עמוד 1 מתוך 6 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 104

אשכול: הושגה עסקה לשחרור החייל החטוף גלעד שליט

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים

הושגה עסקה לשחרור החייל החטוף גלעד שליט

דיווח ראשוני: התקדמות דרמטית במגעים לשחרור שליט
    שרי הממשלה יצביעו הערב על אישור העסקה
    הצטרפו למשדר המיוחד בערוץ 2 ובערוץ החדשות

בעזרת ה'!

הסמל האישי של Skuri
    Skuri Skuri מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    ברוך ה',
    תודה על הקישור עדן.

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    בדיוק באתי לפתוח על זה נושא, בעזרת השם הוא יחזור לא לפספס תהזדמנות הזאת
    יהודי אחד שווה 1000 ערבים

Yonatan Yonatan מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    445 פעמים
    בעזרת ה' גלעד יהיה איתנו עד מחצית השנה, כל הכבוד עדן על הפרסום!

הסמל האישי של _HuNTeR_
    _HuNTeR_ _HuNTeR_ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    785 פעמים
    ברוך ה'? סקורי? אתה מבין מה המשמעות של לשחרר 1000 מחבלים עם דם על הידיים?
    אתה מבין שזה אומר מאות ילדים תמימים שימותו בפיגוע,עשרות אוטובוסים מלאים שיתפוצצו,עשרות ניסיונות חטיפה(ואולי כמה מוצלחים-והמעגל נפתח מחדש) מאות רציחות ומדינה אחת מובסת ומושפלת חסרת כל כח נגד הטרור. 1000 מחבלים-זה לא שווה את זה.
    בהזדמנות זו חבר'ה:
    http://www.youtube.com/watch?v=Y4Idgv4Km98
    מציע לכולם לראות. מבהיר בצורה הברורה ביותר את הסיטואציה.

אם דבר כזה קורה-יהיה תוהו ובוהו במדינה,אסור לאפשר לעסקה כזאת להתבצע,זה הטמטום המוחלט!

אלון-תגיד את זה בבקשה למי שנשאר ממשפחת פוגל. תגיד להם שהערבי הבן זונה שרצח תינוקת בת שנה בחנק בעודה ישנה,שהערבי המזדיין הזה או כל אחד אחר-אמור להשתחרר בעסקה המטומטמת הזאת.
    איך אפשר להסתכל למשפחות השכולות בעיניים ולהגיד להם-חבר'ה,הרוצחים של הבן שלכם משתחרר,זה בסדר מבחינתכם,נכון?
    נערך בפעם האחרונה על ידי _HuNTeR_ : 11/10/11 ב 20:14

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי _HuNTeR_ צפה בהודעה
    אתה מבין שזה אומר מאות ילדים תמימים שימותו בפיגוע,עשרות אוטובוסים מלאים שיתפוצצו,עשרות ניסיונות חטיפה(ואולי כמה מוצלחים-והמעגל נפתח מחדש) מאות רציחות ומדינה אחת מובסת ומושפלת חסרת כל כח נגד הטרור. 1000 מחבלים-זה לא שווה את זה.
    בהזדמנות זו חבר'ה:

אם דבר כזה קורה-יהיה תוהו ובוהו במדינה,אסור לאפשר לעסקה כזאת להתבצע,זה הטמטום המוחלט!

אלון-תגיד את זה בבקשה למי שנשאר ממשפחת פוגל. תגיד להם שהערבי הבן זונה שרצח תינוקת בן שנה בחנק בעודה ישנה,שהערבי המזדיין הזה או כל אחד אחר-אמור להשתחרר בעסקה המטומטמת הזאת.
    איך אפשר להסתכל למשפחות השכולות בעיניים ולהגיד להם-חבר'ה,הרוצחים של הבן שלכם משתחרר,זה בסדר מבחינתכם,נכון?
    אתה באמת חושב שעם כל הכבוד הילד הזה יעשה איתך דיון בלי קללות ובלי ריבים בנושא כזה חשוב?
    תעשה לי טובה, הילד הוא בור ועם הארץ ..

בכל מקרה, אנחנו לא יודעים הכל ואני לא מאמין עד שאני לא רואה אותו בעודו בחיים .

