מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: לא אכפת לי מהורדת באן.[העיקר שתבינו]

Cr4zyMan Cr4zyMan מנותק מתקדם
    שם פרטי
    לירון
    קיבל לייק
    86 פעמים

לא אכפת לי מהורדת באן.[העיקר שתבינו]

אוקי אז ככה , מה אני בסך הכל אומר כאן? אל תעיפו באנים על כל דבר, בטח לא לשחקנים קבועים אצלכם - שנותנים את הנשמה יום אחרי יום - משקיעים, ולא שאני בא להגיד כמה אני עוזר, כן? אבל זה לא יפה. אני מאוכזב מאוד, אני אוהב את השרת, אני אוהב מאוד את צוות ההנהלה.
    במשך חודשים אני משקיע את הנשמה שלי גם בשרת וגם בפורום. מה אני מקבל? באנים, השפלות, ולמה זה?
    בקיצור ולעניין אני נשבעתי בכול דבר , יואב מודע לכך !
    אתם רוצים להאמין תאמינו , אני אוהב את צוות ההנהלה.
    בר? אוקי תקשיב אני יודע למה ואיך אתה לא רואה שהייתי Afk , אני הייתי על Esc ושתדע החבורה שאתה רואה בתמונה מנסים להכשיל אותי רק הם !
    בר אני רוצה שתחשוב רגע כמוני , אני רוצה שתגיד לעצמך : למה אני מקבל באן שאין לי צ'יטים , גם שאין לי צ'יטים אני מקבל באן? לאחר כול ההשקעה שלי והוותק שלי בשרת הם גם לא מאמינים לי?
    בר אתה יודע איזו הרגשה זו? תראה את הכותרת , היא אומר כך-הבאן לא ממש אכפת לי , אם תבין אותי נכון.
    מה אני מנסה להגיד? בניתי פרמידה ועכשיו בשטות היא נפלה , זאת אומרת שכול הכבוד שלי בשרת הלך ! בגלל שאני תומך , ואתם חושבים שאני עם צ'יטים ואמרתי לך אני לא !
    בקיצור בר אני אומר לך , תעשה מה שאתה רוצה , בוא אלי לבית , בוא לסקייפ לשיתוף תראה שאני נקי.
    אתם יכולים ליראות בשיתוף או ב Tv שאין לי.
    טוב , בר? שבת שלום לך ולכול צוות ההנהלה אם תוכל לעשות משהוא לגבי העניין ולהסביר לכולם שזה לא נכון אשמח , אוהב אותך , ואת כוול השרת , את צוות ההנהלה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Cr4zyMan : 03/03/12 ב 00:07

הסמל האישי של Bar
    Bar Bar מנותק אחראי קהילה
    קיבל לייק
    744 פעמים
    אז לא היית AFK, אתה אמרת לי שהיית AFK, ושאתה אומר את זה אני מבין שהיית במצב AFK שזה אומר AFK/
    ולפי הפקודות שעשית, לא נכנסת למצב הזה...

אני לא הבנתי, נתנו לך באן ?

הסמל האישי של Yo4v
    Yo4v Yo4v מנותק עתיק
    שם פרטי
    Yoav
    קיבל לייק
    1019 פעמים
    בתנ"ך ובדברי חז"ל מוצאים אנו לשונות של שבועה שאדם נשבע בחיי עצמו או בחיי אחרים, ועל כן ברור שביטויים אלה הם לשון של שבועה. כך גם הביטויים: 'באמונה' או 'באמת-התורה', וכן כשנותן אדם 'תקיעת-כף' לחבירו לצורך שבועה - כל אלה דינם כשבועה גמורה.
    אמרו חז"ל: "אל תהי רגיל בנדרים - שסופך למעול בשבועות". שבועה לשווא, וכל-שכן לשקר, וכן אי-קיומה, הם דבר חמור ביותר. אפילו כאשר מתחייב אדם שבועה מן התורה, בדין ודברים שיש לו עם חבירו, אמרו חז"ל שמזהירים אותו: "שכל העולם כולו נזדעזע בשעה שאמר הקב"ה בסיני 'לא תשא את שם ה' אלוקיך לשווא', וכל עבירות שבתורה נאמר בהן 'ונקה' וכאן נאמר 'לא ינקה',...נפרעין ממנו וממשפחתו וכו'".
    אין זה רצוי להישבע אפילו על דבר-אמת. במשך הדורות העדיפו יהודים יראי-שמים להפסיד כספים רבים ובלבד שלא להישבע או להשביע את בעל-הדין.
    מי שנשבע בינו לבין קונו לעשות דבר בעתיד, יעשה כל מאמץ לקיימו. אם מצא שהדבר קשה ביותר, ישאל רב המומחה בנושא זה האם ניתן להתיר את שבועתו (לעומת זאת, נדרים רצוי לכתחילה להתיר אצל רב).
    אבל רק שתידע שבשביל להישבע צריך להגיד זאת בכל ולא בכתב.
    עכשיו אני יחכה ותמתין שתגיד את האמת לאמיתה כמוני שהודתי מעל 5 פעמים שהייתי ציטר אחרי ויכוח גדול עם בר[ואתה מוכן לשאול אותו אפילו].
    שבת שלום

