מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: סתם בא לי להוריד משהו ממש מציק מהלב

הסמל האישי של pvtdeath
    pvtdeath pvtdeath מנותק מתקדם
    שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    52 פעמים

סתם בא לי להוריד משהו ממש מציק מהלב

זה לגבי החלוקה בנטל במדינה.
    לא נמאס לכם שיש כל כך הרבה שרמוטות שמשתמטים מהצבא על רקעים כל כך מפגרים? מה לעזאזל אכפת לי שהוא מנהל אורח חיים דתי..? אם אני עוצר את החיים שלי לטובת המדינה ל3 שנים, למה הוא לא יכול? כי הוא ה"חומה הרוחנית" שלנו? הוא החומה הרוחנית של הביצים שלי לא יותר מזה.
    ומה לעזאזל נסגר עם הפטורים (על רפואי לא נפשי) הכל כך קלים להשגה האלה?
    סעמק ערס למה אני צריך להזדיין 3 שנים ולהרוס לעצמי את החיים כשהמזדיינים האלה (שימו לב: אני לא מדבר בשום פנים ואופן על מי שקיבל פטור מוצדק מהצבא, אלא על מי שלא מתגייס כי מגרד לו מאחורי האוזן כשהוא מתאמץ וכדומה) מקבלים בחירה, בחירה כל כך קשה מסובכת והרת גורל, אם לתת שנה (לתת..?) מהחיים שלהם על איזה שירות לאומי (ממש שירות.. גנון) מעפן כאיזה שטות באיזה מקום קרוב לבית ולקבל בערך פי 3 אם לא יותר ממה שכל חייל רגיל מקבל, ופי 2 מכל לוחם, או, לא לעשות כלום לטובת המדינה של כולנו, שמזיינת אותנו כל כך חזק ואנחנו רק חוזרים ואומרים תודה.
    למה אני חייב לשלם יותר מחצי ממה שאני מרוויח בשיא המאמץ שלי (תודה לאל ב382 שקל בחודש שאני מקבל עכשיו עדיין לא נגעו.. למרות שזה היה קרוב לפני חודשיים עם הסיפור של הרכבת.. לא יאומן) למדינה שמעבירה יותר סיוע למחבל שנפגע בתקיפה בעזה, מאשר לחייל בודד (שמרוויח את הכלום כסף, ועם כל הת"ש וכל החרטה הזאת הוא מקבל 1000 שקל אם לא פחות בחודש ואמור להתקיים מזה).

עכשיו עוד סתם תסכול צידי שיש לי שלפעמים באמת מעצבן אותי:
    תשארו איתי עוד קצת....
    נשים, רוצות שוויון?
    תעשו 3 שנים כמו הבנים, אין משהו יותר מתסכל מלראות מישהי יותר צעירה ממני בכמה חודשים, מגיעה לבסיס כל יום (היא חתמה קבע לפני כמה חודשים, צעירה אבל מקבלת פי.. 13 בערך ממני שאני מקבל בחודש), באוטו החדש שהיא מימנה מהמענק שלה ומהמשכורת החודשית שלה (זה פשוט עצוב שאני מסתכל על משכורת מינימום כמשהו מדהים... איזה כיף שאפשר לממן יותר מפקט וחצי סיגריות בחודש!!!!!!!!!!!!!!!! עצוב. T_T ) כשאני נאלצתי למכור את האוטו שקרעתי תתחת לפני הצבא כדי לקנות.. בגלל שאין לי מספיק "דמי כיס" (למה המשכורת הצבאית שווה לתחת) לממן לעצמי דלק לבוא פעם בשבוע עם האוטו..

