מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: חוסר ביטחון - איך אני יכול לשפר את הבטחון העצמי שלי?

adi 2 adi 2 מנותק טירון
    שם פרטי
    עדי
    קיבל לייק
    1 פעמים

חוסר ביטחון - איך אני יכול לשפר את הבטחון העצמי שלי?

אני ביישן כרוני ושקט כמו דג מה עושים לשפר את הביטחון העצמי השברירי שלי ולא להיעלב מכל שטות?

SEO SEO מנותק טירון
    קיבל לייק
    5 פעמים
    בן כמה אתה?

תתחיל מזה שתלמד לתקשר נכון עם הסביבה שלך.
    אפשר לצאת מביישנות רק צריך לבצע דברים מסוימים כדי להגיע לזה וככה עם הזמן הביישנות נעלמת לגמרי.

תלמד על שפת גוף זה יעזור לך מאוד אני ממליץ לך לצפות בזה:
    http://www.szf.co.il/f445/t168186/

תלמד לשלוט על התנועות גוף שלך, על המבטים שלך, על התווי פנים שלך, על ההליכה שלך ועל הטון הדיבור שלך.
    אלה כלים מאוד מאוד חשובים שיעזרו לך לצאת מזה.

ברגע שאתה תתחיל להרגיש שהדברים פתאום מתחילים לזרום לך זה יותר זה רק יעצים לך את הבטחון העצמי.
    ברגע שאתה תוכיח לעצמך שאתה מסוגל לבצע דברים מסוימים ללא בעיה, זה ימשיך להעצים לך את הבטחון העצמי.
    בטחון עצמי זה משהו שמרגישים אותו בפנים בתוך הבטן, זה להגיע למצב שאתה פשוט לא מרגיש שום דפיקות לב ושום פחד והגוף שלך תמיד רגוע וקר רוח, המוח לומד להגיע לרמה הזאת ברגע שהוא מוכיח לעצמו שהוא שם.
    תחשוב איך זה היה כשלמדת לרכב על אופניים, בהתחלה היה לך פחד ולא ידעת מה לעשות. עם הזמן למדת איך עושים את זה נכון ובסוף הגעת למצב שאין בך בכלל פחד.
    אותו דבר בעניין של לדבר עם אנשים ולהרגיש חלק בלתי נפרד מהשיחה. ברגע שאתה מוכיח את זה לעצמך - אתה פשוט יוצא מזה ומרגיש הרבה יותר משוחרר בכל סיטואציה שתהיה.

אתה אומר שאתה לוקח דברים ללב.
    דבר ראשון אין לך מה לקחת דברים ללב, ברגע שתעריך את עצמך ותאהב את עצמך אתה פשוט תשים קצוץ על כל מה שאומרים לך.
    כל יום תקום בבוקר תסתכל במראה ותגיד לעצמך כמה אתה אוהב אוהב את עצמך ותשמח להיות מי שאתה. אין לך מה להיפגע. זה הכל בראש שלך.

אל תפחד לעשות דברים ולבטא את עצמך, בכל פעם שאתה נכנס למצב של לחץ במקום להגיד לעצמך בראש "איזה פדיחות", "איזה טמבל אני" וכו'...
    פשוט תגיד לעצמך - "מצוין, אני רוצה להרגיש את הפחד והלחץ הזה כדי שאני אוכל להתגבר עליו", "זה רק אתגר בשבילי", "זה רק שלב נוסף בפיתוח האישיות שלי".
    תגיד תודה רבה לגוף שלך שהוא מזהיר כביכול "מהסכנה", אבל בתכלס אתה יודע שאין שום סכנה וזה הכל בראש שלך.

מקסימום תעשה פדיחות. מחר אף אחד לא יזכור את זה בכלל.
    מה כבר יכול לקרות? כלום. תהיה גבר חזק ובטוח בעצמו, החלטי, אסרטיבי ונחוש. תתחיל לפתח את התכונות האלה. אפשר לשנות הכל אם עובדים על הדברים נכון. אין לך מושג כמה זה דבר חשוב.

