עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 30

אשכול: בקשר לאדמינים בשרת פאבליק

Koach Koach מנותק טירון
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

בקשר לאדמינים בשרת פאבליק

שלום לכולם, זאת פעם ראשונה שאני נכנס לפורום הזה ואין לי מושג מה אחרים כתבו לפניי, אבל מהניסיון שלי בשרת יש לי הרבה מה להגיד ואני מקווה שתתייחסו למה שאני אומר.

זה שיש פה אדמינים בני 18 או 20+ זה לא אומר שהם יודעים לנהל שרת, ואני בטוח שהרבה פה יגידו שהם לא.
    אני רוצה במיוחד להתלונן על ה"צוות" של k4h שעזבו את זה שהם דואגים כל הזמן שלא יהיה balance בשרת, חלק מהם הם גם אדמינים, נדמה לי ש restyle ואולי גם static, ולאף אחד מהם לא הייתי נותן לנהל שרת ריק אפילו מחשש שגם אותו הם יהרסו.

אין לי כוונה ללכלך על אף אחד, אבל זאת האמת.. התפקיד של האדמינים זה לשמור על החוקים של השרת, ולא להעיף מישהו כי הוא מבקש שיעשו teams והם מעדיפים לנצח ולא לשמוע אותו מתלונן על הניהול העלוב שלהם.

לא יודע אם יש פה בכלל מישהו שאחראי על ה"אדמינים" האלה אבל אם כן תעשה בדק בית אחשלי ותבין שלא באתי לפה להתלונן על השרת, אלא על האנשים שמנהלים אותו, כי יש לכם פה אחלה שרת וחבל שהוא נפל לידיים של ילדים שעושים מה שבראש שלהם ומחלקים קיקים ובאנים לא מוצדקים.

רוב הסיכויים שתנעלו לי את זה עוד 5 דקות אבל לפחות ניסיתי...

static21 static21 מנותק טירון
    שם פרטי
    יוסי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    תגיד לי אתה לא מתבייש? אני משחק מהיום שקוד 4 יצא. אני דואג אך ורק לשרת ולא לניצחון מסכן באיזה מפה..לי יש אדמין - לריסטייל אין. דבר שני תאמין לי שאתה רוצה שאני יהיה אדמין עם כל הבלאגן שיש בשרת. דבר שלישי אנשים באים תמיד איתנו בקבוצה כי נמאס להם לשחק נגדנו - כל הזמן מתים או מתעצבנים - אז תמיד באים לקבוצה שלנו - וזה אומר שבחיים לא יהיה בלאנס. אז חלאס להאשים בלי בכלל לראות מי אנחנו ומה אנחנו. תאמין לי אתה לא יודע מהזה לשחק 5 שנים אז שמור על הפה ותמשיך לשחק רגיל. יש לך בעיה - אתה יכול לעבור ל MW3 אם המחשב שלך יחזיק מעמד.
    תודה.

Restyle Restyle מנותק טירון
    שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    שמע, א. STATIC הוא אדמין סבבה כי רק אני והוא מזהירים לפני שנותנים קיק או באן סבבה (זמיר לא חושב פעמיים הוא ישר מביא לו באן)??.
    ב. אפשר להגיד שרק STATIC הוא האדמין האקטיבי פה פחות או יותר (ואולי זמיר).
    ג. לגבי הבלנס אין מה לעשות, אנחנו ברמה גבוהה וכולם רוצים להיות איתנו... אנחנו לא ניתן באן למשהו שלא רוצה לעבור, ואם אנחנו אומרים לו לעבור הוא אומר למה דווקא אני??
    ד. אם יש לך בעיה כל שהיא, דבר עם RANAWAY וMANYAK. אז די לחפור אל דברים אין להם פתרון..
    תודה!!!!

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    Koach

אני איתך אחי מבין תבעיה שלך. הכל אמת. אני לא הייתי בשרת הזה אולי שנה (אולי חצי דקה בשנה האחרונה וגם בגלל חברים) כי לא כיף. אני יודע בוודאות או שיעיפו אותי כי יחשבו אני צ'יטר או על איזה קפיצה או שאני יקלל איזה ילד כאפות בקיצור.

