מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: היי צריכה עצות:) תודה מראש

veraarcher veraarcher מנותק טירון
    שם פרטי
    Vera Tolstykh
    קיבל לייק
    0 פעמים

היי צריכה עצות:) תודה מראש

היילכולם אני בת 21 יש לי בעיה קטנה :
    אני ואבא של הבן שלי נפרדנו(כן יש לי בן בן שנתתיים)
    עכשיו התחלתי לצאת עם בחור חדש וטוב לנו ביחד הוא חייל החודש יהיה בן 20 הכל טוב ויפה
    הבעיה שיש זה שההורים שלו לא מרוצים שאנחנו ביחד (בגלל שיש לי ילד ....כבוד משפחה ...יש להם)
    אנחנו נפגשים בסתר (למרות שזה לזמן קצר במלא יום אאחד גם על זה הם ידעו במיוחד בעיר בה אני מתגוררת) לא אני ולא הוא לא רוצים לוותר
    כי ממש טוב לנו ביחד גם עם יש לי ילד זה לא מפריעה לבחור ...מצד אחד לא בא לי שכל פעם שהוא בבית הוא יריב עם ההורים שלו בגללי ולהיפרד ולוותר זה גם לא ממש פיתרון...בבעיה לא יודעת מה לעשות? מה הייתם עושים במקומי?

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    תאמת, הסיפור נשמע די הזוי שבגיל 19 ילד אבל בכל זאת.. הסתכלתי קצת ואגב הילד שלך ממש חמוד חח בלונדיני עם עיינים ירוקות
    אבל נראלי שאת צריכה פשוט לדבר עם ההורים שלו בלי החבר שלך ולהסביר להם את המצב וכל זה שלא בחרת את זה וככה זה קרה
    ולא נראלי הם לא יבינו

שם פרטי
    Vera Tolstykh
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה באמת בחירה לא פשוטה הייתה לי בגיל 18 בין לביא את הילד ולהישאר עם אבא שלו או להיתגייס לצבא ולאבד את הקשר (אבא של הילד אמר לי או או ...סיפור ארוך והוא נגמר לא משהו לצערי...לא בא לי לדבר על זה)חשבתי על זה שאני צריכה לדבר עם הוריו אפילו חשבתי מה ואיך להגיד המ...הבחור נגד הוא אמר שהם לא יבינו וככה הם ושאין מה לנסות זה רק יחמיר וכאלה...המ...לא יודעת אני לא רוצה שהוא יגיע כל פעם ויריב איתם הוא מבואס בגלל זה מאוד כיאילו זה עטשה לי הרגשה של אשמה כזה ....לפי דעתי הוא בן אדם בוגר ואם הוא יחליט ליהיות איתי למרות שיש לי ילד (אני לא הסתרתי אתזה ממנו הוא ידע מזה מהתחלה)
    זה בחירה שלו לא?! בחור יהיה בן 20 ....אמא שלי כשהתחלתי לצאת עם אבא של הילד גם אמרה לא יודעת הוא לא נירא לי וכאלה ולמרות זאת נשארתי איתו ועוד הבאתי ילד ממנו.

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    אני פשוט לא מבין למה שתעשי ילד מחוץ לנישואין ושאת בתחילת החיים שלך אבל לא משנה זה כבר קרה, לדבר אם ההורים שלו והכי חשוב לדעת אם החבר שלך זה שבן 20 אם הוא באמת רציני למה הוא עדיין ילד ולזרוק על בן 20 ילד זה לא קל הוא צריך לקבל את כול החבילה ביחד והוא בתחילת החיים אין לו מה להציע לך , לדעתך את עדיין יכולה לקבל מזונות גם אם הוא ילד מחוץ לנישואים וההורים שלו צודקים בעיקרון זה סיבוך חבל על הזמן.....

שם פרטי
    Vera Tolstykh
    קיבל לייק
    0 פעמים
    סיבוך רציני בהחלט....טוב נראה מה יהיה אולי בסוף נצטרך לוותר איני רוצה שערעב עם הוריו זה לא לעניין

hjzetk hjzetk מנותק טירון
    שם פרטי
    יחזקאל
    קיבל לייק
    1 פעמים
    בוקר טוב ורה.
    כמה דברים שאת צריכה לקחת לתשומת ליבך:

