עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 45

אשכול: השריפה בכרמל - דיון פורה

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים

השריפה בכרמל - דיון פורה

אולי זה באיחור רב אבל זה:
    תמונה האמיתית ללא פוטושופ ללא צנזורה
    זה מה שמצתי במחשב שלי

מה קורה במדינה שלנו???
    איפה הכסף של משלמי המיסים???
    איפה הכסף של ניצולי השואה ???
    מה קורה פה ??...

והכי חשוב איפה גאווה שלנוו

דיוון פורה

הסמל האישי של _HuNTeR_
    _HuNTeR_ _HuNTeR_ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    785 פעמים
    מאוד אקטואלי כרגע... טוב שלא פתחת פוסט על גירוש ספרד.

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דור אתה מלך
    ובאמת מה קשור עכשיו מילא היית פותח על דוח המדינה או לפני שנה חחח

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    מה יש לנו מדינה?
    מתי הכריזו?..

הסמל האישי של Eran
    Eran Eran מנותק גורו
    שם פרטי
    אנג
    קיבל לייק
    450 פעמים
    שמעו אולי הוא פתח את זה באיחור אבל הוא צודק עם הממשלה שלנו הייתה מוציאה כסף על הדברים החשובים זה לא היה קורה במקום לשרוף תכסף שלנו על חרדים וערבים

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    אף חרדי לא מקבל גרוש מהמדינה,ותפסיקו לאכול סרטים הכסף שאתה משלם-מס הכנסה או מע''ם,חרדים לא רואים גרוש ממנו,והמשכורות שלהם באה אך ורק מעשירים יהודיים שמרצונם החופשי מתרימים להם

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Marionette צפה בהודעה
    אף חרדי לא מקבל גרוש מהמדינה,ותפסיקו לאכול סרטים הכסף שאתה משלם-מס הכנסה או מע''ם,חרדים לא רואים גרוש ממנו,והמשכורות שלהם באה אך ורק מעשירים יהודיים שמרצונם החופשי מתרימים להם
    אתה כנראה עולה חדש או שלא פתחת עיתון כבר כמה שנים. החרדים סוחטים חלק גדול מאוד מהתקציב של המדינה-במקום שהכסף ילך לחינוך ולבטחון.

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    אתה כנראה עולה חדש או שלא פתחת עיתון כבר כמה שנים. החרדים סוחטים חלק גדול מאוד מהתקציב של המדינה-במקום שהכסף ילך לחינוך ולבטחון.
    קודם כל אני בת,ובקשר לעיתון איפה כתוב שהחרדים סוחטים חלק גדול מהתקציב???? כנראה אתה מזמן לא פתחת עיתון...ועל איזה תקציב אתה מדבר?!מה הם מקבלים קצבת ילדים???אתה יודע כמה היום קצבת ילדים זה אולי מגיע ל600 שח' אם הייתה באמת רואה לאחרונה חרדי אז היית מבין שהם רחוקים מלהיות עשירים

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    קודם כל אני בת,ובקשר לעיתון איפה כתוב שהחרדים סוחטים חלק גדול מהתקציב???? כנראה אתה מזמן לא פתחת עיתון...ועל איזה תקציב אתה מדבר?!מה הם מקבלים קצבת ילדים???אתה יודע כמה היום קצבת ילדים זה אולי מגיע ל600 שח' אם הייתה באמת רואה לאחרונה חרדי אז היית מבין שהם רחוקים מלהיות עשירים
    http://www.calcalist.co.il/local/art...577777,00.html
    קצבת ילדים,ברור..

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    חסר אנשים שלא עובדים...חרדים זה אפילו לא 10% מהמובטלים שיש היום, כמה המדינה משלמת לנרקומנים ושתיינים שיושבים רגל על רגל ולא עושים כלום מהחיים שלהם החרדים לפחות לומדים משו.
    בקשר לכתבה שפרסמת בקישור,ההנחות שהחרדים מקבלים זה לא בגלל היותם חרדים זה אך ורק בגלל שהם משפחות מרובות ילדים,אפחד לא אסר עלך להביא 10 ילדים לעולם זה בחירה שלך ועוד משו ,למה אתה בא בטענות לחרדים, מה עם ערבים???

