עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 109

אשכול: הצעות פורומים

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PeTRiK_StaR צפה בהודעה
    מה יעזור לאנשים פה פורום אתאיזם עוד פורום של חוטאים אנשים מגעילים שלא מאמינים באלוהים בגלל שאין להם חברים
    למה אתה כן מאמין באלוהים?
    פגשת אותו?
    שמעת אותו פעם מדבר?
    ראית תמונה שלו?
    אתה מכיר מישהו שכן ראה אותו?
    אתה מכיר הוכחה כלשהי לקיומו?
    אתה מכיר בן אדם כופר שאלוהים התנקם בו?
    אתה מאמין שלשמור שבת או לקיים מצוות הופך אותך לאדם טוב יותר?
    אתה מאמין שחובשי כיפות זה אנשים חכמים יותר?
    אתה חושב שלאכול לא כשר זה באמת לא בריא?

בתכלס? אתה מאמין באלוהים כי ההורים שלך מאמינים באלוהים והם מאמינים באלוהים כי ההורים שלהם האמינו באלוהים.. אף אחד מהם מעולם לא חקר או בדק אם יש אופציה אחרת.. למה? כי זה נוח לחיות ככה.. כל החיים אתה חי במחשבה מסויימת.. למה להתחיל להתאמץ ולבדוק אולי יש אמת אחרת? ואם לדעתך אין אמת אחרת ואתה סבור ב-100% שיש אלוהים.. מה אכפת לך שיהיו אתאיסטים? הרי הם ישלמו על זה ביוקר שהם לא מאמינים בקיום של משהו שאין הוכחה אפילו מינימלית לקיומו לא?

PeTRiK_StaR PeTRiK_StaR מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    פגשת אותו?
    שמעת אותו פעם מדבר?
    ראית תמונה שלו?

בתכלס? אתה מאמין באלוהים כי ההורים שלך מאמינים באלוהים והם מאמינים באלוהים כי ההורים שלהם האמינו באלוהים.. אף אחד מהם מעולם לא חקר או בדק אם יש אופציה אחרת.. למה? כי זה נוח לחיות ככה.. כל החיים אתה חי במחשבה מסויימת.. למה להתחיל להתאמץ ולבדוק אולי יש אמת אחרת? ואם לדעתך אין אמת אחרת ואתה סבור ב-100% שיש אלוהים.. מה אכפת לך שיהיו אתאיסטים? הרי הם ישלמו על זה ביוקר שהם לא מאמינים בקיום של משהו שאין הוכחה אפילו מינימלית לקיומו לא?
    מה שעצוב במה שאתה אומר פה שאתה בכלל לא מבין מה אתה מדבר
    באמת שזה עצוב שאנשים בורים כמוך הופכים אנשים אתאיסטים או כמו שאני קורא לכם אוטיסטים
    היה בנאדם אחד שנכנס ברב עובדיה יוסף הוא דיבר עליו לא יפה קילל אותו ואתה יודע מה קרה לו יום למחורת?
    הוא מת מדום לב או משהו כזה אני לא זוכר

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ברור שיש לך חברים אתה פשוט אוהב לשבת בבית ולהמציא אשכולות של קוקסינלים אחי
    אל תדאג אני מאמין לך
    בסדר.
    אין לי חברים, אני מטומטם, אני אוטיסט, אני אתאיסט, אני טמבל, אני אוהב לשבת בבית, אני אוהב להמציא אשכולות של קוקסינלים, פורום אתאיזם זה פורום של קוקסינלים, יש אלוהים וכל מי שמעז לא לחשוב שיש אלוהים הוא בן זונה מטומטם קוקסינל נאצי גוי אנטישמי מסריח. אהה..וכמובן, לא יהודי. כן, כמעט שכחתי להוסיף.
    אתה צודק ב100%.

