עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך 27

אשכול: תלמיד בכיתה י"א במצב אנוש אחרי שרץ בבית ספר ריצת 60 מטר

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    מה שהכי מלחיץ אותי זה שאני קצת מצונן בכמה ימים האחרונים והיה לי היום לחץ בחזרה כשרצתי ועוד יש לי היום אימון..ובגלל שאני היפוכונדר מטורף אני מפחד שפתאום יהיה לי את מה שהיה לאותו ילד..
    נראה לי הייתי צריכה ללמוד כבר מזמן לא להתיחס לשטויות שלך...אבל מיכאל אתה רציני????????????
    אנחנו מדברים פה על ילד שהיה חולה ונפטר וזה אחד הסיפורים הכי עצובים שיש,כי אפחד אפילו לא תיאר לעצמו שיש לו איזה מום ורק אחרי המוות גילו מיש לו מחלה נדירה ואולי יכלו להציל אותו
    ואתה בשיא הכייף בא ומתחיל לספר לנו סיפורי סבתא על זה שאתה מצונן! ושוב פעם.... אתה אמיתי בכלל?????????!!!!!!!!!!!

הסמל האישי של Twixer
    Twixer Twixer מנותק אחראי קטגורית גרפיקה ועיצוב
    שם פרטי
    נ
    קיבל לייק
    1094 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Marionette צפה בהודעה
    נראה לי הייתי צריכה ללמוד כבר מזמן לא להתיחס לשטויות שלך...אבל מיכאל אתה רציני????????????
    אנחנו מדברים פה על ילד שהיה חולה ונפטר וזה אחד הסיפורים הכי עצובים שיש,כי אפחד אפילו לא תיאר לעצמו שיש לו איזה מום ורק אחרי המוות גילו מיש לו מחלה נדירה ואולי יכלו להציל אותו
    ואתה בשיא הכייף בא ומתחיל לספר לנו סיפורי סבתא על זה שאתה מצונן! ושוב פעם.... אתה אמיתי בכלל?????????!!!!!!!!!!!
    אם אתם כול כך לא אוהבים את מיכאל אז למה אתם מתייחסים אליו? כאילו מצד אחד אתם שונאים אותו אבל מצד שני עדיין מתווכחים איתו ומראים לו שאתם שונאים אותו..

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Twixer צפה בהודעה
    אם אתם כול כך לא אוהבים את מיכאל אז למה אתם מתייחסים אליו? כאילו מצד אחד אתם שונאים אותו אבל מצד שני עדיין מתווכחים איתו ומראים לו שאתם שונאים אותו..
    ניצן חיים שלי אני לא שונאת אפחד אני רק מנסה(ולא מצליחה) להראות לבנאדם הזה שהוא חושב לא נכון,ואני לא מדברת על זה שהוא אטאיסט...רוצה להיות אטאיסט בבקשה אפחד לא מפריעה לך אבל אל תבוא ותתחיל לספר על הצינון שלך כשאנחנו מדברים לזכרו של ילד שנפטר...עזוב שכל,קצת רגישות זה כל מה שביקשתי

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Marionette צפה בהודעה
    מה שטויות בזה?..כולה מה כבר כתבתי תגיד את רצינית? בסדר, גילו אצלו מחלה, בסדר. נו אז? אז כתבתי שבגלל שאני היפוכונדר-בגלל הסיפור הזה עם הילד נלחצתי והתחלתי גם להרגיש כאבים כאלה אז נבהלתי, זה הכל.
    ומי את בכלל שתטיפי לי מוסר? עלק ביקשת קצת רגישות.

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    מעניין ממה זה קרה אולי רישרוש לב? חוסר חמצן למוח ממאמץ ? משהו גנטי (דום לב)? מעניין....

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DarkLake צפה בהודעה
    מעניין ממה זה קרה אולי רישרוש לב? חוסר חמצן למוח ממאמץ ? משהו גנטי (דום לב)? מעניין....
    גם לי יש רשרוש לב. ולרוב זה לא משהו רציני..אפשר להתאמן והכל.
    אולי הייתה לו מחלה גנטית שהתפתחה לאט לאט שלא גילו ודווקא באותו יום היא התפרצה.

הסמל האישי של PukiCom
    PukiCom PukiCom מנותק מתקדם
    שם פרטי
    איתי
    קיבל לייק
    34 פעמים
    מסכן הילד... אין מילים, נקווה שלא נשמע עוד סיפורים כאלה

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. סין: אדם דקר 28 ילדים בגן, חמישה במצב אנוש
    על ידי Reporter בפורום מבזקי חדשות ואקטואליה
    תגובות: 0