עמוד 5 מתוך 6 ראשוןראשון 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 81 עד 100 מתוך 109

אשכול: הצעות פורומים

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    כנראה אתה חושב שאתה בעוד סרט דרמה, ועוד PeTRiK ממורמר?
    מה הקשר סרט דרמה?...
    ופטריק באמת ממורמר..תראה איך הוא מקלל כל שנייה ומגיב כמו איזה חמור עקשן.

Cr3zZy Cr3zZy מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    84 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    תפסיק לדחוף את האף שלך כל הזמן לנושאים בתגובות מפגרות שמעלות לך את המונה
    תפסיק לדחוף את האף שלך לתגובות שלא שלך מובן ?!
    שיהיה שבת שלום וחג שמח

Yonatan Yonatan מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    445 פעמים
    אני מאמין בה' אבל רון מה שאתה אומר פה שטויות, מה הבעיה שלך אני לא מבין? לא שמת לב שכל מי שאתה מדבר איתו בסופו שלך דבר רב איתך? בכולם זה בעיה? אולי זה אצלך?
    וואלה מה אכפת לך במה הם מאמינים מה לא? תתחיל לכבד אותם וכבר אז תכבד עוד מצווה אחת של התורה.
    כמה שזה קשה לומר ככה היטלר אמר, אתה לא אוהב את איך שהם חושבים ובגלל זה אתה מאחל להם מוות. וואלה יפה - אז לצערי אתה מתחיל להתנהג כמו היטלר על פי הדעה שלך.
    איש איש באמונתו יחייה, משפט חזק ושעדיין לא מספיק אנשים מבינים אותו.
    וכדי להבהיר את זה - אני כן מאמין בה' כי ההורים שלי והסבים והסבתות שלי גם, אבל זה לא משנה.

NuRoFeN NuRoFeN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    26 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PeTRiK_StaR צפה בהודעה
    באמת שהרס תפורום אתה ילד הומו אם אשכולות מפגרים בן שרמוטה אמא שלך מקבלת מערבים
    ואתה בן זונה ילד אפס בלי חברים שחושב שהוא מגניב כי הוא לא מאמין באלוהים
    אתה קוקסינל אפס חסר אמונה חוטא מגעיל אנשים כמוך צריכים למות יא אפס אחד
    אמן תקבל סרטן בלב ינעל סבא רבא שלך יא אפס אחד
    :O

PeTRiK_StaR PeTRiK_StaR מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    מה הקשר סרט דרמה?...
    ופטריק באמת ממורמר..תראה איך הוא מקלל כל שנייה ומגיב כמו איזה חמור עקשן.
    אני ממורמר ואתה הפסקת להאמין באלוהים בגלל שכמה ילדי ככאפות
    מכספ אמרו לך שזה יהפוך אותך למגניב זה רק מראה כמה אתה
    ממורמר מהחיים שלך

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PeTRiK_StaR צפה בהודעה
    אני ממורמר ואתה הפסקת להאמין באלוהים בגלל שכמה ילדי ככאפות
    מכספ אמרו לך שזה יהפוך אותך למגניב זה רק מראה כמה אתה
    ממורמר מהחיים שלך
    לא..אני הפסקתי להאמין הרבה לפני שהייתי גולש שם..
    וגם כשאני בפורום שם אני לא נכנס בכלל לפורום אתאיזם.
    ואתה ילד כאפות קטן. לפני כמה תגובות איחלת לי סרטן ולמות. בקיצור אתה עבריין מקלדת קטן שכל מה שהוא יודע זה לקלל ולדבר שטויות. תאמין לי אם אלוהים היה קיים אני בטוח שהוא היה שובר לך משהו בגוף עכשיו.

