בגן ילדים גננת שואלת את אחד הילדות ביום הראשון של הגן "שלום מתוקה מה שלומך? איך קוראים לך?" הילדה עונה "ורד", הגננת שואלת "ולמה ההורים שלך קראו לך ורד?" הילדה עונה "כי כשנולדתי שמו אותי על אדן החלון ונפל עלי ורד" הגננת עונה "וואי איזו מתוקה" ועוברת לילדה נוספת "שלום חמודה מה שלומך? איך קוראים לך?" הילדה עונה "נרקיס", הגננת שואלת "ולמה ההורים שלך קראו לך נרקיס?" הילדה עונה "כי כשנולדתי שמו אותי על אדן החלון ונפל עלי נרקיס" הגננת עונה "וואי איזו חמודה", הגננת פונה לאחד הילדים, ילד עם פרצוף מעוך משהו ושואלת אותו "ואתה ילד מה שמך?" הילד עונה "פסנתר"

שפן אחד מצא רובה טעון ביער, מטייל ביער רואה ג'ירף, אומר לו השפן "ג'ירף ג'ירף תמצוץ לי או ש... בום בום" (משחרר שתי יריות לאוויר) הג'ירף מהפחד עושה מה שעושה, השפן ממשיך שמח וטוב לב ופוגש בדרך את הצב, השפן אומר לו "צב צב, תמצוץ לי או ש... בום בום", הצב מת מפחד ומבצע את מבוקשו של השפן, ממשיך השפן לטייל ומתלהב מכל העניין, אומר לעצמו " וואלה ככה אני אוכל להיות מלך היער אז אם כבר בוא נלך לאריה", מגיע לאריה ואומר לו "אריה אריה תמצוץ לי או ש.. קליק קליק... אני אמצוץ לך?"

זונה נכנסת למונית של גרוזיני, מבקשת ממנו "קח אותי לקניון". הגרוזיני מסיע אותה לקניון, מגיעים לקניון, אומרת לו הזונה " תשמע אין לי איך לשלם לך אבל..." ומתחילה להוריד את המכנסיים שלה, הגרוזיני עונה לה "הלו הלו המכנסיים שלך לא במידה שלי!!!!"