מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: הצעה אני חושב שהגיע הזמן שאתחיל לתרום את הידע שלי.

Sparksflares Sparksflares מנותק טירון
    שם פרטי
    sparks
    קיבל לייק
    0 פעמים

הצעה אני חושב שהגיע הזמן שאתחיל לתרום את הידע שלי.

שלום לכולם,

אתם לא מכירים אותי אני גם לא חבר פעיל בפורום, בפוקוס הגעתי לפה כשדפדפתי בין מאמרים בגוגל בנושאים הקשורים לתחום.
    בכל אופן נהנתי לקרוא פוסטים של אנשים עם כל מיני בעיות וסיטואציות לא פטורות בנוסף אוכזבתי לראות שהרבה מהתגובות
    שקיבלו אותם אנשים שהיו צריכים עזרה. היו תגובות ללא שום ביסוס כל אחד מביע את דעתו בנושא בלי שום רקע מקצועי...
    ומוליכים את אותם האנשים למקומות לא רצויים עם עוד יותר בעיות...

בכל אופן קצת רקע על עצמי:

אני ספארקס-פליירס,
    ואני לא אוהב להציג את עצמי במומחה לאומניות הפיתוי כי זה שטויות אומנות הפיתוי היא חלק מאוד מכל עולם התקשורת הבין אישית ובאופן כללי
    של האנושות וצורת הפעולה חשיבה והמניע שלנו.
    לכן הוסיף ואספר שאני יוכל לעזור לכם בכל הקשור לתקשורת בין אישית, קריאת שפת גוף, טון דיבור ואיך להשתמש בקול שלכם בצורה הנכונה, יצירת משיכה, תת מודע ומודע,
    פסיכולוגיה, nlp למי שמכיר, וכמובן איך ליצור איטרקציה עם אשה, אני בעל רקע נרחב בהיפנוזה גם אוכל לענות על שאלות בנושא אבל באופן מצומצם כדי להמנע מכל מיני ניסויים שאתם עלולים לנסות.
    עבודה על ביטחון עצמי, עבודה על עצמינו כאנשים, עבודה על איך להיות יותר מצליח, ועוד...

למה אני עושה את זה? לא למטרות רווח!!!
    עכשיו אתם בטח חרטה...
    אבל זו האמת אני פעם הייתי כמו חלק גדול מהחברה בפורום עד שלקחתי את עצמי בידיים והתחלתי לחקור ללמוד לנסות לטעות לנסות שוב לטעות לנסות שוב עד שלמדתי...

לסיכום הייתי שמח להיות חלק מהפורום ולענות על שאלות אך לצערי אני משחק מול יריב מאוד חזק שנקרא זמן.
    לכן אוכל לענות לכל השאלות דרך מיילים. המיילים צריכים להיות אנונימים לחלוטין.
    יש לי הרבה פניות אז אשתדל לענות כמה שיותר מהר. הכי חשוב הוא שהפאלפון עליי ואני אוכל לענות גם כשאני לא מול מחשב.

זה המייל שלי:[email protected]
    * חשוב מאוד לציין לא אעזור לאנשים שלומדים את התחום בשביל לעשות בו שימוש לרעה.

מקווה לשמוע ממכם ולעזור לכם כמה שאוכל

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    סחטיין על היוזמה

נושאים דומים

1. תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 18/01/12, 19:20
  2. תגובות: 31