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    טוב
    פטריק סוף סוף מקבל באן לכמה ימים על קללות ועל ניבול פה כמו של זין
    סקורי באת לפה עוד פעם ועוד פעם אתה מזיין את המוח אתם תלכו לגהנום בלה בלה בלה, ניגמר הנושא על תמשיך אותו.
    המשך יום מהנה

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי E_M צפה בהודעה
    טוב
    פטריק סוף סוף מקבל באן לכמה ימים על קללות ועל ניבול פה כמו של זין
    סקורי באת לפה עוד פעם ועוד פעם אתה מזיין את המוח אתם תלכו לגהנום בלה בלה בלה, ניגמר הנושא על תמשיך אותו.
    המשך יום מהנה
    אני חייל של עדן
    נערך בפעם האחרונה על ידי E_M : 16/10/12 ב 07:10

_InterSyS_ _InterSyS_ מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    עצוב מה שהולך

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    נראה לי אני הכי שרוט פה ממה שאני חושב שבאמת קיים חחח אני בטוח שיתנו לי פה תגובות שאני שרוט על הראש אבל אחרי שקראתי וראיתי והגעתי למסקנה אני עם עצמי.

כול המריבות בין הדת אבולוציה היא שבדרגת ההתפתחות של האדם באחד החוליות בדרגת ההתפתחות לא מצאו תחוליה של של בין הקוף לאדם ובכף הדתיים אומרים הנה אין לכם המדענים הוכחה אז זה מהדת והמדענים פועלים לפי הוכחות שבכך אין להם ממש הוכחה מוצקת אלה כיוונים נכונים

דוגמה:

אני חושב שהאבולציה אכן התפתחה לכול מיני סוגי זנים וחיות על זה נקרא המילה הישרדות כמו שהכושים באפריקה שחורים בגלל שהגוף שלהם מייצר הישרדות מהשמש והשיער שלהם ככה שקרני השמש לא יחדרו לראש ויקבלו מכת שמש ודברים מסוג זה חודרים לגנום של האדם כמו קרינה רבה ממיקרוגל או פלאפון שנכנס לגנום וגורם שינוי תא לתאי סרטן, בן אדם הוא מורכב מאוד מרוב החיות ועם זאת יש לו יותר רגשות מאשר שאר החיות בגלל התפתחות המוח, האדם המציא את גם גן עדן וגהינום ואלוקים כי הם מפחדים מבדידות ושהם לבד "אף אחד לא רוצה להיות לבד" אני אישית חושב אני יודע שיחשבו שאני מטומטם שלא מצאו תחוליה הזאת בגלל שחייזרים טמנו בנו חלק מהDNA שלהם להתפתחות הם מצאו סוג מסויים של קוף אם הדרישות הנכונות יש מלא סוגי קופים ויש גם קופים שנכחדו ופשוט עשו תדבר הזה אחרי הכול ניתן היום לבצע דבר כזה כמו שעשו אם אריה ונמר ויצא ליגר

ליגר ערבוב של אריה ונמר גובה שלו 3 מטר +

שאלות רבות עדיין מציפות אותי כמו איך זה שכול הפירמידות בנויות באותה צורה ללא אפשרות ליצור קשר מהצד אחד של העולם לצד השני ואיך זה שרוב התרבויות בימים של פעם האמינו וסגדו לחייזרים ומי שלא מאין שיראה תסרטון הזה אין זה שמצאו אצל שבט המאיה חפצים בהם מצויירים חייזרים ממש ציור של עב"ם כמו שילד בכיתה א' מצייר בשנת 2012 וכול הבניה שלהם ללא מנופים של אבנים ענקיים לא מובנת לי גם אם יקחו מליון אנשים לא יצליחו הנה הסרטון מה שמצאו משבט המאיה

ועוד דבר אם אלוקים כול כך גדול הוא לא היה מתחבא הוא יראה שהוא גדול על ת'בלבולו תשכל שזה זה כן קרה עם זה קרה פעם למה זה כבר לא קיים היום כול שאלה ששואלים היום פותחים לך תורה ואומרים הנה זה קרה בולשיט הנה מצאו פסלים אמיתיים משבט המאיה זה לא נחשב אהה מי מציל תחיים שלנו רופאים שלמדו על פי המדע ונתנו לנו תרופות כול מה שקורה לנו שיש לנו שעונים על היד פלאזמה מזגנים אפילו אוכל שנותן לנו תכולת חיים גבוהה פעם תכולת החיים הייתה 40 היום X2 הכול בגלל המדע !!!
    אני גם חושב שהם צופים בנו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 15/09/12 ב 16:02

