מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: כמה טיפים באומנות הפיתוי

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

כמה טיפים באומנות הפיתוי

הרבה מדברים על אומנות הפיתוי, ועל איך שזה יוצא לאור הרבה מנסים ללמוד את זה למרות שאני חושב שזה ממש לא קשה אני כותב תמאמר הזה בעצמי
    אני מקווה שאני ייתן כמה טיפים לעזור לכם.

דבר ראשון יש מלא סוגים של בחורות ככה שאומנות הפיתוי צריכה להתאים לכול סוג של בחורה.

1. העניין פה הוא לא להשיג בחורה אלה לרכוש אמון של אדם כדי להשיג דבר מסויים צריך לרכוש את אמונתו כדי לרכוש את אמונתו צריך לעבוד קשה זה לא מילה ובום נגמר צריך לתת לאדם הרגשה שאתה חלק ממנו ומבין אותו ובדעה בכול המובנים והדבר הכי חשוב זה משהו משותף אחרת אין חיבור.

2. בחורות לא מסתכלות על איך אתה נראה ,נכון שרוב הבחורות מסתכלות אויי הוא חתיך וזה אבל בסופו של דבר הם רוצות בחור טוב ולא משנה איך הוא יראה רושם ראשוני זה שבחורה שמה לב וקולטת את זה מהר מאוד לדוגמה אם אתה מטומטם או מנסה להתחיל איתה בחורות בורכו בקליטה טובה .

3. דיבור נשים אוהבות בחורים אם קול נעים באוזן אז על תדברו מהר מידי ולא לאט מידי תמיד לשלוף הומור ברגע שאין לכם מה לומר זה תמיד יגרום לבחורה לחייך וכמובן (לא אם היא מלאה אז לצחוק על מלאות) בחיים על תקפצו ישר לשיחות על מין בחורות לא אוהבות את זה ויחשבו מייד שאתם כמו שאר הבחורים

4. ריח - נשים אוהבות בנים בעלי ריח טוב שימו בושם או דודאורנט גם שאתם לא ממש יוצאים למועדון הריח תמיד ישאר לה באף ויגרום לבחורה להזכר בכם ונקיון זה א,ב.

5. מבטים - מבטים תמיד שאתם מביטים בבחורה להביט בה לכמה שניות ולא יותר אחרת היא תחשוב עוד שמשהו לא בסדר איתה או שאתם מפחידים אותה, לתת חיוך קטן בפה סגור לא כמו ליצן שתראה שיש לכם קסם.

6. לעולם לא לפתוח את כול הקלפים שלכם ומה שאתם יודעים לעשות תכישרונות שלכם תנו לבחורה לנסות לברר כמה שהיא תברר היא תכנס למערכת יחסים שלכם ולעולם על תהיו שקרנים מה שאתם לא יודעים לעשות על תגידו שאתם יודעים לעשות בנות לא אוהבות שקרנים.

7.כדי לנהל שיחה צריך את כול הדברים שרשמתי יחד אם משהו משותף באותו נושא דוגמה עומדים בתחנה להגיד כזה לידה נו מה נסגר אם האוטובוס הזה את מחכה פה הרבה זמן גם ? (לא להראות שאתם מתחילים איתה כאילו באמת אתם מתעצבנים שהאוטובוס לא הגיע) נכנסים לאוטובוס תן לה בחיוך לעלות לפני פנה כיסא בישבילה שמור כיסא הנה פה פנוי. ומפה יש לכם זמן לדבר תלוי איפה נוסעים .

8. תראו שאתם רצינים בנות לא אוהבות בנים ילדותיים יש להם את כול החיים לגדל ילדים הם לא צריכים מוקדם להתעסק בזה הם מחפשות מישהו לבנות איתו קן הם סורקות תשטח ובוחרות מי את מי ואתם צריכים להיות בשטח הזה ולהראות שאתם רציניים ויש בכם קסם.

9. להשאיר רושם טוב וזכרונות טובים מרגעים שהיא הייתה איתכם זרמו אם הדיבור שלה הסתכלו על צורת הידיים שהיא מדברת הקשיבו לצורת הדיבור ומהירותה על תביטו ישר בחזה שלה מספיק שקלטה את זה ישר תחשוב שאתה חרמן תמיד בעיניים

10. ברגע שאתם רכשתם תאמונה זהו אתם בפנים ויוצרים תקשר לפי מה שאתם רוצים .

מקווה שעזרתי
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 09/03/12 ב 00:35

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    תודה בן, מדריך טוב

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 20/08/08, 15:39