מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

אשכול: חליל מאמון כנסו

Kalfin Kalfin מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים

Cool חליל מאמון כנסו

אז ככה כל הנרגילות שקניתי זה עם חבר ורצינו להשתפר לחליל מאמון אבל לא מהארץ כי אני מת על הטרופי צ'ילר
    אז שווה את החליל טרופי צ'ילר + 200 גרם פנטזיה + 250 גרם סטארבאזז + פאנל מיצרי עם זרימת אוויר + וורטקס + דיפיוזר של הובה , ב370 שקל לכל אחד (כאילו עולה הכל ביחד כולל משלוח 740)
    כמה מכס יקחו כי זה לא הזמנה רק של טבק ורשום בקבלה פשוט "סטארבאזז" לא רשום טבק לא שישה לא כלום ?
    תודה לעוזרים !

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    תעלה תמונות

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי azobel1 צפה בהודעה
    תעלה תמונות
    תמונות של מה ?

azobel1 azobel1 מנותק מנהל פורום אומניות לחימה וסדרות
    שם פרטי
    אבי
    קיבל לייק
    118 פעמים
    של הנרגילה איזה גודל וגם איזה אתר
    אם זה אתר שביא הרבה לארץ נראלי שזה יעבור במכס מקסימום יפתחו את הארגז כדי לבדוק

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי azobel1 צפה בהודעה
    של הנרגילה איזה גודל וגם איזה אתר
    אם זה אתר שביא הרבה לארץ נראלי שזה יעבור במכס מקסימום יפתחו את הארגז כדי לבדוק
    36 אינץ' מאולטימייט הוקה . קום

ShtiviI ShtiviI מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    כמה דברים:
    1. נרגילה בחול (שלא נדבר על החליל) הן יקרות מאוד. על פי מה שאני יודע, לא לוקחים לך מכס על משהו שעלה עד 200$. במקרה שלך זה טוב, כי חליל בדרך כלל עולה 170$ דולר גג, והטרופי צ'ילר עולה באזור ה 140-150 דולר.
    2. אני ממליץ לך לקנותבארץ. אם חשוב לך עסקי הקרח - תקח ראש קרח או שתשים קרח בכד. אני לא חושב שזה ממש מוסיף אבל מה שבראש שלך.
    3. אם ננלעת על הטרופי עוד מעט נרגילות ישראל אמרו שהם מקבלים חליל חדשות שאין בארץ - ואת הטרופי אין בארץ.. אז אולי תצא בטוב.
    4. כשאתה מזמין נרגילה בלי ללכת לראות אותה אתה לא יכול לדעת מה תקבל. אתה עלול ליפול על משהו לא טוב (למרות שכשמדובר בחליל אני בספק). אני רציתי להזמין את החליל שלי שקניתי מנרגילה, אבל החלטתי שעדיף לי ללכת לבדוק ולראות מה אני קונה מאשר לאכול חרא אחר כך.
    5. אני לא בטוח שיהיה לך אחריות עליה. בגלל זה עדיף בארץ, שם אתה יכול ללכת לחנות במקרה שיש לך איזה דפקט.

זהו אחי תהנה, חליל מטורפות לא מזמן קניתי אחת והסחיבה אדירה, הטעם מורגש להרבה יותר זמן מראש רגיל (יעני אני שם בכיף 3 גחלים על ראש פשוט ואתה עדיין נהנה מטעם נורמלי).

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ShtiviI צפה בהודעה
    כמה דברים:
    1. נרגילה בחול (שלא נדבר על החליל) הן יקרות מאוד. על פי מה שאני יודע, לא לוקחים לך מכס על משהו שעלה עד 200$. במקרה שלך זה טוב, כי חליל בדרך כלל עולה 170$ דולר גג, והטרופי צ'ילר עולה באזור ה 140-150 דולר.
    2. אני ממליץ לך לקנותבארץ. אם חשוב לך עסקי הקרח - תקח ראש קרח או שתשים קרח בכד. אני לא חושב שזה ממש מוסיף אבל מה שבראש שלך.
    3. אם ננלעת על הטרופי עוד מעט נרגילות ישראל אמרו שהם מקבלים חליל חדשות שאין בארץ - ואת הטרופי אין בארץ.. אז אולי תצא בטוב.
    4. כשאתה מזמין נרגילה בלי ללכת לראות אותה אתה לא יכול לדעת מה תקבל. אתה עלול ליפול על משהו לא טוב (למרות שכשמדובר בחליל אני בספק). אני רציתי להזמין את החליל שלי שקניתי מנרגילה, אבל החלטתי שעדיף לי ללכת לבדוק ולראות מה אני קונה מאשר לאכול חרא אחר כך.
    5. אני לא בטוח שיהיה לך אחריות עליה. בגלל זה עדיף בארץ, שם אתה יכול ללכת לחנות במקרה שיש לך איזה דפקט.

