מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 15

אשכול: עזרה עם נרגילה.

avivgb avivgb מנותק טירון
    שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים

עזרה עם נרגילה.

אני וחבר שלי אתמול עישנו וזה ומוזר שיצא לי קצת עשן כי לפני כמה ימים שעישנתי לבד וכל זה יצא לי מלא עשן ושמתי נייר כסף אחד ואתמול שמנו 2 וראינו שלא יוצא עשן.

הוצאנו נייר כסף אחד ואז ניהיה עשן אבל אחר כך זה הפסיק לצאת ואני רוצה לשאול משהו יש לי ראש גדול עם 6 חורים צריך לשים מלא טבק אולי?כי הנרגילה שלי גדולה אולי לאיזה 4 איש או יותר.

ושמתי מים כמו שצריך והכל לא יודע מה קרה לה אתמול עשינו הכל טוב.

יכול להיות שלנרגילה כזאת לוקח המון זמן להיפתח והיא גם חדשה קניתי אותה לפני שבוע ורק לפני כמה ימים עישנתי לבד יכול להיות שהסיבה שהיא חדשה?

ושמתי מים כמו שצריך קצת יותר מהחצי בטיפה וזה לא עזר אולי לשים טבק יותר בפעם הבאה?

כי הראש ענק.תודה לעוזרים.

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    יכול להיות שהייתה בריחה מאיפה שהוא.
    או שהראש לא היה עשוי טוב.
    או ששמת הרבה שכבות של נייר כסף וכשהורדת הגחל כבר היה גמור.
    אולי היה משהו תקוע בנרגילה או בצינור.
    יש הרבה סיבות.

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shay_cohen56 צפה בהודעה
    יכול להיות שהייתה בריחה מאיפה שהוא.
    או שהראש לא היה עשוי טוב.
    או ששמת הרבה שכבות של נייר כסף וכשהורדת הגחל כבר היה גמור.
    אולי היה משהו תקוע בנרגילה או בצינור.
    יש הרבה סיבות.
    בהתלחה שמתי יותר מדי מים אבל אחר כך הורדנו וכל זה החלפנו צינור זה יכול זה עשה את כל הסבתוכה,עכשיו שמע איך הולך הפימפום הזה בחיים לא הבנתי.

אשמח עם תסביר לי מה לעשות כדי שהנרגילה תיפתח.ולא היה בריחה ולא כלום כנראה ששמנו 2 נייר כסף והורדנו אחר כך הלך הכל.

לא משנה בכל מקרה אשמח שתסביר לי את הקטע של הפימפום .

Kalfin Kalfin מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    אהה ישלך ראש מסיבה ?
    ראש מסיבה אתה שם שם 2 קופסאות נחלה קטנות זה לאיזה 5 אנשים מה אתה נורמלי
    תשים ראש רגיל גחל רגיל אם אתה מוציא ומחזיר צינור זה לא עושה סבתוכה אולי יש לך משהו תקוע בנרגילה אולי אתה דוחס את הטבק חזק ואוטם את החורים יש מלא בלאגנים
    בתכלס גם אני לא יודע איך מפמפמים אבל אני משאיר את הצינור בפה ולוקח שאכטות חזקות ומוציא מהאף קצרות וחזקות ככה אני וחבר במפצל כל פעם ביחד 3 כאלה וזה פתוח

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ע
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kalfin צפה בהודעה
    אהה ישלך ראש מסיבה ?
    ראש מסיבה אתה שם שם 2 קופסאות נחלה קטנות זה לאיזה 5 אנשים מה אתה נורמלי
    תשים ראש רגיל גחל רגיל אם אתה מוציא ומחזיר צינור זה לא עושה סבתוכה אולי יש לך משהו תקוע בנרגילה אולי אתה דוחס את הטבק חזק ואוטם את החורים יש מלא בלאגנים
    בתכלס גם אני לא יודע איך מפמפמים אבל אני משאיר את הצינור בפה ולוקח שאכטות חזקות ומוציא מהאף קצרות וחזקות ככה אני וחבר במפצל כל פעם ביחד 3 כאלה וזה פתוח
    התכוונתי שהראש של הנרגילה גדול.

