מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: בדיחות על בלונדיניות...

ShimPanZa ShimPanZa מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות על בלונדיניות...

כשהיה מחוסר הכרה מצאו זוג אוזניים של תורם ועשו לו השתלה. לאחר 3 חודשים הוא מגיע לרופא המנתח עם בקבוק ויסקי 2 ליטר ו 3 חולצות מתנה ואומר לרופא:" דר' אני חייב להודות לך אישית על הניתוח המוצלח, זה פשוט נפלא! האוזניים תואמות הן אינן קטנות מידיי ואפילו צבען תואם את צבע הפנים שלי! תודה תודה עונה הרופא.
    אבל תאמר לי דר' זה לא אוזניים של תורמת בלונדינית? הרופא מוכה הלם.
    " תאמר לי בבקשה מי גילה לך איך אתה יודע?
    זה פשוט דר' אני שומע טוב מאד רק שאינני מבין כלום.....

ה CIA החליטו לגייס "רוצח" לעבודות מיוחדות. הם זמנו כ 10 גברים וערכו להם בחינה. לראשון אמרו:" כנס לחדר ליד עם הרובה הזה אישתך קשורה שם לכסא עליך להרוג אותה!" הבחור לא היסס לקח את הרובה ונכנס לחדר הסמוך. כעבור כ 10 דקות יצא והסביר כי אינו יכול להרוג את אישתו הם שלחו אותו הביתה. השני שנאמר לו את אותו הדבר גם כן יצא מהחדר לאחר כמה דקות ממרר בבכי ואמר:" אינני יכול להרוג את האמא של הילדים שלי... גם הוא נשלח הביתה. וכך כל עבר על כל ה 10 גברים. בסוף הגיעה תורה של ה"אישה" בלונדינית במקרה. אמרו לה:" קחי את הרובה הזה בעליך יושב קשור בחדר הסמוך עלייך להרוג אותו!" היא לקחה את הרובה, ונכנסה לחדר. מבחוץ נשמעו יריות.. באנג...באנג... באנג.. ובום... בום בום... הבלונדינית יצאה מהחדר ואמרה:" חברה טעיתם ברובה הזה ישנם כדורי סרק....... אז ריסקתי לו את המפרקת עם הקת של הרובה.

בלונדיני אחד בחור חתיך! ממש דוגמן! כל הזמן מתחיל עם בחורות מזיין וזורק. הולך לו כל כך טוב שהוא החליט שכל בחורה שעושה "פוזות" או מתוכחת הוא שולח אותה לעזאזל. יום אחד נכנס למועדון לילה ועל הבר יושבת פצצה עולמית (במקרה) בלונדינית. הוא מתיישב לידה ומחייך לעברה. היא נמוגה נמסה ומחייכת מכל הלב.
    הוא מדליק סיגריה עם סטייל של דון ג'ואן ולוחש לה מזדיינים?
    עונה לו:" אצלי בדירה או אצלך?"
    ...נו... באמת.... עוד אחת שמתווכחת! לכי לעזאזל!

הסמנכ"ל נכנס לחדרו של המנכ"ל ואומר בקול" דוד אתה ידעתה שלפקידה החדשה הבלונדינית יש בעיות בשמיעה? דוד:" לא בכלל לא... איך אתה יודע? :" כל פעם שהיא נכנסת לחדרי ואני אומר לה לשבת היא נשכבת..........

בלונדינית מגיע לרופא ואומרת לו: דר' אני חולה! אני חושבת שיש לי מיים בשדיים! ומה גורם לך לחשוב כך? שואל הרופא עונה לו:" כל פעם שבחור לוחץ לי על השדיים התחתונים שלי רטובות!

******** בלונדינית בירושלים שמה קץ לחייה.......
    במכתב פרידה היא הודתה כי התאבדה כששמעה שהזונות בת"א גם לוקחות כסף....

מהו ה"אין סוף"? - בלונדינית בדלת מסתובבת במלון הילטון...