ולבסוף, המשכורת הצבאית, זה הדבר הכי משפיל שיכול להיות, עזבו ששולפים אותכם מהחיים שלכם, באמצע כל מה שהיה לכם בראש, בלי לשים עליכם זין בכלל (עצוב שאני אומר את זה, אלא אם כן הייתם חכמים להשתמט. כן - זאת האמת, עדיף להשתמט למה חלוקה בנטל זה כבר לא יותר מרעיון מהעבר) ודוחפים אותכם במסגרת שלא רק שאתם לא רואים בית, אתם כל הזמן בסיכון להתקע שם עוד יותר, מתייחסים אליכם כמו המיץ של הזבל, מפרפרים אותכם כל היום בדברים חסרי כל הגיון תועלת ושכל ואתם חייבים להתנהג בכבוד מירבי (תוך קבלת יחס מזלזל) ל"מפקדים" שהדבר היחיד שהם עשו חכם בחיים שלהם היה לחתום קבע, כי אף אחד לא היה שם עליהם באזרחות.

עכשיו אני הולך להדליק סיגריה ולהסתכל על הנוף טיפה, מקווה שקראתם ולא ייצאו עלי סתם על כל זה.
    חייב לציין שמעניין לי את הביצה השמאלית אם אתם מורעלים כל כך על איזה שייטת או חוינה אחרת שאתם אומרים שצבא זה חשוב. נכון, זה חשוב, אבל זה לא עובד כמו שזה אמור לעבוד, במקום לצאת נגד השמאלנים/משתמטים, לכו נגד הממשלה המפגרת שמאשרת להם לעשות כל מה שהם עושים, בין אם זה בתקשורת השמאלנית בטירוף שיש לנו, או אם זה בכנסת, שיושבים בה אנשים (שמכתיבים לנו את החיים פחות או יותר) שלא עשו לא צבא ולא שירות לאומי ורק גירדו אחד לשני תביצים תוך כדי שהם שואבים מאיתנו מיסים לא אנושיים.

אני אשמח לתגובות/הזדהות ולא לאיזו נאצה או חפירות, מקווה שאני לא היחיד שחושב ככה.. נפרד בתפילת עד מתי וכמה עוד?!!?!??!?!
    נערך בפעם האחרונה על ידי pvtdeath : 14/05/12 ב 21:06

PussInBoots PussInBoots מנותק טירון
    שם פרטי
    kisa
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לעוף מהמדינה

הסמל האישי של pvtdeath
    שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    52 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PussInBoots צפה בהודעה
    לעוף מהמדינה
    קצר וקולע, ועכשיו ברצינות, אתה סתם רוצה להעלות תמונה או שבאמת אין לך מה לכתוב?

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אתה חושב שזה פשוט אבל תאמין לי שיש אנשים שיושבים וחושבים איך לשפר את הדברים האלה.
    העניין שזה ממש לא פשוט בגלל התרבות של המדינה שלנו.
    חרידים לא רואים בעיניים וזה ממש לא פשוט למערכת להתמודד איתם.
    לדעתי עדיף שלא יעשו צבא הם סתם נטל.
    לגבי נושא המשכורות אכן צריך להעלות אותן אבל שוב הכל תלוי בתקציבים.
    גם הנושא שבנות עושות שנתיים זה בגלל תקציבים.
    לגבי מפקדים שחתמו קבע - אל תזלזל בהם. (ובחיים בכלל אל תזלזל באף אחד - אנשים יכולים להפתיע)
    אנשים עושים דברים גם מתוך תחושה עצמית ולא רק בגלל שהם לא ימצאו את עצמם באזרחות.
    יצא לי להכיר המון אנשי קבע שהם שפיצים על שיכלו לצאת לאזרחות ולעשות הרבה יותר כסף אבל הם העדיפו את המסגרת הצבאית בגלל שהם אוהבים את מה שהם עושים ואת המקום שהם נמצאים בו.
    תמיד יש את היוצאים מהכלל וכאלה שיש להם סיבות אחרות, אבל מה שאני אומר זה שאל תכליל.

