עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 43 מתוך 43

אשכול: איזה נוזלים ניסיתם לשים בנרגילה (חוץ ממים)?

Lior Shmarya Lior Shmarya מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    ליאור
    קיבל לייק
    31 פעמים
    או באן או באנג... מה שבא ברוך הבא..

BlackPach BlackPach מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    50 פעמים
    טוב שמעו, לא יודע מה כוכלם פה מזיינים תמוח, אבל חלב בכד אי אפשר לעשן עם זה
    איך שלוקחים שאכטה , נוצרות מלא בועות של חלב בכל הכד ועוד חצי שאכטה ומלא בועות של חלב עולות לך לתוך הצינור ולתוך הפה
    האופן שבאמת ניתן לעשן עם חלב זה לערבב אותו עם מים. ואז סתם זה לא נותן אפקט מיוחד אבל זה נותן סטלה עם סחרחורת קלה לכמה דקות אבל באמת לא משהו מיוחד.
    זה לא עושה את העשן סמיך. ראש רגיל יוצא לי אותו סמיכות של עשן. כ"נל לגבי קרח. הסמיכות של עשן היא נגררת של כל ההכנת הראש, הטבק,הנייר כסף החורים הגחל והכמות של המים. לא הטמפרטורה שלה. מזה פאקינג משנה הטמפרטורה של המים? איך זה בדיוק יגרום לעשן להיות סמיך? זה שטויות. אני תמיד מעשן עם קרח בכד כי אני אוהב את זה וזה נותן קרירות בכל שאכטה וזה עושה מגניב בטעם ביחד עם הטעם של הטבק. באותו הראש ללא קרח העשן יוצא לי באותה סמיכות. אולי יש בזה קטע פסיכולוגי. כולם תמיד אומרים שזה עושה עשן סמיך אז אתה שם ויוצא לך עשן סמיך (כרגיל כמו בלי קרח גם) ואתה כולך : יואווו יואוו איזה סמיך
    חחח יש מצב.
    זיינתי את המוח על החלב בכד ועל הקרח בכד.
    רוצים סיבוב אמיתי עם עשן סמיך וקר?? סימו חלב בכד עם קרח ביחד חחח
    סתם סתם .
    מלא דברים ניסתי לשים בכד, את כל סוגי הוויטמיצ'יק למיניהם עם מים, שזה חמוד לאללה אם הטבק באמת מסריח אז אתה מרגיש באמת באמת קצת השפעה של הטעם של המיץ ששמת אורגינל.
    ניסתי לשים חלב אבל הכל עלה לי בועות. שמתי נסטי. לא עשה משהו מיוחד, זה השפיע ממש קצת קצת על הטעם של הטבק אז כבר שלא שווה לשים שמה.
    חבר שלי זיין לי תמוח על משהו אז אמרתי אני ינסה אותו גם, לקחתי מים רותים, שמתי שמה פרוסות של לימונים ועלים של נענע חלק שלמים חלק קצוץ
    ערבבתי טוב טוב נתתי שהכל יתפס בטעם של המים.
    אחרי זה נתתי לזה להתקרר בחוץ, ואחרי שהמים כבר לא היו חמים שמתי את זה במקפיא לאיזה שעה בערך ככה שזה היה ממש ממש קר. שפכתי הכל דרך מסנן שיש לאמא שלי במטבח (מאז הוא שלי) חח
    ואז ישר לתוך הכד (ללא הננענות והלימונים. כל הטעמים שלהם כבר יצאו לתוך המים הרותחים. וגם כדי שלא יעלו לי לצינור בטעות בתוך בועה שעולה, וגם כי קשה רצח להוציא את כל זה אחרכך מהכד)
    בקיצור זה הדבר היחיד שבאמת הזיז משהו. היה נחמד. עישנתי את זה על טבק נענע נקי במשקל . (אני מת על הטבק הזה ירוק ירוקקקקק)
    כל העניין הוסיף לו טעם בן זונה והיה צחוקים
    ד.א זה לא שווה את כל ההכנה. לוקח פול זמן חחחח עשיתי את זה רק פעם אחת לא עושה את זה יותר בחיים חח למי יש כוח

הסמל האישי של Korra
    Korra Korra מנותק ותיק
    קיבל לייק
    169 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי lidoryakov צפה בהודעה
    חחחח דגים... הזוי אתה מעניין מה היה קורה אם היית שם צלופח חשמלי
    די אחי אני נשפך פה כל תגובה קורעת אותי חחחחחחחח

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. איזה טבק אתם ממליצים לשים בנרגילה חדשה שאני קונה
    על ידי daniel b בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 07/06/10, 18:48
  2. סקר|איזה טבק אתם אוהבים בנרגילה שלכם ?
    על ידי ^Evya בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 21/06/09, 23:16
  3. שאלה|איזה לוגו הכי כדאי לי לשים בחתימה?
    על ידי Gal בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 24/05/09, 06:39
  4. איזה Network לשים?
    על ידי police27 בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 16/03/06, 20:08
eXTReMe Tracker