מודע לזה שאם יש 10 רופאים שרוצים לעבוד כרופאים ומתוכם 2 ערבים לפי החוק חייבים קודם לקבל את הערבים,זה לא הפליה?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Marionette : 04/09/12 ב 11:14

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    חסר אנשים שלא עובדים...חרדים זה אפילו לא 10% מהמובטלים שיש היום, כמה המדינה משלמת לנרקומנים ושתיינים שיושבים רגל על רגל ולא עושים כלום מהחיים שלהם החרדים לפחות לומדים משו.
    בקשר לכתבה שפרסמת בקישור,ההנחות שהחרדים מקבלים זה לא בגלל היותם חרדים זה אך ורק בגלל שהם משפחות מרובות ילדים,אפחד לא אסר עלך להביא 10 ילדים לעולם זה בחירה שלך ועוד משו ,למה אתה בא בטענות לחרדים, מה עם ערבים???

מודע לזה שאם יש 10 רופאים שרוצים לעבוד כרופאים ומתוכם 2 ערבים לפי החוק חייבים קודם לקבל את הערבים,זה לא הפליה?
    את מפספסת את הפואנטה המרכזית......
    הם לא עובדים
    פספסת 2 שורות קריטיות בכתבה
    "אם שיעור התעסוקה בקרב גברים חרדים היה דומה לשיעור התעסוקה של גברים יהודים לא חרדים, התוצר הגולמי של מדינת ישראל היה גדל ב־8.25 מיליארד שקל "

וזה הבעיה הקטנה שלנו... הבעיה היותר גדולה זה שחרדים ובני מיעוטים שונים מתרבים בקצב מסחרחר.. מה שאומר שבתוך מספר שנים מועט משלם המיסים הולך לקרוס בגלל הנטל... אנשים ירדו מהמדינה, הפרזיטים יחגגו והבן אדם הפשוט שעובד פשוט ירגיש פרייאר....

כבר עכשיו אנחנו בצרות:

http://www.globes.co.il/news/article...did=1000780013

אם משהו לא יעשה פה ומהר המדינה הולכת לפח, קריסה כלכלית, בריחת מוחות, ירידת תקציבים בהכל, בקיצור את עוצמת את העיניים שלך או שאת ממש תמימה אם את לא מבינה שמשהו פה רקוב..

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים

אני אשמח אם תתני לי מקור מוסמך מאיפה הבאת את הנתון הזה שהמדינה משלמת לנרקומנים ושתיינים,זה דבר אחד.
    דבר שני,מלגת אברך זה בטח לא בגלל שהוא חלק ממשפחה מרובת ילדים.. למה לכלכל אברכים ולא לכלכל סטודנטים? בתור סטודנט מכעיס אותי שאני משלם אלפי שקלים שכר לימוד והוא לומד בחינם ועוד מקבל על זה כסף.
    דבר שלישי,אני בא בטענות לחרדים כי הם(חלק יחסי מהם,אני לא עושה הכללות) פרזיטיים שמנצלים את המדינה בלי לשרת אותה כלל,וברובם בורים חסרי השכלה לא תורנית.
    ובקשר לרופאים-אני אשמח למקור,שוב. וזה עוד חוק שהוא די הגיוני-פשוט כי הם מיעוט. זה חוק שנועד להגן על זכותם לעבוד במקצוע שהם למדו,ואני לא רואה בזה שום פסול.

ולא,אני לא שמאלני,אני ימני(ימני מסורתי,אגב).

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    אני אשמח אם תתני לי מקור מוסמך מאיפה הבאת את הנתון הזה שהמדינה משלמת לנרקומנים ושתיינים,זה דבר אחד.
    דבר שני,מלגת אברך זה בטח לא בגלל שהוא חלק ממשפחה מרובת ילדים.. למה לכלכל אברכים ולא לכלכל סטודנטים? בתור סטודנט מכעיס אותי שאני משלם אלפי שקלים שכר לימוד והוא לומד בחינם ועוד מקבל על זה כסף.
    דבר שלישי,אני בא בטענות לחרדים כי הם(חלק יחסי מהם,אני לא עושה הכללות) פרזיטיים שמנצלים את המדינה בלי לשרת אותה כלל,וברובם בורים חסרי השכלה לא תורנית.
    ובקשר לרופאים-אני אשמח למקור,שוב. וזה עוד חוק שהוא די הגיוני-פשוט כי הם מיעוט. זה חוק שנועד להגן על זכותם לעבוד במקצוע שהם למדו,ואני לא רואה בזה שום פסול.

ולא,אני לא שמאלני,אני ימני(ימני מסורתי,אגב).
    היא לא תהיה יכולה לתת לך מקור מהסיבה שהיא מדברת שטויות... זה דברים שהיא שמעה בשיחות שולחן מאנשים ללא ידע ושאבה את זה כמידע במקום לבדוק וללמוד לבד..

