מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: רוצה לומר להורים

Smokingman Smokingman מנותק טירון
    שם פרטי
    Smokingman
    קיבל לייק
    0 פעמים

רוצה לומר להורים

אני בן 16מעשן כמעט שנה.
    ההורים שלי גרושים ואמא שלי גם מעשנת .
    אמרתי לפני כמה חודשים לאנא שלי שאני מעשן והיא הייתה שמחה על הכנות אבל אמרה ״ אתה לא קונה קופסאות ״ , אמרתי לה שכן והיא אמרה ״ השתגעת , זה ממכר ״ . אחר כך בכל יציאה היא התחילה לשאול אותי שאלות והציקה לי .

אבא שלי, אני מאוד מפחד ממנו ומהתגובות שלו, אני לא יודע בכלל איך לומר , הוא יתפלא עליי כי הוא חושב וחשב שאני נגד זה .
    אני צריך עזרה !
    נמאס לעשן בסתר , אני רוצה לעשן בידיעת ההורים ( בעיקר אמא ) .

תודה

הסמל האישי של sarpark
    sarpark sarpark מנותק ותיק
    שם פרטי
    נווה
    קיבל לייק
    59 פעמים
    ככה זה אמא שלי יודעת ומרשה אבל היא דואגת היא חופרת לחברים שלי שעתיים עם השאלות שלה וכל חבר שהיא לא מכירה אותו היא מתחילה לעשות חקירה והיא אומרת לחברים שלי תעזרו לו להפסיק כוסאמק איזה מעצבן זה עדיף שהיא כבר לא תדע ולא תעשה לי את זה

ככה זה אחי
    אם אתה רוצה לעשן בבית אתה צריך לעבור את העוגמת נפש הזאת אבל בסופו של דבר היא תפסיק לעשות את זה
    אמא שלי הפסיקה לעשות את זה

הסמל האישי של lidoryakov
    lidoryakov lidoryakov מנותק גורו
    שם פרטי
    לידור
    קיבל לייק
    431 פעמים
    תשאיר לה מכתב בבית שכתוב בו כך.

לאמא שלום.

החלטתי לעזוב את הבית ולגור עם בחורה בשם נדיה קביר יש לנו שותף שקוראים לו נאסר וכל ערב אנחנו שוחטים עז אצלנו בחצר.
    הרבה זמן אני מבלה שם ועכשיו כשנדיה בהריון ממני או מנאסר החלתטי לעבור לגור איתם.
    אני מקווה שהתינוק לא יצא נרקומן או אלכוהליסט כי נדיה מאוד אוהבת להוריד ראשים בזמן שהיא שותה גרגוס.
    אני מאוד משתלב בכפר ואני חושב שאני יהיה אבא למופת בקרוב אני ונאסר מתכננים פשיטה על בנק ישראל יש לנו כבר נשקים רכב מילוט ומידע פנימי על הכל!
    בטוח אבל בטוח את תואהבי את הקעקוע החדש שעשיתי ,הוא על היד, זה סימן של מטרה כדי שאני יצליח להזריק טוב יותר גם כשאני מסטול מהטריפים של נאסר.
    יש לנו פס ייצור ייבוא ולפחות 40 דילרים אני כבר לא מפחד מכלום אחרי שגיליתי שיש לי איידס בגלל נדיה מה לעשות יש בחורות שלא שומרות אמונים..
    בכל אופן בקרוב אנחנו מתחתנים אצלה בכפר ואת מוזמנת רק תביאי נשק זו חלק מהמסורת.

לאמא שאני הכי אוהב כל המכתב הוא שקר אחד גדול, איזה דפוק מסטלה זון המליץ לי להראות לך שיש דברים הרבה יותר גרועים מנרגילה אז את צריכה להיות שמחה שיש לך בן שמציב לעצמו גבולות ולא הורס לעצמו את החיים.
    אני אוהב לעשן נרגילה זה טעים זה כיף ואני נהנה לשב עם חברים בידיעה שאני משלם גרושים על עישון לחודשים והם את אותו סכום בדיוק לרבע חודש...
    את צריכה להבין שאני כבר לא ילד וכל החלטה שאני עושה היא שלי כבדי אותי.
    נערך בפעם האחרונה על ידי lidoryakov : 30/07/11 ב 22:19

ultrawave ultrawave מנותק ותיק
    שם פרטי
    אודי
    קיבל לייק
    32 פעמים
    חחחחח אחלה לידור

נושאים דומים

1. רוצה פירסום במינימום מאמץ ובחינם!! כן בחינם!
    על ידי amitu בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/05/05, 09:49
  2. רוצה פירסום במינימום מאמץ ובחינם!! כן בחינם!
    על ידי amitu בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/04/05, 08:54
  3. שמעו אחים שלי כנסו אני רוצה לקנות סרבר
    על ידי imba$ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 16/04/05, 23:47
  4. רוצה לעזור
    על ידי HoHoH בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10/04/05, 08:58
  5. מי רוצה קלאן וור?????????