מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: פרסום | בדיחות

הסמל האישי של Big_mama
    Big_mama Big_mama מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    33 פעמים

פרסום | בדיחות

הבאתי לכם עוד כמה בדיחות מקווה שתהנו !

1.איש אחד יושב במרכז העיר מעמיד קופסת נעלים ומשחק עם הכלב שלו עליה דמקה, הרבה אנשים מתכנסים מסביב לראות את הדבר המדהים הזה, אחד האנשים פונה לאותו האיש ואומר לו, וואו איזה כלב חכם יש לך, עונה לו האיש מה חכם ? זה כבר 3:2 לי !

2.איזה משוגע שנכנס לטיפול בגלל שהוא חשב שהוא עכבר החלים מהטיפול הפסיכיאטר והחליטו לשחרר אותו, אז כשהוא בא לצאת, הוא הגיע לשער היציאה, פתח אותו ורץ מהר חזרה, אז שאלו אותו למה אתה לא יוצא ? אז הוא ענה : כי יש חתול בחוץ. אז שאל אותו הפסיכיאטר המטפל : אבל אתה כבר לא חושב שאתה עכבר ! אז המשוגע ענה : נכון, אבל השאלה אם החתול הזה יודע את זה !

3.יום אחד האריה קרא אליו את כל החיות ואמר להן שמי שיהיה לו את האומץ לקפוץ מהצוק הגבוהה יזיין את הלביאה אשתו, כל החיות נעמדו בשורה על שפת הצוק, השועל הסתכל למטה נבהל והלך אחורה מהצוק, הזאב הסתכל גם הוא למטה פחד והלך אחורה, השפן השתפן והלך אחורה גם הוא ופתאום הדוב הגדול קפץ למטה, אחרי כמה דקות הגיעו כל החיות דרך שביל צדדי למטה לראות מה קורה עם הדוב, הדוב קם כל הפרצוף שלו מלא בחול ואדמה, כל הגוף שלו סימנים של שריטות וחלק מהפרווה שלו נתלשה, האריה בא אליו ואמר לו : כל הכבוד לך דוב אמיץ, עכשיו תוכל לזיין את הלביאה, אז הדוב אמר לו : אין בעיה רק תן לי קודם למצוא ולזיין את מי שדחף אותי למטה !

4.חברים שיוצאים מבר הולכים שניהם שיכורים לגמרי ומאבדים כיוון ונכנסים ליער, פתאום מופיע אריה ומחיל לרדוף אחריהם, אחד עולה על עץ והשני רץ מסביב לעץ, ההוא מלמעלה כולו שיכור צועק לחברו מה אתה עושה הוא יתפוס אותך, עונה לו השיכור מלמטה, אל תדאג, אני כבר עוקף אותו בכמה סיבובים..

5.חברים שיוצאים מבר הולכים שניהם שיכורים לגמרי ומאבדים כיוון ונכנסים ליער, פתאום מופיע אריה ומחיל לרדוף אחריהם, אחד עולה על עץ והשני רץ מסביב לעץ, ההוא מלמעלה כולו שיכור צועק לחברו מה אתה עושה הוא יתפוס אותך, עונה לו השיכור מלמטה, אל תדאג, אני כבר עוקף אותו בכמה סיבובים..

6.פרסי נכנס לתחנת דלק ומבקש את מנהל התחנה, המנהל מגיע והפרסי שואל אותו : כמה תעלה לי טיפה אחת של דלק ? אז המנהל אמר לו, טיפה אחת זה בחינם, אז הפרסי אומר : יופי, אז טפטף לי פול !

7.פרסי נכנס לאוטובוס, לא משלם וכל הזמן הולך מצד לצד, כעבור כמה דקות שואל אותו הנהג : מה עם הכסף ? אז הפרסי עונה לו : למה שאני אשלם, הלכתי כל הדרך !

8.פרסי נכנס לבורגרקינג ומבקש המבורגר, המוכר שואל אותו אם הוא רוצה להגדיל את הארוחה בשקל, אז הפרסי ענה לו : אני רוצה שתקטין לי בשקל !

9.פרסי רוסי ומרוקאי מצאו מכונה מוזרה, רשום שם להכניס שקל, בא הרוסי והכניס שקל, יצאה לו בחורה יפיפייה, בא המרוקאי והכניס שקל, יצאה לו גם בחורה יפיפייה, בא הפרסי והכניס את אשתו, יצא לו שקל, חייך והלך.