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    84 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DarkLake צפה בהודעה
    נראה לי אני הכי שרוט פה ממה שאני חושב שבאמת קיים חחח אני בטוח שיתנו לי פה תגובות שאני שרוט על הראש אבל אחרי שקראתי וראיתי והגעתי למסקנה אני עם עצמי.

כול המריבות בין הדת אבולוציה היא שבדרגת ההתפתחות של האדם באחד החוליות בדרגת ההתפתחות לא מצאו תחוליה של של בין הקוף לאדם ובכף הדתיים אומרים הנה אין לכם המדענים הוכחה אז זה מהדת והמדענים פועלים לפי הוכחות שבכך אין להם ממש הוכחה מוצקת אלה כיוונים נכונים

דוגמה:

אני חושב שהאבולציה אכן התפתחה לכול מיני סוגי זנים וחיות על זה נקרא המילה הישרדות כמו שהכושים באפריקה שחורים בגלל שהגוף שלהם מייצר הישרדות מהשמש והשיער שלהם ככה שקרני השמש לא יחדרו לראש ויקבלו מכת שמש ודברים מסוג זה חודרים לגנום של האדם כמו קרינה רבה ממיקרוגל או פלאפון שנכנס לגנום וגורם שינוי תא לתאי סרטן, בן אדם הוא מורכב מאוד מרוב החיות ועם זאת יש לו יותר רגשות מאשר שאר החיות בגלל התפתחות המוח, האדם המציא את גם גן עדן וגהינום ואלוקים כי הם מפחדים מבדידות ושהם לבד "אף אחד לא רוצה להיות לבד" אני אישית חושב אני יודע שיחשבו שאני מטומטם שלא מצאו תחוליה הזאת בגלל שחייזרים טמנו בנו חלק מהDNA שלהם להתפתחות הם מצאו סוג מסויים של קוף אם הדרישות הנכונות יש מלא סוגי קופים ויש גם קופים שנכחדו ופשוט עשו תדבר הזה אחרי הכול ניתן היום לבצע דבר כזה כמו שעשו אם אריה ונמר ויצא ליגר

ליגר ערבוב של אריה ונמר גובה שלו 3 מטר +

שאלות רבות עדיין מציפות אותי כמו איך זה שכול הפירמידות בנויות באותה צורה ללא אפשרות ליצור קשר מהצד אחד של העולם לצד השני ואיך זה שרוב התרבויות בימים של פעם האמינו וסגדו לחייזרים ומי שלא מאין שיראה תסרטון הזה אין זה שמצאו אצל שבט המאיה חפצים בהם מצויירים חייזרים ממש ציור של עב"ם כמו שילד בכיתה א' מצייר בשנת 2012 וכול הבניה שלהם ללא מנופים של אבנים ענקיים לא מובנת לי גם אם יקחו מליון אנשים לא יצליחו הנה הסרטון מה שמצאו משבט המאיה

ועוד דבר אם אלוקים כול כך גדול הוא לא היה מתחבא הוא יראה שהוא גדול על ת'בלבולו תשכל שזה זה כן קרה עם זה קרה פעם למה זה כבר לא קיים היום כול שאלה ששואלים היום פותחים לך תורה ואומרים הנה זה קרה בולשיט הנה מצאו פסלים אמיתיים משבט המאיה זה לא נחשב אהה מי מציל תחיים שלנו רופאים שלמדו על פי המדע ונתנו לנו תרופות כול מה שקורה לנו שיש לנו שעונים על היד פלאזמה מזגנים אפילו אוכל שנותן לנו תכולת חיים גבוהה פעם תכולת החיים הייתה 40 היום X2 הכול בגלל המדע !!!
    אני גם חושב שהם צופים בנו.
    בנצ'וק
    שמעתי אתה מסתובב עם אטלס על הראש וספרי אינצקלופדיה מודבקים לידיים :S

מי שהולך לקרוא את כל זה משוגע על כל הראש!