אלכוהוליסטים ונרקומנים מקבלים עזרה מינימלית מהמדינה, החלק מהם שחי טוב זה החלק שחי במעונות ומקלטים לאותו סוג של אוכלוסיה, מקומות שהמימון שלהם הוא על ידי תרומות ועזרה מאנשים פרטיים.....

בקשר לרפואה זה בולשיט כי לא רק שאין דבר כזה רופא מובטל... יש אפילו מחסור עצום ברופאים, כל סטודנט לרפואה שמסיים לימודים והתמחות לא רק שלא מתקשה במציאת עבודה ההפך הוא הנכון... 90% מאוד בררנים ואחוז לא קטן אפילו יורד מהארץ כדי להרוויח משכורת ותנאים שהוא לא יקבל כאן לעולם...

עריכה:
    הנה מקור לאופציות ההכנסה הרבות שיש לבוגרי רופאה: (מדובר ממקור ממחאת הרופאים שאלפי מתחמים איימו להתפטר)
    http://www.themarker.com/career/smb/1.1430866
    מבטיח לך ששום ערבי לא גונב מקומות עבודה כי יש יותר מדי.

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    היא לא תהיה יכולה לתת לך מקור מהסיבה שהיא מדברת שטויות... זה דברים שהיא שמעה בשיחות שולחן מאנשים ללא ידע ושאבה את זה כמידע במקום לבדוק וללמוד לבד..

אלכוהוליסטים ונרקומנים מקבלים עזרה מינימלית מהמדינה, החלק מהם שחי טוב זה החלק שחי במעונות ומקלטים לאותו סוג של אוכלוסיה, מקומות שהמימון שלהם הוא על ידי תרומות ועזרה מאנשים פרטיים.....

בקשר לרפואה זה בולשיט כי לא רק שאין דבר כזה רופא מובטל... יש אפילו מחסור עצום ברופאים, כל סטודנט לרפואה שמסיים לימודים והתמחות לא רק שלא מתקשה במציאת עבודה ההפך הוא הנכון... 90% מאוד בררנים ואחוז לא קטן אפילו יורד מהארץ כדי להרוויח משכורת ותנאים שהוא לא יקבל כאן לעולם...

עריכה:
    הנה מקור לאופציות ההכנסה הרבות שיש לבוגרי רופאה: (מדובר ממקור ממחאת הרופאים שאלפי מתחמים איימו להתפטר)
    http://www.themarker.com/career/smb/1.1430866
    מבטיח לך ששום ערבי לא גונב מקומות עבודה כי יש יותר מדי.
    נרקומנים והומלסים מקבלים בית במוסד והוכל ורק אחרי 8שחודשים מתחילים לחפש להם עבודה בכול מדינה אחר נרקומנים והומלסים מקבלים עבודה תוך פחות מ5 שבועות אז לפה הרבה כסף הולך

הקהילה של החרידים כמו רבנים שמדברים סתם ועוד דברים כמו שמי שחוזר בשעלה יכולים לחטוף לו את הילדים ויש עוד

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    אני לא מדברת שטויות ואל תקטול לפני שאתה בטוח בזה.המקור זה החוק "אפליה מתקנת" והוא לאו דווקא קשור ברופאים סתם נתתי דוגמא ,החוק גם כן נוגע לנשים ולבני מיעוטים.גם לגבי הנרקומנים והאלכוהוליסטים זאת היתה דוגמא,הכוונה שלי שהמדינה משלם הרבה כספים למובטלים ואין סיבה שתדגישו דווקא את החרדים,יש לנו גם את הערבים וגם את הקווקזים,ועוד הרבה בני מיעוטים שלא משרתים בצבא ומקבלים אחלה כסף מהמדינה

ועוד משו...מה רע בזה שהחרדים מתרבים עדיף חרדים שהם משלנו שיתרבו וימלאו לנו תארץ ,מאשר הערבים ואז בסוף נמצא את עצמנו בים!!!
    נערך בפעם האחרונה על ידי Marionette : 04/09/12 ב 14:21

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אני לא מדברת שטויות ואל תקטול לפני שאתה בטוח בזה.המקור זה החוק "אפליה מתקנת" והוא לאו דווקא קשור ברופאים סתם נתתי דוגמא ,החוק גם כן נוגע לנשים ולבני מיעוטים.גם לגבי הנרקומנים והאלכוהוליסטים זאת היתה דוגמא,הכוונה שלי שהמדינה משלם הרבה כספים למובטלים ואין סיבה שתדגישו דווקא את החרדים,יש לנו גם את הערבים וגם את הקווקזים,ועוד הרבה בני מיעוטים שלא משרתים בצבא ומקבלים אחלה כסף מהמדינה

ועוד משו...מה רע בזה שהחרדים מתרבים עדיף חרדים שהם משלנו שיתרבו וימלאו לנו תארץ ,מאשר הערבים ואז בסוף נמצא את עצמנו בים!!!
    לא קראת והבנת כלום ממה שרשמתי אה?