האדמינים בשרת הם זומבים ולוזרים. תמיד עושים קבוצות לא פייר, כמה מהם אפילו צ'יטרים (ומצאו תירוץ חדש אני שיחקתי חמש שנים בלה בלה בלה הייתי בצנחנים אז אני מכיר ספוטים וזה) אח שלי אני מהיום הראשון משחק במשחק הזה. אם לקח לך 5 שנים להשתפר בו, אתה דביל. ולפי הכתיבה והסגנון שלך אני גם יודע שאתה דביל הכוונה ל STATIC המ המ. ואללאק אני מתבייש להגיד שאני משחק חמש שנים... ילדי הארדקור מה נעשה. יש ביניהם גם כל מיני דחויי פרומוד שהיו גרועים וקיבלו "מכות" ועכשיו הם "נטפלים" לנובים מסכנים ב*סאבו*. מה עוד מרגיז רצח@! זה שהם שינו את החוקים גם כן
    פעם היה טרור בשרת אבל אז "הם" הגיעו ופתאום רימונים מפריעים להם .. פרקים מסויימים ,,.. קפיצות מגניבות זה גם בחוץ (לא אלבטור ולצאת מהמפה) וככה מתנהל לו שרת הסאבו שלדעתי תמיד יהיה פופולרי איתך או בלעדיך יוסי אהרון או מה זה משנה.

קחו תדברים בסבבה יא מעפנים

אבל הכי מרגיז זה שאתם נותנים באנים במקום קיקים זה הכי מרגיז מה אתם חושבים לכולם יש CDKEY פרוץ יש לי זין עכשיו לשים CDKEY פרוץ? תנו קיקים ראבאנאן יא מעפנים

ולא אף פעם לא קיבלתי באן או משהו אבל אני בטוח שזה מרגיז לקבל באן במקום איזה קיק עם כתובית שהבנאדם לפחות יבין מה הוא עשה ...

וכן ברור שיש פתרון לדברים האלה. אל תזיין לי תשכל אני יודע שאתם יושבים ביחד ועושים עליהום בשרת תשחקו למען השרת לא למען ה"חברותה "אנחנו ברמה גבוהה בסאבו" שלכם) צריך שלפחות אחד מהחבר'ה שהם ב"רמה גבוהה" יהיה בכל צד זה הכל. ולא לתת באנים בלי הסבר ובכלל בלי באנים בכלל מה זה באן באן נותנים במקרה האחרון אחרון בהחלט כמו שאמרתי זומבים ולוזרים ...
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 30/10/11 ב 20:33

Koach Koach מנותק טירון
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא סטאטיק אני ממש לא מתבייש, אני יודע מה זה להשקיע במשחק הרבה זמן כי לפני שהגעתי ל-COD היה משחק ששיחקתי בו מעל 7 שנים .. לא מתגאה בזה אבל זה היה משחק טוב ונהניתי בו, אני מבין שאיכפת לך מהשרת ומהמשחק כי אתה "ותיק" אבל זה כנראה עלה לך ולחבר'ה שלך לראש כי קיבלתם רעיונות מוטעים שאתם "שולטים" בשרת .. ואתם לא, לא מבחינה משחקית וגם לא מבחינת הסמכויות שלכם לחלק קיקים.
    חוץ מזה שגם אני משחק ב-COD כבר משהו כמו 4 שנים ואני בין האנשים שנותנים לכם פייט בשרת ותמיד עובר לקבוצה שנגדכם כדי שיהיה עוד סוג של שוויון.

כל מה שאני מבקש זה שבפעם הבאה שבן-אדם מנסה לדבר אתכם יפה ומבקש balance או שואל שאלה בקשר לקיק/באן או משהו כזה, תעשו את העבודה שלכם ותתנו יחס הוגן, בשום שרת בשום משחק בעולם לא נותנים קיקים סתם כי "אני לא נראה לכם בעין".
    אני מבין שיש אלף כמוני ביום ורובם ספאמרים מציקים אבל אני באמת בא ממקום של מה הכי טוב לשרת.. סך הכל כמו שאמרתי זה אחלה שרת ועדיף שתסתדרו עם השחקנים ושלא יווצר מצב שאנשים אשכרה עוזבים בגלל שאתם לא עושים את העבודה שלכם.

