לדעתי, כל ישראלי שחי בארץ הזאת, במיוחד בזמן הזה (גילאים 10-25) כל ישראלי שחי בארץ יצטרך להשתמש ולדעת קרב מגע.

קצת על הקרב מגע: (מתוך ויקיפדיה)
קרב מגע היא שיטת לחימה - רחוב (ולא אמנות לחימה לפי מה שרבים חושבים), כלומר שיטת לחימה שמדמה מצבים שיכולים לקרות ב"רחוב" (כשהאדם מותקף על ידי גורמים שרוצים להזיק לו או מאיימים עליו ולא ב"זירה"). השיטה פותחה למטרות צבאיות ומשמשת להגנה עצמית. היא אומצה לראשונה על ידי צבא הגנהלישראל וכיום היא מפורסמת בכל העולם ואף אומצה על ידי כוחות לחימה במדינות נוספות.

היסטוריה על הקרב מגע: (מתוך ויקיפדיה)
שורשי השיטה מקורם באימי שדאור ליכטנפלד מומחה ואלוף בהיאבקות ובאגרוף. ליכטנפלד שהתגורר בצ'כוסלובקיה בשנות השלושים, הושפע בעיקר מאביו, שהיה בלש בכיר ומדריך להגנה עצמית בכוח המשטרתי. אימי לימד לראשונה טכניקות לחימה ללא נשק על פי השקפת עולמו בברטיסלאבה לקבוצות יהודיות במטרה להגן על הקהילה היהודית מפני התקפותפשיסטיות של בריונים מקומיים. בשלב מאוחר יותר של חייו שירת אימי בצבא הבריטי שם כנראה למד את טכניקות הלחימה ברובה מכודן וטכניקות נוספות של לחימה ללא נשק שהיו נהוגות שם.
עם פרישתו משירות הקבע פתח אימי מכון קרב מגע "אזרחי" שם התאים את שיטת הקרב מגע לצרכי האוכלוסיה האזרחית. בתחילה ביסס אימי את הלחימה בשיטת הקרב מגע על טכניקות שונות מתחום הג'ו ג'יטסו
והאגרוף המערבי, לצד אלמנטים נוספים מתחום ההיאבקות והקפא"פ. עם גדילתו של דור המתאמנים הראשונים אשר הבולטים ביניהם הינם: אלי אביקזר, חיים זוט, רפי אלגריסי אוסקר קליין ותלמידיהם, החלה שיטת הקרב מגע להתבסס על טכניקות מקוריות שהתפתחו מתוך צורך לתת מענה לאיומים עכשווים ברחוב ובשטח.
קצת תמונות וסרטונים על הקרב מגע:

(בסרטון הזה ^^, שם אני מתאמן, המאמנים שלי שם - גל ורז, זה בישוב קדימה ליד תל מונד)

יצירת קשר:
קרב מגע - מרכז גל (ישוב קדימה, ליד תל מונד, צורן, עין ורד ועין שריד)
Gabi Noah IKM (לפי מה שאני יודע - המרכז של גבי זה בנתניה)
רשימת מרכזים (אין שם את המרכז בקדימה, אבל אם מעוניינים תוכלו לפנות או אלי בפרטי אני אתן לכם פרטים או להכנס לקבוצה "קרב מגע - מרכז גל)