מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: פרסום | בדיחות

הסמל האישי של Big_mama
    Big_mama Big_mama מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    33 פעמים

פרסום | בדיחות

הבאתי לכם כמה בדיחות מקווה שתהנו!

1.איש אחד הולך לעורך דין ושואל אותו: מה המחיר שאתה לוקח?
    העורך דין עונה לו: 2000 ש"ח ל3 שאלות
    האיש: זה לא יקר מידי?
    העו"ד: לא, בכלל לא ומה השאלה השלישית שלך?

2.האישה לבעל: כואב לי הראש היום ולא בא לי לעשות כלום..
    הבעל: חבל, בדיוק רציתי להציע לך לצאת למסע שופינג בקניון...
    האשה: סתם צחקתי איתך!
    הבעל: גם אני...

3.רועי מטייל ברחוב, ורואה עם שלומי עובר לידו מלא שריטות, ושואל אותו מה קרה לך ? עונה לו שלומי היום קברתי את חמותי, אבל מאיפה כל השריטות ? אומר לו שלומי : היא התנגדה..

4.יום אחד שוטר ראה איש הולך עם פינגווין .
    השוטר ניגש אל האיש ואמר לו:
    כדאי שתיקח את הפינגווין לגן חיות" .
    יום למחרת השוטר ראה שוב את האיש עם הפינגווין. השוטר
    אמר לאיש "לא אמרתי לך לקחת את הפינגווין לגן חיות"
    האיש אמר " אתמול הלכנו לגן חיות והיום אנחנו הולכים
    לסרט

5.הודיעו למפקד בצבא שלאחד החיילים שלו בשם מאיר נפטר האבא, אז כשהגיע המסדר הוא ביקש שכל החיילים שאין להם אבא שילכו צעד קדימה, מספר חיילים התקדמו צעד קדימה ואז המפקד אמר למאיר : מאיר אתה מפר פקודה ?

6.קניבל הגיע בערב מהעבודה, ומצא את אשתו מתה בסלון, מה הוא עשה ? חטף שוק אכל תלב לקח את הרגליים וברח !

7.מרוקאי מגיע למגדת עתידות, היא מוציאה קלפים ועושה לו בדיקות, אחרי זה נותנת לו קפה לשתות ומסתכלת, לבסוף היא מוציאה כדור בדולח, מכה בוא בחוזקה ואומרת לו : לאשתך מצפה מוות אלים, אומר לה המרוקאי : אתה זה אני כבר יודע, אבל מי ייקרה לי אחרי זה ?

8.גרוזיני אחד מגיע לרופא ואומר לו, ד"ר אני לא יודע מה לעשות יש לי כאבי בטן כבר כמה שבועות, הרופא שואל אותו כמה שבועות בדיוק, והגרוזיני עונה שהוא לא יודע, הרופא בודק אותו ועושה לו צילומים, ובסוף אומר לו ככה : יש לך נוד שתקוע בבטן בגלל שיש לך פרצוף תחת הוא עדיין לא החליט מאיזה כיוון הוא צריך לצאת !

9.למה מרוקאים בדרך כלל מגיעים לשוק רכובים על גבי חמורים ? כדי שיהיה להם עם מי להתייעץ.

10.כורדי מתקשר לאמבולנס ואומר להם אתם חייבים להגיע מהר, אשתי עומדת ללדת בכל רגע, שואל אותו האיש מהאמבולנס, תגיד למה אתה כל כך לחוץ זה הילד הראשון ? עונה לו הכורדי : לא, זה הבעל.

11.מלאך המוות בא לאדם זקן שטייל ברחוב ואמר לו : אני מלאך המוות ? אז האיש אמר לו : אז.. ? אז מלאך המוות ענה לו : אז, זהו..

12.זבוב וזבובה עפים ביחד, השמיים כחולים אדומים, זה זמן שקיעה, הכול כל כך רומנטי, הם נעמדים אחד ליד השני ולפתע הזבוב מסתובב מפנה לה את הגב ושם את הידיים על הפרצוף, אז היא שואלת אותו מה קרה, אז הוא עונה לה : נכנס לי זבוב לעין !

13.למה חתולים אף פעם לא מתקרבים למקרר ? כי יש שם קור כלבים !