תודה לכולם על התגובות .. לא חיפשתי לפתוח ריב אלא רק לנסות לאפס אתכם על עצמכם כי אולי באמת אנשים לוקחים את היחס הזה כמובן מאליו וזה ממש לא צריך להיות ככה.

הסמל האישי של RanAway
    RanAway RanAway מנותק מנהל שרת COD4 SABOTAGE
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים
    טוב תשמע מר בחור/ה.... לגבי העבר של השרת אתה כנראה שלא יודע, אבל כל רוב הזמן שהיה אדמינים אז כן השרת לא היה עם כל מיני פרקים כאלה, אני ועוד הרבה מהוותיקים יגידו שלהוריד את הפרקים האלה זה יעלה את הרמה ולא יהיה שכונה.
    יפה שאתה אומר אחלה סרבר ולא סתם, זה רק בגלל ההשגחה ואיסורים של הפרקים, אני מזמין אותך ללכת ולבדוק סרברים בחול של NOMOD ותראה כמה איימבוטים וציטרים וכמובן שוק!!!
    נחמד מצידך להגיב פה בשביל אלה שלא יכולים להגיב אבל אתה מדבר שטויות... יוסי רק כרגע נכנס לתפקיד עד והוא דיי נחמד אני אישית לא מזהיר הרבה את אלה שיודעים את החוקים ולא שמים פס....
    תכלס השרת הוא אחלה שרת ואנחנו לא נוותר בקלות לכל אחד שיבוא עם איזה מטול או פרק אחר, לא יקרא את ההודעות מהקונסול, יקבל קיק וימשיך להתעלם.
    רוב השחקנים שבאים לסרבר הזה הם פרוצים אז גם אם נתתי באן למישהו הוא יחליף סידיקי, קיצר אחי תעשה אתה בדק בית!!!
    יותר מזה אם מישהו רוצה להתלונן על קיק או באן שיבוא לפה או שישלח לי הודעה דרך פה או האקס פייר(ran190185) אני רואה שאתה עצבני אבל גם אנחנו עצבניים אז בבקשה אל תבלבל לנו תמוח ותבזבז לנו תזמן, תבדוק את עצמך.
    לא הכל מושלם ולפי הדרישות שלך!!!!

שם פרטי
    יוסי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    כפרה עליך..כם אני משחק הרבה הרבה שנים..תאמין לי שאני לא מחפש רק את זה..

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    מה אני בלתי נראה? לא בא לכם לריב היום ?

משחקים לי אותה דיפלומטים .. אייאיי

אתם ילדי כאפות אהרון ויוסי תודו בזה די.

Koach Koach מנותק טירון
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חלאס Tamin אני מתוסכל בדיוק כמוך מהשרת הזה ושמח שעוד מישהו חושב כמוני אבל לא צריך להתחיל לריב פה ..
    RanAway מאיפה באת אחי.. אתם בכלל קוראים את התגובות שלי ? אני לא מדבר על פרקים, אין מישהו בשרת הזה שיותר מסכים עם החוקים על הפרקים ממני.. וואלה עשיתם בשכל שביטלתם את ה- special nades, matol, marty וכל החרא הזה ובחיים לא תמצא אותי משחק עם השטויות האלה.
    אני מדבר על הצורה שבה אתם מתנהלים ועל זה שדווקא האדמינים שמהם אני הכי מצפה לעשות balance, לפעמים זה נראה שהם בכוונה עושים שלא יהיה.. אבל בסדר אני מרוצה שלפחות אתם קוראים פה את הפורומים ונותנים תגובות.

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני לא מתוסכל אני אפילו לא משחק שם. טוב אני יפסיק אבל כפי שאתה רואה שניהם טמבלים דיסלקטים הם עונים לשנינו באותו משפט עכשיו שנינו צריכים לפענח מה שני המפגרים האלה אמרו תמבין? אני רק רוצה להוציא מהם תגובה אמיתית כי שניהם חארות מסריחים שזין שלי אם הוא היה בדובדבן ואם אחרי 5 שנים הוא עדיין לא יודע להסתיר את הוללהאק שלו אז המצב בקאנט. אני אישית מהכפת לי אני מכונה של הרג מלידה אני לבד מזיין אותם בשרת רק בעזרת סקיל מהירות ושכל יא מעפנים מי בכלל משחק שמה בשרת פחח יאללה אני עפתי

שם פרטי
    יוסי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    שנייה שנייה לא הבנתי אתה חושב שאני משתמש בוואלהק?