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    בהזדמנות זו חבר'ה:

אלון-תגיד את זה בבקשה למי שנשאר ממשפחת פוגל. תגיד להם שהערבי הבן זונה שרצח תינוקת בת שנה בחנק בעודה ישנה,שהערבי המזדיין הזה או כל אחד אחר-אמור להשתחרר בעסקה המטומטמת הזאת.
    ברוך ה' שסוף סוף משחררים ילד שנלחם כדי שאתה תשב בבית ולא ישלחו עלייך טילים אז כן ברוך ה'.
    סוף סוף הממשלה הקקה הזאת תעשה משהו מועיל ותראה שאכפת לה מהחיילים שלה שיתן לכל חייל בישראל חשק ללכת לקרבי ולתרום למדינה.

פיתוח - אתה מי בכלל רואה אותך?
    אני דיברתי איתך?
    אני חייב לך משהו?

שב בשקט ועל תכניס את האף הגדול שלך לכל מקום.
    ואם כל זה גם לי יש דוד שנפגע בפיגוע באוטובוס, תסתכל על מה שרשמתי תלמד משהו ועל תקפוץ כמו איזה מגודל.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Skuri : 11/10/11 ב 20:20

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    ברוך ה' שסוף סוף משחררים ילד שנלחם כדי שאתה תשב בבית ולא ישלחו עלייך טילים אז כן ברוך ה'.
    סוף סוף הממשלה הקקה הזאת תעשה משהו מועיל ותראה שאכפת לה מהחיילים שלה שיתן לכל חייל בישראל חשק ללכת לקרבי ולתרום למדינה.
    וואלה. צודק. אז נשחרר 1000 מחבלים. אז מה אם יהיה עוד 1000 פיגועים? זה זניח...
    אתה מבין בכלל מה שאתה אומר?!?!?!!? אתה יכול ללכת לבית של ילד בן 10 שמת בפיגוע ולבשר להם שמי שהרג את הבן שלהם משתחרר לחופשי? לקבל כבוד של לוחם בעזה? אתה מבין בכלל מה המשמעות של זה? זה עוד לפחותתתתתתתתת ואני מגזים,אפילו הרבה יותר מזה, 100 פיגועים נוספים(ואני ממש מגזים-יהיו הרבה יותר). אתה מבין מה זה יעשה לנו בכלל? וואלה? ממשלה קקה? למה? כי הם לא ילדים בני 13 שחושבים כמו בוקים ולא מבינים את ההשלכות על העתיד מהפעולה הכל כך מטומטמת הזאת? תחשוב קצת סקורי,תחשוב מה יקרה שישתחררו לחופשי 1000 מחבלים עם קבלות-עם ניסיון!!
    סקורי,יש לי חבר שראה את דוד שלו מקבל יריה לראש ממחבל. יותר מזה? אתה יודע מה זה יעשה לו אם אותו מחבל ישתחרר? אתה יכול לדמיין לך מה יקרה למשפחה הזאת?

שלום לכם משפחת פוגל היקרה.
    בתמורה לגלעד שליט,נשחרר את רוצחי משפחתכם,ועוד 998 מחבריהם.
    מקווים שתקבלו זאת בהבנה.
    באהבה,ממשלת ישראל.
    נערך בפעם האחרונה על ידי _HuNTeR_ : 11/10/11 ב 20:27

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אני חושב אני חושב,
    וכן אני יודע שיש השלכות ואני יודע שהם פגעו, ואני יודע שהם עשו פיגועים, ואני יודע את זה אני לא מטומטם.
    אבל תחשוב שהחייל הזה נלחם למענך ולמעני. ואני כן רוצה שישחררו אותו הוא תרם למדינה הזאת הוא תרם.
    תחשוב שאח שלך או הבן שלך [חס וחלילה] היה קורא להם את זה איך היית מגיב?!
    אבל עזוב עד שזה לא קורא לך ואתה מרגיש את זה אתה לא יודע באמת עד כמה זה כואב, חייל שלנו יושב יותר מ5 שנים בשווי המחובן הזה, אתה רוצה שנשאיר אותו?!

