מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

אשכול: סיגריה אלקטרונית

NIMROD1995 NIMROD1995 מנותק טירון
    שם פרטי
    נמרוד
    קיבל לייק
    0 פעמים

סיגריה אלקטרונית

תקשיבו אני רוצה לקנות סיגריה אלקטרונית ואמרו לי שיש כמה סוגים יש את הרגילה ויש אחת שחורה שהיא יותר טובה ואיכותית מאיפה אני קונה אותה וכמה היא עולה?

בקיצור לא משנה אם שחורה או לבנה אני רוצה תסוג הכי טוב כי שמעתי התפוץץ למישו בפה
    נערך בפעם האחרונה על ידי NIMROD1995 : 19/03/12 ב 18:18

YakirHaim YakirHaim מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יקיר
    קיבל לייק
    5 פעמים
    יש מלא סוגים אחי יש גם כאלה ב-1000 שקל לפי מה שאמרו לי ויש את הפשוטות ב-100 למלא חברים שלי יש ב-100 שקל והיא נחמדה
    זה הדבר היחידי שמצאתי על סיגריה אלקטרונית שחורה http://www.behinam.co.il/%D7%A1%D7%9...A0%D7%99%D7%AA

הסמל האישי של pvtdeath
    pvtdeath pvtdeath מנותק מתקדם
    שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    52 פעמים
    היופי בזה שאתה יכול לעשן איפה שבא לך!

Tr1p Tr1p מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    ניב
    קיבל לייק
    83 פעמים
    אתה יכול למצוא אותה בתל-אביב
    ובצפת בשווקים מוכרים אותם שם.

SPONER SPONER מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    כוס אמא �
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אחי הסגריה שאתה מדבר עליה קוראים לה EGO-T ויש את היותר חדשה EGO-C שהיא עם אוטומייזר נשלף וזה

הקיצר אל תקנה בארץ, איגו C עולה באתר הזה http://www.ovaleusa.com/shop/index.php 60 דולר עלותה הרגיל 120 דולר

אין מה להגיד עליה היא פשוט סוסה רצינית לפי הסרטונים אם אתה קונה סגריה אלקטרונית זה רק זאת היא הכי איכותית והיא לא סינית שחכתי איפה מייצרים אותה

כשהיה לי כסף אני יקנה לי ולאבא שלי כזאת ותקנה באתר שהבאתי לך זה האתר שהאמרקאים קונים או שחכתי ואני לא יודע אם הם שולחים לישראל אבל בכל זאת זה האתר הכי זול וההמולץ ביותר

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    אחי אני באופן אישי לא ממליץ לך לקנות את הסיגריה האלקטרונית מכיוון שזה הורס את הגרון,וגם זה סתם להטעין אותו כמה שעות עד שאתה יכול לעשן בו עוד פעם.אני לא קניתי כזאת אבל ניסיתי פעם ושמעתי כל מיני ביקורות וכו' אז אני ממליץ לך לא לגעת בזה חבל על הכסף שלך וגם על הגרון חחחח

cig4u cig4u מנותק טירון
    שם פרטי
    דודו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם מחפשים סיגריה אלקטרונית רכשו רק את של חברת JOYETECH היצרנית המובילה בעולם !!!

סיגריה אלקטרונית EGO-C הינה הדור השלישי מבית JOYETECH הטכנולגיה המובילה בעולם

סוללה שמחזיקה ל כ 1000 שאיפות לטעינה אחת בערכה יש שתי סוללות

פילטר שמחזיק לכ 650 שאיפות שזה קופסא וחצי פילטר רב פעמי מתמלא בקלות עם נוזל מילוי .

ניתן לרכוש את הסיגריה בארץ ובחול אך חשוב מאוד להקפיד לרכוש נוזל מילוי עם רמת ניקוטין נמוכה ובכל חודש להוריד .

כמו כן ניתן לרכוש בישראל www.cig4u.co.il

SPONER SPONER מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    כוס אמא �
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי cig4u צפה בהודעה
    אם מחפשים סיגריה אלקטרונית רכשו רק את של חברת JOYETECH היצרנית המובילה בעולם !!!

סיגריה אלקטרונית EGO-C הינה הדור השלישי מבית JOYETECH הטכנולגיה המובילה בעולם

סוללה שמחזיקה ל כ 1000 שאיפות לטעינה אחת בערכה יש שתי סוללות

שמעו מה שהבחור הזה פרסם תצמו הוא צודק במאה אחוז אני המלצתי על הסגריה כמה תגובות מעל
    אבל בהחלט אל תקנו מהאתר הזה זה בזבוז כסף אפשר לקנות מהאתר שפרסמתי כמה תגובות מעל במחיר הרבה יותר הגיוני (וזה לא זיוף כל האמרקאים קונים שם..)