הסמל האישי של RanAway
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים
    תודה תמין, אני אזכור את זה, נהיית כמו כל הילדים פה חבל דווקא אתה וותיק חשבתי שאתה מבין עיניין, מסתבר שאתה גם נוב אם אתה אומר שיוסי הוא ציטר אבל בסד אני מבין.
    יוסי קיבל ממני כמה וכמה באנים על ציטים לאחר הרבה זמן שחשדתי בו, מסתבר שטעיתי כי יוסי הגיע עם בן דוד שלוו לעיר שלנו ועשינו LAN PARTY ויוסי הוכיח את עצמו, כל החשדות ירדו מעליו מבחינתי ואני אפילו מכבד אותו יותר. אני יודע שהוא נראה ככה אבל הוא לא. קשה לך להאמין שהוא טוחן אותך ואתה לא יכול לעשות כלום. תכלס אני מבין אותך, כמו שאר הנובים.
    יוסי מהרגע שבאת וראיתי שאתה לא ציטר אתה מגובה אצלי במאה אחוז ומי שיגיד אחרת יכול לקפות לי.
    יש עוד אנשים שיגידו שהוא לא ציטר, אלה שגם היו אצלנו וראו אותו משחק בחי...
    תמיר לגביך, תשמע אני מאוד מבין אותך וזה מרתיח גם אותי וחשבנו לעשות באלנס אוטומטי, נראה מה יהיה אני עוד לא סגור על זה יש אפילו עוד בעיה קשה שאני לא אפרט עכשיו אבל אחי אני מבין אותך וגם אני סובל מזה יש הרבה שחקנים שעוברים אחרי השחקנים הטובים או שאוהבים צד מסויים במפה, אם יש לך רעיונות אני מוכן לשמוע.
    אני מבקש תגיב בצורה בוגרת אחי כי אחרת אני לל אבזבז ת'זמן שלי אין לי כוח לחארטות ותגובות כמו של תמין!!!!

שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חבר'ה, אני מסכים עם הקטע של הפארקים, לדוגמא JUGGER אתה יכול לדקור אותו 20 פעמים והוא לא ימות!!!!!!!! לגבי GLICH זה רק הורס את המשחק... אם אתה מספיק טוב וחכם אתה לא צריך להיות בספוט שבו אתה יכול להרוג את כולם, אתה פשוט הורג אותם בRUSH.... לגבי ה3 ניידים והסטנים.. הם ביטלו את זה רק בגלל K4H, אני לא חושב שזה נכון, אבל יכול להיות שזה גם הורס את החשק לשחק כאשר אתה מקבל 3 סטנים אחד אחרי השני ואתה לא כל כך יכול להגיב.... אז בקיצור, בשרת הזה יש את החוקים האלה, לא עשו אותם כדי להרוס את החשק של המשחק אלא לשפר אותו ויש כאלה שרואים בעין חיובית את החוקים האלה.. ויש כאלה שלא רואים את החוקים האלה בעין חיובית ומאשימים את האדמינים אל כל מיני דברים קטנים ולא חשובים. לפי מה שקורה בשרת הזה שאפילו יש את החוקים האלה הממוצע של מספר השחקנים הוא בערך 20 ובחופש הוא 32\32 אז בבקשה לכבד את האדמינים ואת החוקים כי מתי שהוא זה כבר יעלה על כל העצבים... 3> STATIC & RANAWAY

שם פרטי
    יוסי
    קיבל לייק
    5 פעמים
    מה שנכון נכון בקיצר.

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אהרון נראה לי לא הבנת וגם אתה לא באמת מכיר אותי.

