ברק אברמוב, שרכש את זכויותיו לקניית בני יהודה, נמצא בימים האחרונים במו"מ עם מנכ"ל הקבוצה משה דמאיו, במטרה להפוך במאי או כבר לפני כן לבעלי הקבוצה.
עם זאת, ל-ONE נודע כי גורמים בבית"ר ירושלים פנו לאברמוב ושותפיו בבקשה לנסות לרכוש את הקבוצה מהבירה. בשבוע שעבר התקיימה פגישה בין ישראל גולדשמיט לברק אברמוב. גולדשמיט הוא נציגו של ארקדי גאידמק ופגישה בין השניים יכולה להעיד על כוונתו של אברמוב כמתעניין בבית"ר ירושלים.

חשוב לציין, שיו"ר בית"ר, איציק קורנפיין, כבר התבטא בעבר ואמר שיש התעניינות מצד איש עסקים.
בבית"ר ירושלים יודעים שללא תמיכה כספית משמעותית בעונה הבאה מצידו של ארקדי גאידמק, הקבוצה תהיה חייבת להימכר על מנת לא להגיע לבית המשפט. בבית"ר יסיימו את העונה עם גירעון כספי גדול ולכן רק הזרמת כסף תוכל להציב את בית"ר ירושלים בעמדה נוחה לפתיחת העונה הבאה.

אם אברמוב ומנכ"ל בני יהודה, משה דמאיו, לא יצליחו להגיע בקרוב לעמק השווה ולסגור את העברת הקבוצה, התרחיש בו אברמוב ומספר שותפים ילכו על אופציית בית"ר גבוה מאוד. ברק אברמוב אמר ל-ONE בתגובה: "מה שעומד מולי זו אך ורק בני יהודה ת"א, התחלתי מהלך בתחילת העונה ואני מקווה שזה יסתיים בימים הקרובים, אני מאחל הצלחה לבית"ר ירושלים".
בבית"ר ירושלים סירבו להגיב לידיעה.
אברמוב בתוכנית הספורט של ישראל: "בילדותי הייתי אוהד בית"ר"
לאחר פרסום הידיעה, עלה ברק אברמוב לשידור ב"תוכנית הספורט של ישראל" בשיתוף ONE ודיבר עם אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' על עתידו ועל אופציית הרכישה של הזהובים ושל בית"ר ירושלים.
תהיה הבעלים של בני יהודה או בית"ר ירושלים?
"אך ורק בני יהודה חשובה לי. זו הקבוצה היחידה שאני רואה מול עיניי. לא מדויק שנפגשתי עם נציג של ארקדי גאידמק. זו הייתה פגישת תודה על כך שהעברתי להם סכום מסוים. הם הודו לי, ישבנו משהו כמו חצי שעה ודיברנו על הרבה דברים. לא הייתה פגישה על מנת לרכוש את הקבוצה".
אברמוב. אך ורק בני יהודה חשובה לו (יוסי ציפקיס)

למה אתה לא רוכש את בני יהודה?
"יש לי אופציה לרכוש אותה עד חודש מאי. ביקשתי ממשה דמאיו ומשחר בן עמי להיפגש כדי לא לחכות עד מאי. עשינו את הבדיקות והן לא יצאו מדויקות. למרות זאת רציתי להגיע להבנות. יש בעיות לא פתורות ואני מאמין שבמהלך השבוע הן ייפתרו ויהיה בסדר".
אנחנו מדברים עליך קרוב לשנה.
"זה לא מדויק. השנה ליוויתי את הקבוצה כלכלית. נתתי כסף ולא מעט. אני לא אגיע לקבוצה לבד, גם שון מקייטן איתי בתמונה. אם לא הוא, יש עוד אנשי עסקים שרוצים להיכנס".
מה הסיכוי באחוזים שתרכוש את בני יהודה?
"מבחינתי 100 אחוז. הייתי קונה את הקבוצה אתמול, אבל צריך מישהו שימכור בשביל לקנות. אני מרגיש שמעלים קשיים שלא היו לפני".
משה דמאיו. הקשיים צפויים להיפתר (משה חרמון)

אם לא תרכוש את בני יהודה, תרצה לרכוש את בית"ר?
"לא חשבתי על זה. בילדותי הייתי אוהד בית"ר והיום אני מחובר לבני יהודה, כל כולי איתה".
אם תהיה הבעלים, משה דמאיו יישאר? מה המחיר?
"כן, יש לו חוזה לעוד שלוש שנים. המחיר הוא 2.5 מיליון שקל, זה מה שצריך להחזיר לדמאיו. בדקתי ומצאתי שלא הושקע כסף. צריך לשאול אותו אם זה לשווא או לא. אף בעלים בבני יהודה לא השקיע שקל אחד. דרך העמותה לא הושקע שקל".
מנכ"ל בני יהודה, משה דמאיו, מסר בתגובה : "אני לא מערים קשיים, יש חוזה. אם ברק רוצה לממש את הקניה, זו זכותו".