עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 27

אשכול: לראות את העבר..

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים

לראות את העבר..

סתם משהו מעניין רצח שאני תמיד אוהב לחשוב עליו-אם יהיה לכם טלסקופ אבל ממש טוב וממש מדויק שיכול לראות למרחקים עצומים(אני מדבר על טלסקופים שאין לאדם היום) ובצורה מאוד מדויקת.
    אם באופן תאורטי למשל תעמדו בכוכב בגלקסיה מאוד מאוד רחוקה מכדור הארץ, ותסתכלו מאותו טלסקופ על כדור הארץ והרי הטלסקופ טוב אז תוכלו לראות ממש מדויק ואשכרה לתוך כדור הארץ מעבר לעננים ולאטמוספירה נגיד, אז תוכלו לראות את העבר, למשל אפילו דינוזאורים. תלוי עד כמה אתם רחוקים.
    כי אתם בעצם רואים אור קדום.
    נדיר הא?

הסמל האישי של Tal G
    Tal G Tal G מנותק ותיק
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    74 פעמים
    הדמיון שלך חסר גבולות

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _BLIzZaRd_ צפה בהודעה
    הדמיון שלך חסר גבולות
    דמיון?! מה הקשר דמיון?..תאורטית זה אמיתי לגמרי.
    האור עובר בכמות זמן מסוימת מרחק מסוים. (דרך אגב, זה אומר שאנחנו תמיד רואים את העבר..)
    זה אומר שאם למשל תעמוד על כוכב מאוד מאוד אבל מאוד רחוק מכדור הארץ ויהיה לך טלסקופ מטורף שאין לנו היום כאלה לאדם, אתה תראה את האור הקדום מכדור הארץ.
    כי הרי לוקח לאור זמן להגיע עד אלייך..
    אם אני טועה בכיף תקנו אותי. אני לא כזה גדול בפיזיקה.

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    סוף סוף אמרת משהו חכם

התאוריה שלך מאוד מעניינת אני בטוח שיכולים להרוס לך אותה בהמון דרכים שונות אבל אני דווקה מתרשם מצורת המחשבה שלך
    יפה שהגעת לתאוריה כזאת אחי.

לך תדע אולי בצד השני יש מראה וכל השיט הזה
    אבל עדיין מהירות האור יותר מהירה ממהירות הראיה כי הרי אתה לא רואה את מהירות האור אז גם דרך טלסקופ אתה לא תוכל לראות מכיוון שמהירות האור מהירה הרבה יותר.

הסמל האישי של Tal G
    Tal G Tal G מנותק ותיק
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    74 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    דמיון?! מה הקשר דמיון?..תאורטית זה אמיתי לגמרי.
    האור עובר בכמות זמן מסוימת מרחק מסוים. (דרך אגב, זה אומר שאנחנו תמיד רואים את העבר..)
    זה אומר שאם למשל תעמוד על כוכב מאוד מאוד אבל מאוד רחוק מכדור הארץ ויהיה לך טלסקופ מטורף שאין לנו היום כאלה לאדם, אתה תראה את האור הקדום מכדור הארץ.
    כי הרי לוקח לאור זמן להגיע עד אלייך..
    אם אני טועה בכיף תקנו אותי. אני לא כזה גדול בפיזיקה.
    זה שטויות.. מהירות האור עצומה זוהי המהירות המהירה ביותר ומכמה הדברים התאוריה הזאת שלך ממש מופרחת :
    א. לא נוכל להגיע אי פעם לכוכב כול כך רחוק שמהירות האור לא עברה בו ( אני בספק אם יש כזה בכלל , הרי מהירות האור כול כך מהירה שאני בטוח שהיא כבר עברה מרחקים עצומים בחלל עצמו )
    ב. פיתוח טלסקופ כזה זה כמעט בלתי אפשרי
    ג. פעם אחת המורה שלי לחשמל ( מגמת אלקטרוניקה ) התחיל לדבר קצת על הנושא הזה והוא אמר שגילינו כוכב מאוד רחוק על הגלקסיה , אבל הוא רחוק מיליוני שנות אור מאיתנו , והוא אמר שנסיעה בחללית הכי מהירה שאפשר לייצר זאת נסיעה בלתי נגמרת לשם , ולכן אי אפשר בכלל להתחיל לחשוב על זה.. ואם מדובר על מיליוני שנות אור , הרי כדור הארץ קיים כבר מיליונים , אז נניח שכבר אור הגיע לשם..

