עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 25 מתוך 25

אשכול: איך לדעתכם אפשר לתקן את הנוער של היום והאם זה בר תיקון?

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    כל דבר בר תיקון...

המצב באמת עגום.. הנוער של היום לוקח דוגמא ומעריץ אנשים כמו קותי, אלירז, עומר אדם ועוד כל מיני פליטי ריאליטי חסרי השכלה שביום טוב יצליחו במקסימום לפתוח את החידה בציור השבועי לילד של ג'קי...

בשביל לתקן צריך דבר ראשון חקיקה... לטפל בילדים ערסים מגיל קטן... ילד בן 14 שמרשה לעצמו להרים יד על מורה שיכנס לכלא לנוער לשנה שנתיים.. נראה אותו יוצא משם ומעיז להרים יד על מישהו...

להגדיל את תקציב החינוך... להשקיע בדברים שחשובים באמת..... שמישהו פעם יקבל ביצים ויציע שבכיתה י' כל ילד בשביל להמשיך לי"א חייב לתת 100 שעות התנדבות במד"א... באחריות ש-100 שעות באירגון הזה יהפוך כל בן אדם לאיכותי יותר ומבין עוד כמה דברים מעבר כבר מגיל צעיר.......

זה נושא שאפשר לחפור עליו שעות אבל באמת שקשה לי לראות שינוי בשנים הקרובות... רק הולכים אחורה.
    י

יש לי כמה חברים שהיו בכלא לנוער ומי שנחנס לשם הוא יוצא רק עברין גדול יותר

ובת-אל אני ואח שלי עבדנו הוא 7 שנים ואני 3 שנים בנקיון שלוש מחלקות כול אחד זה יוצא 2500 שקל מחלקה נתנו הכול להורים שלנו בתנאי שהם ישמרו לי ולו 400 שקל כול חודש הקיצר לפני כמה זמן אבא שלי רוקן את שתי החשבונות שזה למעלה מ130000 אלף שקל הוא בזבזז את זה בלוטו וחלק שמר והוא אומר שהוא לא שמר לנו כסף ולא כלום (יש לי עדין את המכתבים מהבנק)
    ולפני כמה זמן חסחתי כסף לאופנוע חדש איזה כ25000 אלף שקל במזומן יום אחד הכול הם באו לחדר שלי ולקחו הכול בתענה שהם צרחים כסף ( יש להם שתי בתים שהם משכרים אותם יש לאבא שלי כסף וחשבונות )

אז בקטא של לכבד את ההורים שלי אני חושב שלא מגיע להם אחי ואחותי עזבו את הברית והם לא בקשר עם ההורים כנ"ל גם אני היה אחרי הצבא

למזל שלי אני לא נולדתי כמו הם
    נערך בפעם האחרונה על ידי azobel1 : 16/10/12 ב 15:28

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי azobel1 צפה בהודעה

יש לי כמה חברים שהיו בכלא לנוער ומי שנחנס לשם הוא יוצא רק עברין גדול יותר
    נכון מאוד.

כלא לנוער לא משהו שיעזור להם בלשנות את ההתנהגות והחשיבה שלהם - נוער זה עולם אחר לגמרי.
    מי שעבר את גיל ה- 18.. שיישב כמה שצריך לשבת, זה כבר משהו אחר.

אבל בגיל ההתבגרות שמתחיל מ- 13 ועד 16-17.. צריך להיות זהירים וקשובים עם הנוער, צריך לתת חינוך כמו שצריך, לדעת לשמוע את הנערים ולתת להם יחס טוב.. שהם יוכלו להיות פתוחים ולדעת להקשיב להורים ולמבוגרים מהם.

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    בדיוק...הבעיה שיום אחד דיברתי עם חברה שלי והיא באה מבית שלא חסר כלום(אבא שלה מנהל מפעל אלומניום) אז כסף באמת לא חסר יש להם 6 ילדים לכל אחד חדר מלא בכל טוב,כל אחד עם מחשב בהזמנה מיוחדת,מחשב נייד , פלזמה משו כמו 42אינץ',יש להם משחקים שילד לא חלם עליהם,לכל אחד יש אייפון...והיא באה אלי ואומרת לי: "אני לילדים שלי אתן הכל,עוד לפני שהם יבקשו יהיה להם..." הייתי בהלם כי היא מדברת כאילו כל החיים חיה בעוני...אין לה ערך לכסף!!!
    וכשהיא תגדל היא תסבול מזה..צריך לדעת להשיג משהו בכוחות עצמך צריך להעריך כל רגע בחיים ולא לזלזל ולו לרגע בהורים או במה שיש לך...

הסמל האישי של Korra
    Korra Korra מנותק ותיק
    קיבל לייק
    169 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Marionette צפה בהודעה
    בדיוק...הבעיה שיום אחד דיברתי עם חברה שלי והיא באה מבית שלא חסר כלום(אבא שלה מנהל מפעל אלומניום) אז כסף באמת לא חסר יש להם 6 ילדים לכל אחד חדר מלא בכל טוב,כל אחד עם מחשב בהזמנה מיוחדת,מחשב נייד , פלזמה משו כמו 42אינץ',יש להם משחקים שילד לא חלם עליהם,לכל אחד יש אייפון...והיא באה אלי ואומרת לי: "אני לילדים שלי אתן הכל,עוד לפני שהם יבקשו יהיה להם..." הייתי בהלם כי היא מדברת כאילו כל החיים חיה בעוני...אין לה ערך לכסף!!!
    וכשהיא תגדל היא תסבול מזה..צריך לדעת להשיג משהו בכוחות עצמך צריך להעריך כל רגע בחיים ולא לזלזל ולו לרגע בהורים או במה שיש לך...
    תבקשי ממנה להתנסות בהורות עלייך

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    חחח שקלתי את זה ברצינות!

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. הנוער של היום, הכוכבים של המחר
    על ידי _InterSyS_ בפורום כדורגל