PeTRiK_StaR PeTRiK_StaR מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    258 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    בסדר.
    אין לי חברים, אני מטומטם, אני אוטיסט, אני אתאיסט, אני טמבל, אני אוהב לשבת בבית, אני אוהב להמציא אשכולות של קוקסינלים, פורום אתאיזם זה פורום של קוקסינלים, יש אלוהים וכל מי שמעז לא לחשוב שיש אלוהים הוא בן זונה מטומטם קוקסינל נאצי גוי אנטישמי מסריח. אהה..וכמובן, לא יהודי. כן, כמעט שכחתי להוסיף.
    אתה צודק ב100%.
    תודה על ההבנה אחי

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    טוב תתחיל להרגיע גם אתה לא בא בטוב עם היציאות שלך.
    תיהיה גבר ותענה על השאלות שJOLY שאל, ולא סתם להגיד

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    פגשת אותו?
    שמעת אותו פעם מדבר?
    ראית תמונה שלו?

1. אנחנו לא ברמה של לפגוש אותו, אין לנו את הזכות, חמצן אתה רואה? אתה נושם, אתה מרגיש, אבל אתה לא רואה - אותו דבר ככה עם בורא עולם - נושמים אותו, מרגישים אותו, לא רואים אותו.
    2. נלך עם השיטה של מספר אחד, חמצן פעם סיפר לך בדיחה? להבדיל מחמצן, בורא עולם לא דיבר.. אך נתן אלפי סימנים, הציל אנשים.. עשה ניסים ונפלאות.. ויש כ"כ הרבה הוכחות..
    3. לא, אין אפשרות לראות תמונה שלו, הוא לא בן-אדם.
    4. כן. קרא ספר תנ"ך - יש שם הסבר מי ראה אותו ומי לא ראה אותו.. סביר להניח שמי שלא ראה אותו - פשוט לא היה לו את הזכות (:
    5. ההוכחה לקיום שלו היא - אתה.
    6. אני בדעה כזו - שכל אחד מקבל את העונש שלו בשלבים בחיים.. מי שכופר משלם כאן - וישלם גם בעולם האמת, אתה לא זה שתראה את העונש שהאחר יקבל בגלל שכפר, כל אחד מתעסק בחבילה שלו.
    7. לא הופך אף אחד לבן-אדם טוב יותר, השבת נועדה לנו.. למנוחה ולדבר נוסף - להתפלל שירחם עלינו ויקשיב לבקשות שלנו.. לא לשום דבר אחר נועדה התפילה.
    8. מי אמר שחובשי כיפות אנשים חכמים יותר ? אתה בכלל יודע למה אנשים שמים כיפות ? מה הכיפה מסמלת ? אל תדבר שטויות אלי, לא מתאים לך.
    9. אני לא חושב - מה שכתוב בתורה שקיבלתי ע"י בורא עולם זה מה שנעשה.. בכל מחיר.

אני אסביר לך דבר קטן, יש בורא שהביא אותנו לעולם, מי אנחנו? הנבראים. את הנבראים רואים פיזית, את הבורא לא רואים.. מרגישים אותו, נושמים אותו.. מבקשים ממנו בקשות, וזוכים לניסים ונפלאות.
    קיבלת תשובות לכל השאלות שלך, מכאן והלאה אני אפילו לא אתווכח איתך, זה פשוט חסר טעם ודוחה אותי על לתת לך הוכחות שאלוהים קיים - פשוט טיפשי מידי בשבילי, מצטער /:

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    באמת שזה עצוב שאנשים בורים כמוך הופכים אנשים אתאיסטים או כמו שאני קורא לכם אוטיסטים
    היה בנאדם אחד שנכנס ברב עובדיה יוסף הוא דיבר עליו לא יפה קילל אותו ואתה יודע מה קרה לו יום למחורת?
    הוא מת מדום לב או משהו כזה אני לא זוכר
    אתה רשום לי איזה סיפור בדוי ודבילי וקורא לי אוטיסט? אתה באמת מאמין בסיפור הזה? כי אם כן ליאור שליין וחבורתו ממצב האומה כבר מזמן היו אמורים למות על כל הדברים שהם אמרו על רבנים.. כולל אני......
    לא מבין מה אני מדבר? אני מבין שאני לא רוצה להאמין במשהו שאין שום הוכחה לקיומו זה הופך אותי לאוטיסט? זה הופך אותי לבן אדם עם היגיון בריא...