הסמל האישי של Yo4v
    Yo4v Yo4v מנותק עתיק
    שם פרטי
    Yoav
    קיבל לייק
    1019 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Cr3zZy צפה בהודעה
    בנצ'וק
    שמעתי אתה מסתובב עם אטלס על הראש וספרי אינצקלופדיה מודבקים לידיים :S

מי שהולך לקרוא את כל זה משוגע על כל הראש!
    אתה קורא לי משוגע על כל הראש?
    סוף סוף צדיק בסדום

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    84 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yo4v צפה בהודעה
    אתה קורא לי משוגע על כל הראש?
    סוף סוף צדיק בסדום
    אוהב אותך יואב 3>

הסמל האישי של Twixer
    Twixer Twixer מנותק אחראי קטגורית גרפיקה ועיצוב
    שם פרטי
    נ
    קיבל לייק
    1094 פעמים
    איזה כספ נהיה פה אמאלה
    נערך בפעם האחרונה על ידי Twixer : 15/09/12 ב 18:10

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    84 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Twixer צפה בהודעה
    איזה FXP נהיה פה אמאלה
    נראלי אתה מפרסם פורומים סמוי XDDD

[אתה קקי הרסת לי את ה1000 הודעות ]

הסמל האישי של Yo4v
    Yo4v Yo4v מנותק עתיק
    שם פרטי
    Yoav
    קיבל לייק
    1019 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Twixer צפה בהודעה
    איזה כספ נהיה פה אמאלה
    אייפון 5 זה לא להיט

הסמל האישי של Twixer
    Twixer Twixer מנותק אחראי קטגורית גרפיקה ועיצוב
    שם פרטי
    נ
    קיבל לייק
    1094 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yo4v צפה בהודעה
    אייפון 5 זה לא להיט
    לא זכור לי מתישהו שאייפון היה להיט O.O
    SAME SAME NEW NAME

הסמל האישי של _HuNTeR_
    _HuNTeR_ _HuNTeR_ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    785 פעמים
    השתדלתי להימנע מלהגיב לדיון הזה אבל זה עבר כל גבול.
    פטריק ומשה-כמו שאתם לא יכולים להוכיח את קיומו של אלוהים, Joly לא יכול לשלול אותו. אין שום מטרה לקיים דיון בנושא-אתם סתם יוצאים טמבלים,כי Joly מבין כמה דברים מעבר כנראה.
    אני עצמי אדם דתי,אבל אני לא מתנגד כלל לפורום לאתאיסטים,להיפך,אני חושב שזה יתרום לדיון פה בפורום. אין שום סיבה לכפות דת על אף אחד,אנחנו לא באיראן.

סקורי-לך אני מקדיש פניה אישית. שוב אני רוצה לציין שאתה אחד האנשים היותר מטומטמים שפגשתי.
    במקור פורסם על ידי Skuri
    לא ייפתח הפורום, הבטחה (:

אתה אומר את זה בתור מפקח או בתור אידיוט שאף אחד לא רוצה שישאר פה?

ולמרות שאני אדם דתי,בוא אני אשלול כל אחת מהטענות שלך,רק להוכיח לך שאתה טמבל ברמה מיוחדת.

1. אנחנו לא ברמה של לפגוש אותו, אין לנו את הזכות, חמצן אתה רואה? אתה נושם, אתה מרגיש, אבל אתה לא רואה - אותו דבר ככה עם בורא עולם - נושמים אותו, מרגישים אותו, לא רואים אותו.
    חמצן אתה יכול לשקול? אתה יכול לשאוב? אתה יכול לחקור את המבנה המולקולרי שלו? יפה מאוד.