עכשיו תראה אני לוקח נשיפות חזקות מאוד אולי כמו שאתה אומר זה חוסם באמת?צריך לקחת כאילו נשיפות רגילות?וארוכות נכון?או שאני טועה.
    אני רוצה עזרה בבקשה ממשהו שיודע לפמפם וככה אני ידע איך לפתוח תנרגילה כי עשיתי הכל טוב.
    חשבנו זה הצינור והכל כנראה זה עשה את כל הסבטוחה שם אני הבנתי שצריך לשים נייר כסף אחד.ועשיתי מלא מלא חורים וכל זה .

אוקי ויוצא לך הרבה עשן שאתה עושה את זה?

coldto coldto מנותק טירון
    שם פרטי
    יניב
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי avivgb צפה בהודעה
    ע

התכוונתי שהראש של הנרגילה גדול.

עכשיו תראה אני לוקח נשיפות חזקות מאוד אולי כמו שאתה אומר זה חוסם באמת?צריך לקחת כאילו נשיפות רגילות?וארוכות נכון?או שאני טועה.
    אני רוצה עזרה בבקשה ממשהו שיודע לפמפם וככה אני ידע איך לפתוח תנרגילה כי עשיתי הכל טוב.
    חשבנו זה הצינור והכל כנראה זה עשה את כל הסבטוחה שם אני הבנתי שצריך לשים נייר כסף אחד.ועשיתי מלא מלא חורים וכל זה .

אוקי ויוצא לך הרבה עשן שאתה עושה את זה?
    אם אתה מרגיש שקשה לקחת שאכטה אז יכול להיות זה סתום או שפיצצת את הראש יותר מידי
    אני שם שכבה אחת אצלי ויוצא עננים מחזיק חצי שעה בערך ונשרף
    אם אני שם שתי שכבות יוצא פחות עננים ופחות טעם קיצור לא משהו

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    לא יודע אני לוקח חזקות וקצרות ומוציא מהאף כאילו הצינור לא יוצא לי מהפה ככה לבד איזה 10 פעם אם אתה מרגיש משהו ממש קשה לקחת אז סתום או משהו ...
    תנסה לשים טבק לא דחוס תיקח עם האצבעות תפורר בראש שים נייר כסף שכבה אחת ואז תבוא מלמטה עם מקל (שלא יהי שפיצי) ותחורר את הטבק כאילו מהלמטה של הראש תעביר מקל דרך החורים עד לנייר כסף בלי לחורר את הנייר כסף
    ואז יהיה זרימת אוויר יותר טובה דרך החורים
    כשאני פותח בהתחלה לא יוצא עשן ואז עוד ואז עוד ואז עוד ככה עד שפתוח אני יודע שפתוח אני מסתכל על הכד והעשן מסתיר את המוט ברזל שנכנס למים ואז אני יודע שפתוח

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא יודע אני לוקח חזקות וקצרות ומוציא מהאף כאילו הצינור לא יוצא לי מהפה ככה לבד איזה 10 פעם אם אתה מרגיש משהו ממש קשה לקחת אז סתום או משהו ...
    תנסה לשים טבק לא דחוס תיקח עם האצבעות תפורר בראש שים נייר כסף שכבה אחת ואז תבוא מלמטה עם מקל (שלא יהי שפיצי) ותחורר את הטבק כאילו מהלמטה של הראש תעביר מקל דרך החורים עד לנייר כסף בלי לחורר את הנייר כסף
    ואז יהיה זרימת אוויר יותר טובה דרך החורים
    כשאני פותח בהתחלה לא יוצא עשן ואז עוד ואז עוד ואז עוד ככה עד שפתוח אני יודע שפתוח אני מסתכל על הכד והעשן מסתיר את המוט ברזל שנכנס למים ואז אני יודע שפתוח
    כמה מים צריך לשים?אתה יכול בערך להגיד לי?כי מסומן לי עד איפה ואומרים לשים עוד 2 ס"מ יותר וזהו..

ועוד שאלה אח שלי לשים קצת טבק אז?שלא יחניק תראש כאילו?ולקחת נשיפות רגילות נכון?