קצת עובדות:
    מחקרים מוכיחים שאנשים שלא מאמינים באלוהים הם בעלי IQ גבוה יותר
    20% מהיהודים בארץ לא מאמינים באלוהים כלל (זה לא אומר שכל השאר מאמינים בלב שלם)

עוד ציטוט מויקיפדיה:
    "מטא-אנליזה שפורסמה ב-2009 הקיפה מחקרים חברתיים על חילוניות וחוסר אמונה, והסיקה שיש יחס חיובי בין רווחה חברתית לבין אי-דתיות. ממצאיה כוללים את המסקנות הבאות:[60][61]

בקיצור זה מדגיש את מה שאני חושב שאנשים דתיים לרוב הם צרי מחשבה ועיוורים לכל מי שלא מאמין כמוהם...(בדיוק כמוך ילד טמבל)

ונעבור לתשובות הלא פחות דביליות של סקורי

1. אנחנו לא ברמה של לפגוש אותו, אין לנו את הזכות, חמצן אתה רואה? אתה נושם, אתה מרגיש, אבל אתה לא רואה - אותו דבר ככה עם בורא עולם - נושמים אותו, מרגישים אותו, לא רואים אותו. (מי מרגיש אותו? אני לא מרגיש כלום? איך בדיוק אתה מרגיש אותו? ספר לי אולי אני ירגיש גם...)
    2. נלך עם השיטה של מספר אחד, חמצן פעם סיפר לך בדיחה? להבדיל מחמצן, בורא עולם לא דיבר.. אך נתן אלפי סימנים, הציל אנשים.. עשה ניסים ונפלאות.. ויש כ"כ הרבה הוכחות.. (אין שום הוכחה...עם כל הכבוד סיפורים מהתנ"ך זה לא יותר אמין מהמיתולוגיה היוונית)
    3. לא, אין אפשרות לראות תמונה שלו, הוא לא בן-אדם. (אז מה כן הוא? במה אתה בדיוק מאמין?)
    4. כן. קרא ספר תנ"ך - יש שם הסבר מי ראה אותו ומי לא ראה אותו.. סביר להניח שמי שלא ראה אותו - פשוט לא היה לו את הזכות (: (שוב פעם.. בשביל להאמין בסיפורים שיש בתנ"ך צריך להיות על טריפים, ים שנחצה לשתיים? בן אדם שחי בתוך לויתן? אנשים בגיל 900? בסדר גבר מה שתגיד)
    5. ההוכחה לקיום שלו היא - אתה -
    איך בדיוק?
    6. אני בדעה כזו - שכל אחד מקבל את העונש שלו בשלבים בחיים.. מי שכופר משלם כאן - וישלם גם בעולם האמת, אתה לא זה שתראה את העונש שהאחר יקבל בגלל שכפר, כל אחד מתעסק בחבילה שלו. -
    טיעון מגוחך לתת למי שלא מאמין באלוהים, עולם אמת? לא מאמין בזה אבל סבבה... זורם לי בגיהנום.. זונות, סמים, חטאים נשמע לא רע
    7. לא הופך אף אחד לבן-אדם טוב יותר, השבת נועדה לנו.. למנוחה ולדבר נוסף - להתפלל שירחם עלינו ויקשיב לבקשות שלנו.. לא לשום דבר אחר נועדה התפילה. - שאני יתפלל לישהו שירחם עליי? כמה מגוחך זה נשמע לך? למנוחה? תנוח יום שלישי פרייאר, יום שבת אתה מרוויח 150-200%
    8. מי אמר שחובשי כיפות אנשים חכמים יותר ? אתה בכלל יודע למה אנשים שמים כיפות ? מה הכיפה מסמלת ? אל תדבר שטויות אלי, לא מתאים לך - הכיפה מסמלת מבחינתי שאתה דתי/מסורתי ואוטומטי זה שם אותך בקבוצה מסויימת. (וזה בכלל לא השאלה ששאלתי אבל לא משנה)
    9. אני לא חושב - מה שכתוב בתורה שקיבלתי ע"י בורא עולם זה מה שנעשה.. בכל מחיר. - בתורה גם רשום לכבד את האחר וכל עם ישראל אחים, אני לא רואה שאתה או פטריק הזה מכבדים את זה בכל מחיר...

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    סקורי,אל תיתכווח עם אתאיסטים זה גורם לחילול ה',עזוב אותם לא בא להם להאמין זכותם אני לא מכריח אותם להאמין בה'.