וEGO-C מחזיקה הסוללה שלה מחזיקה 650 נשיפות ולא 1000 אבל בלי בעיה אפשר לקנות את אותה הסוללה של EGO-T ולהרכיב לEGO-C שלכם וזה יראה אותו הדבר (הסלוללה מתאימה לשני הגרסאות)

פילטר שמחזיק לכ 650 שאיפות שזה קופסא וחצי פילטר רב פעמי מתמלא בקלות עם נוזל מילוי .

ניתן לרכוש את הסיגריה בארץ ובחול אך חשוב מאוד להקפיד לרכוש נוזל מילוי עם רמת ניקוטין נמוכה ובכל חודש להוריד .

כמו כן ניתן לרכוש בישראל www.cig4u.co.il
    \

מה שהבחור פרסם את האתר שלו אכן הוא צודק בדבריו. אני כתבתי על זה כמה תגובות מעל

אבל חברה לא צריך לקנות מהאתר הזה שהוא פרסם זה סתם קרעת כיס אפשר להביא בחול בהרבה הרבה יותר זול ..

פרסמתי כמה תגובתו מעל את האתר שהאמרקאים קונים ושם זה הרבה יותר זול מעל 50 % יותר זול שם מהאתר שהוא פרסם (וו חברה ידועה שכל האמרקאים קונים מימנה ,אז כמובן זה לא זיוף)

ולגבי מה שכתתבה הסלוללה של EGO -C מחזיקה רק 650 נשיפות ולא 1000 של הEGO-T יש 1000 אם לא מספיק לכם 650 נשיפות אתם סה"כ צריכים לקנות סוללה של EGO-T ולחבר אותה לEGO -C שלכם
    בלי בעיות וזה מתאים ויש מגוון צבעים של סוללות

haber haber מנותק טירון
    שם פרטי
    זאב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ורק שתדע מה התפוצץ לאיש ההוא בפרצוף היה אחד למיליון וכנראה היא לא עלתה לא יותר מחפיסת סיגריות

liatcoh liatcoh מנותק טירון
    שם פרטי
    ליאת
    קיבל לייק
    0 פעמים
    היי
    שלום לכולם
    אני מעשנת במשך שנים מרלבורו וסוף סוף מצאתי את הפתרון המושלם! הסיגריה האלקטרונית הזאת עזרה לי נורא. גם יותר טעימה וגם יש לי אפשרות להוריד את רמת הניקוטין בהדרגה.

קניתי את הקיט סיגריה כפולה של חברת ego ce4 שמצאתי
    הכי זול בחנות ספורטישופ באינטרנט (שהתייחסו ממש נחמד ונתנו שירות מעולה!)
    אני לא יכולה לפרסם קישורים , פשוט תחפשו בגוגל ספורטישופ והיא תעלה ראשונה.

כרגע אני מערבבת שני בקבוקוני טעם גם 0.12 ו 0.6 יחדיו כדי לקבל 0.9 שזה מינון יותר נמוך ממה שהתרגלתי עליו לאחר המעבר ל 12.

אני מאוד ממליצה לכל מי שלא עבר לסיגריה אלקטרונית לעשות זאת במהרה! שווה ביותר! כשאני יוצאת אין שום ריח מסריח
    וגם האפשרות להוריד את רמת הניקוטין פשוט נפלא!

שיהיה שבת שלום חברים!

הסמל האישי של shay_cohen56
    shay_cohen56 shay_cohen56 מנותק מתקדם
    שם פרטי
    שי
    קיבל לייק
    31 פעמים
    שבת שלום ליאת!
    אבל בפורום הזה אסור להקפיץ,את יכולה לרשום את אותה ההודעה באשכול חדש וככה יגיבו לך.
    בגלל שהקפצת אני נועל את האשכול ובגלל שאת חדשה אני לא אעשה כלום.
    פעם הבאה זה התרעה,תפתחי אשכול חדש ויגיבו ויתעניינו.

נושאים דומים

1. שאלה | לגבי סיגריה אלקטרונית
    על ידי SatlanKatan בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 08/09/11, 21:41
  2. סיגריה אלקטרונית
    על ידי danielhamenargel בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 04/06/11, 13:21
  3. סיגריה אלקטרונית!
    על ידי 2godlike בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 1