מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: עזרה מישהו?

NOGA NOGA מנותק טירון
    שם פרטי
    נוגה
    קיבל לייק
    0 פעמים

עזרה מישהו?

היי ..אני בכיתה י' ובתחילת השנה התחלתי להתחבר מאוד למישהו והוא נהפך להיות אחד הידידים הטובים שלי , התחלנו להתחבר אפילו עוד יותר וכל הזמן התחבקנו והיינו ביחד אבל אחרי כמה זמן הוא שאל מתי נהפוך להיות חברים, ואני בטיפשותי חשבתי שהוא צוחק אז אמרתי לו מתי שתציע לי חברות , הוא הציע ורק בהמשך השיחה הבנתי שהוא רציני ,למחרת בבצפר הוא שאל אותי מה ניסגר ,אני לא ידעתי עדיין מה אני רוצה אז נתתי לו תשובה לא ברורה ולא בכוונה התחלתי להתרחק ממנו ,אפילו שלא רציתי אבל פשוט לא הצלחתי לדבר איתו..אחרי כמה זמן הייתה מסיבה - 50 שח כניסה ושתיה חופשי , גם אני וגם ידיד שלי שתינו וכנראה שהתנשקנו,אחר כך התחלנו לדבר מלא בפייסבוק ובאסמסים אבל הוא אף פעם לא סמך עליי , והוא ניסה כל הזמן לגרום לי לקנא ,למרות שאני הכי סמכתי עליו בעולם..אחרי שהוא גילה לידיד שלו כמה סודות שסיפרתי לו ממש התעצבנתי עליו אז אמרתי לחברה הכי טובה שלי שהוא זבל וכו' אבל בסוף השיחה אמרתי לה שהוא בסך הכל נשמה ..יום אחד הוא החליט שמותר לו להסתכל על כל השיחות שלי בפייסבוק ובפלאפון ומצא את השיחה עם החברה , הוא רמז לי שהוא ראה את השיחה הזאת וקצת דיברנו על זה , לא היה לי אכפת שהוא הסתכל לי בשיחות אפילו שהוא ממש הגזים ושזה חדירה לפרטיות , וגם לו לא היה כזה אכפת על הנאמר בשיחה אחרי שהסברתי לו שזה היה רק בגלל שהתעצבנתי עליו , אבל אחרי המקרה התחלנו להתרחק שוב והפסקנו לדבר..

אני רוצה לחזור להיות בקשר איתו , גם קשר של ידידים איתו זה סבבה לא אכפת לי אני פשוט רוצה שנחזור לדבררר

הצעה ?
    נערך בפעם האחרונה על ידי NOGA : 18/06/12 ב 21:23

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    מציע לך לא לחזור אליו , אחרי חדירה לפרטיות וההתנהגות שלו הוא לא נראה כאחד רציני אלה כאחד שרוצה רק דברים אחרים ומסתכל על בנות רבות , אם כול הקושי יום יבוא ותצחקי על זה שהלכת ממנו שמצאת מישהו יותר טוב בישבילך.

adico55 adico55 מנותק טירון
    שם פרטי
    adi
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מגיע לך משהו יותר טוב. אם הוא לא יודע להעריך או לא רואה טוב תשלחי אותו להסרת משקפיים בניתוחי לייזר או משהו. תמשיכי הלאה

הסמל האישי של Marionette
    Marionette Marionette מנותק ותיק
    שם פרטי
    בתאל
    קיבל לייק
    144 פעמים
    פשוט תבואי ותדברי איתו עם כל הקושי שבדבר.
    אם הידידות שלו חשובה לך כל כך את צריכה לעשות את הצעד הראשון בשביל שזה לא יחזור על עצמו תעמידי לו חוקים וכללים.
    ובקשר לזה שהוא שיתף חבר בסודות תלמדי שאסור לסמוך על אפחד מלבד עצמך.
    שיהיה המונמון בהצלחה!!

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 24/08/09, 21:28
  2. עזרה| מישהו יכול לעזור לי עם הטלאי
    על ידי tomericool בפורום FIFA
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 15/02/08, 20:30
  3. עזרה מישהו :))
    על ידי The1 בפורום מה שבראש
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 01/11/06, 00:16