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אתה רשום לי איזה סיפור בדוי ודבילי וקורא לי אוטיסט? אתה באמת מאמין בסיפור הזה? כי אם כן ליאור שליין וחבורתו ממצב האומה כבר מזמן היו אמורים למות על כל הדברים שהם אמרו על רבנים.. כולל אני......
    לא מבין מה אני מדבר? אני מבין שאני לא רוצה להאמין במשהו שאין שום הוכחה לקיומו זה הופך אותי לאוטיסט? זה הופך אותי לבן אדם עם היגיון בריא...

קצת עובדות:
    מחקרים מוכיחים שאנשים שלא מאמינים באלוהים הם בעלי IQ גבוה יותר
    20% מהיהודים בארץ לא מאמינים באלוהים כלל (זה לא אומר שכל השאר מאמינים בלב שלם)

עוד ציטוט מויקיפדיה:
    "מטא-אנליזה שפורסמה ב-2009 הקיפה מחקרים חברתיים על חילוניות וחוסר אמונה, והסיקה שיש יחס חיובי בין רווחה חברתית לבין אי-דתיות. ממצאיה כוללים את המסקנות הבאות:[60][61]

בקיצור זה מדגיש את מה שאני חושב שאנשים דתיים לרוב הם צרי מחשבה ועיוורים לכל מי שלא מאמין כמוהם...(בדיוק כמוך ילד טמבל)

ונעבור לתשובות הלא פחות דביליות של סקורי

1. אנחנו לא ברמה של לפגוש אותו, אין לנו את הזכות, חמצן אתה רואה? אתה נושם, אתה מרגיש, אבל אתה לא רואה - אותו דבר ככה עם בורא עולם - נושמים אותו, מרגישים אותו, לא רואים אותו. (מי מרגיש אותו? אני לא מרגיש כלום? איך בדיוק אתה מרגיש אותו? ספר לי אולי אני ירגיש גם...)
    2. נלך עם השיטה של מספר אחד, חמצן פעם סיפר לך בדיחה? להבדיל מחמצן, בורא עולם לא דיבר.. אך נתן אלפי סימנים, הציל אנשים.. עשה ניסים ונפלאות.. ויש כ"כ הרבה הוכחות.. (אין שום הוכחה...עם כל הכבוד סיפורים מהתנ"ך זה לא יותר אמין מהמיתולוגיה היוונית)
    3. לא, אין אפשרות לראות תמונה שלו, הוא לא בן-אדם. (אז מה כן הוא? במה אתה בדיוק מאמין?)
    4. כן. קרא ספר תנ"ך - יש שם הסבר מי ראה אותו ומי לא ראה אותו.. סביר להניח שמי שלא ראה אותו - פשוט לא היה לו את הזכות (: (שוב פעם.. בשביל להאמין בסיפורים שיש בתנ"ך צריך להיות על טריפים, ים שנחצה לשתיים? בן אדם שחי בתוך לויתן? אנשים בגיל 900? בסדר גבר מה שתגיד)
    5. ההוכחה לקיום שלו היא - אתה -
    איך בדיוק?
    6. אני בדעה כזו - שכל אחד מקבל את העונש שלו בשלבים בחיים.. מי שכופר משלם כאן - וישלם גם בעולם האמת, אתה לא זה שתראה את העונש שהאחר יקבל בגלל שכפר, כל אחד מתעסק בחבילה שלו. -
    טיעון מגוחך לתת למי שלא מאמין באלוהים, עולם אמת? לא מאמין בזה אבל סבבה... זורם לי בגיהנום.. זונות, סמים, חטאים נשמע לא רע
    7. לא הופך אף אחד לבן-אדם טוב יותר, השבת נועדה לנו.. למנוחה ולדבר נוסף - להתפלל שירחם עלינו ויקשיב לבקשות שלנו.. לא לשום דבר אחר נועדה התפילה. - שאני יתפלל לישהו שירחם עליי? כמה מגוחך זה נשמע לך? למנוחה? תנוח יום שלישי פרייאר, יום שבת אתה מרוויח 150-200%
    8. מי אמר שחובשי כיפות אנשים חכמים יותר ? אתה בכלל יודע למה אנשים שמים כיפות ? מה הכיפה מסמלת ? אל תדבר שטויות אלי, לא מתאים לך - הכיפה מסמלת מבחינתי שאתה דתי/מסורתי ואוטומטי זה שם אותך בקבוצה מסויימת. (וזה בכלל לא השאלה ששאלתי אבל לא משנה)
    9. אני לא חושב - מה שכתוב בתורה שקיבלתי ע"י בורא עולם זה מה שנעשה.. בכל מחיר. - בתורה גם רשום לכבד את האחר וכל עם ישראל אחים, אני לא רואה שאתה או פטריק הזה מכבדים את זה בכל מחיר...
    בוא אני אשחק בטכניקה שלך, אשאל אותך שאלות - תענה לי עליהם.. בין היתר אתן לך כמה תשובות שיוכיחו לך במדויק שיש בורא לעולם, אם תנסה להיות דפוק יותר.. כבר לא אוכל לעזור לך

