מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: חצי גמר יורו 2012: איטליה - גרמניה, היום 21:45

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים

חצי גמר יורו 2012: איטליה - גרמניה, היום 21:45

איטליה מול גרמניה, חצי גמר יורו 2012, 21:45, ורשה. כל פיסת מידע בסיפור המשחק הזה גורמת להתרגשות עצומה כשבסוף לילה תעלה אחת מהאימפריות העולמיות לגמר הטורניר האירופאי האיכותי.
    איטליה רגועה בגלל עובדה אחת - היא מעולם לא הפסידה במשחק רשמי לגרמניה, מצד שני רצף הניצחונות של המאנשפט יכול קצת להלחיץ עם 15 ניצחונות רצופים. סטטיסטיקה אחת תישבר.
    ב-2006 נפגשו השתיים בחצי גמר המונדיאל ושערים של גרוסו ודל פיירו בהארכה השאירו את גרמניה בבית בטורניר בו הם היו אמורים ללכת עד הסוף.
    ג'ורג'יו קילייני יעבור מבחן כשירות ועשוי לשחק במעמד חצי הגמר ולחזור להגנה של צ'זארה פראנדלי כשגם דניאל דה רוסי ואיגנסיו אבאטה עדיין בספק להתמודדות. כריסטיאן מג'יו המוצהב יישב בחוץ ואלסנדרו דיאמנטי לא יזכה למנף את ההופעה הטובה שלו מרבע הגמר מול אנגליה למקום בהרכב.

למרות כל אלו, כוכב הטורניר ונבחרת איטליה, אנדראה פירלו, סיפר: "אני חושב שגרמניה מפחדת מאיתנו. יש הרבה שחקנים מהטופ אבל אני חושב שאוזיל הוא החשוב ביותר, בדיוק כמו בריאל מדריד. דבר אחד בטוח, גרמניה הם איום מבחינה התקפית הרבה יותר מאנגליה".
    גם הקשר דיבר על כך שהמנוחה של הנבחרת לא הספיקה לעומת הגרמנים שקיבלו יומיים יותר: "יומיים זה הרבה, היו צריכים לתת לנו עוד חופש. כמובן שניתן הכל, ניתן תשובה לאיכות של גרמניה".

הרכב משוער: ג'אנלואיג'י בופון, איגנסיו אבאטה, אנדראה ברצאלי, ג'ורג'יו קילייני, פדריקו באלזרטי, דניאלה דה רוסי, אנדראה פירלו, קלאודיו מרקיסיו, ריקרדו מונטוליבו, מריו באלוטלי ואנטוניו קסאנו.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    הגרמנים זוכרים ויודעים כי הם גם לא ניצחו מעולם במסגרת רשמית את האיטלקים אך למרות כל אלו שוב מגיעים החניכים של יואכים לב עם עדיפות מסוימת, לפחות בפן המקצועי.
    הקשר, בסטיאן שוויינשטייגר, התגבר על פציעתו בקרסול ויהיה בהרכב כמו גם מולר, גומז ופודולסקי שיחזור ל-11 על חשבון קלוסה, רויס ושורלה שניצחו את יוון ברבע הגמר.

למרות זאת עדיין יש סיכוי שמלך שערי הטורניר והנבחרת, גומז, יפנה את מקומו לקלוסה.
    שווינשטייגר סיפר במסיבת העיתונאים על ההתייחסות שלו ליריבה: "יש הרבה שחקנים שאני מעריץ באיטליה, אני מאוד אוהב את הדרך בה פירלו משחק, מה שהוא עשה בטורניר הזה הוא פנטסטי. אפשר לעצור אותו אבל הוא אחד הטובים".

לב אמר בהזדמנות הזו: " אנחנו חייבים להיות בטוחים בעצמו אבל גם לעבוד מאוד חזק. לא נתמקד בהם אלא נעבוד על המשחק שלנו. הם טובים מאוד מפריצה מאחור עם קסאנו ובאלוטלי, יש להם שחקנים עם קלאסה כמו פירלו. נהיה חייבים להפריע לשחקנים האלו ולהיות טובים מהם במרכז המגרש".

גרמניה:
    מנואל נוייר, ג'רום בואטנג, מאטס הומלס, הולגר באדשטובר, פיליפ לאם, סמי חדירה, בסטיאן שוויינשטייגר, לוקאס פודולסקי, מסוט אוזיל, תומאס מולר, מריו גומז (מירוסלב קלוסה).
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    גרמניה הנבחרת הכי מרשימה עד עכשיו ביורו ואני מאמין שתעלה לגמר

Apache Apache מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    ינון
    קיבל לייק
    37 פעמים
    דווקא משחק מעניין היום ,
    למרות שאיטליה לא משהו
    ונראה לי שספרד תיקח
    בקיצור בהצלחה בחצי גמר לשני הקבוצות (:

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    תוצאת מחצית - 2:0 מפתיע מאוד לאיטליה מצמד של באלוטלי!!!

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    יש לנו גמר!!!!
    איטליה שניצחה 2:1 תפגוש בגמר את ספרד!!!
    הגמר ייערך ביום ראשון!

הסמל האישי של Sleeping Owl
    Sleeping Owl Sleeping Owl מנותק ותיק
    שם פרטי