מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: הגיע הזמן לשבור את פחד הגישה - Demonic Confidence

SEO SEO מנותק טירון
    קיבל לייק
    5 פעמים

הגיע הזמן לשבור את פחד הגישה - Demonic Confidence

קשה לכם לגשת לנשים ולהתחיל לדבר איתן? כל הזמן יש לכם בראש איזה קוף מדבר שאומר לכם "מה אני אגיד לה", "איך אני אדבר איתה", "מה אם היא תגיד ככה וככה"...

חברים! אני רוצה לפקוח לכם את העיניים!

יש היום אין ספור גברים שיש להם את הבעיה הזאת. וזה לא בושה! אין לך מה להתבייש בזה. כל אחד עבר את זה או שעדיין עובר את זה.
    אתם רוצים לגשת לבחורה, אבל אתם קופאים. אתם מתחילים לתרץ לעצמכם תירוצים בראש למה לא כדאי לכם לגשת אליה. בסוף אתם מוצאים את עצמכם רק מסתכלים עליה והיא לא מבינה מה אתם כל שניה בוהים בה.
    אתם רוצים להשיג את הנשים הכי יפות? הגיע הזמן לעבוד על עצמכם! אין שום סיבה שבעולם שלא תזכו לקבל את האישה שאתם רוצים ומדמיינים לעצמכם.
    אין שום סיבה שלא תהיה לכם אישה יפה, אישה מושכת, אישה שתתגאו בה. כל הנשים בסופו של דבר הן גם בני אדם.
    הגיע הזמן שלכם לעשות את השינוי!

מתביישים לגשת לבחורה? אז בואו תעשו את התוכנית הבאה שבמקור נלקחה מכאן ותורגמה לעברית.
    היא נקראת Demonic Confidence. זה מה שיעזור לכם צעד אחרי צעד לשבור את פחד הגישה שלכם!

כל דבר בחיים שלנו למדנו לאט לאט, צעד אחר צעד. למדנו ללכת לאט לאט, למדנו לדבר לאט לאט, למדנו להשתמש במחשב לאט לאט, למדנו לנהוג לאט לאט.
    רק אחרי שעשינו את הדברים הללו כל כך הרבה פעמים ולא הפסקנו לחזור עליהם - הגענו לרמה שאנחנו עושים את זה כמשהו שהוא חלק מהחיים שלנו.
    גם לגשת לבחורות יפות ולדבר איתן - זה מה שצריך להיות בסדר יום יום שלנו. אנחנו רואים אישה יפה? אנחנו צריכים לגשת אליה ולדבר איתה. (כל עוד אין לנו חברה כמובן - אבל פה שכל אחד יעשה את ההחלטות שלו)

אין שום סיבה שבעולם שאנחנו לא נפתח לנו הרגל לגשת ולדבר עם נשים כמו שיש לנו הרגל לעשות הרבה מאוד דברים אחרים. אנחנו פשוט צריכים ללמוד איך לעשות את זה.
    חלק מהאנשים שמצליחים עם נשים באופן טבעי אלה אנשים שמגיל קטן היו מדברים עם בנות. יכול להיות שיש להם אחיות שהיו מביאות חברות הבייתה והם היו מדברים איתן, יכול להיות שההורים שלהם כיוונו אותם לזה, ויכול להיות עוד הרבה סיבות שבגללן הם התחילו לדבר עם בנות באופן יום יומי. ברגע שאתם רגילים לדבר כל הזמן עם בנות שונות כמו שאתם מדברים עם חברים שלכם, או כמו שאתם פונים לסתם אדם ברחוב לשאול מה השעה או כל דבר אחר - אתם מבינים שלדבר עם בחורה זה לא משהו כזה מיוחד. זה משהו שנלמד. אתם לאט לאט מתחילים להבין את החשיבה של אותן בנות כלפי החיים. אתם מצליחים להתחבר אליהן רגשית.
    אתם צריכים להגיע למצב שלא משנה מה - אתם רואים בחורה? אתם ניגשים אליה. תזכרו את זה! ככל שתרצו את זה יותר, ככה תגיעו רחוק יותר.
    בסופו של דבר אתם רוצים להגיע למצב שבו אתם אלה שבוחרים את הנשים שלכם. אתם רוצים אישה שתהיו מאושרים להיות איתה. שתהיו מרוצים מהמראה שלה, מדרך החשיבה שלה על החיים וההתנהגות שלה.