מהניסיון שלי אני יכול להגיד לך שלהיות חייל בצה"ל זה אך ורק עניין של גישה, אם אתה בראש שלך מצליח לעשות את השינוי אתה תסתדר בצבא.
    אנחנו כל החיים רגילים לטוב, אם היינו נולדים לחיים קשים ופתאום מגיעים לצבא והמעבר הזה היה הופך לך את החיים לטובים יותר משהיו - לא היית מדבר ככה.
    הבעיה היא שהגעת מחיים מאוד נוחים וקלילים, המעבר מאיזור נוח לאיזור פחות נוח עושה רע לכל אחד וגורם לך הרבה להתלונן.
    אני מסכים שיש דברים שהם לא בסדר בצבא אבל מצד שני בצבא צריך לדעת להגדיל ראש עם עצמך ולראות איך אתה כן מקמבן את עצמך במערכת או איך אתה עצמך מקבל על עצמך את הדברים איך שהם.
    כשאני סגרתי יותר מחודש בבסיס הרגשתי פתאום שונה, הרגשתי שהמוח שלי הצליח לקבל את השגרה החדשה ושפתאום המצבי רוח נעלמו והיה לי פתאום סבבה וכייף משום מה. אין לך מושג לאיזה דברים המוח שלך מסוגל להסתגל אליהם.
    אתה מסוגל לשכוח את הבית והחברים כמו כלום. הזמן עושה את שלו פשוט.

לדעתי הצבא הופך אותך מילד לגבר, אתה לומד להיות עצמאי ומתחיל להבין יותר טוב את החיים.
    בבית אתה בחיים לא תעשה דברים שאתה תעשה בצבא, אתה משתנה בצבא. במיוחד בקרבי.
    צריך לקחת את ה-3 שנים האלה בכייף, לדעת בכל דבר למצוא את הדברים הטובים. להפעיל את הראש להיות יצירתי לראות איך אתה מכל מצב מייצר אווירה שמחה ולא מפסיק לעשות צחוקים.
    קח דוגמא: http://www.youtube.com/watch?v=e3y-k_PUz6Y
    קח עוד דוגמא: http://www.youtube.com/watch?v=g2MvB134hK4
    (אפשר למצוא עוד מלא)

פשוט תדע לעשות שמח ועזוב אותך מכל השטויות האלה, מי שלא רוצה לעשות צבא שלא יעשה, אל תקנא בו. לדעתי אותו אחד פשוט הפסיד.
    תדע להנות ולעשות צחוקים ולהתחבר לאנשים הנכונים שיזרמו איתך. הכל הכל תלוי בגישה האישית שלך ובאנשים ובכל מקום יש אנשים כייפים ומצחיקים.
    אם תהיה אחד שכל היום בדכאון ושביזות על הצבא, אתה לא תעניין אף אחד כי יש אלפים כמוך וככה גם יהיה היחס שתקבל.
    אם תהיה שמח ומצחיק ויצירתי ועושה שטויות ועושה בין היתר את התפקיד שלך ולוקח דברים באווירה של כייף ובגישה נכונה ולא מתבאס על כל חרא קטן - גם השירות שלך יעוף, גם אנשים יאהבו אותך יותר, גם אתה תהנה ותלמד מזה שבכל מצב בחיים אפשר להנות ולמצוא את הדברים החיוביים.

מקווה שעודדתי אותך ושתפנים את הדברים האלה בפועל. להגיד לך את האמת - גם אני הייתי כזה ואני מצטער שבכלל הרגשתי ככה פעם. אפשר להנות מהשירות הצבאי יותר ממה שאתה מדמיין לעצמך. זה הכל תלוי אך ורק בגישה.

קח את המשפטים האלה לחיים ותאמין לי שזה יעשה לך רק טוב:
    אין דבר משחרר יותר מן השמחה, היא מוציאה לחפשי את מוחך ומשרה עליו שלווה.

- רבי נחמן מברסלב

----

כל המקבל את הקיים בהבנה מאושר הוא. האושר נמצא בהישג יד ואין לחפשו במקום רחוק או אחר.

- רבי נחמן מברסלב

----

עיקר ישוב הדעת הוא על ידי שמחה, כי על ידי השמחה יוכל להנהיג את המוח כרצונו ולישב דעתו ולחשוב.