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    שלא יעבור את הקו של הראש אחרי זה זה אוברפאק זה משהו אחר קשה להכין ככה ראש
    ובמים תשים 2 ס"מ מעל הצינור כאילו שהמים יהיה 2ס"מ מעל ההתחלה של הצינור אבל זה תלוי איזה נרגילה וכל זה אבל בערך זה 2 ס"מ בכל אחת
    ותפתח בחזקות עד שיוצא אחלה עשן וזהו תעשן כרגיל

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שלא יעבור את הקו של הראש אחרי זה זה אוברפאק זה משהו אחר קשה להכין ככה ראש
    ובמים תשים 2 ס"מ מעל הצינור כאילו שהמים יהיה 2ס"מ מעל ההתחלה של הצינור אבל זה תלוי איזה נרגילה וכל זה אבל בערך זה 2 ס"מ בכל אחת
    ותפתח בחזקות עד שיוצא אחלה עשן וזהו תעשן כרגיל
    ורגע אחי סליחה על החפירה אבל אתה מבין חח!

לקחת חזקות או אתה מתכוון 30 שניות 20 שניות?

שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי avivgb צפה בהודעה
    ורגע אחי סליחה על החפירה אבל אתה מבין חח!

לקחת חזקות או אתה מתכוון 30 שניות 20 שניות?
    חחח מה אחי לא נראלי אתה יכול 20 - 30 שניות שאכטה
    אני מקסימום 18 ואז נחנקתי..
    קיצר תביא 2-3 שניות אבל חזקות תיקח חזק אל תפחד

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוקי תודה אחי,עם הצטרך שוב עזרה הדבר איתך.

YakirHaim YakirHaim מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יקיר
    קיבל לייק
    5 פעמים
    מה אתם אומרים לו לקחת חזק כל העשן ישרף לו אחרי חמש דקות הוא ירצה להחליף ראש לפני שאתה מכין תראש תבדוק מהנרגילה עצמה אם לא עולה מים כי לפעמיים עולה וניתקע בצינור ככה תבדוק שלא עולה אם יש לך ראש יותר גדול מהרגיל אז תחליף לראש רגיל תעשה את הראש מאוורר ושהטבק לא יהיה יותר גבוה מהגובה של הראש תמתח את הנייר כסף ותעשה איזה 50 חורים בערך ותתחיל מיחסית גדולים לא גדולים יחסית ולאט לאט שאתה מתקרב לאמצע תקטין אותם ( חורים גדולים זה טעם קטנים זה עשן) תדליק את הגחל תחכה שהוא יהיה אדום מהצד של הכוכב אם אתה משתמש בסופר סטאר תשים על הראש תיקח שאחטות ארוכות וחלשות ברגוע אחרי דקה שתיים אמור להיפתח לך

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי YakirHaim צפה בהודעה
    מה אתם אומרים לו לקחת חזק כל העשן ישרף לו אחרי חמש דקות הוא ירצה להחליף ראש לפני שאתה מכין תראש תבדוק מהנרגילה עצמה אם לא עולה מים כי לפעמיים עולה וניתקע בצינור ככה תבדוק שלא עולה אם יש לך ראש יותר גדול מהרגיל אז תחליף לראש רגיל תעשה את הראש מאוורר ושהטבק לא יהיה יותר גבוה מהגובה של הראש תמתח את הנייר כסף ותעשה איזה 50 חורים בערך ותתחיל מיחסית גדולים לא גדולים יחסית ולאט לאט שאתה מתקרב לאמצע תקטין אותם ( חורים גדולים זה טעם קטנים זה עשן) תדליק את הגחל תחכה שהוא יהיה אדום מהצד של הכוכב אם אתה משתמש בסופר סטאר תשים על הראש תיקח שאחטות ארוכות וחלשות ברגוע אחרי דקה שתיים אמור להיפתח לך
    אוקי תודה גם לך ,וכמה מים לשים בכד?

הסמל האישי של 8an the satlan
    8an the satlan 8an the satlan מנותק טירון
    שם פרטי
    איתן הסט
    קיבל לייק
    2 פעמים
    אחי אני כבר מעשן נרגילה 3 שנים ושיחקתי הרבה אם הקטע של הפימפום ולפי דעתי הולך יותר טוב לעשות שכטוט קצרות ומהירות לשעוף לנשוף הכי מהר שאתה יכול עד שאתה רואה שיוצא אחלה עשן. נכון העצבע שלך מחולקת ל3 "קוביות" שהצנור יהיה במים בערך קובייה אחת

נושאים דומים

1. חדש פה + כנסו עזרה עם נרגילה
    על ידי Heavens בפורום מה שבראש
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 02/05/10, 11:20
  2. עזרה עם הפאצים
    על ידי Roi Almog בפורום Tactical Ops
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 27/02/06, 19:46
  3. עזרה עם המחשב,משהו בקטנה
    על ידי FireWall בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 5