עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 27 מתוך 27

אשכול: עזרה\עצות|מפסיק לעשן נרגילה-נגמל

Bar Lerer Bar Lerer מנותק טירון
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    7 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kalfin צפה בהודעה
    בראשון תקרא טוב רשום " ביוצרו את הרושם שמדובר בתערובת פירות תמימה, בלתי מזיקה." מדברים על הטעם לא על הטבק ולידיעתך שבימינו לא מכינים טבק מפירות אמיתיים זה הכל חומרי טעם וריח שגם הם לא כאלה בריאים ( לא בריא כמו סוכריה לא לא בריא עד כדי כך שתקבל סרטן ) למרות שלי זה לא מזיז ...
    בשני ובשלישי מדובר בטבקים מבוקרים ע"י משרד הבריאות
    הטבק עצמו זה צמח והקטע בלקבל ראש מנרגילה זה בגלל שזה צמח עם רעלים בדיוק כמו סמים שאתה לוקח מינון גדול מסם אתה יכול למות - מינון קטן אתה תתמסטל
    גם אני יכול לקרוא גוגל אחי זה לא קשה
    בחיים לא אמרתי שהטבק מורכב מפירות אמיתיים, זה מורכב מגליצרין, דבש, סירופ של הטעם שרוצים להכין והצמח טבק.
    ולא מקבלים ראש מנרגילה בגלל "רעלים" שיש בצמח, מקבלים בגלל המכת ניקוטין שהגוף שלך מקבל מה"עישון". (הרי ברור לך שבנרגילה זה לא עשן נכון? זה הגליצרין שנשרף. לא מאמין לי? ראה את האבנים שנהיו טרנד חדש. אין בהם שום "רעלים" רק אבנים שטבולות בגליצרין, וזה מה שגורם לזה להיראות כמו "עשן". זה אותו חומר שנמצא במכונת עשן במסיבות.)
    ואין שום פיקוח של משרד הבריאות כאשר טבק מגיע לארץ.

Kalfin Kalfin מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bar Lerer צפה בהודעה
    בחיים לא אמרתי שהטבק מורכב מפירות אמיתיים, זה מורכב מגליצרין, דבש, סירופ של הטעם שרוצים להכין והצמח טבק.
    ולא מקבלים ראש מנרגילה בגלל "רעלים" שיש בצמח, מקבלים בגלל המכת ניקוטין שהגוף שלך מקבל מה"עישון". (הרי ברור לך שבנרגילה זה לא עשן נכון? זה הגליצרין שנשרף. לא מאמין לי? ראה את האבנים שנהיו טרנד חדש. אין בהם שום "רעלים" רק אבנים שטבולות בגליצרין, וזה מה שגורם לזה להיראות כמו "עשן". זה אותו חומר שנמצא במכונת עשן במסיבות.)
    ואין שום פיקוח של משרד הבריאות כאשר טבק מגיע לארץ.
    נכון אין פיקוח בגלל זה אתה לא יכול לאמר שזה בריא !
    ובאבנים זה לא עשן זה הדים בגלל זה קוראים לזה STEAM STONES...
    וכל הדברים שקשורים לעישון הסנפה שתייה או כל דבר אחר הם רעלים אין לך על מה להתווכח זה מזיק לגוף מצידי אתה תשב על 20 ראשים כל יום תעשן 4 קופסאות סיגריות כל יום
    ותדפוק לעצמך את הריאות אם אתה רוצה ככה אז שיהיה לך בכיף רק בריאות !

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אתם רציניים במה שאתם מבלבלים כאן?
    תכף תגידו שנרגילה זה בריא

Bar Lerer Bar Lerer מנותק טירון
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    7 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kalfin צפה בהודעה
    נכון אין פיקוח בגלל זה אתה לא יכול לאמר שזה בריא !
    ובאבנים זה לא עשן זה הדים בגלל זה קוראים לזה STEAM STONES...
    וכל הדברים שקשורים לעישון הסנפה שתייה או כל דבר אחר הם רעלים אין לך על מה להתווכח זה מזיק לגוף מצידי אתה תשב על 20 ראשים כל יום תעשן 4 קופסאות סיגריות כל יום
    ותדפוק לעצמך את הריאות אם אתה רוצה ככה אז שיהיה לך בכיף רק בריאות !
    אל תתעצבן, אני לא מנסה לעצבן אותך, אני מנסה שלפחות לפני שאתה אומר שנרגילה היא מזיקה ביותר לפחות תבין מה יש שם.
    ואני מסביר לך שאותו טבק שמיובא לארץ (נחלה) מיובא גם לארה"ב ושם כן יש פיקוח ואכן החומרים שמצויינים על הקופסא הם החומרים שבאמת על הטבק.
    ובדיוק אותו "עשן" שיוצא מהאבנים הוא עשן שיוצא מהטבק כי זה הגליצרין שנשרף.
    אני לא אומר שנרגילה זה בריא, אני אומר שזה לא מזיק כמו שמפרסמים את זה. (שוב, באותה מידה גם קולה מזיקה, אבל לא נזק רציני).