בקיצור עניתי לך ברצינות לתאוריה המטופשת הזאת.. אתה עדיין מאמין שזה אפשרי?

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lidoryakov צפה בהודעה
    סוף סוף אמרת משהו חכם

התאוריה שלך מאוד מעניינת אני בטוח שיכולים להרוס לך אותה בהמון דרכים שונות אבל אני דווקה מתרשם מצורת המחשבה שלך
    יפה שהגעת לתאוריה כזאת אחי.

לך תדע אולי בצד השני יש מראה וכל השיט הזה
    אבל עדיין מהירות האור יותר מהירה ממהירות הראיה כי הרי אתה לא רואה את מהירות האור אז גם דרך טלסקופ אתה לא תוכל לראות מכיוון שמהירות האור מהירה הרבה יותר.
    לא הבנתי תהסבר שלך במשפט האחרון.
    גם היום כשמסתכלים על גלקסיות רחוקות ממש אז גם אם רואים משהו לא בטוחים אם אותו כוכב למשל עדיין קיים בכלל כי אולי האור שקולטים הוא ישן כאילו והכוכב אולי כבר התפוצץ..

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    זה שטויות.. מהירות האור עצומה זוהי המהירות המהירה ביותר ומכמה הדברים התאוריה הזאת שלך ממש מופרחת :
    א. לא נוכל להגיע אי פעם לכוכב כול כך רחוק שמהירות האור לא עברה בו ( אני בספק אם יש כזה בכלל , הרי מהירות האור כול כך מהירה שאני בטוח שהיא כבר עברה מרחקים עצומים בחלל עצמו )
    ב. פיתוח טלסקופ כזה זה כמעט בלתי אפשרי
    ג. פעם אחת המורה שלי לחשמל ( מגמת אלקטרוניקה ) התחיל לדבר קצת על הנושא הזה והוא אמר שגילינו כוכב מאוד רחוק על הגלקסיה , אבל הוא רחוק מיליוני שנות אור מאיתנו , והוא אמר שנסיעה בחללית הכי מהירה שאפשר לייצר זאת נסיעה בלתי נגמרת לשם , ולכן אי אפשר בכלל להתחיל לחשוב על זה.. ואם מדובר על מיליוני שנות אור , הרי כדור הארץ קיים כבר מיליונים , אז נניח שכבר אור הגיע לשם..

בקיצור עניתי לך ברצינות לתאוריה המטופשת הזאת.. אתה עדיין מאמין שזה אפשרי?
    תגיד לי אתה רציני? זה הכל באופן תאורטי. ברור שאנחנו לא יכולים לעשות את זה מעשית.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    לא יודע מה לענות לך כי אני לא מתמחה בנושא או משהו אבל בתיאוריה זה נכון (לפי הידע המצומצם מאוד שלי בזה) כי אם יהיה לך טלסקופ משוכלל מספיק לראות מה קורה על השמש ( ונניח והיה שם חיים) והיית יכול לראות דברים שמתרחשים דרך הטלסקופ.. אז בתיאוריה הם קרו לפני כמה שנים כי המרחק מכדור הארץ לשמש הוא כמה שנות אור..

עדיין אני סתם מחרטט ואומר דברים לפי ידע מאוד מאוד מאוד מאוד​ מצומצם בנושא.. לא הולך אפילו לקרוא ולבדוק את זה לעומק כי בתכלס? לא מעניין אותי יותר מדי.

הסמל האישי של Tal G
    Tal G Tal G מנותק ותיק
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    74 פעמים
    אתה שואל אתי אם אני רציני ? אתה מדבר ואני אומר לך " הדימיון שלך חסר גבולות " כי זה בלתי ניתן למימוש ואתה אומר לי מה קרה לך זה אפשרי תאורטית..

וואלה תאורטית אפשרי שאני יגלה פתאום איזה כוח נסתר בתוכי לטפס כמו קוף , כי הרי בני האדם הם גלגול של קופים , ואז יצמח איזה עץ קסום עד לירח , כי הרי תאורטית זה אפשרי כי עצים צומחים אם יש להם שמש ומים , ואז אני יטפס עד לירח.. תאורטית הגיוני לא?

לדעתי זה פסול לראות את הכול מבחינה תאורטית..