14.איזה כורדי אחד נסע לגן חיות, הוא ראה בדרך ברחוב מישהו מטייל עם כלב זאב, הוא שאל אותו איך זה ? אז הכלב אמר לו שאבא שלו היה זאב ושאמא שלו הייתה כלבה, הכורדי ממשיך בנסיעה שלו ומגיע לגן החיות, כשהוא נכנס לגן החיות הוא רואה איזו חייה מוזרה הוא שואל אותה מה את ? אז החיה ענתה לו : אני דוב נמלים ! הכורדי אמר : דיי, זה כבר ממש מוגזם !

15.איזו חיה הכי מהירה ? תרנגולת, אבל רק אם תשימו אותה בסומליה !

16.מה יכול להיות יותר גרוע מתוכי עם כאב גרון ? ג'ירפה עם כאב צוואר !

17.לאיזה חיה יש 4 רגליים, אין לה אוזניים, וזנב ? לכלב של מייק טייסון !

18.לאיזה חיה נותנים הרבה כבוד ? ליתושים, בכל פעם שהם באים מוחאים להם כפיים !

19.שפן אחד יושב ומשחיז סכין גדולה, עובר שם האריה ושואל אותו : מה אתה עושה, אז הוא אומר אני משחיז סכין כדי להרוג את הדובה, לא עברה דקה והדובה הגדולה עמדה מולו ושאלה אותו : מה אתה עושה ? אז השפן אמר : משחיז סכין ומדבר שטויות..

20.שלושה ברווזים שטים בנהר אחד מהם עושה קוואק, השני עושה קוואק, והשלישי עושה קוואק קוואק, פתאום הראשון התנפל על השלישי ורצח אותו, שואל אותו השני למה רצחת אותו ? אז הוא ענה לו : הוא ידע יותר מדיי !

21.שני כורדים מטיילים במשך היום ונאבדים ביער, לפתע משום מקום מגיח זאב גדול עם שיניים מפחידות, אחד הכורדים יישר תופס חול מהרצפה וזורק על הזאב, רץ ורץ ורואה שהחבר שלו נשאר במקום וצועק לו : למה אתה לא בורח ? אז השני עונה לו, אני לא זה שזרקתי עליו חול.

22.איזה אחד בא למציל ושואל אותו אם יש תנינים בים, המציל עונה לו שאין תנינים אצלם בחוף, ושזה החוף היחידי באזור בלי תנינים, אז האיש שאל אותו, ואיך זה שרק כאן אין תנינים ? אז המציל ענה לו : הכרישים אוכלים אותם !

23.מה חושב חתול שחור כל היום איפה שהוא לא הולך ובכל פעם שהוא עובר ליד בני אדם ? מה נסגר עם החיות המוזרות האלו הם כל הזמן יורקים..

24.בחור אחד מתפרץ לתוך המבורגר וצועק, של מי הפנצ'ר שנמצא בחוץ, הוא הורג את הכלב שלי, אז איזה מבוגרת אחת אמרה לו, איזה כלב יש לך ? ענה לה : כלב זאב גזעי. אז היא אמרה לו : הפינצ'ר שבחוץ שלי אבל לא ייתכן שהוא הורג את הכלב שלך, אז האיש אמר לה : הוא תקוע לו בגרון !

25.פסיכי הולך ברחוב עם נמר, לאחר בהלה ברחובות שוטר אמיץ שנקרא לטפל באירוע מגיע אליו ושואל אותו מה אתה עושה ? עונה לו הפסיכי, אני לוקח אותו לגן החיות, אומר השוטר טוב, ומסתלק מהמקום, למחרת שוב אותו אירוע, השוטר חוזר ואומר לו, נו לא אמרת אתמול שאתה לוקח אותו לגן חיות ? אז עונה לו הפסיכי, כן, אבל היום אנחנו הולכים לקולנוע.

מקווה שנהנתם !

הסמל האישי של Eran
    Eran Eran מנותק גורו
    שם פרטי
    אנג
    קיבל לייק
    450 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחח אהבתי את 4 אבל לא היה לי כוח להמישך לקרוא חחח תודה רבהההה

נושאים דומים

1. פרסום | בדיחות
    על ידי YakirSites בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 3