* הסיבה שיש בורא לעולם - היא אתה, איך בדיוק אתה שואל?
    - נניח שלא היה בורא לעולם, איך היית נברא?
    * סביר להניח שיש בורא לעולם שבזכותו יש את כל הנבראים (שזה אנחנו) - הרי.. איך נוצר האדם הראשון בעולם? יש בורא שיצר אותו וממנו נוצרו כל הנבראים, לא?
    - נעבור לתנ"ך שאתה לא מאמין בו.. ים שנחצה לשניים ? אנשים בני 900 ? כן כן, כל המסופר - נכון. אשאל אותך שאלה, לפני כמה זמן קיים התנ"ך ? לפני שנה ? שנתיים ? הרי אתה, ההורים שלך, הסבים והסבתות שלך מכירים אותו מאז שבאו לעולם.. אני טועה עד כאן ? נמשיך הלאה, אז מה זה אומר ? להבדיל מספרי ההיסטוריה, האנגלית, שמשתנים משנה לשנה וכל פעם משתנים דברים.. תנ"ך תמיד נשאר אותו דבר ולעולם לא שונתה בו אות.
    * לגבי עולם האמת.. אתה טוען שאין דבר כזה - אז למה הוא צריך להביא אותך לעולם הזה ? שתעשה חטאים וזהו.. ואז יקברו אותך ושלום על ישראל ? יש משל של "חסד ועונש" גם כאן, וגם בעולם האמת.. - סביר להניח שכבר הבנת אותי.. בכ"מ, אתן לך הסבר קצר:

עולם ההכנה (שזה כאן)

תסכים איתי שבן-אדם שרצח 30 ילדים לא יקבל את אותו העונש של בן אדם שאנס ילדה ? יש הבדל לא ? הרי כאן, זה שאנס יקבל כלא ל- 5 שנים נגיד ? וזה שהרג 30 ילדים יקבל מאסר עולם 30 פעמים ?
    עולם האמת (למעלה)

בן-אדם טוב, עשה מצוות, חסדים טובים, שמר שבת, צדיק.. מגיע לו ללכת לגן עדן לא?
    תסכים איתי שבן-אדם שחטא, כפר, לא יהיה לו את הזכות ללכת לגן-עדן? אז מין הסתם שילך לגיהנום לתקופה מסוימת לכפר על המעשים שלו? (במידה והמעשים שלו נוראים.. גם לא כ"כ בטוח שיחזור משם).
    אתה חי בדעה כזו "לא מתאים לי לעשות מצוות, לא מתאים לי מחויבות, לא רוצה להאמין באף אחד.. נוח לי ככה וככה אני יחיה, פשוט בורח לבועה שטוב לך בה ואתה לא רוצה לצאת ממנה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 15/09/12 ב 11:12

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _Moshe_ צפה בהודעה
    סקורי,אל תיתכווח עם אתאיסטים זה גורם לחילול ה',עזוב אותם לא בא להם להאמין זכותם אני לא מכריח אותם להאמין בה'.
    זה אירוני כי הרי אתה מגיב בשבת..
    וסתם תגובה לוויכוח בין סקורי לג'ולי:
    בסופו של דבר לא משנה עד כמה הוויכוח שלכם יימשך זה יגיע לזה שאחד יטען שלפי ההיגיון שלו הכל היה מתוכנן ו"אין מצב שהכל פשוט נוצר" והאחר יחשוב ההפך.
    בסופו של דבר זה חשיבה של שני אנשים שמתנגשת ואין מצב שישנו אותה. כי האחת מתבססת על עובדות. והשנייה מתבססת על אמונה מאוד חזקה בגלל צרכים פסיכולוגיים מסוימים ואני לא אחפור אז אני לא מפרט.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    בוא אני אשחק בטכניקה שלך, אשאל אותך שאלות - תענה לי עליהם.. בין היתר אתן לך כמה תשובות שיוכיחו לך במדויק שיש בורא לעולם, אם תנסה להיות דפוק יותר.. כבר לא אוכל לעזור לך

