עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 29 מתוך 29

אשכול: יש לכם קעקועים? או רוצים לעשות קעקוע?

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PeTRiK_StaR צפה בהודעה
    אמרתי לך כבר זה קעקוע שמתאים לגיל הזה צחוקים שתיהיה גדול זה כבר לא יצחיק אותך
    וגם שתתבר תבין שלעשות קעקוע של קארטמן זה מטומטם מקווה שהבנת
    אם אתה רוצה לעשות קעקוע חכה שתיהיה בגיל 22-25 שתבין מה אתה עושה
    ואיך אתה יודע שאני אתחרט על זה?..אתה מכיר אותי? אתה מכיר תאופי שלי? אתה יודע אם אני מתחרט לרוב על החלטות שאני עושה בחיים? לא. אז אתה לאי כול לקבוע דבר כזה.

PeTRiK_StaR PeTRiK_StaR מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    ואיך אתה יודע שאני אתחרט על זה?..אתה מכיר אותי? אתה מכיר תאופי שלי? אתה יודע אם אני מתחרט לרוב על החלטות שאני עושה בחיים? לא. אז אתה לאי כול לקבוע דבר כזה.
    תעשה אתה לא תתחרט על זה סמוך עלי

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    חייב להסכים עם הבחור... אתה לא בגיל שגיבשת דעה ואתה לא בגיל להבין שקעקוע הומוריסטי עם ציור של קרטמן זה גם לא מצחיק וגם מכוער........
    בוודאות שתהיה בגיל 22-23 אתה תסתכל על זה ותחשוב על עצמך שהיית אידיוט שבכלל חשבת שזה מצחיק ומגניב..........
    הקעקוע שרציתי לעשות בגיל 18 והקעקוע שאני הולך לעשות היום חודשיים לפני גיל 23 זה דברים שונים לגמרי...........

הסמל האישי של Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ
    Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ מנותק גורו
    שם פרטי
    ברק
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    חייב להסכים עם הבחור... אתה לא בגיל שגיבשת דעה ואתה לא בגיל להבין שקעקוע הומוריסטי עם ציור של קרטמן זה גם לא מצחיק וגם מכוער........
    בוודאות שתהיה בגיל 22-23 אתה תסתכל על זה ותחשוב על עצמך שהיית אידיוט שבכלל חשבת שזה מצחיק ומגניב..........
    הקעקוע שרציתי לעשות בגיל 18 והקעקוע שאני הולך לעשות היום חודשיים לפני גיל 23 זה דברים שונים לגמרי...........
    צודק
    שמע מיכאל אתה עוד קטן (לא שאני לא) אתה לא צריך להרוס לך את החיים בזה שתעשה דברים מטופשים
    וקעקוע מתחת ללב לא נשמע לי כל כך טוב יכול להיות סיכוי גדול שזה יפגע לך בלב
    אבל יונתן ואלי זה החלטה שלו שהוא הורס לעצמו את החיים

שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ צפה בהודעה
    צודק
    שמע מיכאל אתה עוד קטן (לא שאני לא) אתה לא צריך להרוס לך את החיים בזה שתעשה דברים מטופשים
    אמרתי לו את זה רק הצעתי לו לא לעשות אין לי בעיה שהוא יהרוס לעצמו תחיים אני גם ככה לא מת על ההדפוק הזה

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ צפה בהודעה
    צודק
    אני לא חושב שאני אהרוס לעצמי את החיים ככה, אני רוצה לעשות את זה בכוונה בגלל שזה מטומטם.
    ואני לא חושב שקעקוע באזור של הלב יעשה משהו כי הדיו לא נכנס לתוך העורקים שיש בלב אז איך זה יפריע? ומקסימום אני לא אעשה בלב..אני יכול לעשות תקעקוע הזה בכל מקום בגוף. לקעקע את הורידים והעורקים שיש באותו אזור ולכתוב מתחת-"מכונה". (שזה גם המסר של הקעקוע)

ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    אתה מדבר כאילו אתה מכיר אותי מגיל 0..אין לך מושג אם גיבשתי דעה או אני מסוגל לגבש דעה ולחשוב על כל ההשלכות. אתה לא מכיר אותי. כמו שאני מכיר את עצמי-אני יכול.
    אם אתה חושב שקעקוע של קארטמן מחרבן על קני או כל קעקוע מטומטם אחר, לא מצחיק אותך, אז בסדר. הומור זה לא דבר אחיד. יש דברים שמצחיקים אחרים שאת אחרים לא.
    ואני בטוח שאני אחשוב ההפך בגילאי 22-23. וכן אני יכול להיות בטוח בדבר כזה כי אני מכיר את עצמי.
    זה שבגיל 18 רצית לעשות קעקוע אחד ובגיל 23 קעקוע אחר לגמרי לא מעיד עליי כלום.

טוב חפרתי.

שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    אנשים בבקשה ממכם לא להגיב פה יותר
    אני מקווה שתעלה תמונה של הקעקוע של קארטמן אני בטוח שזה יהפוך אותך לגבר וכולם יתפסו ממך גאנגסטר
    בהצלחה וזה גם עולה הרבה כסף החרא הזה

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PeTRiK_StaR צפה בהודעה
    אנשים בבקשה ממכם לא להגיב פה יותר
    אני מקווה שתעלה תמונה של הקעקוע של קארטמן אני בטוח שזה יהפוך אותך לגבר וכולם יתפסו ממך גאנגסטר
    בהצלחה וזה גם עולה הרבה כסף החרא הזה
    מה הקשר להפוך לגבר וגנגסטר? אני לא עושה תקעקוע בשביל הפוזה..אני אולי אעשה תקעקוע גם במקום שקשה לראות.

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    וואי איזה חפירה אמא!!!

שמע אחי לך תעשה מה שבא לך לדעתי זה גם דפוק אבל תמיד אתה יכול לעשות על הקעקוע הזה קעקוע אחר לכן כדאי לך לעשות את הקעקוע ממש קטן.
    זו מיצינו לגמריי וזה מתפתח לא הכי יפה.
    נעול.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. יש לכם מוד? אין לך שרת? רוצים לפתוח שרת? - כנסו!
    על ידי SlyRaccoon` בפורום שרתים נוספים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/06/09, 02:33
  2. יש לכם פירסינג? קעקוע?
    על ידי Snafoo בפורום מה שבראש
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 26/08/08, 22:08
  3. סקר חדש\ישן: יס או הוט, מה יש לכם?
    על ידי myth בפורום מה שבראש
    תגובות: 55
    הודעה אחרונה: 09/04/06, 23:00
eXTReMe Tracker