון זה ממש ממולץ למי ששונא לימון שיתרחק !
    ציון 8/10

נענע - לפי שמועות זה טעם הגבלתי לאנשים זה פותח את הגרון כל כך שכבר קשה לקחת שכטה אפילו לפעמיים צריך לחכות כמה דקות שזה ירגע ..
    ציון 5/10

מלון - טעם בדיוק לנרגילה כיף מאוד לעשן הטעם כיפי מתאים לקיץ מאוד אבל חלק מבתי הנרגילה שמוכרים טבק יכולים לעשות את הטעם הזה לטעם של מים מכיור..
    8/10

דובדבן - רעעע ממש נשרף מהר אחרי 2 שכטות הטעם משתנה למשהו מגעיל ביותר !..
    ציון 3/10

המלצות:תגזרו את הטבק לחתיכות קטנות עם מספריים ואחרי כל שימוש לשים במקרר שומר על הטריות שלו

וגם תזהרו מבתי נרגילות ותדאגו שהטבק שהם מוכרים בא באריזה סגורה ואטומה כי כבר היו מקרים של טבק עם חומר ממכר !!

האשכול בנעוץ ישן אז חשבתי לפתוח חדש ,אז כל זה דעה שלי אני מקווה שתשתפו גם את מה שאתם חושבים על הטעמים שלמעלה ואפילו על עוד טעמים ששכחתי לרשום...

-אם יהיה הרבה תגובות אני גם יוסיף גחלים וגם יפרט בקצרה על סורית ומצרית וכל זה-

דעות

ציטוט במקור פורסם על ידי Atmosfears צפה בהודעה
    אבטיח זה טבק מצוין תלוי מאיפה
    כל טבק

אבל יש טעמיםכמו סוכריות שאיפה שלא תקנה זה מגעיל

לא לקנות את הזבל הזה

אני עכשיו עם אבטיח ולימונענע נהנה אחושרמוטה

ציטוט במקור פורסם על ידי ShtiviI צפה בהודעה
    שמע בתכלס נחלה זה טבק שמחזיק יפה, למרות שהטעם שלו קצת קקה אחרי שמשתמשים פעם אחת בטבק של כפר יסיף או של חסן נרגילות מלוד.
    אני אישית אוהב מלון, אבטיח ותפוח.
    אבטיח לא יצא לי כמעט למצוא משהו על איכות אבל פעם חבר שלי הביא מחסן נרגילות בלוד והיה מעולה. גם התפוח שלו מטורף דרך אגב.
    מלון ניסיתי באום כולתום כמה פעמים אבל לא יצא לי לקנות.

נערך בפעם האחרונה על ידי Satlam : 04/11/12 ב 00:24

Atmosfears Atmosfears מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    מגניבול�
    קיבל לייק
    8 פעמים
    אבטיח זה טבק מצוין תלוי מאיפה
    כל טבק

אבל יש טעמיםכמו סוכריות שאיפה שלא תקנה זה מגעיל

לא לקנות את הזבל הזה

אני עכשיו עם אבטיח ולימונענע נהנה אחושרמוטה

קיבל לייק
    13 פעמים
    סאמקק תראה איזה רע זה 25 נכנסו הפורום מת שיתקנו קצת חוות דעות אולי זה ישפר משהו

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    למה לקלל?
    כל הודעה שלך זה "הפורום מת הפורום מת"
    אני לא רוצה לתת לך אזהרה אבל אתה מגזים.
    יש אשכול בנעוץ של טבקים,סתם בזבוז זמן.
    כל הכבוד על ההשקעה והמאמץ אבל אם היית בוחן טוב היית רואה שיש.
    אשמח אם תפתח פה עוד דברים בסגנון אבל שאין אותם בנעוץ (לינקייה וכו').
    אם אתה רוצה להחיות את הפורום תפתח פה אשכולות לעניין ולא סתם אשכולות כמו:http://www.szf.co.il/f262/t170525/

אם תרצה לפתוח אשכול של תחרות,משהו מהסוג שעשית עכשיו,אתה מוזמן להתייעץ איתי אולי נחשוב על משהו ביחד.
    שוב אני לא נותן לך כלום כרגע,אבל תשים לב גבר.
    שבוע טוב!

alexey93 alexey93 מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    alexey93
    קיבל לייק
    23 פעמים
    אם אתה לא מציין על איזה טבק (של נחלה,אל פאחר...) אתה מדבר כל האשכול הזה מיותר לגמרי כי להגיד שדובדבן נישרף אחריי 2 שאכטות זה ממש דפוק בגלל שהטעם עצמו לא קשור לאיך שהטבק נישרף,אם החברה עצמה עושה חרא טבק אז גם בטעם מלון וגם בטעם דובדבן יהיו אותו דבר.