* הסיבה שיש בורא לעולם - היא אתה, איך בדיוק אתה שואל?
    - נניח שלא היה בורא לעולם, איך היית נברא? אבולוציה, מפץ גדול ועוד שלל תיאוריות?, בעוד ביהדות מאמינים שהעולם קיים 5700 ומשהו שנה אני מבטיח לך שהוא קיים יותר מכמה עשרות מיליונים של שנים... העולם של היום לא דומה בקצת לעולם של לפני 3000 שנה אז תאר לך כמה תהליכים יכולים לקרות בעשרות מיליוני שנים
    * סביר להניח שיש בורא לעולם שבזכותו יש את כל הנבראים (שזה אנחנו) - הרי.. איך נוצר האדם הראשון בעולם? יש בורא שיצר אותו וממנו נוצרו כל הנבראים, לא? אחי שוב פעם... אין ביסוס לתיאוריה שלך, מבחינתי יותר הגיוני שאתה תוצר של פיצוץ או תוצר אבוציולוני כלשהו
    - נעבור לתנ"ך שאתה לא מאמין בו.. ים שנחצה לשניים ? אנשים בני 900 ? כן כן, כל המסופר - נכון. אשאל אותך שאלה, לפני כמה זמן קיים התנ"ך ? לפני שנה ? שנתיים ? הרי אתה, ההורים שלך, הסבים והסבתות שלך מכירים אותו מאז שבאו לעולם.. אני טועה עד כאן ? נמשיך הלאה, אז מה זה אומר ? להבדיל מספרי ההיסטוריה, האנגלית, שמשתנים משנה לשנה וכל פעם משתנים דברים.. תנ"ך תמיד נשאר אותו דבר ולעולם לא שונתה בו אות. חח אתה חושב שהתנ"ך של לפני 1000 שנה זה מה שאתה מכיר היום? אתה חי בסרט לא קטן... אתה חושב שאפשר לשמור על סיפורים מפה לאוזן במשך 3500 שנה והם ישארו אותו דבר כפי שהם התחילו ועד לכתיבת הספר? לך תבדוק את עצמך... אין שום ביסוס לשום סיפור בתנ"ך... כן גם אם כתבו את זה מלפני הרבה שנים.
    * לגבי עולם האמת.. אתה טוען שאין דבר כזה - אז למה הוא צריך להביא אותך לעולם הזה ? שתעשה חטאים וזהו.. ואז יקברו אותך ושלום על ישראל ? יש משל של "חסד ועונש" גם כאן, וגם בעולם האמת.. - סביר להניח שכבר הבנת אותי.. בכ"מ, אתן לך הסבר קצר:

עולם ההכנה (שזה כאן)

עולם האמת (למעלה)

אתה חי בדעה כזו "לא מתאים לי לעשות מצוות, לא מתאים לי מחויבות, לא רוצה להאמין באף אחד.. נוח לי ככה וככה אני יחיה, פשוט בורח לבועה שטוב לך בה ואתה לא רוצה לצאת ממנה.
    הדגשתי את התשובות שלי ושוב פעם....... אתה לא יכול לבסס טענות נגד אמונה באלוהים בתשובות כגון "איך אתה מסביר אז שאלוהים גרם ל X ו- Y וכמה חארטות של מצוות"
    מי שלא מאמין באלוהים על אחת כמה וכמה לא יאמין בכל השטויות האלה מסביב... אתה צריך להיות יותר משכנע ולהביא הוכחות מוצקות ולא כמה חארטות על עולמות דמיוניים ואיזה משפט סוף של "אתה בורח לבועה שלך"