אי אפשר לצפות שביום אחד אתם תפגשו את אשת החלומות שלכם והיא תרצה אתכם. החיים לא עובדים ככה באמת. אין מה לעשות כדי להשיג אישה יפה כמו שאתם חולמים עליה - אתם צריכים להתחיל לעבוד לטובת אותה מטרה.

אז הינה לכם עבודה קטנה שתצטרכו לעשות.
    זה ישרוף לכם את כל הפחד של לגשת לנשים, גם אם הן יפות מאוד.
    ברגע שלא תתרגשו מנשים יותר מדי ולא יהיה לכם את הלחץ הזה שגומר אתכם, אתם תהיו גברים אמיתיים ותוכלו להשיג בנות הרבה יותר בקלות ואנשים יתחילו להעריך אתכם!

יום 1: לגשת ל30 נשים ולשאול אותן מה השעה

יום 2: לגשת ל30 נשים ולשאול אותן מה השעה כשיש לך פלאפון או שעון ביד.

יום 3: לגשת ל30 נשים ולשאול אותן מה השעה כשיש לך פלאפון או שעון ביד. אף הפעם להבליט אותו.

יום 4: לגשת ל30 נשים ולשאול אותן איך להגיע למקום מסוים.

יום 5: לגשת ל30 נשים ולתת להן מחמאה על פריט לבוש

יום 6: לגשת ל30 נשים ולשאול מה השעה בזמן שאתה מדמיין בראש שהן הולכות לעשות משהו רע כמו לירוק עליך או לקלל אותך

יום 7: לגשת ל30 נשים ולשאול זמן / מקום בזמן שאתה מדמיין שהן הולכות לקרוע את הבגדים שלך ולהתחיל להזדיין איתך על המקום

יום 8: לגשת ל30 נשים ולשאות זמן / מקום בזמן שאתה מתרגש ומפחד

יום 9: לא לגשת לאף אישה, לשמור על רמת מיניות נמוכה כל היום (כן כן לא לתת ביד כל היום) ולשבת במקום עם HBS לפחות חצי שעה בלי לחשוב שום מחשבות מיניות.

יום 10: לגשת ל30 נשים, לשאול אותן על השעה / מקום בלי לחשוב על שוםד בר מיני במשך כל היום. (כן גם היום לא נותנים ביד)

יום 11: יום חופש, אין לכם משימות ביום הזה, יש לכם קצת חופש לעצמכם.

יום 12: לראות סרט פורנו במשך 30 דקות תוך כדי שמירה על רמת מיניות במצב נמוך לאורך כל היום. (גם היום, רואים פורנו ולא נותנים ביד!)

יום 13: שמור על רמת המיניות נמוכה גם כאשר אתה נמשך מינית למישהי. גש ל15 נשים ותן להם מחמאה לא מינית, לאחר מכן גש ל15 נשים ותן להם מחמאה מינית.

יום 14: גש ל30 נשים, ובקש מהם לצאת לשתות קפה מתישהו, תנסה לקחת מהם מספר פאלפון. אם הם נותנות לך אותו תמחק אותו!

יום 15: לפתוח כמו במשימה של יום 14, רק שפה המטרה זה לא לגשת ל30 נשים אלה לקבוע דייט 1 באותו רגע (לא לקבוע לעתיד) או לקחת 30 מספרים. הראשון שתצליחו מהשניים.