10.שני כורדים טסים לאמריקה, כשהם יוצאים משדה התעופה אחד מהם מתכופף ומרים שטר של כסף מסתכל עליו וזורק אותו, אז החבר שלו אומר לו למה עשית את זה, אז הכורדי עונה לו : זה היה שטר מזויף, אז הראשון שואל אותו : אבל איך אתה יודע שהוא מזויף ?! אז הכורדי עונה לו : ראית פעם שטר של 10$ עם שני אפסים ?

11.איך יודעים שהשופט של משחק כדורגל הוא רוסי ? כי במקום להוציא כרטיס צהוב או אדום, הוא מוציא כרטיס חבר מועדון !

12.ערבי נוצרי ויהודי מתערבים בניהם מי יכול להישאר עם חזיר מסריח מאוד בתוך תא קטן יותר זמן, היהודי נכנס וכעבור 2 דקות יצא ואמר : אני לא מסוגל, הנוצרי נכנס, אחרי 5 דקות יצא כולו אדום וחנוק ואמר : אני לא יכול יותר, הערבי נכנס, אחרי 2 דקות יוצא החזיר ואומר : אני נכנע !

13.מרצה במכללה אומר שרק מטומטמים בטוחים בעצמם, אז אחד הסטודנטים שאל אותו : אתה בטוח ? אז המרצה ענה : במאה אחוז !

14.מורה שואל תלמיד סומלי : למה הרבצת לשלומי ? אז התלמיד עונה לו : זה לא עניין שלך, אז המורה אומר לו : תעוף מייד מהכיתה ! התלמיד אומר : לא רוצה ! אז המורה אומר לו : תעוף מייד או שאני אדליק מאוורר !

15.דוור אחד מגיע עם משלוח אישי לבית ודופק בדלת, פותח לו ילד קטן והדוור שואל אותו : איפה אבא שלך ? אז הילד אומר לו שאבא שלו נדרס ע"י משאית, והדוור שואל אותו ואיפה אמא שלך ? אז הילד אומר שגם היא נדרסה ע"י משאית, הדוור שואל יש עוד מישהו בבית חוץ ממך, אז הילד אומר שכל האחרים גם הם נדרסו ע"י משאית, אז הדוור אמר לו ואיך אתה ניצלת ? אז הילד ענה לו : אני נהגתי במשאית !

16.ברשות הפלסטינית הוציא אבו מאזן בול ראשון מטעם הרשות ועליו תמונה של ערפאת והקים סניפי דואר, הגיעו תלונות מכל עבר שהבול לא נדבק טוב והרשות הפלסטינאית לא ידעה מה לעשות, אבו מאזן קרא אליו את עוזרו האישי ושלח אותו לבדוק ולמצוא את מקור הבעיה, לאח שבוע חזר אליו העוזר ואמר לו : אבוא מאזן, הבעיה בבול שהוא לא נדבק כי האנשים יורקים על הצד הלא נכון !

17.כורדיה אחת הולכת לטייל במדבר, היא רואה מולה עדר כבשים, היא ניגשת לרועה הצאן ואומרת לו : אם אני מנחשת כמה כבשים יש לך בעדר אתה נותן לי במתנה אחת ? אז הוא אומר לה שכן, היא אומרת לו 46, במקרה היא באמת ניחשה נכון והוא אומר לה שהיא צדקה ושהיא יכולה לקחת אחת, היא ניגשת לכבשים לוקחת ומתחילה ללכת משם, הרועה אמר לה אם אני מנחש מאיזו עדה את, את מחזירה לי ? אז היא אמרה שכן, אז הוא אמר לה את כורדית, אמרה לו : איך אתה יודע ? אז הוא ענה לה : למה רק כורדית תיקח מכל עדר הכבשים דווקא את הכלב !

18.ביל גייטס נפטר יום אחד ומגיע לשמיים, שם הוא פוגש במלאך גבריאל שאומר לו שהוא יכול לבחור בין שתי אפשרויות וזה מה שיקבע את עתידו שם, הוא נותן לו לראות שתי מסכים גדולים באחד הוא רואה אנשים יושבים כל היום ומשחקים שחמט ובשני הוא רואה בריכות גדולות בנות יפות, שתייה טובה ומוזיקה נהדרת, הוא מחליט ללכת למקום השני, אחרי רגע הוא מוצא את עצמו קשור למנגל ענקי כשהאש בוערת מתחתיו, הוא צורח וצורח, מגיע המלאך גבריאל ושואל אותו במה העניין, אז גייטס עונה לו, איפה כל הבנות היפות המוזיקה וכל הדברים שראיתי שם ? אז גבריאל עונה לו : אה, זה.. זה היה השומר מסך שלי.