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    *שבי
    כן,אם אין ברירה,אז כן. זה לא קשור לאח שלי דוד שלי סבתא שלי-צריך לדעת לשים קווים אדומים.
    נלחם למעני ולמענך-כל הכבוד לו. צריך לשחרר אותו-אבל בפעולה צבאית.
    סקורי אתה לא ממש מבין על מה אנחנו מדברים פה,כמו שאמרו לכולנו ההורים שלנו פעם,שתגדל תבין.

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    מדבר 'בוגר' הפורום.

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים
    סקורי אתה לא מבין,
    תחשוב שאנשים כמו רוצחי משפחת פוגל,רצחו תינוק,ילדים בגלל שהיו יהודים יצאו לחופשי ?!
    יש אנשים שעשו פיגועי ענק,שאמורים לא לצאת אף פעם לחופשי יצאו להם לחופשי יקבלו כבוד אחרי זה יעו עוד פיגוע יחכו קצת ואז יצאו שוב לחופשי ?
    נוסף על זה תבין משו,אנחנו במדינה ותנים לרוצחים האלו לראות את המשפחה שלהם כל שבוע ! נותנים להם אוכל ומקלחת בקלות !
    הם אולי במקרה הטוב נותנים לו ארוחה מסכנה פעם אחת ביום ומקלחת אחת לחודש.
    כל זה רק מוסיף לזה שעונש מוות במדינה שלנו צריך להיות דבר נורמאלי לאנשים כאלה,וללא אישור של כל מיני דברים.
    וככה,כל הרוצחים האלו לא יצאו אף פעם לחופשי ולא יצטרכו לריב אם לשחרר רוצחים כבדים.

ושלא תבין לא נכון אני מאוד רוצה שהוא ישתחרר,אבל בשביל מה ? כדי שעוד 50 ימותו ?

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    אני שוב אומר אני מסכים אם זה,
    אני לא אומר תשחררו אותו כמה שיותר מהר, אני רוצה שבסוף יגיעו להחלטה הכי טובה שגם גלעד ישתחרר. וגם הערבים הבני זונות ישלמו.
    ואם היה לנו ממשלה כמו שצריך הייתה נכנסת בכוס אימ אמא של הערבים מזיינים להם את כל הכפר, ואם צריך מלחמה?אז כן מלחמה.

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PinkWeed צפה בהודעה
    סקורי אתה לא מבין,
    תחשוב שאנשים כמו רוצחי משפחת פוגל,רצחו תינוק,ילדים בגלל שהיו יהודים יצאו לחופשי ?!
    יש אנשים שעשו פיגועי ענק,שאמורים לא לצאת אף פעם לחופשי יצאו להם לחופשי יקבלו כבוד אחרי זה יעו עוד פיגוע יחכו קצת ואז יצאו שוב לחופשי ?
    נוסף על זה תבין משו,אנחנו במדינה ותנים לרוצחים האלו לראות את המשפחה שלהם כל שבוע ! נותנים להם אוכל ומקלחת בקלות !
    הם אולי במקרה הטוב נותנים לו ארוחה מסכנה פעם אחת ביום ומקלחת אחת לחודש.
    כל זה רק מוסיף לזה שעונש מוות במדינה שלנו צריך להיות דבר נורמאלי לאנשים כאלה,וללא אישור של כל מיני דברים.
    וככה,כל הרוצחים האלו לא יצאו אף פעם לחופשי ולא יצטרכו לריב אם לשחרר רוצחים כבדים.

ושלא תבין לא נכון אני מאוד רוצה שהוא ישתחרר,אבל בשביל מה ? כדי שעוד 50 ימותו ?
    צדיק אחד בסדום. תנו לו כפיים חבר'ה.
    מחבל זה מחבל-זה לא משתנה-תהיו בטוחים שמי שפעם רצח ילד יהודי תמים רק בגלל שהוא יהודי לא ישתחרר וילך למכור טחינה-הוא יחזור לרציחות ולפיגועים ובגדול. יש להם ניסיון מוכח הרי...