Kalfin Kalfin מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    קאי
    קיבל לייק
    14 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bar Lerer צפה בהודעה
    אל תתעצבן, אני לא מנסה לעצבן אותך, אני מנסה שלפחות לפני שאתה אומר שנרגילה היא מזיקה ביותר לפחות תבין מה יש שם.
    ואני מסביר לך שאותו טבק שמיובא לארץ (נחלה) מיובא גם לארה"ב ושם כן יש פיקוח ואכן החומרים שמצויינים על הקופסא הם החומרים שבאמת על הטבק.
    ובדיוק אותו "עשן" שיוצא מהאבנים הוא עשן שיוצא מהטבק כי זה הגליצרין שנשרף.
    אני לא אומר שנרגילה זה בריא, אני אומר שזה לא מזיק כמו שמפרסמים את זה. (שוב, באותה מידה גם קולה מזיקה, אבל לא נזק רציני).
    אני לא מעשן נחלה ואני לא מעשן כפר יסיף ולא שום טבק אחר
    אני רק SHIAZO ועישנתי טבק אולי 10 פעם אבל אני לא רוצה לדפוק את עצמי וכמו שSkuri אמר אתם רציניים במה שאתם מבלבלים כאן? תכף תגידו שנרגילה זה בריא
    בגלל זה אני אומר לך זה לא בריא

הסמל האישי של pvtdeath
    pvtdeath pvtdeath מנותק מתקדם
    שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    52 פעמים
    שמעו זיינתם פה תשכל.. לגבי הציטוט אני הולך לתקן לגמרי את הנעוץ הזה הוא מטעה.
    בטבק של נרגילה אין טר,טר מיוצר בשריפה ישירה של טבק .
    מולסות לא מזיקות אפשר אפילו להשתמש בדבש במקומן. יש גם גליצרין שגם הוא לא מזיק.
    מה שכן מזיק זה קודם כל הגחלים הסינטטים המגעילים שהישראלים אוהבים כל כך, וכמה תוצרי לוואי שנוצרים בעישון. שורה תחתונה- לא עשו עדיין מחקר מדויק לגבי הנזקים האלה, אני לא עשיתי ואני לא מדען אז אין לי מושג.
    אני אפתח נעוץ חדש על נרגילות כשיהיה לי זמן כדי להפסיק או לפחות לצמצם את הבורות הכללית שיש בקרבי מעשנים ומטיפים נגד עישון.
    שבת שלום.

Atmosfears Atmosfears מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    מגניבול�
    קיבל לייק
    8 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי pvtdeath צפה בהודעה
    שמעו זיינתם פה תשכל.. לגבי הציטוט אני הולך לתקן לגמרי את הנעוץ הזה הוא מטעה.
    בטבק של נרגילה אין טר,טר מיוצר בשריפה ישירה של טבק .
    מולסות לא מזיקות אפשר אפילו להשתמש בדבש במקומן. יש גם גליצרין שגם הוא לא מזיק.
    מה שכן מזיק זה קודם כל הגחלים הסינטטים המגעילים שהישראלים אוהבים כל כך, וכמה תוצרי לוואי שנוצרים בעישון. שורה תחתונה- לא עשו עדיין מחקר מדויק לגבי הנזקים האלה, אני לא עשיתי ואני לא מדען אז אין לי מושג.
    אני אפתח נעוץ חדש על נרגילות כשיהיה לי זמן כדי להפסיק או לפחות לצמצם את הבורות הכללית שיש בקרבי מעשנים ומטיפים נגד עישון.
    שבת שלום.
    ש
    הוא תכלס צודק...כל מי שעישן נרגילה עם גחל טבעי יכול להרגיש שפתאום כל הטעם של השרוף נעלם ויש טעם כיפי וסחיבה

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 30/09/11, 20:04
  2. שאלה | מאיזה גיל מותר לעשן נרגילה?
    על ידי Mister_ron בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 01/06/10, 22:41
  3. הגעתי היום להחלטה שאני מפסיק לעשן
    על ידי Orixd בפורום מה שבראש
    תגובות: 48
    הודעה אחרונה: 08/03/10, 21:38