מציג תוצאות 1 עד 16 מתוך 16

אשכול: איך להיפטר מנמלים, נמלים בבית, נמלים בגינה, הרחקת נמלים, הדברת נמלים - הסוף לנמלים!

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים

איך להיפטר מנמלים, נמלים בבית, נמלים בגינה, הרחקת נמלים, הדברת נמלים - הסוף לנמלים!

* כל הכתוב נכתב מניסיון אישי שלי עם הבעיה ומציאת פתרון לבעיה. אין כאן שום ניסיון שלי למכור מוצר כזה או אחר, המוצר המוצע אינו שייך לי או משווק דרכי בשום אופן כזה או אחר. לכן יש סיבה אמיתית שכדאי שתמשיכו לקרוא עד הסוף.

טוב תשמעו אני חושב שהנושא הזה הולך להיות שימושי לאלפי משפחות בישראל ואני לא סתם פותח את זה, מדובר כאן בבעיה מאוד נפוצה בבתים בישראל ובמיוחד בדירות קרקע.
    המטרה העיקרית שלי שהנושא הזה יעלה למעלה בתוצאות החיפוש ויעלה את המודעות של אנשים לאיך באמת אפשר להיפטר מנמלים בדרך מאוד יעילה ופשוטה.

למה דווקא אני זה שרושם את זה? מן הסתם שזה מניסיון אישי. אני לא מנסה לשווק שום מוצר ששייך לי בדרך כזו או אחרת.
    אז ככה, אני גר בדירת קרקע ויש לנו המון נחילים של נמלים בגינה ועם הזמן אותם נחילים התפשטו גם לתוך הקירות של הבית, הנמלים פשוט נכנסות לחריצים בקירות, למשקופים, שקעי חשמל ומה לא.
    קנינו סטוקים ספריים של RAID, אבקות נגד נמלים, חומר מיוחד לשטיפה של הבית שמרחיק נמלים ובקיצור מה לא... שום דבר לא באמת עזר.
    זה אולי עזר לפרק זמן מאוד קצר והרג את אותן הנמלים שהיו באיזור, אבל אחרי קצת מאוד זמן הנמלים חזרו כמו גדולות.

עשיתי מה שכל אחד היה עושה, חיפוש בגוגל. חיפשתי בעברית "איך להיפטר מנמלים", "נמלים בבית" וכו'... וכו'...
    זה לא באמת הביא אותי לפתרון שנשמע לי יעיל... באמת שניסיתי הכל... אז עברתי לחיפוש באנגלית.

אחרי שתכירו את מה שאני הולך להציג לכם, שתשמעו על המושג "מדביר נמלים" אתם תצחקו שקיים דבר כזה.

אני רוצה להציג לכם את המוצר הבא שלא קיים בארץ ואין לי מושג למה לא משווקים אותו לארץ, זה המוצר הכי יעיל שאי פעם תמצאו נגד נמלים.
    שם החברה הוא Terro, וכתובת אתר הבית שלהם היא: www.terro.com

לחברה יש מלא מוצרים שמוקדשים אך ורק לנושא הזה, נמלים בבית, נמלים בגינה, ואפילו מוצרים לטיפול נגד נמלים בגנים ציבוריים. הם עובדים על שיטה מאוד מאוד יעילה שפותרת את בעיית הנמלים באופן מאוד נקודתי ויעיל.

הינה סרטון של הבעלים של החברה בארה"ב שמציג את המוצרים שלו שכולם עובדים על אותה שיטה:

הוא יצר פשוט חומר נוזלי שהנמלים נמשכות אליו, הנמלים באות לזה כמו מטורפות ולא מפסיקות לקחת חלקים מזה אל תוך הקן.
    הנמלים מביאות את החומר כל כך עמוק לתוך הקן עד כדי כך שזה מגיע למלכה שלהן ומחסל גם אותה.
    ברגע שהקן מושמד, כל הנמלים האלה הן נמלים "חופשיות"... אין להן שום קן בסביבה ולכן הן גם מפסיקות להתקרב לחומר הזה או לחפש בכלל אוכל.
    או שהנמלים מתות בתוך הקן, או שתתחילו למצוא נמלים מסוממות מהחומר מהלכות לכם בבית ואז נופלות ומתות, או שפשוט תראו כבר לבד אחרי יום אחד את כל הנמלים זרוקות מתות בבית וכל מה שצריך זה לטאטא אותן.