בלונדינית משתתפת במשחק "מיליונר". להלן השאלות:
    1) כמה זמן נמשכה מלחמת מאה השנים?
    א) 116
    ב) 99
    ג) 100
    ד) 150
    הבלונדינית מדלגת על השאלה
    2) באיזו מדינה הומצא "הכובע הפנמי"?
    א) ברזיל
    ב) צ'ילה
    ג) פנמה
    ד) אקוודור
    הבלונדית פונה אל החבר הטלפוני
    3) באיזה חודש התרחשה מהפכת אוקטובר?
    א) ינואר
    ב) ספטמבר
    ג) אוקטובר
    ד) נובמבר
    הבלונדית מבקשת חצי חצי.
    4) מה שמו של המלך ג'ורג' השישי?
    א) אלברט
    ב) ג'ורג'
    ג) צ'רלס
    ד) הנרי
    הבלונדית מתייעצת בקהל
    5) על שם איזו חיה נקראים האיים הקנריים?
    א) ציפור קנרית
    ב) קנגורו
    ג) כלב
    ד) עכבר
    הבלונדינית נוטשת את המשחק.

1)מלחמת מאה השנים נמשכה 116 שנים. (1337-1453).
    2)כובעי פנמה הומצאו באקוודור.
    3)מהפכת אוקטובר התרחשה בנובמבר.
    4)שמו של המלך ג'ורג' השישי היה אלברט (ע"ש בעלה של המלכה ויקטוריה). הוא שינה את שמו בשנת 1936.
    5)האיים הקנריים נקראי! ם על שם כלב. שם האיים בלטינית הוא Insukaria Kanaria שפירושו "אי הכלבים". הסיבה היא מספרם הרב של כלבי פרא המאכלסים את האיים

בלונדיניות יושבות במשרד ומדברות. אומרת האחת:
    "הבוס החדש, איזה בחור נאה וגנטלמן.."
    השניה עונה נכון נכון...
    הראשונה מוסיפה וגם הוא יודע להתלבש יפה"
    עונה השניה "וגם מהר..."

בלונדינית נכנסת לסקס שופ ועומדת מול הקיר תצוגה של ויברטורים. לאחר כמה דקות אומרת למוכר. טוב אני החלטתי אני אקח את הירוק ואת האדום ואת הכחול.
    עונה המוכר: בקשר לכחול ולירוק אין בעיה אבל האדום!
    אני לא חושב שהבעל הבית שלי יסכים למכור לך את המטף כיבוי אש......

בלונדינית פצצה בת 35 לא מצאה את בחיר ליבה כדי להתחתן. זה גבוה! זה נמוך! זה שמן! וכו'..... יום אחד ביקרה אצל רופא שניים שהוא מכוער גוץ נמוך שמן ופוזל.... לאחר שבועיים של טיפולים הודיעה לכולם שהיא מתחתנת איתו. עם השמן הנמוך המכוער זה? למה דווקא איתו... כי זה הגבר היחיד שהייתי איתו וכל פעם שהוא גמר הוא היחיד שאמר לי :
    " בבקשה לירוק... לא לבלוע.......

2בלונדינית מתאפרת ומתלבשת מתוכננת ליציאה
    אימא הפולניה אומרת לה:"בתי, אם את לא במיטה עד שעה 10.30 !
    אז כדאי שתחזרי הביתה.......

איך יודעים שבלונדינית השתמשה במחשב!?
    הג'וי סטיק נשאר רטוב...

מה המשותף לבלונדינית חכמה ואיש מאדים?
    שני דמויות מיתולוגיות שלא קיימות

בלונדינית הולכת ברחוב עם רגלים צלובות. שאלו אותה למה עם רגלים צלובות?
    ענתה: כי היום בבוקר .... נעלתי את הנעליים הפוך.......

למה בלונדיניות נוהגות רק במכונית BMW?
    כי PORSHE זה הרבה מידיי אותיות לזכור .......

בלונדיניות הגיעו לקולנוע. שואל הכרטיסן כמה אתן? 19 עונות.
    אבל למה 19 דוקא?
    עונות: כי כתוב מעל .....18

בחורה שחרחורת הולכת באמצע הכביש על הפס הלבן קופצת על רגל אחת ואומרת :" 21 ...21... 21... באה בלונדינית ושואלת אותה הי מה את עושה אני משחקת קלאס (משחק ילדים)
    אני יכולה לשחק איתך ? כן... בואדיי..בודאי !
    והבלונידית תופסת את המקום הראשון ומקפצת על רגל אחת ואומרת גם כן:"21...21...21... לפתע.... מגיחה ממול משאית השחרחורת דוחפת אותה מתחת לגלגלי המשאית
    ואומרת :"22 ...22...22...
    בדיחה זו קבלה 395 דירוגים כ"בדיחה מצחיקה"

2 עמדות חפיפה במספרה. 2 לקוחות. 2 חופפות בלונדיניות.
    בלונדינית אומרת לשניה: תעבירי לי בבקשה את השמפו שלידך!
    אבל יש לידך שמפו למה את לא משתמשת בו?
    לא... זה רק לשיער יבש.....