- רבי נחמן מברסלב

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    בדיוק ראיתי ת'פרקים אמנון לוי "חרדים" את כול ה3 פרקים ממש מורכב החרדים האלה כול אחד רוצה להיות אדמור..... לזכות בתהילה בקיצור כול הקטע של החרדים האלייסטר...... פלאפון כשר... משטרה משלהם בבני ברק נקראים "השומרים" זה כבר מפחיד...
    ועוד אם קוראים לעצמם חרדים מהמילה חרדה.... אני יותר חרד ממה שראיתי הפרקים .... תראו מומלץ..

פרק 1
    http://docu.nana10.co.il/Article/?Ar...893253&sid=186

פרק 2
    http://docu.nana10.co.il/Article/?Ar...893856&sid=186

פרק 3
    http://docu.nana10.co.il/Article/?Ar...896527&sid=186
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 15/05/12 ב 00:53

L1@R L1@R מנותק גורו
    שם פרטי
    ליאור
    קיבל לייק
    18 פעמים
    הצבא הזה חרא בלבן שיתפוצץ מת לצאת ממנוווווווווווווו עד מתיייייייייייייייייייי

וגם מילה ובמילה מה שאת אומר

הסמל האישי של pvtdeath
    שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    52 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Idan צפה בהודעה
    אתה חושב שזה פשוט אבל תאמין לי שיש אנשים שיושבים וחושבים איך לשפר את הדברים האלה.
    העניין שזה ממש לא פשוט בגלל התרבות של המדינה שלנו.
    חרידים לא רואים בעיניים וזה ממש לא פשוט למערכת להתמודד איתם.
    לדעתי עדיף שלא יעשו צבא הם סתם נטל.
    לגבי נושא המשכורות אכן צריך להעלות אותן אבל שוב הכל תלוי בתקציבים.
    גם הנושא שבנות עושות שנתיים זה בגלל תקציבים.
    לגבי מפקדים שחתמו קבע - אל תזלזל בהם. (ובחיים בכלל אל תזלזל באף אחד - אנשים יכולים להפתיע)-באמת שלא התכוונתי שזה יישמע ככה, פשוט יש כל כך הרבה אנשים פשוט מטומטמים שמנצלים את ה"מעמד" שלהם כמפקדים..
    אנשים עושים דברים גם מתוך תחושה עצמית ולא רק בגלל שהם לא ימצאו את עצמם באזרחות.
    יצא לי להכיר המון אנשי קבע שהם שפיצים על שיכלו לצאת לאזרחות ולעשות הרבה יותר כסף אבל הם העדיפו את המסגרת הצבאית בגלל שהם אוהבים את מה שהם עושים ואת המקום שהם נמצאים בו. אני מסכים איתך לא התכוונתי להכליל, פשוט יש פה ושם את האלה שגורמים לך להתפוצץ..
    תמיד יש את היוצאים מהכלל וכאלה שיש להם סיבות אחרות, אבל מה שאני אומר זה שאל תכליל.

מהניסיון שלי אני יכול להגיד לך שלהיות חייל בצה"ל זה אך ורק עניין של גישה (אני מסכים איתך, אני במשבר פז"מ עכשיו חח), אם אתה בראש שלך מצליח לעשות את השינוי אתה תסתדר בצבא.
    אנחנו כל החיים רגילים לטוב, אם היינו נולדים לחיים קשים ופתאום מגיעים לצבא והמעבר הזה היה הופך לך את החיים לטובים יותר משהיו - לא היית מדבר ככה.
    הבעיה היא שהגעת מחיים מאוד נוחים וקלילים, המעבר מאיזור נוח לאיזור פחות נוח עושה רע לכל אחד וגורם לך הרבה להתלונן. אני לא מתלונן, מה שכל כך מפריע לי זה הזנות בנושא של החלוקה בנטל.
    אני מסכים שיש דברים שהם לא בסדר בצבא אבל מצד שני בצבא צריך לדעת להגדיל ראש עם עצמך ולראות איך אתה כן מקמבן את עצמך במערכת או איך אתה עצמך מקבל על עצמך את הדברים איך שהם.
    כשאני סגרתי יותר מחודש בבסיס הרגשתי פתאום שונה, הרגשתי שהמוח שלי הצליח לקבל את השגרה החדשה ושפתאום המצבי רוח נעלמו והיה לי פתאום סבבה וכייף משום מה. אין לך מושג לאיזה דברים המוח שלך מסוגל להסתגל אליהם.
    אני מסכים איתך בנקודה הזאת, בוא נסכם שהכל תלוי לא בתור מה אתה משרת אלא עם מי אתה משרת. סגרתי חודשיים בריתוק, ואלה החודשיים שעברו לי הכי מהר בשירות.
    אתה מסוגל לשכוח את הבית והחברים כמו כלום. הזמן עושה את שלו פשוט.

