מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: מה כל כך טוב בגחלי עץ לימון?

Arsenal4Ever Arsenal4Ever מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    יעקב
    קיבל לייק
    18 פעמים

מה כל כך טוב בגחלי עץ לימון?

הייתי רגיל עד עכשיו לסופר-סטאר,ואמרתי ננסה עץ לימון מה שכולם אומרים שהוא הכי טוב.

קודם כל קשה קצת להדליק את הגחל,אם לא הייתה לי מצת טורבו צריך להשתגע עד שתדליק תגחל מכל הצדדים.
    הגחל עצמו לא מתפורר שזה הבדל גדול בין זה לסופר-סטאר,אבל!,מתי שאתה מעיף את כל החלק הגמור מהגחל ומחזיק את מה שנשאר ממנו במקלחים כל הגחל מתפורר לך,איזה פאק מלחיץ יש בגחלים האלה,גחל שאסור לגעת בו בכלל.

צריך לנסות גם את הגחלים של הפגסוס ולראות מה הולך,אין לי ממש העדפה בין הסופר לעץ לימון,המחיר אבל של העץ לימון לא שווה ביחס לסופר סטאר שאתה קונה אותו ב30 עם 120 גחלים לעומת 40 שקל עץ לימון ו100 גחלים.

הסמל האישי של baruchts
    baruchts baruchts מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    בואנה איפה אתה גר שוחטים אותך אני יכול לקנות שני פקאטים מכל סוג במחיר הזה

BlackPach BlackPach מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    50 פעמים
    המחיר שאני קונה פקט למון זה 20 שקל. פעם גם אני הייתי קונה בארבעים אבל אחרי שאמרו לי שזה עולה 20 אז אמרתי למוכר קניתי פה ב 20 לפני שבועיים אז נתן לי ב 20 .

סופר סטר, האדום השחור והירוק שווים לי לתחת. קודם כל יש עליהם כל כך הרבה חומר בערה בגלל זה הגחל נדלק מהר. לעומת הלימון שיש פחות חומר בערה בגלל זה הוא נדלק ממש לאט.
    בגחלי הסטארים למיניהם (שתדעו שזה בדיוק אותו גחל סופר סטאר, למון סאטר, סאטר שחור\,סטאר צהוב, סטאר אדום וירוק וסתם סטאר פשוט כל אחד דופק לו שם אחר ואריזה אחרת לשווק אותו. זה בדיו אותו גחל הוא עבה קצת עם כוכב למטה)
    בסופר סטטאר וגם בסטאר הגחל יש לו ריח מדליק ממש כשמדליקים אותו וגם אחרי שהוא נדלק לגמרי, יש אשכרה טעם מסריח על הגחל וזה הורס לך את הטעם של העישון הנקי.
    בלימון אין את זה.. לא מרגישים בכלל את החגל והגחל לא דופק את הטעם של הטבק.
    בקשר להתפוררות, גחל סטאר תופס בערך רבע שעה של שריפה אחושרמוטה שכבר הוא הורס לך את הטבק ואחרי זה מת לך לגמרי, אתה מפמפם יוצא לך עשן מהול באוויר. לעומת הלימון, שיש לה זמן בערה של חצי שעה בערך שאתה יכול לעשן עליה בקלאסה בלי שתשרוף לך בכלל את הטבק למשך כל החצי שעה לפחות על אותו צד בראש. בקשר להתפוררות אין מה להשוות בכלל- תליקו ביחד אחד חגל למון והשני סטאר שימו לב מי מתפורר יותר מהר ולמי יש יותר ביצועים.
    הסטאר מתפרק על החיים שלווו כשהלמון עוד במצב טוב יחסית.

לילה טוב
    נערך בפעם האחרונה על ידי BlackPach : 14/07/11 ב 22:11

הסמל האישי של ParkH
    ParkH ParkH מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    38 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BlackPach צפה בהודעה
    המחיר שאני קונה פקט למון זה 20 שקל. פעם גם אני הייתי קונה בארבעים אבל אחרי שאמרו לי שזה עולה 20 אז אמרתי למוכר קניתי פה ב 20 לפני שבועיים אז נתן לי ב 20 .