Cr4zyMan Cr4zyMan מנותק מתקדם
    שם פרטי
    לירון
    קיבל לייק
    86 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yo4v צפה בהודעה
    בתנ"ך ובדברי חז"ל מוצאים אנו לשונות של שבועה שאדם נשבע בחיי עצמו או בחיי אחרים, ועל כן ברור שביטויים אלה הם לשון של שבועה. כך גם הביטויים: 'באמונה' או 'באמת-התורה', וכן כשנותן אדם 'תקיעת-כף' לחבירו לצורך שבועה - כל אלה דינם כשבועה גמורה.
    אמרו חז"ל: "אל תהי רגיל בנדרים - שסופך למעול בשבועות". שבועה לשווא, וכל-שכן לשקר, וכן אי-קיומה, הם דבר חמור ביותר. אפילו כאשר מתחייב אדם שבועה מן התורה, בדין ודברים שיש לו עם חבירו, אמרו חז"ל שמזהירים אותו: "שכל העולם כולו נזדעזע בשעה שאמר הקב"ה בסיני 'לא תשא את שם ה' אלוקיך לשווא', וכל עבירות שבתורה נאמר בהן 'ונקה' וכאן נאמר 'לא ינקה',...נפרעין ממנו וממשפחתו וכו'".
    אין זה רצוי להישבע אפילו על דבר-אמת. במשך הדורות העדיפו יהודים יראי-שמים להפסיד כספים רבים ובלבד שלא להישבע או להשביע את בעל-הדין.
    מי שנשבע בינו לבין קונו לעשות דבר בעתיד, יעשה כל מאמץ לקיימו. אם מצא שהדבר קשה ביותר, ישאל רב המומחה בנושא זה האם ניתן להתיר את שבועתו (לעומת זאת, נדרים רצוי לכתחילה להתיר אצל רב).
    אבל רק שתידע שבשביל להישבע צריך להגיד זאת בכל ולא בכתב.
    עכשיו אני יחכה ותמתין שתגיד את האמת לאמיתה כמוני שהודתי מעל 5 פעמים שהייתי ציטר אחרי ויכוח גדול עם בר[ואתה מוכן לשאול אותו אפילו].
    שבת שלום
    אני נשבעתי לך שהייתי על Afk שמבחינתי זה Esc וגם נישבעתי שאין לי צ'יטים.

ציטוט במקור פורסם על ידי |_BaR_| צפה בהודעה
    אז לא היית AFK, אתה אמרת לי שהיית AFK, ושאתה אומר את זה אני מבין שהיית במצב AFK שזה אומר AFK/
    ולפי הפקודות שעשית, לא נכנסת למצב הזה...

אני לא הבנתי, נתנו לך באן ?
    כמו שאמרתי ליואב מבכינתי מצב Afk הוא כמו Esc זאת אומרת - שחקן לא יכול להשתמש בצ'יטים שהוא על מצב Esc לכן אני מחשיב את זה כמצב Esc.
    אני נשבע לכם שאין לי צ'יטים , אני שחקן עם וותק שהשקיע את הנשמה שלו בשרת , אני לא בא להגיד לכם עד כמה השקעתי כן?
    אני פשוט אומר שאין מצב שאני ישים צ'יטים , זהוא אני עם צ'יטים גמרתי !
    לגבי הבאן? כן קיבלתי באן וזה הכי מעצבן שאני בלי צ'יטים ומקבל באן ! אבל אמרתי לכם העיקר שתבינו אותי כרגע לא אכפת לי מהבאן אתם תחליטו לגביו.
    שבת שלום , בוקר טוב !
    נערך בפעם האחרונה על ידי Cr4zyMan : 03/03/12 ב 11:57

נושאים דומים

1. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 27/12/05, 18:20
  2. תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 06/07/05, 18:08
  3. יש לי בעיה האוטו לא מתניע לי...
    על ידי SwS בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 21/06/05, 13:22
  4. זה לא נכנס לי טלטקטיקל! עזרה דחופה!!