תדחוף את עצמך לכמה שיותר אירועים חברתיים, לכמה שיותר פעילויות, תמצא לך עבודה וגם תחסוך קצת כסף. זה לאט לאט יחלוף.
    אם תתבודד ותהיה בבית במחשב זה לא יחלוף, רק אם תכניס את עצמך לסיטואציות זה יתחיל לחלוף. תתמודד עם זה - זה הכל!
    אם אתה לפני צבא אני ממליץ לך להתגייס לקרבי.

בהצלחה חבר.
    נערך בפעם האחרונה על ידי SEO : 07/09/12 ב 08:54

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    זה עבודה קשה זה לעבוד על הנפש שלך ורק אז תניב פרי.

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    לך לאומנות לחימה.

Giggty Giggty מנותק טירון
    שם פרטי
    gigato
    קיבל לייק
    1 פעמים

Lightbulb התשובה בגוף השאלה שלך ...

אני ביישן כרוני ושקט כמו דג מה עושים לשפר את הביטחון העצמי השברירי שלי ולא להיעלב מכל שטות?
    אתה מפחד שאם תביע דעה מסויימת על משהו או מישהו בקבוצה דעתך תיפסל או לא תילקח ברצינות -> תוצאה -> אתה מחליט מעטה והלאה לסתום את הפה פן תעלב והביטחון העצמי השברירי שלך ייתרסק.
    זה מעגל קסמים ...
    לכן אני יכול להבין שאתה אומר "ביישן כרוני" ושקט כמו דג ...

הצד הטוב הוא שאתה לא התייאשת ! ואתה רוצה להשתפר ... אז איך ?
    דבר ראשון אני רוצה להגיד לך שיש דברים שבאים רק עם נסיון - בכך שאתה שותק עכשיו הניסיון שלך לא מתקדם ... עדיף שתתחיל לדבר ותשגה לפעמים מאשר לא תעשה כלום ותשאר באותו מקום...
    נסיון זה דבר שנרכש באש ובמים. (כנ"ל "טאקט").
    *תפסיק לחשוב מה אנשים אחרים חושבים עליך או על מה שאתה אומר ! כמובן תחשוב קצת לפני שאתה פותח את הפה .

אם אתה לא בטוח מה להגיד אז הבעיה אולי קשורה לאינטלגנציה ריגשית שצריכה להתפתח -- ואפשר לעשות זאת בזמן מאוד קצר יחסית אם לוקחים את העיניין ברצינות.

אני מאוד ממליץ לך לקרוא את הספר שכתב דייל קרנגי לפני יותר מ-70 שנה ועדיין תקף לגבי היום בהרבה מובנים. - "How to Win Friends and Influence People"
    אינטליגנציה ריגשית היא דבר שאפשר ללמוד ולפתח אז אל תתייאש ותתחיל לעבוד .

אגב יש גרסה בעברית לספר... הייתי שם קישורים אבל אין לי מספיק הודעות

Giggty Giggty מנותק טירון
    שם פרטי
    gigato
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lamayoreket צפה בהודעה
    לך לאומנות לחימה.
    זה יכול לעזור ... אבל זה לא פיתרון.

shemensoia shemensoia מנותק מתקדם
    שם פרטי
    מיכאל
    קיבל לייק
    67 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Giggty צפה בהודעה
    זה יכול לעזור ... אבל זה לא פיתרון.
    למה לא פיתרון?
    אומנות לחימה תגביר לו תביטחון ואז הוא יפחד פחות לדבר וכדומה.

נושאים דומים

1. תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 27/09/10, 19:00
  2. [שאלה]איך אני יכול לשמור את הרמה שלי?
    על ידי sLiz_One בפורום Call of Duty
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 24/11/08, 20:51
  3. איך אני יכול לסדר FPS?
    על ידי ...... בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 21/10/05, 19:16
  4. איך אני אוהב לעשות את זההה חחחחחחח
    על ידי MiKoZ בפורום כדורגל
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 10/10/05, 14:56

תגיות עבור נושא זה