מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: בת 12 יצאה מתרדמת כששמעה את דל פיירו

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים

בת 12 יצאה מתרדמת כששמעה את דל פיירו

אלסנדרו דל פיירו הוא סמל ענק, אבל עבור אנשים מסוימים הוא אפילו יותר, אפילו שליח ה'. ילדה בת 12 התעוררה השבוע אחרי 15 ימים בהם הייתה שקועה בתרדמת לאחר שהשמיעו לה את קולו של כוכב יובנטוס.
    גיאדה בת ה-12 נקלעה לתרדמת והוריה חיפשו פתרון למצבה. במבט על קירות חדרה בבית החולים בקרוטונה אפשר היה להבין מהיכן תבוא הישועה. במקום מתנוססות לא מעט תמונות של דל פיירו, והאב פרנצ'סקו החליט לפנות לעזרתו של הנסיך.
    אביה של הצעירה פנה לכוכב יובנטוס, שנעתר לבקשה והוקלט אומר לילדה: "אני מקווה שתתעוררי כמה שיותר מהר כדי לראות את הגולים שלי, שתבואי לראות אותי ושנוכל להכיר". כשהושמעה ההקלטה לאוזניה של הצעירה בבית החולים קרה הנס.
    בזמן שהושמעה לגיאדה ההקלטה עם קולו של דל פיירו הבחינו הנוכחים שהיא החלה להזיז את אצבעות ידיה. וזאת הייתה רק ההתחלה, מאחר שכעבור מספר שעות היא פקחה את עיניה אחרי 15 ימים במצב של קומה. האב אמר לכלי התקשורת באיטליה שאין לו מילים כדי להביע את תודתו לשחקן הוותיק על התגייסותו למען בתו.
    דל פיירו בן ה-37 כבר הבהיר כי הוא לא מתכוון לפרוש בסיום העונה הנוכחית, זאת בניגוד לרצון הנהלת יובנטוס שמנסה להעבירו לתפקיד מחוץ למגרש. הוא החל, כזכור, את הקריירה שלו בפאדובה ומאז 1993 שיחק במדי הביאנקונרי באופן רציף, זכה עם הגברת הזקנה ב-7 אליפויות, בצ'מפיונס ובגביע הבין-יבשתי ואף עזר להעלות את קבוצתו בחזרה מליגת המשנה אחרי שהורדה לשם בעקבות פרשת הקאלצ'יופולי.

_InterSyS_ _InterSyS_ מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    מדהים

נושאים דומים

1. אלכסנדרו דל פיירו...
    על ידי Rom4nz` בפורום כדורגל
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 11/02/07, 04:35
  2. עוד סיבה למה דל פיירו פשוט מלך, כנסו..
    על ידי TreaX בפורום כדורגל
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 27/01/07, 19:05
  3. דל פיירו חתם במכבי חיפה
    על ידי Ma1n` בפורום כדורגל
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 15/07/06, 16:51
  4. דל פיירו הוא המלך !!!!!
    על ידי נתיניו בפורום כדורגל
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 13/07/06, 01:06
  5. הנסיך $*&@ דל פיירו בחתימה