מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: לגיימרים שיש להם דיכאון אנא הקדישו דקה מזמנכם.

הסמל האישי של leornadav
    leornadav leornadav מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ליאור
    קיבל לייק
    48 פעמים

Exclamation לגיימרים שיש להם דיכאון אנא הקדישו דקה מזמנכם.

יש לי ווידוי
    אני לקחתי פעמיים ביום תרופות נגד דיכאון ולאחר שתי נסיונות התאבדות לא הצלחתי להבין מה לא בסדר איתי כל הזמן הייתי עצבני ואובדני כל פעם שהלכתי לפסיכיאטר לא רציתי לדבר, עם ההורים קשה לי לדבר אפילו שהם אוהבים וחמים, קשה לי מאוד מבחינה חברתית וכל יום בביה"ס מנסה להתחבר לילדים אחרים אך ללא הצלחה.
    לפני שלוש הפסיכיאטר אמר לי להפחית את הזמן שאני משחק במחשב והתעצבנתי עליו מאוד בגלל שלא הבנתי למה, כאילו מה קשור מחשב למצב רוח שלי!!!
    לאחר חודש של כפיה והפחתה במחשב אמרתי לעצמי אני רוצה ללכת.לאחר ששחררו אותי מהבית חולים עוד פעם ניסיתי להתאבד הבדל של עשרים יום.
    לאחר שהייתי בגמילה (לפני שנתיים וחצי בערך) הבנתי שהמחשב והחוסר הזה בחיי חברה גרם לי להיות מי שהייתי
    ואני מודע לפסיכיאטר שאמר את זה: "המחשב שלך הורס אותך *** והוא זה שהופך אותך למי שאתה תנסה להפחית את הזמן שלך איתו"
    אך היום אני מרגיש את עצמי בן אדם חדש פתוח הרבה יותר הולך למסיבות ודואג למצב הגופני שלי ותמיד עם חיוך על הפנים ומספר מלא בדיחות מתחיל עם בנות/בחורות ועושה צחוקים כל הזמן.(לימודים לא כלכך)
    כל בוקר אני אומר לעצמי את אותו הדבר הדבר הכי טוב בבוקר זה להתעורר

כתבתי את זה בגלל הכתבה הזאת:http://gamer.nana10.co.il/Article/?ArticleID=857686 היא פשוט הזכירה לי את עצמי
    אם את/ה מרגישים כמוני תדברו עם כל אחד על מה שאתם מרגישים שפכו הכלאני יודע שזה נשמע קצת מגוחך אבל באמת תקדישו לעצמכם זמן תעשו חושבים ופשוט תדברו.

למנהלים
    אני יודע שאני קצת חשפתי יותר מידי על עצמי אבל הייתי חייב להראות שמשחקי מחשב יכול לגרום לדיכאון והמצב שאת/ה יכולים להגיע אליו אם לא תדברו אם מישהו
    נערך בפעם האחרונה על ידי leornadav : 09/01/12 ב 17:35 סיבה: תיקון לינק

הסמל האישי של November
    November November מנותק ותיק
    שם פרטי
    מקס
    קיבל לייק
    118 פעמים
    תודה רבה לך על השיתוף והדאגה .
    אני מודה גם אני לא הייתי כל כך בסדר פעם.. אבל לא בגלל מחשב.

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    תודה על הוידוי מקווה שמי שיש לו את הבעיה שהייתה לך יחשף לאשכול הזה ויבין למה הוא בדיכאון ובחוסר ביטחון עצמי
    צאו החוצה כיף שם בחוץ !

eXTReMe Tracker