הסמל האישי של leornadav
    leornadav leornadav מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ליאור
    קיבל לייק
    48 פעמים
    לגבי התיאוריה שלך אני רוצה לספר לך משהו, כל הכוכבים שאתה רואה בשמים יכול להיות שהם כבר אנים כרגע אך אתה עדין רואה את האור שהם פולטים ליקום ואנו רואים אותם אך יכול להיות שהאור שהם פולטים היה לפניי הרבה שנים והם כבר התפוצצו(מה שקורה לכול הכוכבים,קריסת הליבה המרכזית של כוכב הלכת).
    אנו כיום לא יכול לראות למרחק כלכך רחוק אפילו עם טלסקופים ואנו לא יכולים להגדיר את הזמן למה שאנו רואים בחלל החיצון מכיוון שכל עניין הזמן בכל מערכת שמש עובדת אחרת.

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    אתה שואל אתי אם אני רציני ? אתה מדבר ואני אומר לך " הדימיון שלך חסר גבולות " כי זה בלתי ניתן למימוש ואתה אומר לי מה קרה לך זה אפשרי תאורטית..

וואלה תאורטית אפשרי שאני יגלה פתאום איזה כוח נסתר בתוכי לטפס כמו קוף , כי הרי בני האדם הם גלגול של קופים , ואז יצמח איזה עץ קסום עד לירח , כי הרי תאורטית זה אפשרי כי עצים צומחים אם יש להם שמש ומים , ואז אני יטפס עד לירח.. תאורטית הגיוני לא?

לדעתי זה פסול לראות את הכול מבחינה תאורטית..
    אבל זה הגיוני שיהיה לך כוח מיסטי נסתר ובלה בלה בלה? לא. זה גם לא הגיוני תיאורטית. אבל זה הגיוני מה שכתבתי באשכול? כן..
    כי זה מסתדר עם עובדות והיגיון.
    יכול להיות שבעתיד כשהאדם יהיה מתקדם יותר הוא יוכל לעשות את מה שכתבתי באופן מעשי לך תדע.

הסמל האישי של Tal G
    Tal G Tal G מנותק ותיק
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    74 פעמים
    למה כוחות מיסטיים ? אנחנו מגלגול של קוף נכון ? אז זה יכול להיות באופן תאורטי כמובן שיהיה לי יכולות חזקות פתאום לטיפוס , וכול שאר מה שאמרתי..

מה שאמרת לא מסתמך על היגיון ועובדות כי לפי מה שהסברתי לך על מהירות האור וזה , המון עובדות נוגדות את מה שאתה אומר.

בקיצור כול מה שאנחנו אומרים פה לא נכון מכול הבחינות..

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    למה כוחות מיסטיים ? אנחנו מגלגול של קוף נכון ? אז זה יכול להיות באופן תאורטי כמובן שיהיה לי יכולות חזקות פתאום לטיפוס , וכול שאר מה שאמרתי..

מה שאמרת לא מסתמך על היגיון ועובדות כי לפי מה שהסברתי לך על מהירות האור וזה , המון עובדות נוגדות את מה שאתה אומר.

כאילו התכוונת בדוגמה שלך למשהו על טבעי או משהו לא הגיוני שיקרה נכון? אז כתבתי מיסטי..
    ואנחנו לא גלגול של קוף אלא אנחנו והקופים-יש לנו אב קדמון משותף.
    ודווקא כן מסתמך על עובדות והיגיון והסברתי באשכול כבר ועל כל מה שכתבת לי עניתי.
    בקיצור אני חרמן אז זזתי לחרבן!

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים

זה לא ממש נכון מה שאמרת בהתחלה כי הכל זה עניין של אמונה,אם אתה מאמין שנולדנו מן הקוף אז אתה חושב שאתה צודק.
    אם יבוא בן אדם ויגיד שאנחנו נולדנו מן הקב"ה,שהוא הקים את הכל אז מה שאמרת אינו נכון לגביו.
    אם אתה כבר רושם משהו תדאג שזה יהיה גלובלי ולא רק משהו שנכון על עצמך.