"ואם היה לנו ממשלה כמו שצריך הייתה נכנסת בכוס אימ אמא של הערבים מזיינים להם את כל הכפר, ואם צריך מלחמה?אז כן מלחמה"

הנה,עוד אחד חי בסרט של וולט דיסני. על עופרת יצוקה כל העולם קם עלינו בגלל ששיחררנו כמה פצצות זרחן(תקנו אותי אם אני טועה),מה נראה לך? שנוכל לעשות להם שואה והעולם ישתוק? מחלמה? אתה מוכן לפתוח מלחמה מול הארנסל האטומי של אירן? מול הפצצות הביולוגיות של סוריה? תעשה לי טובה,אם ישראל תעשה צעד פזיז כמו להכנס ו"לזיין אותם" תוך כמה דקות כל מדינות ערב שולחות אלינו "מתנות" מהשמיים.
    נערך בפעם האחרונה על ידי _HuNTeR_ : 11/10/11 ב 20:42

הסמל האישי של Yo4v
    Yo4v Yo4v מנותק עתיק
    שם פרטי
    Yoav
    קיבל לייק
    1019 פעמים
    כוסעמק על מה אתם רבים
    אם גלעד היה רואה את זה הוא היה רוצה להישאר בכלא
    הוא לא רוצה לחזור לחופשי ולראות שנערים בני 13-17 מסתובבים בפורומים ורבים על השם שלו.
    הרי מה, לשחרר ערבים זה צודק? לשחרר פושעים שלאחר שיצאו יהיה אינתיפאדה שלישית?
    אני מסכים פה עם כל אחד ממכם, פשוט זה בושה שבמקום לחשוב קצת קדימה אתם מסתכלים אחורה

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Skuri צפה בהודעה
    אני שוב אומר אני מסכים אם זה,
    אני לא אומר תשחררו אותו כמה שיותר מהר, אני רוצה שבסוף יגיעו להחלטה הכי טובה שגם גלעד ישתחרר. וגם הערבים הבני זונות ישלמו.
    ואם היה לנו ממשלה כמו שצריך הייתה נכנסת בכוס אימ אמא של הערבים מזיינים להם את כל הכפר, ואם צריך מלחמה?אז כן מלחמה.
    מלחמה ?
    הממשלה שלנו מפחדת מה העולם יגיד.
    הם מפציצים אותנו ואנחנו שותקים.
    רק שתדע,אם יש אישור תוך כמה שעות עזה נמחקת מהמפה.

הסמל האישי של Skuri
    שם פרטי
    רון
    קיבל לייק
    775 פעמים
    צדיק אחד בסדום. תנו לו כפיים חבר'ה.
    מחבל זה מחבל-זה לא משתנה-תהיו בטוחים שמי שפעם רצח ילד יהודי תמים רק בגלל שהוא יהודי לא ישתחרר וילך למכור טחינה-הוא יחזור לרציחות ולפיגועים ובגדול. יש להם ניסיון מוכח הרי...
    אני מסכים איתך לא אמרתי שלא,
    אבל אמרתי שצריך למצוא דרך כלשהו לשחרר אותו הוא תרם, ומגיע לו לצאת לחופשי בדיוק כמו שאתה חופשי....
    ואם צריך לארגן תוכנית לשחרר אותו אז שיתחילו לעבוד גם על הכיוון הזה.

_InterSyS_ _InterSyS_ מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    הלוואי שהוא ישתחרר , האמת היום ראיתי תסרטון האחרון שהערבים הזונות שלחו לנו כדי לראות שהוא חי , וקודם חשבתי שעכשיו הם ידעו שכל פעם שחוטפים מישהו מאצלנו הם ישחררו 1000 מחבלים מאצלהם .
    אבל אחרי שראיתי תסרטון הזה , שיסכימו , הלוואי שיסכימו

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים

הסמל האישי של _HuNTeR_
    קיבל לייק
    785 פעמים
    לכל יפי הנפש שאומרים "אם זה היה אח שלך" ובלה בלה בלה... שימו לב:
    שמעתם פעם את השם מרואן ברגותי?
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...95%D7%AA%D7%99

הוא משתחרר, האיש שגרם לאינתיפאדה השנייה והאיש שהנהיג חלק גדול מאוד מהראשונה. הייתם רוצים לראות אותו חופשי?

עמוד 1 מתוך 6 123456 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 15/10/11, 20:06
  2. עצומה|גלעד שליט
    על ידי dvir_sahrabi בפורום מה שבראש
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 06/10/08, 19:07
  3. גלעד שליט בחיים!
    על ידי psycho בפורום מה שבראש
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 26/06/07, 19:03