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    הדגשתי את התשובות שלי ושוב פעם....... אתה לא יכול לבסס טענות נגד אמונה באלוהים בתשובות כגון "איך אתה מסביר אז שאלוהים גרם ל X ו- Y וכמה חארטות של מצוות"
    מי שלא מאמין באלוהים על אחת כמה וכמה לא יאמין בכל השטויות האלה מסביב... אתה צריך להיות יותר משכנע ולהביא הוכחות מוצקות ולא כמה חארטות על עולמות דמיוניים ואיזה משפט סוף של "אתה בורח לבועה שלך"
    יגיע יום אני מאמין.. שתגיע לאותו מסקנה כמו שלי, ככל הנראה לא הכניסו לך שכל לראש שהיית קטן, פשוט אמרו לך "היה פיצוץ, ופתאום קפצת למיטה"..
    אני לא אתווכח איתך בכלל, סלאמת

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    יגיע יום אני מאמין.. שתגיע לאותו מסקנה כמו שלי, ככל הנראה לא הכניסו לך שכל לראש שהיית קטן, פשוט אמרו לך "היה פיצוץ, ופתאום קפצת למיטה"..
    אני לא אתווכח איתך בכלל, סלאמת
    http://www.youtube.com/watch?v=eUSVoDkD5jQ&feature=plcp
    כנס לערוץ של הבחור.. תראה איך הוא עושה מהאלילים שלך פורפרה...... אולי תלמד משהו..
    ולא הכניסו לי שום דבר לראש להפך... אמא שלי מסורתית וחצי מהמשפחה שלי מאמינים ויותר מזה להפך... לך הכניסו לראש שהיית קטן שקרים... אני גדלתי והתחלתי לבדוק, לחקור לנסות דברים וגיליתי שכל מה שלימדו אותי היה חארטה.

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    http://www.youtube.com/watch?v=eUSVoDkD5jQ&feature=plcp
    כנס לערוץ של הבחור.. תראה איך הוא עושה מהאלילים שלך פורפרה...... אולי תלמד משהו..
    ולא הכניסו לי שום דבר לראש להפך... אמא שלי מסורתית וחצי מהמשפחה שלי מאמינים ויותר מזה להפך... לך הכניסו לראש שהיית קטן שקרים... אני גדלתי והתחלתי לבדוק, לחקור לנסות דברים וגיליתי שכל מה שלימדו אותי היה חארטה.
    אתה גנוב על כל הראש אני רואה, שכחתי.. ההורים שלך לא בדקו - הם טיפשיים.. אני טיפש, כל מי שמאמין טיפש.. אתה חכם ואתה יודע הכל מבלי שיספרו לך, לך תשכב על הגב ספר לי אם היה נעים ואח"כ נעבור לשלב ב' שכיבה על הבטן

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אתה גנוב על כל הראש אני רואה, שכחתי.. ההורים שלך לא בדקו - הם טיפשיים.. אני טיפש, כל מי שמאמין טיפש.. אתה חכם ואתה יודע הכל מבלי שיספרו לך, לך תשכב על הגב ספר לי אם היה נעים ואח"כ נעבור לשלב ב' שכיבה על הבטן
    לא אחי, מה שאני אומר זה שככל שאנשים נחשפים ליותר מידע הם יותר ויותר מעורערים בקיומו של אלוהים...
    יש אנשים שכל החיים שלהם היו בתפיסה אחת והם לא ישנו אותה פתאום ויש כאלה שיגידו "כוסאומו מה אני מאמין במשהו ובחוקים שאין שום סיבה או הוכחה לקיומם אלה להפך?"

עובדה שאחוז הלא מאמינים בעולם רק הולך וגודל בעקבות זה שילדים היום נחשפים מגיל צעיר למאמרים בתוכניות טלויזיה ובאינטרנט והם בוחרים לא להיות נאיבים וללכת עם מה שהם מאמינים....
    עזוב אותך... רק שתגיע לצבא באמת תבין כמה אנשים לא הולכים לפי החוקים שאתה מכיר........

בקיצור הבחירות שלי בשנים האחרונות היו כאלה:

כשרות או לא כשרות? - וואלה צ'יזבורגר זה דבר אדיר.
    לצום או לא לצום - שאתה סובל אני דופק איזה סנדוויץ ורואה איזה סרט, וואלה רץ לי מהר הכיפור הזה.
    לשמור שבת או לא לשמור שבת - בכיף אחי שיהיה לך, אני ישב בים עם איזה מישהי על פייסל ואז נבוא אליי לקצת חטא זרע לבטלה (אשששש)

שלך יהיה כיף בחיים שלך כי לי לא רע בכלל... יום טוב.

