מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: אריק זאבי - פרישה

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים

אריק זאבי - פרישה

קשה לי לחשוב שסמל כזה פרש הוא אדם אדיר חזק בעל ידע ונסיון ירבים מכול הג'ודוקאים שיש בישראל
    מבט מזווית אחרת אל אירוע הפרישה של אריק זאבי

אף פעם לא חשבתי שאני יסקר את האירוע הפרישה של אריק זאבי האדם שלימד אותי ועוד הרבה אנשים לא להיכנע ולתת את הכול לא להיות שחצן הכול הוא לימד אותו הוא בין הספורטאים מהדור הישן

קודם הקדמה על האריק

אריק זאבי הוכיח שהוא ספורטאי נדיר דווקא בשני הכשלונות הכי גדולים שלו במשחקים האולימפיים בבייגינג ובלונדון. כמעט ואף אחד לא ביקר אותו על ההפסדים הכואבים שלו באותם קמפיינים, למרות שמדינה שלמה חיכתה למדליות האולימפיות שלו. מצד שני, תמיד יזכרו לו את ההישג הגדול באתונה 2004 ואת העובדה שהוא הישראלי שהביא הכי הרבה צופים לתחרות אולימפית כלשהי.

זו גם הסיבה שפרישתו של אריק זאבי הייתה כל כך אלגנטית ויפה, ובעיקר כל כך אמיתית. היינו שם כדי לשמוע את הספורטאי הכל כך נערץ ביומה האחרון של הקריירה הספורטיבית שלו, וכדי ללוות את היום הזה דרך נקודתהמבט שלו ושל מקורביו. היה מנחם לגלות שאריק זאבי, בניגוד לתחזיות שלו מלפני כמה חודשים, ימשיך ככל הנראה בספורט - תחילה כמאמן נבחרת ישראל לקדטים ואולי בעתיד כיור הוועד האולימפי הישראלי. כן, הרעיון שנזרק על ידי יור איגוד הג'ודו משה פונטי הפך לנושא השחיה המרכזי באירוע הפרישה של אריק זאבי. מי יודע? היו לא מעט דברים גדולים שהתחילו כרעיונות הזויים.

מילותיו של אריק
    "אחרי קרוב ל-30 שנה בה אני מתחרה כג'ודוקא פעיל אני תולה את הבגד. למרות שאני מתרגש עכשיו, זו לא היתה החלטה קשה עבורי. בסיטואציה הנוכחית לא היתה לי אפשרות אחרת. זה כבר לא בוער בי", אמר זאבי "התחלתי לקרוא כתבות מהעבר, לראות קרבות בהם הפסדתי. אני חושב שאני מהספורטאים היחידים שלא יכולים להתלונן על היחס התקשורתי שקיבל. היו הוגנים אתי. אני גאה בקריירה שעשיתי, אני לא מאוכזב. אני גאה שייצגתי את המדינה, למרות שזה ישמע כמו קלישאה, היתה לי את הזכות להניף את דגל ישראל ולקבל תמיכה ממדינה שלמה. בזכות הספורט הפכתי למי שאני".
    מעבר לעובדה שישמש כמאמן נבחרת הקאדטים, זאבי סיפר על המשך הדרך, מחוץ לעולם הג'ודו: "אני מוכן כעת להתמודד עם השלב הבא בקריירה שלי. צריך לדעת לשחרר ולהמשיך הלאה. אני רוצה להישאר קשור לג'ודו ולספורט כי זה חלק ממני ואני רוצה לתרום, אך יש אתגרים נוספים שאני רוצה לכבוש ואני רוצה לנסות את כוחי בדברים אחרים. אני מוכן לאתגר".

אז שהיה לאריק בהצלחה בתור המאמן של נבחרת ישראל

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    זהו? ניהיה זקן?
    מעניין עם מישהו יחליף אותו

נושאים דומים

1. מה אתם חושבים על אריק זאבי ? (ג'ודו)
    על ידי RapeJoiNt בפורום אומנויות לחימה