הסמל האישי של Tal G
    Tal G Tal G מנותק ותיק
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    74 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shay_cohen56 צפה בהודעה
    זה לא ממש נכון מה שאמרת בהתחלה כי הכל זה עניין של אמונה,אם אתה מאמין שנולדנו מן הקוף אז אתה חושב שאתה צודק.
    אם יבוא בן אדם ויגיד שאנחנו נולדנו מן הקב"ה,שהוא הקים את הכל אז מה שאמרת אינו נכון לגביו.
    אם אתה כבר רושם משהו תדאג שזה יהיה גלובלי ולא רק משהו שנכון על עצמך.
    אני מאמין בה' אם לא הבנת את זה..
    פשוט באתי להגיד לו שאם מסתכלים על הכול באופן תאורטי כלום לא הגיוני , בטח מה שהוא אמר , להגיע לכוכב שמהירות האור עוד לא הגיע אליו ולהסתכל עליו דרך טלסקופ שבלתי אפשרי לייצר ולראות את העבר .. נראלך הגיוני?

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    עזוב עבר אחי עתיד

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי CaniBal צפה בהודעה
    עזוב עבר אחי עתיד
    "עם שאינו יודע את עברו,עתידו לוטה בערפל"

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    אני מאמין בה' אם לא הבנת את זה..
    פשוט באתי להגיד לו שאם מסתכלים על הכול באופן תאורטי כלום לא הגיוני , בטח מה שהוא אמר , להגיע לכוכב שמהירות האור עוד לא הגיע אליו ולהסתכל עליו דרך טלסקופ שבלתי אפשרי לייצר ולראות את העבר .. נראלך הגיוני?
    זה שמשהו לא הגיוני לך לא אומר שזה משהו לא נכון, זה פשוט אומר שההיגיון לך לא נכון.
    כל עוד אותה השערה, מסתמכת על עובדות והיגיון, אבל בעיקר עובדות-אין טעם סתם לשלול אותה ולפקפק בה, כי זה מטומטם.
    באופן תיאורטי בעתיד אולי לאדם יהיה את הטלסקופ שאני מדבר אליו, יצליחו להגיע לכוכבים מאוד מאוד רחוקים במהירות מאוד גבוהה. תיאורטית זה מאוד הגיוני. הטכנולוגיה כל הזמן מתפתחת אם שכחת..

הסמל האישי של Tal G
    Tal G Tal G מנותק ותיק
    שם פרטי
    טל
    קיבל לייק
    74 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    זה שמשהו לא הגיוני לך לא אומר שזה משהו לא נכון, זה פשוט אומר שההיגיון לך לא נכון.
    כל עוד אותה השערה, מסתמכת על עובדות והיגיון, אבל בעיקר עובדות-אין טעם סתם לשלול אותה ולפקפק בה, כי זה מטומטם.
    באופן תיאורטי בעתיד אולי לאדם יהיה את הטלסקופ שאני מדבר אליו, יצליחו להגיע לכוכבים מאוד מאוד רחוקים במהירות מאוד גבוהה. תיאורטית זה מאוד הגיוני. הטכנולוגיה כל הזמן מתפתחת אם שכחת..
    עוד פעם ,אתה מסתמך על עובדות ואומר " אם יש עובדות והיגיון זה אפשרי " אבל אתה לא מבין שאין עובדות ! כול מה שאתה אומר פשוט לא נכון מבחינה עובדתית.. אי אפשר להגיע לכוכב שמהירות האור לא הגיע אליו + אין חללית שיכולה לעשות מסע כזה + בלתי אפשרי לייצר טלסקופ כזה

שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    עוד פעם ,אתה מסתמך על עובדות ואומר " אם יש עובדות והיגיון זה אפשרי " אבל אתה לא מבין שאין עובדות ! כול מה שאתה אומר פשוט לא נכון מבחינה עובדתית.. אי אפשר להגיע לכוכב שמהירות האור לא הגיע אליו + אין חללית שיכולה לעשות מסע כזה + בלתי אפשרי לייצר טלסקופ כזה
    מאיפה אתה מסיק שהאור לא הגיע לאותו כוכב רחוק?
    בנוגע לחללית ולטלסקופ-כבר דיברנו על זה..בטכנולוגיה של היום אולי אי אפשר לייצר דברים כאלה, אבל בעתיד כנראה יצליחו.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. איפה אתם הולכים לראות את המונדיאל?
    על ידי tarnegolz בפורום כדורגל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 03/06/06, 10:45
  2. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 29/05/06, 19:28
  3. אני בא למפגש שבחנוכה אני רוצה לראות את
    על ידי Dan‎‎‎ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 10/12/05, 21:04
  4. אני רוצה לראות את זה שיסביר לי דבר כזהה!!!
    על ידי *-*PiMp TiMaNi*-* בפורום מה שבראש
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 27/11/05, 17:46
eXTReMe Tracker