הפתרון הזה הוא כל כך טוב משום שזה מחסל את כל הקן, ברגע שהקן מחוסל והמלכה מתה אין לנמלים מה לעשות יותר.
    הינה סרטון שצילמתי שתראו איזה יפה זה עבד אצלי בבית:

תראו דרך איזה חריץ קטן כל הנמלים מגיעות.
    לא היה לי מושג שהן מגיעות משם עד ששמתי את ה-TERRO.
    ברגע שבערך 2 נמלים מגיעות ומגלות את זה, הן לוקחות את זה לקן ובדרך מפזרות פרומון שמביא ביחד איתו את כל הנמלים מהקן ואז אתם מתחילים לראות אותן מגיעות בשורה כמו מסדר

יום אחרי ששמתי את זה וקמתי בבוקר, גיליתי מאות גוויות של נמלים זרוקות לי בבית ועוד כמה שמסתובבות מסוממות והולכות כאילו תקף אותן שד.

מאיפה השגתי את זה?
    אם אתם צריכים לחסל נמלים בתוך הבית, קנו את זה דרך איביי: http://www.ebay.com/itm/390081976404...84.m1439.l2649
    אם אתם רוצים לחסל את הנמלים בגינה, קחו את המוצר הזה: http://www.ebay.com/itm/Terro-OUTDOO...item5ae7e0495c
    (במידה ומשהו מוצא מוכר זול יותר מהמוכר הזה בבקשה לעדכן אותי כדי שאוכל להציע כאן את המחיר הזול ביותר)

כל חבילה מגיעה עם 6 מלכודות.

המשלוח עלה קצת יקר אבל זה היה שווה את זה, עדיף מאשר לקנות את כל הספריים החסרי תועלת. זה באמת פותר את הבעיה אחת ולתמיד.
    אפשר גם לנסות להתמקח עם המוכר ואולי לקבל במחיר זול יותר.

לא עושה ריחות לא נעימים, לא מלכלך, לא מרעיל את הסביבה חוץ מאת הנמלים.

מה שחשוב זה שלא תפריעו לנמלים לעשות את מלאכתן, תנו להן להנות מהאוכל.
    הדגש פה הוא על סבלנות חברים, ככל שתתנו לנמלים לעבוד ולא תפריעו להן ככה הן יקחו יותר חומר לקן וככה הן ידביקו אחת את השנייה מהר יותר עד שזה יחסל את הקן כולו.

אם הנושא עזר לכם בבקשה תרשמו לאתר ותרשמו את הפידבק שלכם.
    אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול. (דף שאלות ותשובות של TERRO)

בהצלחה! =)

מילות מפתח:
    נמלים בבית ; נמלים בחצר ; נמלים בגינה ; נמלים במרפסת ; נמלים בחדר ; נמלים במקרר ; נמלים בארונות מטבח ; נמלים באמבטיה ; נמלים בארון בגדים ; נמלים במטבח ; נמלים בגינת ירק ; נמלים באדניות ; הרחקת נמלים ; הדברת נמלים ; חיסול נמלים ; חיסול קן נמלים ; חיסול נחיל נמלים ; נמלים בדשא ; נמלים בחדר אמבטיה ; נמלים במיטה ; נמלים במזרון ; נמלים בנענע ; נמלים בעצי פרי ; נמלים בעצי זית ; נמלים בעציצים ; נמלים בצמחים ; הדברת נמלים בצורה טבעית ; הרחקת נמלים בצורה טבעית ; נמלים בקירות ; נמלים בקיר ; נמלים ברהיטים ; נמלים בחשמל ; נמלים בשקע חשמל ; נמלים בתמי 4 ; נמלים בתוך הקירות ; נמלים בתוך הקיר ; נמלים בתנור ; נמלים בקומקום ; נמלים בכל הבית ; איך לחסל קן נמלים ; איך לחסל נמלים ; איך לחסל נחיל נמלים ; איך לחסל מלכת נמלים; ג'ל נגד נמלים ; חומר נגד נמלים ; מה עושים נגד נמלים ; טיפול נגד נמלים

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    וסתם בשביל לעניין אתכם עוד קצת:

בחיים שלי לא ראיתי כמות כזאת של נמלים... קן מטורף של נמלים שפשוט הביא את כל הצבא שלו בגלל החומר הזה. הן חולות על החרא הזה.
    פשוט מוצר מוצלח וחבל שלא משווק לישראל.

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אלוף, כמה השקעה הבאת כאן.. סחתיין.
    כל הכבוד, ותודה-רבה.. (=

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    סחתיין על השקעה,אני במקום הזה שבסרטון האחרון הייתי מביא להביור ושורף אותם.

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    יותר יעיל וכייף לראות אותן מתות לבד אחרי שכל הקן חוסל מהחומר

הסמל האישי של _N1Tr0s_
    _N1Tr0s_ _N1Tr0s_ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    121 פעמים
    פשי תודה רבה עידן

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    וואי עידן אתה לא מבין כמה עזרת לי אני שונא נמלים פעם בטעות אכלתי תפוצ'יפס גריל בתוספת נמלים אני כלכך שונא אותם...
    תמיד באים אלי לחדר וואי פתרון אדיר!!