אני אמרתי שאני לא נכנס לשרת לא בגלל שקורעים אותי, אלא בגלל שמששעמם לי שמה אחי. קראת לי נוב? הצחקת אותי אחי. אני רץ לבד בשרת ונדיר שאני מפסיד בכלל. אז זה לא העניין בכלל. וגם אני אישית לא מפריע לי גם צ'יטרים אני מזיין אותם בתחת עם סקיל אני לא צריך קירות שקופים ואם אתה חושב שכולם מאמינים לחארטות שלך\ם אז אתה טועה למה יש "רמה גבוהה" כמוכם ויש BEYOND SKILL כמוני :F:F"D"D

יאללה רבוטטטהההה

הסמל האישי של Oblivion
    Oblivion Oblivion מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אושר
    קיבל לייק
    396 פעמים
    אני אפילו לא יגיד מה אני חושב על סטאנים ו-3 ניידים כי זה יהיה ארוך ומכוער

Koach Koach מנותק טירון
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חבר'ה אני לא פתחתי את הדיון לגבי החוקים של השרת, כל מה שביטלתם לפי דעתי היה מוצדק - nades, marty, matol הכל .. אלה לא הדברים שבאתי להתלונן עליהם כי אני מסכים אתכם באמת ב-100% בקשר אליהם, וגם בקשר לגליצ'ים.
    RanAway כמו שגם אתה בעצמך אומר, אני לא מתעסק פה בשטויות כי זאת באמת בעיה שיש בשרת אז תאמין לי שאני לא מנסה לבזבז לכם זמן ותפסיקו לחשוב ככה .. כל הכבוד לכם על זה שאתם נותנים מענה כמו שצריך ומתייחסים לבעיה, אם רק גם במשחק תוכלו לוותר קצת על האגו ובאמת לדאוג שהשרת יהיה מאוזן ופייר זה יהיה שרת אש.

זהו מבחינתי סיימתי כאן, תודה לכולם.

הסמל האישי של RanAway
    שם פרטי
    אהרון
    קיבל לייק
    7 פעמים
    אחי איזה אגו? רק עושים תעבודה ואין לנו כוח לאנשים שלא קוראים תחוקים...
    תמין אתה בן 27 ועוד לא התבגרת? יוסי לא ציטר נקודה אני יכול להראות לך תמונות של מה שעשינו ויוסי גם נמצא שם והוא שיחק טוב מאוד כמו שהוא משחק בקבוע.
    תכלס אני לא תופס מעצמי שחקן ברמה גבוהה אבל אני מזמין אותך למשחק רק בשביל הספורט.

שם פרטי
    דוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    יאללה אהרון!!!!!!!!!!!!!! תנצח אותו! 3>

הסמל האישי של Tamin
    קיבל לייק
    6 פעמים
    קלאן וואר ?< או ככה סתם בשרת ?

ושלא תבינו אני לא בא ממקום של סתם, תאמינו לי איבדתם מלא שחקנים ישראלים רק עם כל הקיקים (סליחה: באנים אל תשכחו שהשחקן הממוצע חורש בשביל לעלות רמות ונשקים והם לא יודעים על EA) שלכם וזה שאתם כולכם בטיאס יושבים בקבוצה אחת ולא עושים באלאנס. שוב אני לא מדבר עליי אלא על אנשים כממו KOACH ועוד מלא חדשים ישראלים שכבר לא יחזרו לשרת. אם תשים לב הוא כבר לא מלא 24\7. זה הכל. מקווה שתבינו מאיפה אני בא ולא תהיו דיסלקטים (מספיק רק לראות תתגובות שלכם למעלה) בקיצור אני ניסיתי להפנות את תשומת לבכם כבר כמה פעמים למרות שאני אפילו לא משחק בשרת כי אני אחלה גבר שדואג לנובים ^^. נראה לי הפעם הצלחתי

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הצעה-התת ניק לאדמינים בשרת
    על ידי ErEzRo16` בפורום DeathMatch
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 08/12/10, 19:45
  2. בקשר ללאגים בשרת
    על ידי Gal בפורום DeathMatch
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01/03/10, 14:37
  3. הצעה|בקשר לרמות בשרת..
    על ידי Change בפורום פיתוח המוד (עדכונים, הצעות, דיווח באגים)
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 16/01/10, 20:14
  4. שאלה| בקשר לאובייקטים בשרת
    על ידי Bar בפורום Pawno & Scripting
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 05/08/09, 19:01
eXTReMe Tracker