ציטוט במקור פורסם על ידי azobel1 צפה בהודעה
    נרקומנים והומלסים מקבלים בית במוסד והוכל ורק אחרי 8שחודשים מתחילים לחפש להם עבודה בכול מדינה אחר נרקומנים והומלסים מקבלים עבודה תוך פחות מ5 שבועות אז לפה הרבה כסף הולך

הקהילה של החרידים כמו רבנים שמדברים סתם ועוד דברים כמו שמי שחוזר בשעלה יכולים לחטוף לו את הילדים ויש עוד
    מקורות לדברים שאתה אומר.

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    העדפה מתקנת היא מדיניות חברתית שמשמעותה באופן כללי הוא פעולה
    להשוואת מצבן של הקבוצות בחברה על ידי הקצאה מחודשת של משאבים חברתיים-
    כלכליים. מדיניות ההעדפה המתקנת מושתתת על תפיסת שוויון מהותי, שלפיה השוויון
    מתבטא בתוצאות הנראות על פני השטח. על כן, במצב הקיים לא די להסתפק במתן תנאי
    פתיחה שווים למגזרים היהודי והערבי, שכן אין באמצעי זה כדי להביא לצמצום הפערים
    שנוצרו בין המגזרים. להלן יוצגו ההצדקות הנורמטיביות העיקריות למדיניות ההעדפה
    המתקנת, ולאחר מכן תוצג סקירה של המצב הנוהג בארץ, מתוך גילויי ההפליה כלפי הציבור
    הערבי והדרכים הספורות שננקטו להקטנתם, וכן יוצעו פעולות קונקרטיות להעדפת הציבור
    הערבי בטווח המידי והרחוק בתחומי התעסוקה, החינוך וההשכלה הגבוהה.

הסמל האישי של Marionette
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    מה נידבקתם בחרדים?

הסמל האישי של Eran
    Eran Eran מנותק גורו
    שם פרטי
    אנג
    קיבל לייק
    450 פעמים
    מה נידבקתם בחרדים?
    9.4 מיליארד שקל משלם המשק בשנה בגלל אי תעסוקת חרדים

​למה אבא שלי צריך ללכת לעבוד בזמן שהם יושבים להם רגל על רגל וגם לא עושים צבא ?!?!

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    העדפה מתקנת היא מדיניות חברתית שמשמעותה באופן כללי הוא פעולה
    להשוואת מצבן של הקבוצות בחברה על ידי הקצאה מחודשת של משאבים חברתיים-
    כלכליים. מדיניות ההעדפה המתקנת מושתתת על תפיסת שוויון מהותי, שלפיה השוויון
    מתבטא בתוצאות הנראות על פני השטח. על כן, במצב הקיים לא די להסתפק במתן תנאי
    פתיחה שווים למגזרים היהודי והערבי, שכן אין באמצעי זה כדי להביא לצמצום הפערים
    שנוצרו בין המגזרים. להלן יוצגו ההצדקות הנורמטיביות העיקריות למדיניות ההעדפה
    המתקנת, ולאחר מכן תוצג סקירה של המצב הנוהג בארץ, מתוך גילויי ההפליה כלפי הציבור
    הערבי והדרכים הספורות שננקטו להקטנתם, וכן יוצעו פעולות קונקרטיות להעדפת הציבור
    הערבי בטווח המידי והרחוק בתחומי התעסוקה, החינוך וההשכלה הגבוהה.
    יפה... למדנו לעשות העתק הדבק...
    בכל מקרה מדובר על מוסדות ממשלתיים.. ככה שהחוק הזה חוץ מלהשתיק כמה אחמדים לא באמת פוגע במישהו...
    ושוב.. את לא מצליחה להפנים את הבעיה האמיתית ואת בוחרת להתייחס לדברים הפחות חשובים...

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. מציע ניהול-פורום דיון משחקים וסרטים...
    על ידי OmriH בפורום בקשות ניהול
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 20/03/06, 15:44
  2. דיון עזרה פורום פיפא
    על ידי BeckHAm בפורום FIFA
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 12/03/06, 20:42
  3. דיון:משחק העונה
    על ידי Spit-Fire בפורום כדורגל
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 03/12/05, 18:30
  4. דיון קטן, על בוקר טי. מה יהיה איתו?!