מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: קניתי נרגילה סורית והטעם יוצא שרוף

staslol staslol מנותק טירון
    שם פרטי
    סטס
    קיבל לייק
    1 פעמים

קניתי נרגילה סורית והטעם יוצא שרוף

שמעו חברה קניתי אתמול נרגילה סורית יצוקה שוקלת אולי 2~3 קילו נראת כאילו הינדסו אותה מקאסאם או משהו..
    פתחתי אותה אתמול ולא יצא בכלל עשן התחרפנתי..
    היום ניסיתי שוב איזה 5 ראשים שונים בסוף אטמתי את הראש כמו שצריך ויוצא מלאא עשן , אבל מה , אין טעם בכלל ואחרי כמה דקות יש טעם שרוף נורא..
    שטפתי אותה לא עזר , החלפתי 3 סוגי טבק לא עזר , עכשיו אני שנים כבר מעשן נרגילה ובנרגילת הפח שלי אף פעם לא הייתה בעיה כזאת..
    אני מכין את אותו ראש בידיוק , אותם גחלים אותו טבק
    עכשיו אולי מששהו לא בסדר בכד שלי ? יש לי כד משולש (שמתחיל דק למעלה ונגמר שטוח למטה , יש קשר ?
    אני גם משתמש בראש קטן יחסית , ולא בראש של סורית הגדולים , יש קשר?
    וגם עוד משהו ששמתי לב|
    בנרגילה הישנה יש חיבור בין השסתום והצינור בתוך החלק העגול שקרוב לכד (ציור אילוסטרציה מצורף) (אם אני סותם את 4 החורים ונושף בצינור יוצא אוויר מהשסתום
    לאומת זאת בסורית אין מגע ביניהם והשסתום מוביל רק לכד והצינור לוקח אוויר רק מהכד זאת אומרת אם אני סוגר את החורים ונושף לתוך הצינור אוויר לא זז ובטח שלא יוצא מהשסתום (שלא כמו בסורית)
    השאלה שלי אם למישהו יש ניסיון עם נרגילות סוריות ויכול להגיד לי אם אני עושה משהו לא נכון ? ראש קטן מידי ? עוד דברים אולי ? אולי הנרגילה מקולקלת ? (מה שנראה לי מוזר כי היא מוציאה עננים רק בטעם שרוף ><
    וואלה חברה תודה לעוזרים , בכלל לא ידעתי שיש קהילה ופורים לאוהבי נרגילות מאוד שמחתי לגלול

נב
    אני רואה שאין לי אפשרות להוסיף תתמונות אז אני יעדכן בהמשך
    http ://i45 . tinypic . com / b8l853 . png
    נערך בפעם האחרונה על ידי staslol : 07/05/12 ב 13:51

הסמל האישי של elnigro
    elnigro elnigro מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יהונתן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    שמע אחי איך שתיארת את המנגנון של הנרגילה סורית אז ככה היא צריכה להיות. יש שני חורים בגוף שהולכים לכד. חור אחד לשסתום וחור אחד לצינור וככה הם עושים תעבודה הכי טוב.
    הבעיה יכולה להיות שהטבק חרא, ראש מפוצץ מדי, נייר דבק נוגע בטבק, חורים לא נכונים ואם אתה משתמש בראש בגודל רגיל סטנדרטי לא אמורה להיות בעיה.
    יש בערך 3 גדלים של ראש? אחד לעגבנייה עגבנייה כזה מיני ראש, אחד הרגיל, ואחד גדול כזה יותר רחב מהרגיל.
    תשתמש בכולם חוץ מהקטן מן הסתם.

חחחח והרגת אותי עם ההינדסו אותה מקאסאם או משו חחחחחחחחחחחח

staslol staslol מנותק טירון
    שם פרטי
    סטס
    קיבל לייק
    1 פעמים
    וואלה אני שמח שאתה אומר שהיא בנויה נכון , כיז ה שונה לגמרי מהסינית שיש לי
    צודק אחי ניסיתי היום עם ראש חימר גדול וזה הלך לא רע.. אבל עדיין אני לא מסופק ממנה , הטעם טוב אבל מרגישים שרוף די מהר ואחרי סיבוב של 360 מעלות כל כל פעם להזיז תגחל כשיש טעם שרוף יוצא לי לעשן 20 דקות לראש ככה עד שהטעם נגמר..
    פשוט שקניתי אותה היה עליה סימני ריתוך והגולה הייתה חסרה (חזרתי לחנות והביאו לי) וללא גומיות ועטופה בניילון שרינק כאילו הבריחו אותה בתעלה מהשטחים אז חששתי שאולי משהו פגום בה..

נושאים דומים

1. תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 26/03/12, 20:16
  2. קניתי נרגילה סורית:)
    על ידי lidor3160 בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 21/03/12, 19:22
  3. קניתי נרגילה חדשה בד''ר נרגילה. היא סורית ויציקה או לא?
    על ידי TsAcH בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 29/10/11, 14:14
  4. שאלה - קניתי נרגילה סורית חדשה אבל יש בעיה, מה לעשות?
    על ידי Moshe1420 בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 11/09/11, 13:33
  5. קניתי נרגילה סורית
    על ידי evernever בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 25/08/11, 13:12

תגיות עבור נושא זה

eXTReMe Tracker