בלונדיניות החליטו להצטרף למשטרה. הראשונה נכנסה לבוחן ששאל את רוצה להיות חוקרת משטרתית נכון? כן אדוני. א תאמרי לי בבקשה מה את לומדת מתמונה זו? בתמונה גבר בפרופיל עם מראה של פושע. הבלונדינית חושבת לרגע ואמרת: מצאתי, יש לו רק עין אחת! החוקר הבין שהיא "בלונדינית" וזימן את שניה. גם לה הראה את אותה התמונה. שאל את אותה השאלה וגם היא ענתה לו "אני יודעת יש לו רק עין אחת! מה פתאם עין אחת את מטמטמת! וזימן את השלישית. כשיצאה השניה לחשה לשלישית "רק אל תדברי על העין האחת!" נכנסה לחדר החוקר הראה לה את אותה התמונה עם הגבר בפרופיל ושאל מהן מסקנותיה. היא חשבה וחשבה ולפתע אמרה" יש לו עדשות מגע! " סליחה, ואיך הגעת למסקנה הנ"ל?" התעניין החוקר.
    זה פ שו וווט ! יש לו רק אוזן אחת איך יוכל להרכיב משקפיים......

במאי סרטים מהוליווד אחד המצלחים ביותר אומר לאיזו פצצה בלונדינית :" תקשיבי לי מיידלה, ותקשיבי טוב! אם תעשי כל מה שאני אומר לך לעשות ורק מה שאני אומר, לשיננו יהייה "אוסקר" קטן ! ענתה הבלונדינית..... ואם זו תהייה בת אז אייך נקרא לה.....

בלונדינית אחת מבקשת מבעלה "משה אתה יכול לעזור לי עם הפאזל הזה כל החלקים נראים אותו הדבר! משה מתקרב אליה ואומר יהודית תעזבי את ה דגנים זה אוכלים עם חלב לארוחת בוקר...........

בלונדינית מגיע לרופא ואומרת לו: דר' אני חולה! אני חושבת שיש לי מיים בשדיים! ומה גורם לך לחשוב כך? שואל הרופא עונה לו:" כל פעם שבחור לוחץ לי על השדיים התחתונים שלי רטובות!

ZuZu ZuZu מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בלונדיניות החליטו להצטרף למשטרה. הראשונה נכנסה לבוחן ששאל את רוצה להיות חוקרת משטרתית נכון? כן אדוני. א תאמרי לי בבקשה מה את לומדת מתמונה זו? בתמונה גבר בפרופיל עם מראה של פושע. הבלונדינית חושבת לרגע ואמרת: מצאתי, יש לו רק עין אחת! החוקר הבין שהיא "בלונדינית" וזימן את שניה. גם לה הראה את אותה התמונה. שאל את אותה השאלה וגם היא ענתה לו "אני יודעת יש לו רק עין אחת! מה פתאם עין אחת את מטמטמת! וזימן את השלישית. כשיצאה השניה לחשה לשלישית "רק אל תדברי על העין האחת!" נכנסה לחדר החוקר הראה לה את אותה התמונה עם הגבר בפרופיל ושאל מהן מסקנותיה. היא חשבה וחשבה ולפתע אמרה" יש לו עדשות מגע! " סליחה, ואיך הגעת למסקנה הנ"ל?" התעניין החוקר.

בואנה זה חזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Toxic Toxic מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ZuZu

בואנה זה חזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחח גם אני אהבתי אותה!!!!

^.:ZaCh:.^ ^.:ZaCh:.^ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחח... אחלה בדיחות אחיי

הסמל האישי של `SyTeX
    `SyTeX `SyTeX מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחחחחחח חזקות אחי

נושאים דומים