יום 16: רשום לך בראש את הפחדים / התירוצים הכי גדולים שלך לגשת לנשים, גש ל30 נשים ושאל אותן אם התירוץ / הפחד הזה אמיתי. בסיבוב האחרון תוסיף "בסדר, את רוצה לצאת איתי השבוע?" ותנסה לקחת מספר

יום 17: גש ל30 נשים, תגיד להן שהן מאוד מושכות / יפות ותשאל אותן אם הן רוצות לצאת לכוס קפה מתישהו.

יום 18: עבודת כתיבה. כתוב רשימה של כל היתרונות שיש לך באופן תת-מודע מבלי להשתנות (להימנע מהלא ידוע, להתיפס כ"נחמד" וכו'...).
    מצא דרך להמשיך לקבל את היתרונות האלו תוך כדי שינוי לאדם בטוח ומיני. אם זה לא אפשרי, כתוב מדוע "היתרון" הזה הוא בעצם חיסרון.

יום 19: גש ל30 נשים ותגיד להם "את נראית נורא מושכת, אני יודע שזה נשמע חצוף אז תרגישי חופשי לתת לי סטירה או משהו, אבל בא לך לבוא איתי הביתה?"

יום 20: היום המשימה שלך זה לשכב בנוח ולחשוב על כל השינויים שעברתה בשבועות האחרונים. תרגיש את השינויים. תרגיש שוב את כל הרגעים שהיו לך. תנסה לחבות הכל מחדש ותעבור את הריגוש הזה ותעצים אותו עד שתתחיל לבכות.

יום 21: לחזור על היומן שלך ולראות את ההתקדמות שלך

אל תדלגו, אל תורידו בכמויות, אל תשנו דברים. פשוט תעשו את זה שלב אחרי שלב איך שזה!
    מדובר פה סה"כ ב-3 שבועות שיוכלו להביא לשינוי הכי משמעותי בחיים שלכם.
    אין שום סיבה לספר לחברים מה אתם עושים אם אתם לא רוצים לפדח את עצמכם, פשוט תעבדו על זה עם עצמכם ותגיעו לתוצאות גבוהות מאוד.

חבר'ה, הגיע הזמן להפסיק לאונן, לצאת מהבית ולהתחיל לעשות את הדברים האלה.
    יש המון אנשים שביצעו את התוכנית הזאת אחד לאחד. וראו תוצאות שהם לא האמינו להיות ככה לפני זה.
    הכל עניין של תרגול. זה הכל. כל אחד יכול וצריך להרגיש ככה. ומי שלא שם - חבל מאוד.
    הגיע הזמן שתרגישו טוב עם עצמכם, שלא תתביישו להגיד מה שאתם חושבים, שלא תתביישו לגשת לאנשים ולדבר איתם.
    שלא יהיה לכם את החשש הזה בכלל - שזה יבוא לכם בטבעיות כמו כל דבר אחר בחיים!!!
    אין לכם מושג כמה הדבר הזה מסוגל לשנות אתכם! רק תאמינו בעצמכם ותעשו את מה שאתם צריכים לעשות! תפתחו את האישיות שלכם צעד אחד קדימה!
    זה לא חרטא, זה אמיתי. זה עובד. זה נבדק. אל תתרצו לעצמכם למה לא לעשות את התוכנית הזאת "כי זה מפגר לשאול אנשים מה השעה" למשל.
    אם נחשוב על זה, זה פשוט דבילי לחשוב ככה. בגלל החשיבה הזאת שלכם אתם נמצאים במצב שבו אתם חוששים לגשת לנשים.
    הגיעו הזמן שפשוט תזרמו עם החיים שלכם, תנצלו את הגיל הצעיר שלכם. תרגישו מה שאתם צריכים להרגיש. תהיו מי שאתם שבאמת ולא חששנים והססנים. אתם יכולים להגיע רחוק מאוד ולהרגיש גברים אמיתיים!
    אל תתפדחו להידחה על ידי בנות. הן כולה בני אדם בדיוק כמונו רק מהמין השני. אם אתם מתנהגים כמו שצריך והן שמות עליכם פס ודוחות אתכם או צוחקות עליכם - שימו עליהן פס בחזרה!
    מכל דחייה אתם רק לומדים, אחרי כל דחייה אתם תרגישו שאתם לאט לאט לא סופרים את הבחורות שדוחות אתכם.
    עשיתם טעות? לא נורא. מטעויות לומדים. בפעם הבאה תדעו מה לא לעשות ואיך לעשות את שאר הדברים טוב יותר. הכל זה עניין של תרגול.
    תחשבו על היום שבו לא יהיה לכם את הפחד הזה, שתוכלו לגשת לבחורה ולהתחיל איתה ישר בשיחה והיא תתלהב מכם. שכל החברים שלכם עומדים בצד ולא מבינים איך אתם עושים את זה.
    איך אתם מושכים בנות כמו מים והם תקועים עם הפחדים של עצמם. תחשבו איזה קינגים אתם תהיו לעומתם. תחשבו על ההרגשה הטובה שזה יעשה לכם שאתם יכולים לשלוט בדברים האלה בלי שום חששות.
    פשוט אל תפספסו את ההזדמנות הזאת. אז שוב - תעשו מה שאתם צריכים לעשות! מי שלא רוצה לשנות את עצמו - שימשיך עם הבטחון העצמי הירוד שלו ואנחנו כבר נראה לאן זה יוביל אותו בהמשך.
    תזכרו! כל אחד יכול להצליח, השאלה כמה אתם רוצים בזה! חבל שיום אחד תגיעו לגיל מאוחר ותתחרטו שלא עשיתם את זה קודם לכן!