סופר סטר, האדום השחור והירוק שווים לי לתחת. קודם כל יש עליהם כל כך הרבה חומר בערה בגלל זה הגחל נדלק מהר. לעומת הלימון שיש פחות חומר בערה בגלל זה הוא נדלק ממש לאט.
    בגחלי הסטארים למיניהם (שתדעו שזה בדיוק אותו גחל סופר סטאר, למון סאטר, סאטר שחור\,סטאר צהוב, סטאר אדום וירוק וסתם סטאר פשוט כל אחד דופק לו שם אחר ואריזה אחרת לשווק אותו. זה בדיו אותו גחל הוא עבה קצת עם כוכב למטה)
    בסופר סטטאר וגם בסטאר הגחל יש לו ריח מדליק ממש כשמדליקים אותו וגם אחרי שהוא נדלק לגמרי, יש אשכרה טעם מסריח על הגחל וזה הורס לך את הטעם של העישון הנקי.
    בלימון אין את זה.. לא מרגישים בכלל את החגל והגחל לא דופק את הטעם של הטבק.
    בקשר להתפוררות, גחל סטאר תופס בערך רבע שעה של שריפה אחושרמוטה שכבר הוא הורס לך את הטבק ואחרי זה מת לך לגמרי, אתה מפמפם יוצא לך עשן מהול באוויר. לעומת הלימון, שיש לה זמן בערה של חצי שעה בערך שאתה יכול לעשן עליה בקלאסה בלי שתשרוף לך בכלל את הטבק למשך כל החצי שעה לפחות על אותו צד בראש. בקשר להתפוררות אין מה להשוות בכלל- תליקו ביחד אחד חגל למון והשני סטאר שימו לב מי מתפורר יותר מהר ולמי יש יותר ביצועים.
    הסטאר מתפרק על החיים שלווו כשהלמון עוד במצב טוב יחסית.

לילה טוב
    מגילת אסתר דפקת לו חחחחחח

שם פרטי
    יעקב
    קיבל לייק
    18 פעמים

BlackPach BlackPach מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    50 פעמים
    20 שקל פקט לימון במלך הנרגילות ביפו
    גם ברוב המקומות זה עולה 20 פשוט מי כמונו יודעים שכשבאים ילדים המוכרי נרגילות ישר מקפיצים תמחירים
    אז צריך להגיד להם לפני שבועיים קניתי פה ב 20 אז הוא יתן לך!

דבר שני אם אתה אומר את זה על הגחלים כנראה שאתה לא יודע להוציא את המיטב מהראש שלך ומהנגילה שלך... בכל מקרה אולי אתה יותר אוהב תגחל ההוא
    אנחננו יכולים להמשיך להתווכח על זה זה לא יוביל לשומקום חחח.

שם פרטי
    יעקב
    קיבל לייק
    18 פעמים
    צריכים פעם לעשות מפגש נרגילות ולהחכים אחד מהשני.

וגילוי נאות,אולי זה מספיק לי לראש אחד בגלל ששכן שלי מביא לי קופסאות טבק של נחלה של 175 גרם(שחרר לי3 כאלה אתמול ולפני שבועיים גם 2,אמר לי שבוע הבא ישחרר לי קילו של נחלה כמו שיש בקופסא),הטעם עצמו יבש ואני אישית שונא נחלה,צריך לנסות את הגחלים האלה על טבק במשקל טרי ולא על הדרעק הזה.

נושאים דומים

1. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 23/12/11, 21:26
  2. ממתי בגלודיו יש כל כך הרבה מפלצות?
    על ידי devilon בפורום Lineage II
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 10/08/05, 17:46
  3. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 09/01/05, 20:36
eXTReMe Tracker