19.בואש וקיפוד נפלו מצוק גבוהה וקיבלו מכה חזקה בראש, ימים ולילות עברו וכך הם נשארו שם, יום אחד הם התעוררו והתחילו לנסות להיזכר בדברים, אז הבואש אומר לשני, אתה עם קוצים את קטן וכדורי, אתה בטוח קיפוד, אומר לו הקיפוד, תודה אתה באמת צודק ואומר לו : אתה מסריח ושחור, אז אתה בוודאי ערבי !

20.איזה קיבוצניק אחד עובר ליד נהר ורואה שדוד לוי יושב שם על כסא ומשתזף, הוא שואל אותו אם המים עמוקים והוא יכול לחצות אותו בשל זה שהוא לא יודע לשחות, אז דוד אמר לו שלא, שהם לא עמוקים, האיש נכנס וכמעט טבע, בכוחותיו האחרונים אחוז בקרש צף הוא מצליח לצאת מהנהר הוא חוזר לדוד לוי ואומר לו : מה אתה טיפש, אתה מנסה להרוג אותי ? אז דוד אמר לו : מה אתה רוצה ממני קודם עבר פה ברווז כזה קטן.

21.אבו מזן מצלצל לבוש ואמר לו : אנחנו מצטערים מאוד ומשתתפים בצערכם בשל פיגוע מגדלי התאומים, אז בוש אומר לו על מה אתה מדבר ? אז אבו מאזן אומר : שיט, שכחתי שיש הפרשי שעות.

22.אינדיאני אחד עולה לאוטובוס, הנהג מבקש ממנו לשלם והאינדיאני אומר : אינדיאני לא משלם, הנהג מתעצבן ומתקשר למשטרה, מגיע שוטר והנהג מספר לו והשוטר אומר לאינדיאני, מה העניין שלך ? תשלם לנהג ! אז האינדיאני אומר : אני אינדיאני לא משלם, לוקחים אותו ומגישים נגדו תלונה, ומגיעים למשפט, השופט אומר לאינדיאני מה העניין ? אז האינדיאני אומר אינדיאני לא משלם, השופט שואל אותו למה אינדיאני לא משלם אז האינדיאני ענה : אינדיאני לא משלם כי לאינדיאני יש חופשי חודשי !

23.פרסי אחד בא לכורדי ומכניס לו שתי סטירות לתוך הפרצוף והולך, הכורדי חושב שעה ובסוף ניגש אל הפרסי ואמר לו : תגיד זה היה בצחוק או ברצינות ? אז הפרסי ענה לו : ברצינות ! הכורדי חשב רגע ואמר : יש לך מזל, כי אני לא ייתן שיצחקו עליי !

מקווה שנהנתם

הסמל האישי של November
    November November מנותק ותיק
    שם פרטי
    מקס
    קיבל לייק
    118 פעמים
    חחח יש פה כמה חזקים אהבתי

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    עשית דאבל.
    יש שני אשכולות של זה Big_mama. תבקש שינעל/ימחקו אחד מהם.

Yonatan Yonatan מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    445 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    עשית דאבל.
    יש שני אשכולות של זה Big_mama. תבקש שינעל/ימחקו אחד מהם.
    למה אתה אומר דברים שאתה לא יודע בכלל? זה לא אותם בדיחות, אם תואיל בטובך להכנס לאשכול ולבדוק לפני הצהרת הדעה שלך - זה יעזור.
    תודה ניר, אהבתי

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    כל הכבוד ניר.
    לא שמתי לב, זה היה נראה אותו דבר לפי השורות.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 11/11/11 ב 16:30

נושאים דומים

1. פרסום | בדיחות
    על ידי YakirSites בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 25/08/10, 18:02
  2. פרסום | בדיחות
    על ידי YakirSites בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 22/08/10, 21:07
  3. פרסום/בדיחות/קרש
    על ידי oleg1010 בפורום בדיחות, הומור וצחוקים