הסמל האישי של Or
    Or Or מנותק אחראי קהילה
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    373 פעמים
    תותח אחי, השקעה מטורפת.

adiidan adiidan מנותק טירון
    שם פרטי
    עדי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל הכבוד על ההשקעה

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    טוב קניתי את הערכות לגינה חייב להגיד שזה עובד פצצה גם בגשם, שימו לב איך הנמלים נמשכות לחומר בטירוף גם כשהוא נמצא בתוך קופסא סגורה עם חריצים קטנים
    :

ממליץ לשים את הסרטון על איכות גבוה כדי שתוכלו לראות את הנמלים בבירור.
    זה מגיע עם 2 יתדות כדי לנעוץ את הקופסא לאדמה שלא יעוף מהרוחות או כל דבר אחר.
    למשל יש לי חתולה שכל הזמן מסתובבת אצלי בגינה ובלי היתדות היא פשוט הייתה שופכת לי את כל החומר.

הסמל האישי של Or
    Or Or מנותק אחראי קהילה
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    373 פעמים
    באמת פיתרון מעולה, מאיפה קנית את זה?

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    צירפתי קישורים בהודעה הראשונה
    יש רק באיביי זה לא משווק בארץ. זה קיים בארה"ב.

alextz5 alextz5 מנותק טירון
    שם פרטי
    ארקדי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    היי עידן. יש לי מספר שאלות.

ביקרתי באתר וראיתי את המוצר שמכיל 6 קופסאות. האם הוא מגיע עם החומר או שאת החומר צריך להזמין בנפרד

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    הקופסאות מגיעות עם החומר כמובן, לא ימכרו לך רק קופסאות.
    צפה בסרטון הראשון ותבין איך משתמשים בזה.

זה יעיל מאוד אתה רק צריך להניח באיזור שבו נמצאות הנמלים מומלץ כמה שיותר סמוך לקן והן פשוט יתחילו לאסוף את זה.
    מה שחשוב אבל זה סבלנות כי לוקח זמן עד שהנמלים אוספות מספיק חומר לקן.

itayari itayari מנותק טירון
    שם פרטי
    איתי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הי עידן,

קודם כל תודה על המידע והלינקים!
    הקשבתי לעצתך והזמנתי את המוצרים גם לבית וגם לגינה.
    הנחתי את המלכודת ממש ליד המקום שבו שביל הנמלים עובר וחיכיתי בציפייה במשך 10 דקות שהנמלים יגשו לפיתיון אך הם לא ניגשו ורק כאשר ממש שפכתי את החומר בשביל שלהם אז הם התחילו לאכול אותו אך גם אז היו עדיין נמלים שהמשיכו לעבור בדרכים אחרות ולא ממש התקרבו לחומר הנוזלי.
    לבסוף פשוט שפכתי את החומר ליד כל שביל מעבר של נמלים והם כולם אכלו אותו.
    יש לציין שהמלכודות הוצבו בחוץ בגינה ואחרי שעברו יומיים אני מתחיל לראות נמלים מעולפים ומתים בתוך הבית.
    האם כאשר אתה הנחת את המלכודות הם ישר ניגשו לאכול אותם? כמה זמן זה לקח?
    אם תרצה אעלה סרטון ותמונות...
    בתודה
    איתי

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    היי,

רק עכשיו ראיתי את התגובה שלך לצערי אז זה קצת הרבה באיחור.
    בכל מקרה אתה לא אמור לשפוך את החומר, הוא צריך להישאר בתבנית שלו. (אתה גוזר איפה שמסומן באדום ומניח)
    כדי להשתמש במלכודת של הגינה אתה מוציא קודם כל את 2 היתדות שאיתן מצמידים את המלכודת לקרקע, מניח את המלכודת על הדשא / אדמה, לוחץ טיפה ונותן רבע סיבוב... אחר כך משתמש ביתדות כדי להצמיד לקרקע שלא יזוז.
    המלכודות של הבית יותר פשוטה, אתה פשוט גוזר עם מספריים איפה שיש סימון אדום של מספריים ומניח בפינה בבית.

אתה לא אמור לשפוך את החומר, אתה צריך פשוט להניח ולחכות בסבלנות עד שנמלה אחת תגלה את זה ותביא אחריה את כל שאר הנמלים. קצת סבלנות...

אני אישית שמתי בגינה 5 מלכודות כאלה ואצלי היו קנים בלי סוף... אחרי שבועיים כבר לא ראיתי נמלה אחת.

נושאים דומים

1. איך סוגרים את השער בבית?
    על ידי idanad בפורום RolePlay
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 29/03/10, 11:59

תגיות עבור נושא זה

eXTReMe Tracker