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    לא אחי, מה שאני אומר זה שככל שאנשים נחשפים ליותר מידע הם יותר ויותר מעורערים בקיומו של אלוהים...
    יש אנשים שכל החיים שלהם היו בתפיסה אחת והם לא ישנו אותה פתאום ויש כאלה שיגידו "כוסאומו מה אני מאמין במשהו ובחוקים שאין שום סיבה או הוכחה לקיומם אלה להפך?"

עובדה שאחוז הלא מאמינים בעולם רק הולך וגודל בעקבות זה שילדים היום נחשפים מגיל צעיר למאמרים בתוכניות טלויזיה ובאינטרנט והם בוחרים לא להיות נאיבים וללכת עם מה שהם מאמינים....
    עזוב אותך... רק שתגיע לצבא באמת תבין כמה אנשים לא הולכים לפי החוקים שאתה מכיר........

בקיצור הבחירות שלי בשנים האחרונות היו כאלה:

כשרות או לא כשרות? - וואלה צ'יזבורגר זה דבר אדיר.
    לצום או לא לצום - שאתה סובל אני דופק איזה סנדוויץ ורואה איזה סרט, וואלה רץ לי מהר הכיפור הזה.
    לשמור שבת או לא לשמור שבת - בכיף אחי שיהיה לך, אני ישב בים עם איזה מישהי על פייסל ואז נבוא אליי לקצת חטא זרע לבטלה (אשששש)

שלך יהיה כיף בחיים שלך כי לי לא רע בכלל... יום טוב.
    כמו שאמרתי, יום יבוא ותצטער על המילים האלה, אתה עוד תראה..
    ועכשיו לך תוציא זרע לבטלה, עלוב /:

במקומך הייתי בוכה אחרי שהייתי מוציא גועל נפש של מילים כאלה מהפה..

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    כמו שאמרתי, יום יבוא ותצטער על המילים האלה, אתה עוד תראה..
    ועכשיו לך תוציא זרע לבטלה, עלוב /:

במקומך הייתי בוכה אחרי שהייתי מוציא גועל נפש של מילים כאלה מהפה..
    קיצר תפסיק לי תשכל, יום שבת ואתה על המחשב... אלוהים לא סולח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    חוטאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
    חוטאאאאאאאאאא
    חוטאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
    אותך לגיהנום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אם אני ילך לגיהנום אני ילך בלב שלם - כי אני יודע מה מותר ומה אסור ועל מה העונש..
    אתה לעומתי ? לא מבין מי הבורא שלך, ככה שלא מגיע לך בכלל לחיות..

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אם אני ילך לגיהנום אני ילך בלב שלם - כי אני יודע מה מותר ומה אסור ועל מה העונש..
    אתה לעומתי ? לא מבין מי הבורא שלך, ככה שלא מגיע לך בכלל לחיות..
    אתה מבין שאיחלת לי ולהרבה קרובים וחברים טובים למות במה שרשמת?
    במה אתה שונה מהגישה של היטלר? שחשב שכל מי שלא הולך בדרך שלו עונשו מוות?

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אתה מבין שאיחלת לי ולהרבה קרובים וחברים טובים למות במה שרשמת?
    במה אתה שונה מהגישה של היטלר? שחשב שכל מי שלא הולך בדרך שלו עונשו מוות?
    חס וחלילה לא מאחל לאף אחד דבר כזה, אבל במידה ולא תתחיל לחשוב נכון אז..
    מאחל לך ולכל החברים שלך בלב שלם.. ולא כי אני רשע - חס וחלילה. מסיבה אחת פשוטה, שהעונש שלך שם למעלה יהיה פחות אכזרי, תסתכל על זה בצד החיובי (;

נושאים דומים

1. הצעות למספר פורומים.
    על ידי OnMyS3LF בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 12/04/07, 18:42
  2. הצעות למספר פורומים
    על ידי guyhir בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/01/06, 14:20
  3. הצעות שלי
    על ידי TrunX בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 11