עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 53 מתוך 53

אשכול: מלחמה גרעינית על ישראל (גוג ומגוג)

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי נתיניו צפה בהודעה
    נו זה לא נוגד את מה שאני אומר יש הבדל בין פצצת אטום לבין פצצה כימית ולבין פצצה ביולוגית
    חח זה שעשיתי ציטוט לך זה לא אומר שזה נוגד זה בנוסף למה שאמרת וכמה פרטים שהחסרת
    אם זה היה נוגד אחי לא הייתי עושה לך לייק [=

הסמל האישי של Evil^Soulz
    Evil^Soulz Evil^Soulz מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    ישראל זה מדינה חזקה אחושרמוטה תראו אפילו בסירטון כמה פצצות יש לנו ולאיראן אין צבא חזק בכלל ואל תשכחו יש לנו מוסד שעובד בחו"ל שהוא תותח על מביא מידע הכול
    אני חושב שאם אנחנו נתקוף באיראן אנחנו נמחק אותם וצה"ל אולי לא הכי חזק אבל צה"ל זה הצבא הכי מאומן בעולם כמה שאחנו קטנים שאנחנו בין 3 המדינות הכי חזקות בעולם
    בגלל זה אנחנו מאמנים תצבא של ארצות הברית וכוס אמא של ערבים שרמוטות שהיה מלחמה נמחק אותם כבר אני מחכה כבר למלחמה

הסמל האישי של Eran
    Eran Eran מנותק גורו
    שם פרטי
    אנג
    קיבל לייק
    450 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Evil^Soulz צפה בהודעה
    ישראל זה מדינה חזקה אחושרמוטה תראו אפילו בסירטון כמה פצצות יש לנו ולאיראן אין צבא חזק בכלל ואל תשכחו יש לנו מוסד שעובד בחו"ל שהוא תותח על מביא מידע הכול
    אני חושב שאם אנחנו נתקוף באיראן אנחנו נמחק אותם וצה"ל אולי לא הכי חזק אבל צה"ל זה הצבא הכי מאומן בעולם כמה שאחנו קטנים שאנחנו בין 3 המדינות הכי חזקות בעולם
    בגלל זה אנחנו מאמנים תצבא של ארצות הברית וכוס אמא של ערבים שרמוטות שהיה מלחמה נמחק אותם כבר אני מחכה כבר למלחמה

זה שהערבים בני זונות והם בני זונות ואני מת שהם ימחקו אתה יודע שבמלחמה אין אף פעם מנצחים כן גם לנו יהיה עבדות אתה רוצה שמישו יקר לך ימות או יפצע חס וחלילה בחיים אל
    תחכה למלחמה !

Narkis Narkis מנותק טירון
    קיבל לייק
    8 פעמים
    "מחכה למלחמה" - פשוט אמירה של ילד אידיוט.
    שיהיה רק שקט ושלא נצטרך לשנות את שגרת חיינו בגלל כמה פסיכים למעלה.
    מצד שני, תקיפה באיראן היא מעשה בלתי נמנע לבטחון מדינת ישראל.
    יכולת גרעינית = קללת האנושות שעלולה לגרום לחורבן עולמי.

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    אתה רוצה מלחמה ? אז בוא שמע את העובדות הבאות:

האוכלוסיה של איראן: 77,891,220
    האוכלוסיה של ישראל: 7,473,052
    הפרש: 70,418,168

השטח של איראן: 1,648,195 קמ"ר
    השטח של ישראל: 22,072 קמ"ר
    הפרש: 1,626,123 קמ"ר

לא נעים אה

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים

אתה צודק בחלק מן הדברים אבל לגבי הצבא הכי מאומן בעולם.. קצת הגזמת
    היחידה הכי מאומנת בעולם זה ה vdv של הרוסים הם חולי נפש אחי!

תראו את כל הסרטון כדאי לכם

זה מה שהם עושים מהאוויר

זה עוד כלום יש סרטונים של אימונים שלהם שהם שוברים בקבוקי וודקה אחד על השני כמו כלום..
    נערך בפעם האחרונה על ידי lidoryakov : 12/11/11 ב 01:36

הסמל האישי של Evil^Soulz
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lidoryakov צפה בהודעה
    אתה צודק בחלק מן הדברים אבל לגבי הצבא הכי מאומן בעולם.. קצת הגזמת
    היחידה הכי מאומנת בעולם זה ה vdv של הרוסים הם חולי נפש אחי!

תראו את כל הסרטון כדאי לכם

זה מה שהם עושים מהאוויר

זה עוד כלום יש סרטונים של אימונים שלהם שהם שוברים בקבוקי וודקה אחד על השני כמו כלום..
    שמע אחי אני יגיד לך למה ישראל זה הצבא הכי מאומן בעולם כי לישראל היה הכי הרבה מלחמות מכול המדינות ואתה יודע אחי שמכול מלחמה אתה צובר ניסיון ולישראל יש הכי הרבה ניסיון בגלל זה אחנו צבא מאומןן הכי בעולם ותפסיקו לזיין תשכל למה שאוכלוסיה נלחמת יא הוסטל זה צבא נלחם ואנחנו יותר חזקים מאיראן בהרבה אין להם צבא מאומן חוץ מטילים אין להם כלום ואתה רוצה שקט רק מלחמה תעשה שקט