ShtiviI ShtiviI מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    שמע בתכלס נחלה זה טבק שמחזיק יפה, למרות שהטעם שלו קצת קקה אחרי שמשתמשים פעם אחת בטבק של כפר יסיף או של חסן נרגילות מלוד.
    אבטיח לא יצא לי כמעט למצוא משהו על איכות אבל פעם חבר שלי הביא מחסן נרגילות בלוד והיה מעולה. גם התפוח שלו מטורף דרך אגב.

קיבל לייק
    13 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shay_cohen56 צפה בהודעה
    למה לקלל?
    כל הודעה שלך זה "הפורום מת הפורום מת"
    אני לא רוצה לתת לך אזהרה אבל אתה מגזים.
    יש אשכול בנעוץ של טבקים,סתם בזבוז זמן.
    כל הכבוד על ההשקעה והמאמץ אבל אם היית בוחן טוב היית רואה שיש.
    אשמח אם תפתח פה עוד דברים בסגנון אבל שאין אותם בנעוץ (לינקייה וכו').
    אם אתה רוצה להחיות את הפורום תפתח פה אשכולות לעניין ולא סתם אשכולות כמו:http://www.szf.co.il/f262/t170525/
    אם תרצה לפתוח אשכול של תחרות,משהו מהסוג שעשית עכשיו,אתה מוזמן להתייעץ איתי אולי נחשוב על משהו ביחד.
    שוב אני לא נותן לך כלום כרגע,אבל תשים לב גבר.
    שבוע טוב!
    בנעוץ זה דיי ישן למה לא לעדכן ביותר יפה סתם בשביל עוד דעות של אנשים
    ציטוט במקור פורסם על ידי alexey93 צפה בהודעה
    אם אתה לא מציין על איזה טבק (של נחלה,אל פאחר...) אתה מדבר כל האשכול הזה מיותר לגמרי כי להגיד שדובדבן נישרף אחריי 2 שאכטות זה ממש דפוק בגלל שהטעם עצמו לא קשור לאיך שהטבק נישרף,אם החברה עצמה עושה חרא טבק אז גם בטעם מלון וגם בטעם דובדבן יהיו אותו דבר.
    אני יותר בכיוון של טבק ביצור ישראלי (בעיקר כל האזורים שעוסקים בנרגילה כמו יפו כפר יאסף וכל אלה) לא נראה לי שהרבה קונים טבק נחלה אל פאחר זה יקר
    ציטוט במקור פורסם על ידי ShtiviI צפה בהודעה
    נחלה אישית אני לא מכיר אנשים שקונים היום הרוב כבר עבר למשקל

Atmosfears Atmosfears מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    מגניבול�
    קיבל לייק
    8 פעמים
    אצלי בעיר בוואדי רוב הטעמים באמת מפציצים חוץ מאלה שמגעילים מטבעם כמו סוכריות

הסמל האישי של Itzik990
    Itzik990 Itzik990 מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    איציק
    קיבל לייק
    1 פעמים
    טבק במשקל שניסיתי והוא טוב בנהריה הוא מלון,ענבים,לימונענע,מחלטה לבנונית,מנטה,אבטיח מלון,נענע צהובה או איך שלא קוראים לזה שכחתי חחח..בטח יש עוד כמה אבל לא עולה לי.

bsc142 bsc142 מנותק טירון
    שם פרטי
    נדב
    קיבל לייק
    4 פעמים
    אבנים אבטיח ממש טעים אבל קצת נמאס אחרי חודש חודשיים .
    טבק תפוח לדעתי הכי טוב .
    וטבק פספילורה להתרקח כמו אש , פעם אחת עישנתי אחרי שתי דקות סגרתי תנרגילה זרקתי תקופסה לשיחים חחח

Beats Beats מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תפוח תמיד זורם וזה מה שקונים כי אין הרבה מבחר, כשיש הזדמנות אז פסיפלורה או לימונענע במשקל מיאסיף .

נושאים דומים

1. אשכול הביקורות הגדול!
    על ידי Solex1 בפורום משחקי רשת - כללי
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 22/12/07, 23:41
eXTReMe Tracker