זהו אחי תהנה, חליל מטורפות לא מזמן קניתי אחת והסחיבה אדירה, הטעם מורגש להרבה יותר זמן מראש רגיל (יעני אני שם בכיף 3 גחלים על ראש פשוט ואתה עדיין נהנה מטעם נורמלי).
    בכל זאת ננעלתי ולא בגלל הצ׳ילר עצמו אני מת על הצורה של הגביע ובכללי מת על מיצריות .,
    אחרי שדיברתי עם ג׳ייק מhookahrev הוא אמר לי שלמרות הכל שווה להזמין חליל מחול ולא היו לו בעיות מהזמנות בחיים
    זה יוצא בערך 180 דולר כולל הכל ואני קונה עם חבר ..

שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kalfin צפה בהודעה
    בכל זאת ננעלתי ולא בגלל הצ׳ילר עצמו אני מת על הצורה של הגביע ובכללי מת על מיצריות .,
    אחרי שדיברתי עם ג׳ייק מhookahrev הוא אמר לי שלמרות הכל שווה להזמין חליל מחול ולא היו לו בעיות מהזמנות בחיים
    זה יוצא בערך 180 דולר כולל הכל ואני קונה עם חבר ..
    חח תיארתי לעצמי שאתה לא באמת קונה את זה כי זה עם קרח..
    זה חתיכת סכום שאתה הולך להוציא ויש פה מלא סיכונים אני כתבתי לך את העיקריים שביניהם.
    אולי תחכה עד סוף השבוע, נרגילה ישראל אמרו שהם צריכים לקבל עוד דגמים של חליל שאין בארץ, אולי הצ'ילר יהיה ביניהם.

NargilaLand NargilaLand מנותק טירון
    שם פרטי
    נרגילות
    קיבל לייק
    5 פעמים
    אכן יהיה לנו דגם ספציפי של גביע, אנחנו מאוד מקווים שזה כבר יהיה בסופש הזה, לפעמים המשלוחים ממצריים לוקחים יותר זמן ויש הפתעות, אם אתה לחוץ על זה ולא יכול לחכות אז פשוט תזמין ותתפנק אני אישית חושב שזה קצת מוגזם לשלם 700 שקל עבור נרגילה, אתה יכול לקנות מאיתנו או מ"נרגילה" במקסימום 350 ש"ח אם אני לא טועה, בחישוב פשוט באותו הסכום אתה קונה גם לך וגם לחבר שלך חליל מאמון.

בכל מקרה זו רק דעתי, אם אתה אוהב משהו ורוצה מאוד, עצה שלי - לך על זה.

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי NargilaLand צפה בהודעה
    אכן יהיה לנו דגם ספציפי של גביע, אנחנו מאוד מקווים שזה כבר יהיה בסופש הזה, לפעמים המשלוחים ממצריים לוקחים יותר זמן ויש הפתעות, אם אתה לחוץ על זה ולא יכול לחכות אז פשוט תזמין ותתפנק אני אישית חושב שזה קצת מוגזם לשלם 700 שקל עבור נרגילה, אתה יכול לקנות מאיתנו או מ"נרגילה" במקסימום 350 ש"ח אם אני לא טועה, בחישוב פשוט באותו הסכום אתה קונה גם לך וגם לחבר שלך חליל מאמון.

בכל מקרה זו רק דעתי, אם אתה אוהב משהו ורוצה מאוד, עצה שלי - לך על זה.
    אני יחכה שיגיע !
    נשמע מעניין לממרות שננעלתי ישמצב אם הוא יהיה יפה
    אני יחכה בגלל שהמוכר בחול בירח דבש עד לעוד שבועיים וגם יש 30 אחוז הנחה על חלילים

שם פרטי
    עידו
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kalfin צפה בהודעה
    אני יחכה שיגיע !
    נשמע מעניין לממרות שננעלתי ישמצב אם הוא יהיה יפה
    אני יחכה בגלל שהמוכר בחול בירח דבש עד לעוד שבועיים וגם יש 30 אחוז הנחה על חלילים
    עזוב אחי 700 שקל נרגילה זה המון.. בארץ אתה קונה באמת בחצי חליל עם כמה מה שאתה צריך ועוד נשאר לך כסף לטבק איכותי.

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    מי אמר לכם ש700 שקל נרגילה ?
    זה נרגילה ב400 50 שקל יותר מבארץ וואי איזה בזבוז ועוד לחשוב שאני מתחלק עם חבר..

נושאים דומים

1. נרגילה חליל מאמון
    על ידי pelegzb בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 05/08/12, 21:45
  2. חליל מאמון אמיתית ?
    על ידי YakirHaim בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 26/03/12, 20:10
  3. לא סרטון סחיבה, סרטון עננים! - חליל מאמון.
    על ידי pvtdeath בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 25/03/12, 01:51
  4. חליל מאמון שהזמנתי
    על ידי pvtdeath בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 43
    הודעה אחרונה: 30/01/12, 03:39
  5. חליל מאמון
    על ידי avi nimni בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 15/11/11, 21:31
eXTReMe Tracker