מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: חוות דעת על הרב אמנון יצחק

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים

חוות דעת על הרב אמנון יצחק

צדיקים,

לפני שאתחיל בחוות דעתי על הרב אמנון יצחק - אספר לכם כמה פרטים חשובים עלי.

אני מגיע ממשפחה דתית - את האמת.. בשנים האחרונות אני הידרדרתי - מחלל שבת, לא מניח תפילין, וזה מבחינתי ירידה חזקה מהדת.
    אבא שלי תמיד חינך אותי ואת שאר האחים שלי בדרך הקודש. הסביר לנו מה כדאי ומה אסור, אף פעם לא הכריח אותנו במשהו מסוים - תמיד רצה שזה יבוא מאיתנו, ככה גם בדרך הקודש - שמירת שבת / חילול שבת.

עד חצי כיתה ד' למדתי בבית ספר דתי, אח"כ עברתי דירה ולבית ספר חילוני - מהסיבה שזה היה קרוב לי לבית.
    אני זוכר שאני הילד היחידי שהיה מגיע עם כיפה לכיתה, היה מתפלל, היה הולך לבית כנסת, שאר החברים שלי לא היו דתיים ויחד עם זה לא היה להם כ"כ ידע ביהדות.

בסוף כיתה ד' הפסקתי לכבוש כיפה לצערי הרב.. אני לא זוכר כ"כ למה, אני מאמין שכנראה מהיגררות חברתית ומהפחד להיות שונה.
    תחילת כיתה ו' - הידרדרתי.. והתחלתי לחלל שבת עד עצם היום הזה - חודש אחרון לסיום כיתה ח'.

תראו..
    אני מאמין באמונה שלמה, אני מכבד את היהדות בצורה חזקה, גם בשנים האחרונות שירדתי משמירת שבת - אני הלכתי לשיעורים אצל רבנים מידי פעם ביום שני בירושלים.

לאחרונה,
    התחלתי לראות סרטונים בYoutube של הרב אמנון יצחק צדיק גדול - ה' יברך אותו, ישמור אותו, וייתן לו בריאות אושר הצלחה וימשיך לתת לו את הכוח לחזק רבים מהיהודים שלנו.
    הצדיק הזה.. חיזק אותי בצורה שאין שונה לה. חשוב לציין, שלאחר שהידרדרתי שמתי עגילים בשני האוזניים... מה שלא נהוג על פי היהדות שלנו.

לאחר שראיתי את כל הסרטונים שלו כמו שאמרתי - התחזקתי מאוד.
    ואני יודע שיש כ"כ הרבה דעות רעות על הרב הזה... והסיבה העיקרית לה היא כזאת - אנשים לא אוהבים את האמת, הם אוהבים את השקר.

התחלתי להבין.. מזה בן אדם? בן אדם בא לעולם... ולא יודע מתי ישלח לקבר.
    וגם אני כ"כ הרבה פעמים שומע את המשפט הזה "חיים רק פעם אחת, תהנו" - אין עולם הבא? אין גן עדן? אין גיהנום? תתפלאו, יש (:
    אחרת.. גם אין תורה, ואין חגים, ואין יציאת מצריים, וכל מה שכתוב על פי היהדות - אין?

אם הרב הצדיק אמנון יצחק חיזק אותו בכמה ימים פשוטים שאני רואה סרטונים שלו ולא מתייאש.. רואה עוד סרטון ועוד סרטון, יש בו משהו - לא?

שאף אחד לא יבוא ויגיד - "רב מטורלל" אתם בכלל לא יודעים איזה עבירה יש לכם בשמיים.. בכלל לא יודעים /:
    הוא לא הכריח אף אחד לחזור בתשובה - אמר דברים כ"כ נכונים, שאני מציע לכם לשמוע על גבי הסרטונים והקלטות שלו - ואם לא... תלכו לשמוע שיעור שלו, לא יזיק או יהרוג אותכם.

אני לא יגיד לכם שאני איזה צדיק... או שאני כובש כיפה... או שאני שומר שבת.... כי אני לא.
    אבל מה שאני רוצה להגיד כאן - הרב חיזק אותי מאוד. וזה אומר רק דבר אחד - כל הדברים שלא עשיתי עד היום או שזלזלתי בהם אני הולך לקחת בשני ידיים..

בעזרת ה' נתחיל מזה... הנחת תפילין כל בוקר.
    נעבור לזה... להוריד את העגילים מהאוזן - ולכבוש כיפה על בסיס יום יומי.
    נמשיך בזה - בית כנסת על בסיס קבוע.
    לאט לאט - בית כנסת כל יום, ללכת לתפילות - שחרית, מנחה, ערבית.

אני פשוט מעריץ את הבן אדם הזה...

אני מאחל לכל הגולשים כאן דבר אחד...
    שיום אחד תגיעו לנקודת מחשבה בדיוק כמו שלי - לא הכל מובן מאליו... יש מישהו שהביא אותכם לעולם ואתם צריכים להודות לו כל שנייה שאתם נושמים - ושבעזרת ה' תתחזקו ותגיעו לעולם האמיתי "יהדות".

שיהיה לכם סוף שבוע מלא בבשורות טובות, צדיקים.
    סיימתי כאן.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 10/05/12 ב 19:30

X_SniperPro_X X_SniperPro_X מנותק עתיק
    שם פרטי
    מי רוצה �
    קיבל לייק
    260 פעמים
    אשרייך צדיק.

גם אני כמוך,הרב הזה מאוד מצחיק וצודק אני אוהב אותו מאוד

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    אשריך

התפיסת עולם שלי היא שעל הרבה דברים יש וויכוחים אבל על דבר אחד אין וויכוח וזה המוות
    אז תגיד לי - מה זה עוזר לי אם אני ילמד וישקיע בעסקים וכסף והכל ובסוף אני ימות? המכולת תילך לדוד, העסק יילך ליוסי... מה זה נתן לי בחיים?
    אתה בעולם הזה בשביל מה שיהיה לך בעולם הבא, בשביל מה אתה פה אם בסוף אתה מת?

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי RapeJoiNt צפה בהודעה
    אשריך

התפיסת עולם שלי היא שעל הרבה דברים יש וויכוחים אבל על דבר אחד אין וויכוח וזה המוות
    אז תגיד לי - מה זה עוזר לי אם אני ילמד וישקיע בעסקים וכסף והכל ובסוף אני ימות? המכולת תילך לדוד, העסק יילך ליוסי... מה זה נתן לי בחיים?
    אתה בעולם הזה בשביל מה שיהיה לך בעולם הבא, בשביל מה אתה פה אם בסוף אתה מת?
    אשרייך צדיק
    שמח שיש משתמשים כמוך כאן

נושאים דומים

1. תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 11/01/09, 23:36
  2. חוות דעת על האימון שליומה אפשר לשפר
    על ידי Ya^ZeveL בפורום פיתוח גוף וכושר
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 29/11/07, 17:05
  3. חוות דעת על מחשב נייד
    על ידי al0n בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10/07/07, 15:38
  4. חוות דעת על המחשב בבקשה+עזרה מצטער ש...
    על ידי viper-ch1x בפורום Tactical Ops
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 06/05/06, 12:25
  5. חוות דעת על המחשב בבקשה+עזרה
    על ידי viper-ch1x בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 05/05/06, 16:20

תגיות עבור נושא זה

eXTReMe Tracker