לדעתי הצבא הופך אותך מילד לגבר, אתה לומד להיות עצמאי ומתחיל להבין יותר טוב את החיים.
    בבית אתה בחיים לא תעשה דברים שאתה תעשה בצבא, אתה משתנה בצבא. במיוחד בקרבי.
    צריך לקחת את ה-3 שנים האלה בכייף, לדעת בכל דבר למצוא את הדברים הטובים. להפעיל את הראש להיות יצירתי לראות איך אתה מכל מצב מייצר אווירה שמחה ולא מפסיק לעשות צחוקים.
    קח דוגמא: http://www.youtube.com/watch?v=e3y-k_PUz6Y
    קח עוד דוגמא: http://www.youtube.com/watch?v=g2MvB134hK4
    (אפשר למצוא עוד מלא)

פשוט תדע לעשות שמח ועזוב אותך מכל השטויות האלה, מי שלא רוצה לעשות צבא שלא יעשה, אל תקנא בו. לדעתי אותו אחד פשוט הפסיד.
    תדע להנות ולעשות צחוקים ולהתחבר לאנשים הנכונים שיזרמו איתך. הכל הכל תלוי בגישה האישית שלך ובאנשים ובכל מקום יש אנשים כייפים ומצחיקים.
    אם תהיה אחד שכל היום בדכאון ושביזות על הצבא, אתה לא תעניין אף אחד כי יש אלפים כמוך וככה גם יהיה היחס שתקבל.
    אם תהיה שמח ומצחיק ויצירתי ועושה שטויות ועושה בין היתר את התפקיד שלך ולוקח דברים באווירה של כייף ובגישה נכונה ולא מתבאס על כל חרא קטן - גם השירות שלך יעוף, גם אנשים יאהבו אותך יותר, גם אתה תהנה ותלמד מזה שבכל מצב בחיים אפשר להנות ולמצוא את הדברים החיוביים.

מקווה שעודדתי אותך ושתפנים את הדברים האלה בפועל. להגיד לך את האמת - גם אני הייתי כזה ואני מצטער שבכלל הרגשתי ככה פעם. אפשר להנות מהשירות הצבאי יותר ממה שאתה מדמיין לעצמך. זה הכל תלוי אך ורק בגישה.

קח את המשפטים האלה לחיים ותאמין לי שזה יעשה לך רק טוב:
    קודם כל תודה רבה על התשובה הרצינית והאכפתית, אני חייב רק להגיד שאני לא יוצא פה נגד הצבא, אני פשוט מתאר את הסבל שאנשים צריכים לעבור בגלל שיותר מחצי מהמדינה הזאת משתמטת מהנטל הלאומי שלה.
    הלוואי והיה פתרון לכל הבעיות האלו.
    אני לוקח את השירות שלי ממש בקלות, באמת שאין לי בעיה איתו במיוחד שנשאר לי עוד חצי שנה. אני פשוט מתעצבן על חוסר השוויון המוחלט במדינה ה"דמוקרטית" הקטנה שלנו..

נושאים דומים

1. עזרה | משהו מוזר במשחק וזה ממש מציק
    על ידי MysTery בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 21/07/09, 16:17
  2. סתם כי בא לי לשים תמונה שלי
    על ידי MiKoZ בפורום תמונות הגולשים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 19/03/07, 08:47
  3. קרה לי עכשיו משהו מפחידדד
    על ידי X-type בפורום סיפורי סטלה
    תגובות: 26