הסמל האישי של _HuNTeR_
    _HuNTeR_ _HuNTeR_ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    785 פעמים
    שמע אחי אני יגיד לך למה ישראל זה הצבא הכי מאומן בעולם כי לישראל היה הכי הרבה מלחמות מכול המדינות ואתה יודע אחי שמכול מלחמה אתה צובר ניסיון ולישראל יש הכי הרבה ניסיון בגלל זה אחנו צבא מאומןן הכי בעולם ותפסיקו לזיין תשכל למה שאוכלוסיה נלחמת יא הוסטל זה צבא נלחם ואנחנו יותר חזקים מאיראן בהרבה אין להם צבא מאומן חוץ מטילים אין להם כלום ואתה רוצה שקט רק מלחמה תעשה שקט
    כמה חארטה קראתי כרגע בתגובה הזאת...
    1. ממתי לישראל יש הכי הרבה מלחמות בעולם?
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...gland#See_also זו רשימה חלקית של המלחמות של אנגליה,עוד לפני שהם נקראו הממלכה המאוחדת. כמו שאתה רואה יש שם עשרות מלחמות(וזה רק עד לפני 300 שנה).
    ומעבר לבריטניה יש את צרפת,גרמניה(פרוסיה לשעבר),ברית המועצות ובכלל,מדינות באירופה שמספר המלחמות שהם לחמו בהם מכפיל את ישראל.
    2. לאירן אין צבא מאומן אבל יש להם טילים-כל הכבוד. מי לעזאזל צריך צבא שיש לך טיל אטום? הרי אם הם רוצים להשמיד את ישראל הם לא צריכים לשלוח לפה כוחות צבאיים-מספיק להם לשלוח אטום ונגמר הסיפור.
    3. ישראל זה הצבא הכי מאומן בעולם-שוב אני אגיד,ישראל לא הכי חזקה בעולם,היא איפשהו במקום ה6-10 בכוח הצבאי שלה(בוא נתעלם רגע מהכוח הגרעיני של כל המדינות ושל ישראל). אבל כן אפשר להיות גאים שמדינה קטנה כ"כ ממוקמת ברשימה העליונה של הצבאות החזקים.
    4. רק מלחמה תעשה שקט-מלחמה,כמו שלמדנו מההיסטוריה,אף פעם לא עשתה שקט. זה תמיד גרר עוד מלחמה. אבל שאין ברירה-אז אין ברירה.

הסמל האישי של Evil^Soulz
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    כמה חארטה קראתי כרגע בתגובה הזאת...
    1. ממתי לישראל יש הכי הרבה מלחמות בעולם?
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...gland#See_also זו רשימה חלקית של המלחמות של אנגליה,עוד לפני שהם נקראו הממלכה המאוחדת. כמו שאתה רואה יש שם עשרות מלחמות(וזה רק עד לפני 300 שנה).
    ומעבר לבריטניה יש את צרפת,גרמניה(פרוסיה לשעבר),ברית המועצות ובכלל,מדינות באירופה שמספר המלחמות שהם לחמו בהם מכפיל את ישראל.
    2. לאירן אין צבא מאומן אבל יש להם טילים-כל הכבוד. מי לעזאזל צריך צבא שיש לך טיל אטום? הרי אם הם רוצים להשמיד את ישראל הם לא צריכים לשלוח לפה כוחות צבאיים-מספיק להם לשלוח אטום ונגמר הסיפור.
    3. ישראל זה הצבא הכי מאומן בעולם-שוב אני אגיד,ישראל לא הכי חזקה בעולם,היא איפשהו במקום ה6-10 בכוח הצבאי שלה(בוא נתעלם רגע מהכוח הגרעיני של כל המדינות ושל ישראל). אבל כן אפשר להיות גאים שמדינה קטנה כ"כ ממוקמת ברשימה העליונה של הצבאות החזקים.
    4. רק מלחמה תעשה שקט-מלחמה,כמו שלמדנו מההיסטוריה,אף פעם לא עשתה שקט. זה תמיד גרר עוד מלחמה. אבל שאין ברירה-אז אין ברירה.
    מה אתה אהבל אה מראה לי מלחמות לני 500 שנה אני מדבר על עכשיו ישראל היה הכי הרבה מלחמות לא לפני 500 שנה עכשיו בגלל זה יש לנו הכי הרבה ניסיון .

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    עדיין זה משאיר אותנו עם

הסמל האישי של Evil^Soulz
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    ואל תשכח חייל האוויר הכי חזק בעולם יש לך לא צריך צבא עלק מה אתה חושב שרק טילים יעזרו להם ועדיין אין להם אטום ולנו 200 אטום טילים של הביוקר יש לישראל
    שייטת 13 סיירת מטכ"ל כול היחידות המובחרות הם הכי חזקות בעולם אז תפסיק זיין תשכל חושב שאתה מבין

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    וואלה. צודק,נשלח את סיירת 13 לעצור את האטום באוויר.
    ומה זה לעזאזל של הביוקר?

הסמל האישי של Evil^Soulz
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    חייל האוויר לא יכול להפציץ לפני שיעיפו עלינו אטום מה אתה חי בסרט ונשמה
    ביוקר זה אומר שיש לנו טילים אחושרמוטה חזקים
    עלק לא צריכים צבא

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. *** לצפייה: הסרט "המלחמה האחרונה" (גוג ומגוג) ***
    על ידי Mr.Killer בפורום יהדות ותורה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 07/04/10, 16:54
  2. גוג ומגוג המלחמה האחרונה הסוף חובה ליראות!!!!!
    על ידי rOxX בפורום יהדות ותורה
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 01/02/09, 19:02
  3. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 31/01/09, 18:52
  4. מלחמת גוג ומגוג ואחרית הימים
    על ידי Orixd בפורום יהדות ותורה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 09/01/09, 15:56
  5. פצצת אטום על ישראל ב-22 לחודש?
    על ידי Eliyahu בפורום מה שבראש
    תגובות: 58