2. נלך עם השיטה של מספר אחד, חמצן פעם סיפר לך בדיחה? להבדיל מחמצן, בורא עולם לא דיבר.. אך נתן אלפי סימנים, הציל אנשים.. עשה ניסים ונפלאות.. ויש כ"כ הרבה הוכחות..
    זה שכתוב בתנ"ך דברים זאת לא הוכחה לשום דבר. אטאיסטים שוללים את התנ"ך ולכן זאת לא טענה שאפשר לקבל כהוכחה. גם לא כל נס שקורה-כי האטיאסטים טוענים שזאת יד המקרה,ומי אתה שתטען אחרת? אתה במקרה שליח של ה' ולא סיפרת לנו?

3. לא, אין אפשרות לראות תמונה שלו, הוא לא בן-אדם.
    יפה מאוד.

4. כן. קרא ספר תנ"ך - יש שם הסבר מי ראה אותו ומי לא ראה אותו.. סביר להניח שמי שלא ראה אותו - פשוט לא היה לו את הזכות (:
    שוב אתה משתמש במשהו שאטאיסטים לא מאמינים בו בשביל להוכיח משהו. זה טמטום.
    5. ההוכחה לקיום שלו היא - אתה.
    או באותה מידה-הוא ההוכחה לקיום האבולוציה. שוב,מי אתה שתטען אחרת? חקרת פעם משהו בחיים שלך חוץ מסאמפ? תאמין לי שהדוקטורים והפרופסורים שעוסקים בתחום,לא בדיוק אדיוטים.

אתה ממשיך לדבר שטויות בהמשך,אני רק אתייחס לסוף.

קיבלת תשובות לכל השאלות שלך, מכאן והלאה אני אפילו לא אתווכח איתך, זה פשוט חסר טעם ודוחה אותי על לתת לך הוכחות שאלוהים קיים - פשוט טיפשי מידי בשבילי, מצטער /:
    הוכחה עדיין לא ראינו פה. אני חייב לומר,שוב, כאדם דתי, שהאמונה שלי היא אמונה נטו. אין לי שום דרך להוכיח או לשלול את קיומו של אלוהים-ומעבר לזה,למאמינים במפץ הגדול והאבולוציה יש טענה חזקה יותר כי הם מתבססים על עובדות מוכחות ולא על אמונה טהורה כמו הדתיים. אם אתה מחליט להיות בן אדם דתי אסור לך לעוות את המציאות ולהפוך דעה,או אמונה - לעובדה מוכחת.

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    חחחחחחחחחחחחח איך אני אוהב אותך דור יא חכםםם אחד

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    השתדלתי להימנע מלהגיב לדיון הזה אבל זה עבר כל גבול.
    פטריק ומשה-כמו שאתם לא יכולים להוכיח את קיומו של אלוהים, Joly לא יכול לשלול אותו. אין שום מטרה לקיים דיון בנושא-אתם סתם יוצאים טמבלים,כי Joly מבין כמה דברים מעבר כנראה.
    אני עצמי אדם דתי,אבל אני לא מתנגד כלל לפורום לאתאיסטים,להיפך,אני חושב שזה יתרום לדיון פה בפורום. אין שום סיבה לכפות דת על אף אחד,אנחנו לא באיראן.

סקורי-לך אני מקדיש פניה אישית. שוב אני רוצה לציין שאתה אחד האנשים היותר מטומטמים שפגשתי.
    במקור פורסם על ידי Skuri
    לא ייפתח הפורום, הבטחה (:

אתה אומר את זה בתור מפקח או בתור אידיוט שאף אחד לא רוצה שישאר פה?

ולמרות שאני אדם דתי,בוא אני אשלול כל אחת מהטענות שלך,רק להוכיח לך שאתה טמבל ברמה מיוחדת.

לא ניסיתי להוכיח את קיומו של ה',תפסיק לדבר בשמי .

נושאים דומים

1. הצעות למספר פורומים.
    על ידי OnMyS3LF בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 12/04/07, 18:42
  2. הצעות למספר פורומים
    על ידי guyhir בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/01/06, 14:20
  3. הצעות שלי
    על ידי TrunX בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 11