מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: אביבית בר זוהר הגישה תלונה במשטרה נגד מתחזה

הסמל האישי של Yagel
    Yagel Yagel מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יגל
    קיבל לייק
    314 פעמים

אביבית בר זוהר הגישה תלונה במשטרה נגד מתחזה

אביבית בר זוהר התייצבה במשטרת מרחב ירקון בתל אביב והגישה תלונה נגד מתחזה שפתח בשמה חשבון באינסטגרם ומפרסם תמונות לא מחמיאות שלה. "זה מאוד חורה לי שיש בנאדם שרוצה להזיק לי". ולא, לא מדובר בליהיא גרינר.

לא כדאי לעצבן את אביבית בר זוהר. הכוכבת לא התעצלה וניגשה הבוקר לתחנת המשטרה בתל אביב כדי להגיש תלונה נגד מתחזים שפתחו עבורה כרטיס באינסטגרם והעלו תמונות לא מחמיאות שלה וביצעו פעולות בשמה.

בר זוהר גילתה את העניין במקרה על ידי חברים שפנו אליה בנושא. היא ניסתה לאתר את הבן אדם שמזדהה בשמה ולאחר שזה לא נשמע לאזהרותיה החליטה לעשות מעשה.

הבוקר, כאמור, היא הגיעה למשטרת מרחב ירקון, שם הגישה תלונה רשמית, כולל כתובת ה-IP של האדם שפתח את חשבון האינסטגרם בשמה.
    בר זוהר, על מה המהומה?
    "זה מאוד חורה לי שיש בנאדם שרוצה להזיק לי ולשמי הטוב, הוא מתכתב עם סלבס, אנשי תקשורת ומעריצים שלי".

קיבלו אותך יפה במשטרה?
    "אני פה עם החוקר שהוא אדם מקסים והתקשר גם למשטרת רחובות כדי שיטפלו בזה גם דרכם, ומקווה שיצא מזה משהו".

יש לך מושג למה עושים לך את זה?
    "יש בנאדם שפשוט רוצה להזיק לי, הוא מעלה תמונות לא מחמיאות שלי שאני לא יודעת אפילו מאיפה הוא מביא אותם. הכי כואב לי על המעריצים שלי, שמאמינים שזו אני ומטעה אותם".

http://www.mako.co.il/entertainment-...&pId=976147211

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    איזה אנשים מגעילים שהם מתחזים לאנשים בכל מיני דרכי תקשור שונים.
    אני לא אומר זה רק בגלל אביבית בר זוהר,למשל בפייסבוק,לפי מה שידוע לי יש הרבה אנשים שמתחזים למפורסמים שונים ומזיקים לאנשים:חלקם רוצחים,חלקם פדופילים.
    ולא,לא חסר מקרים ושמועות על אנשים שהגיעו לסיפוק מיני דרך דרכי התקשורת השונים.

נושאים דומים

1. תלונה| על האדמין החדש - בר
    על ידי DarkLake בפורום משוב, הורדת באנים והחזרת סטאט
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08/04/09, 18:03
  2. {תלונה נגד רועי מנהל כדורגל}
    על ידי SaM בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 11/06/07, 22:38
  3. חדשה יעל בר זוהר
    על ידי RADIX בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 19