מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: שני מאסרי עולם לצעיר שרצח שני הומלסים ושחט מאות חתולים

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

שני מאסרי עולם לצעיר שרצח שני הומלסים ושחט מאות חתולים

רוסטיסלב בוגוסלבסקי נידון לשני מאסרי עולם ו-10 שנות מאסר נוספות, לאחר שרצח שני חסרי בית שכלל לא הכיר כשהיה בן 18 בלבד. כמו כן, הוא הורשע כי דקר חסר בית נוסף, והתעלל בכ-500 חתולים. "זו אכזריות שאינה יודעת גבולות", כתבו השופטים. "הנאשם הפיק הנאה מביצוע הרצח"

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (שלישי) שני מאסרי עולם מצטברים ועשר שנות מאסר נוספות על רוסטיסלב בוגוסלבסקי, צעיר בן 23, שהורשע ברצח של שני חסרי בית, תקיפה חמורה של חסר בית נוסף, והתעללות ורצח של כ-500 חתולים. כל המעשים בוצעו בחודשים פברואר-אפריל 2007.

רוסטיסלב בוגוסלבסקי

צילום: צילום מסך, חדשות10

תחילה, ב-4 בפברואר 2007, דקר בוגוסלבסקי את חסר הבית אלכסנדר ליסטוב, והביא לאשפוזו למשך ארבעה ימים. לאחר מכן, רצח בהפרש של חודשיים את חסרי הבית ולידימיר ופרב וניקולאי ריאבצ'בסקיך. בוגסלבסקי לא הכיר את קורבנותיו ותקף את שלושתם כשהיו שיכורים. בדירתו של הרוצח נמצאו חלקי גופות של חתולים אותם הוא רצח.

"מעשה רצח, הינו כשלעצמו מעשה נפשע וחמור מאין כמותו. לא מעשה רצח אחד ביצע הנאשם בענייננו - אלא שניים. נפרדים ושונים. שני אנשים שונים, אנשים שנסיבות החיים התאכזרו אליהם, אנשים שבינם לבין הנאשם לא הייתה כל היכרות מוקדמת - קיפחו את חייהם מלהב הסכין אותו אחז ונעץ הנאשם בגופם עד צאת נשמתם", נכתב בגזר הדין של השופטים שרה דותן, דליה גנות ושאול שוחט.

על אירוע התקיפה, בו דקר בוגוסלבסקי אדם נוסף שלא הכיר וריסק את פניו באמצעות לבנה, כתבו השופטים: "עוד קודם לכן, בהזדמנות אחרת, אדם שלישי שאיתרע מזלו ונתקל בנאשם - גם כנגדו הונף הסכין, גם בגופו ננעץ הלהב".

"באכזריות שאינה יודעת גבולות, באבחות סכין, גבה הנאשם את חייהם של שני קורבנות שונים, בשני המקרים ללא כל סיבה למעט ההנאה שהפיק הנאשם בעצם ביצוע הרצח", המשיכו השופטים, ואף ציטטו את דבריו של בוגוסלבסקי, שהיה בן 18 בלבד כשביצע את העשים החמורים: "את מי עדיף להכות? אלה שיכולים להחזיר או אלה שלא יכולים? אתה לא יודע איזו הנאה להכניס סכין לגוף של אדם. הרגשתי כמו אלוהים".

לכתבה המלאה:
    http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=908477

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    בית משפט?עלק הצחקתם אותי,אם הם הייתי במקומם הייתי דן אותו לתלייה.

Yonatan Yonatan מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    445 פעמים
    כן רק חבל שהמדינה שלנו לא עולה עונש מוות חוץ מלאדולף אייכמן.
    בן אדם מטורף

Cr3zZy Cr3zZy מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    84 פעמים
    אני לא מאמין איזה אנשים יש במדינה הזאת ! רוצחים מתעללים, ואיזה הנאה בדיוק יש בלהכניס סכין בתוך בנאדם ?

נושאים דומים

1. 7 שנות מאסר לצעיר שהרג את שני חבריו בתאונה
    על ידי Reporter בפורום מבזקי חדשות ואקטואליה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/04/10, 15:20
  2. איזה שני ילדים מגעילים...
    על ידי GaLaXy בפורום Tactical Ops
    תגובות: 55
    הודעה אחרונה: 19/08/05, 20:11
eXTReMe Tracker