שיהיה לכם בהצלחה!

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    אתה יכול לצרף הוכחה שזה עובד ואמיתי ?

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אני חושב שמבחינת ההגיון אפשר להבין שזה עובד.
    המוח שלך עובד בצורה מסויימת, ברגע שלגשת לבחורה סתם ככה ברחוב זה מוזר לו, הוא ימנע מלעשות את זה. זה נקרא פחד גישה.
    ברגע שאתה מתחיל מהדברים הקטנים כמו למשל לשאול מה השעה - אתה עובד על המוח שלך להפסיק לחשוב על זה בתת מודע שלו.
    לאף אחד אין בעיה לשאול משהי מה השעה. גם החנונים ביותר.
    אז בגלל זה זה נחשב לתחילת הדרך.

לאט לאט אתה מתקדם הלאה ומרגיש יותר חופשי, כמו בכל דבר אחר בחיים.

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    נכון זה באמת הגיוני שזה עובד, לצאת מקטע של פחד גישה בהדרגה זה באמת דרך מעולה
    וזה לא עובד רק בפיקאפ זה עובד בכל דבר בחיים, לדוגמא אם אני רוצה לקפוץ מעל גדר כלשהי לא גבוהה במיוחד בלי לגעת בה עם הידיים, אבל יש לי פחד קל שאני לא יצליח, לכן אני קודם מנסה לקפוץ ולגעת בה עם רגל אחת אחרי זה לעלות עליה עם שתי רגליים ורק אז אחרי שביצעתי את שתי התרגילים כמה פעמים ואני בטוח שאני יכול אני קופץ את הגדר עם ביטחון (סיפור אמיתי)

נושאים דומים

1. הגיע הזמן לתת את הכל
    על ידי _InterSyS_ בפורום DeathMatch
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 24/05/11, 16:36
  2. תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 26/10/09, 22:36
  3. אולי הגיע הזמן לסגור את הסאב פורום "היומן"?
    על ידי Cr4zY^De4moN בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 18/06/06, 14:28
  4. הגיע הזמן שתכירו בדיחות מציחקות!! סתאם.. צוחקים
    על ידי snow qween בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15/11/05, 18:14
  5. הגיע הזמן אנשים...
    על ידי dynamite` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 29/09/05, 13:14

תגיות עבור נושא זה