מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: התנשקנו..ומאז היא לא רוצה אותי (18)

badui1 badui1 מנותק טירון
    שם פרטי
    badui
    קיבל לייק
    0 פעמים

התנשקנו..ומאז היא לא רוצה אותי (18)

שלום, אני מעדיף להישאר בשם בדוי..אני בן 18, אני קורא ולומד על אומנות הפיתוי משהו כמו שנתיים. השבוע קרה לי מקרה שעוד לא קרה לי..אני פותח את הנושא הזה כדי לדעת איפה טעיתי ומה קרה.

לפני שלושה שבועות הכרתי בחורה, מאיה, במסיבת 18 של ידידה. לא יצא לנו לדבר הרבה במהלך הערב כי עזרתי לברמנים אבל סוף הערב כשעזרתי לכולם לארגן יצא לנו לדבר ככה תוך כדי שאני מנקה קצת ומארגן את כל הדברים. כבר אז הרגשתי שאני ממש נמשך אליה, מעבר ליופי שלה היא הייתה ממש נשמה, בחורה מבית טוב מה שנקרא. הרגשתי גם קצת מהוייב שגם היא מראה התעניינות בי. הקפצתי אותה הביתה סוף הערב. חזרתי הביתה ושלחתי לה הודעה בפייסבוק(אחרי שהיא שלחה בקשת חברות) ולמרות שהיא חפרה לי שהיא גמורה מעייפות דיברנו יחסית הרבה זמן ואני חתכתי את השיחה.
    מאז היא שלחה לי המון הודעות, משהו כמו 3 פעמים ביום כשבכל פעם אני זה שחתך את השיחה(עקרונות שלמדתי מהספר MODE ONE, אני אישית מאד אהבתי אותו). אחרי שבוע הייתה עוד מסיבה שאליה שתינו היינו מוזמנים, וגם בסוף המסיבה הזאת הקפצתי אותה הביתה. היא נשארה באוטו למרות שהגענו ליד הבית שלה, יצרנו קשר עין, היא הרטיבה את השפתיים והתנשקנו. יום אחרי זה קבעתי איתה, והלכנו לים בלילה. היא די סגורה מינית אז לא בניתי על משהו מיני שיהיה, אבל כן התנשקנו והשתדלתי לגעת כמה שיותר(לא במקומות מיניים אבל סתם בידיים ובבטן).

התפנית מגיעה כאן - תיכננתי טיול עם חברים ממזמן לקוס, עוד לפני שהכרתי אותה. אמרתי לה בכנות, למרות שאני רוצה להיות איתה בקשר רציני, שזה הטיול האחרון שלי לפני הצבא ואני כנראה כן יהיה שם עם בנות, אבל אני כן רוצה קשר רציני איתה. היא הגיבה לזה יחסית בהבנה, היא אמרה לי שקצת לא מסתדר לה איך אפשר להתחיל ככה קשר אבל היא מבינה שזה הטיול האחרון שלי לפני הצבא והיא רוצה שאני יהנה.

כשחזרתי מקוס שלחתי לה הודעה. הרגשתי בשיחה שלנו שהיא ממש אדישה, בשיחות שלנו לפני שהתנשקנו היה ממש עניין וכיף, אבל השיחה הזאת הייתה ממש רדודה. יום אחרי חיכיתי שהיא תשלח הודעה וגם זה לא. בסוף נשברתי והתקשרתי אליה ניסיתי לקבוע פגישה אבל היא אמרה לי שיש לה משהו לעשות(אפילו לא שאלתי מה). יום אחרי שוב חיכיתי שהיא תשלח הודעה אבל עדיין לא. הבנתי שלהיפגש כבר לא יצא לי איתה בזמן הקרוב אז שאלתי אותה דוגרי בטלפון - את רוצה לתת לזה צ'אנס או לא? היא ענתה שאני בחור טוב והכל אבל כרגע היא לא רוצה משהו רציני(כשדיברנו בים היא אמרה שאף פעם לא היה לה סטוץ, אז זה סתם תירוץ). היא אפילו לא שאלה אותי עם כמה בנות הייתי בקוס(אם בכלל), לא איך היה לא כלום. שאלתי אותה אם זה בגלל שטסתי, והיא ענתה לי שזה בכלל לא קשור אליי, היא בתקופה מבלבלת והיא לא רוצה כרגע שום דבר.

אני ממש רוצה לדעת איפה טעיתי. אני לא חושב שזה בגלל שטסתי כי היא בכלל לא שאלה אותי אם הייתי עם בנות שם, לא התעניינה ולא כלום. לפני שטסתי היא הייתה מציפה אותי בהודעות, עכשיו כשחזרתי היא עושה טובה שהיא מתכתבת איתי בכלל. לדעתי היא הכירה מישהו בזמן שלא הייתי פה והיא נמשכת אליו יותר,או שהרמתי את הקלף של הקשר רציני מוקדם מדי, אבל בשביל זה אני פותח את האשכול הזה - אני רוצה לשמוע את הדעות שלכם..תודה מראש.

eilon12 eilon12 מנותק טירון
    שם פרטי
    אילון
    קיבל לייק
    1 פעמים
    משפט אחד - תפסיק להתקע עליה. יש עוד מיליארד בנות. להכיר לך עוד?

mor_el mor_el מנותק טירון
    שם פרטי
    שרון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הכי גרוע זה להיתקע על מישהי
    בתור אחד שעשה את הקורס אומנות הפיתוי ולמדתי הרבה
    אני ממליץ לך לקרוא את הבלוג או את האתר
    תשאב קצת מידע חיוני
    ותפסיק להיתקע בטפל
    בהתלחה אולי זה ישמע לך הזוי אבל תראה זה עובד

Narkis Narkis מנותק טירון
    קיבל לייק
    8 פעמים
    גבר אני חייב לתת לך הערה מאוד חשובה.
    לא משתמשים במשפטים "את רוצה לתת לזה צ'אנס"
    לא שואלים נשים שאלות כאלה, לא מדברים איתן לוגית היא צריכה להרגיש שהיא עשתה טעות והיא לבד תזרוק את עצמה אליך.

ברגע שאתה מראה סימנים הכי קטנים של NEEDY זה אוטומטית מרחיק בחורה ממך, אל תראה לה נואשות בשום שלב.
    אתה צריך לעשות בדיוק הפוך, לגרום לה לקנא ולהרגיש שהיא עשתה טעות. היא תבוא אליך כמו כלבלב.

תלמד לדפוק לה סינונים לפעמים, תלמד לדפוק לה משפטים שיגרמו לה להרגיש חרא עם עצמה.
    תעלה תמונות בפייסבוק שאתה נהנה עם חברים שלך ועם בנות אחרות - זה יוציא לה את העיניים והיא תהיה חייבת לדבר איתך שוב.

נושאים דומים

1. ניסיתי הכל היא לא רוצה אותי
    על ידי shadow-'s_ripper בפורום מה שבלב
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/10/05, 00:10
  2. אני לא רוצה למות :( הודיעו לנו להיכנס לבתים
    על ידי sHkaBuBuLu בפורום מה שבראש
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 08/08/05, 23:28
  3. אני לא רוצה ללכלך אבל זה נמאס..
    על ידי GaLaXy בפורום Tactical Ops
    תגובות: 34