1) אם את ממש רוצה אותו, והוא ממש רוצה אותך, אז מה אכפת לך בכלל מה הוריו אומרים ?!
    2) אם את באמת רוצה לדבר עם הוריו, אז למה לך בכלל לשאול את החבר שלך ?
    3) אם הוריו באמת לא רוצים אותך בתור החברה שלו (לא שאת עוד היום הולכת להתחתן איתו או משהו דומה לזה) אז את יכולה לעזוב את עיר מגורייך ולגור במקום אחר.
    כך, שהוריו לא יוכלו להגיד לו (לחבר שלך) מה לעשות. אם כדאי להמשיך את הקשר הזה או לא להמשיך את הקשר הזה.
    4) אם הוא באמת ובתמים אוהב אותך (למרות שיש לך ילד מחוץ לנשואים) אז אני חושב שהוא ואת צריכים לעזוב את העיר ולעבור לעיר אחרת.
    5) ובכלל, אני ממש לא מסוגל להבין את חבר שלך. הרי הוא כבר עבר את גיל הטיפשעשרה. והוא לא חיב להקשיב יותר להוריו. אז מה הבעיה שהוא יעשה "מה בראש שלו" ?

בהצלחה (:

danielshare danielshare מנותק טירון
    שם פרטי
    דניאל
    קיבל לייק
    1 פעמים
    כדאי לדעתי להגיע למצב שאתם בסדר עם ההורים שלו, כי בסופו של דבר לגדל ילד בגיל הזה במיוחד זה לא קל, ותצטרכו כל עזרה שתוכלו לקבל. זה משהו שצריך לדבר עליו ולחשוב גם מה יהיה הכי טוב לך, כי בסופו של דבר הסבירות שהאחריות תיפול עליך הרבה הרבה יותר גבוהה.

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי hjzetk צפה בהודעה
    בוקר טוב ורה.
    כמה דברים שאת צריכה לקחת לתשומת ליבך:

1) אם את ממש רוצה אותו, והוא ממש רוצה אותך, אז מה אכפת לך בכלל מה הוריו אומרים ?!
    2) אם את באמת רוצה לדבר עם הוריו, אז למה לך בכלל לשאול את החבר שלך ?
    3) אם הוריו באמת לא רוצים אותך בתור החברה שלו (לא שאת עוד היום הולכת להתחתן איתו או משהו דומה לזה) אז את יכולה לעזוב את עיר מגורייך ולגור במקום אחר.
    כך, שהוריו לא יוכלו להגיד לו (לחבר שלך) מה לעשות. אם כדאי להמשיך את הקשר הזה או לא להמשיך את הקשר הזה.
    4) אם הוא באמת ובתמים אוהב אותך (למרות שיש לך ילד מחוץ לנשואים) אז אני חושב שהוא ואת צריכים לעזוב את העיר ולעבור לעיר אחרת.
    5) ובכלל, אני ממש לא מסוגל להבין את חבר שלך. הרי הוא כבר עבר את גיל הטיפשעשרה. והוא לא חיב להקשיב יותר להוריו. אז מה הבעיה שהוא יעשה "מה בראש שלו" ?

בהצלחה (:
    היום יש משפט שאומר "לא התחתנת רק עם האישה / הגבר, התחתנת עם המשפחה".
    בכ"מ, מה שאני מציע - שתשבי לדבר עם ההורים שלו, תסבירי להם את העניין ותתני להם נקודת מחשבה שיבינו גם את הצד שלך.
    למרות שהנושא שנפתח לפני 3 חודשים, אם כבר הגיבו בו.. נתתי את הדעה שלי /:

SHIMON NAVON SHIMON NAVON מנותק טירון
    שם פרטי
    שמעון נב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לדעתי את צריכה ליהיות רגוע ואפילו אדישה ועם הזמן את תמונה ברורה של המצב בשביל שלא תעשי טעות בשלב קריטי זה של חייך
    זאת אומרת לתת לזמן לעבור ואז אולי זה גם יענה לך גם אם הבחור שלך רציני כלפייך.
    ובקשר לילד את לא אמרת אם יש לך תמיכה מצד המשפחה שלך.
    קחי בהחלט בחשבון שהוא הולך לגדול לחיים שכרגע לא בריאים בשביל ילד...
    אני לא מכיר את הסיפור שלך אבל הוא בהחלט רגיש קצת יותר מימה שתיארת את צריכה להתיעץ בכובד ראש עם עוד מישהו בחיים מחוץ לפורום

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 13/05/08, 00:40
  2. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 30/12/07, 16:19
  3. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 01/12/07, 23:23
  4. עזרה...תודה מראש
    על ידי guy707 בפורום תמונות הגולשים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 25/07/07, 16:09
eXTReMe Tracker