עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 62

אשכול: jewfish, האדמין.

domo2k domo2k מנותק טירון
    שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הבנתי.וכשבר או מישהו אחר ישב בספאון עם בצד של ההתקפה ונתן לי ולעוד שחקנים לחכות עד שהראונד יגמר זה לא פורע את הליך המשחק הסדיר בפאבליק?

Anaking Anaking מנותק מנהל פורום COD4 ושרת S&D
    שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בסירטונים שלך עצמך שפירסמת ניתן לראות בבירור שגם שבר\פייקר כלשהו שיחקו הם חיכו לאנשים כדי לדקור.
    אתה רוצה שאני אסביר לך מה ההבדל בין גיימפליי שמתבסס על דקירת אנשים לבין קאמפ עם G3 והתחזות לגופות? או שאתה מסוגל להניח בעצמך שמה שכתבת זו רשימת בירבורים חסרי כל בסיס שלא מכבדת לא אותך ולא את בר.

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חסרי כל בסיס?למזלי הוספתי דמו שמוכיח כל מילה שרשמתי כדי שמישהו כמוך לא ינסה להפריך את דבריי.

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי domo2k צפה בהודעה
    חסרי כל בסיס?למזלי הוספתי דמו שמוכיח כל מילה שרשמתי כדי שמישהו כמוך לא ינסה להפריך את דבריי.
    מה בדיוק הוכחת? שפייקר כלשהו עשה שטויות ודקר עם סכין?
    או שאולי בר עמד במקום וענה לך על הטענות שהטחת כלפיו?
    או בכלל הוכחת את משפט הבורות של אינשטיין?
    כך או כך לרוב אתה לוקה בחוסר עקביות מייגע, בר לא עשה שום דבר ששווה ערך למה שאתה עשית (מה שגרם לקיק, להזכירך), עכשיו יש שתי אפשרויות,
    או שאתה טוען שאכן זה היה פייקר ויש להענישו, שכן זוהי סוגייה אחרת.
    או שאתה טוען שבר ניסה בסך הכל לדקור אנשים ולצחוק עם חברי הפאבליק, כאשר לא ראיתי אף אחד המתלונן על זה,
    שלהבדיל ממך כמחצית לפחות מהשרת ביקש שתקבל באן\קיק וכו'.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Anaking : 19/06/11 ב 00:04

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    עזוב, אין לי כח אפילו להגיב לך.מה שהכי עיצבן אותי בכל זה זה לא איך שבר שיחק, אלה שהוא לא הביא קיק למי שבאמת מגיע וכל הזמן נטפל אליי.שום דבר פה לא לשיקול דעתך, אז בוא נחסוך את זה...ותאמין לי אם היית חוטף קיק בלי סיבה היית מתעצבן בידיוק כמוני

jewfish jewfish מנותק טירון
    שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דומו אני חייב להגיד שחטפת קיק כיוון שהתקמפרת, זאת נקראת סיבה.

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    יא אפססס מה זה להתכמפר בישבילך? לשמור על הפצצה של הקבוצה השנייה כדי שננצח? לשמור על a או b?מה אתה עשית בכל העשרים דקות כשהקלטתי? וגם כשאנשים אמרו לך להפסיק ושמת זין?לא מאמין שהביאו למישהו כמוך אדמין רק מראה על הרמה.

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גיא, למה פצחת את פיך והתחלת לקלל פה, בנאדם קח הכל ברוח טובה, אל תקלל פה בבקשה, לגבי הנושא לא דיברתי על היום אלא על ההתנהלות הכללית שלך במשחק.

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    הגישות של בר ירדו.
    אני חייב להתוודות שגם לי יש חלק במה שקרה הלילה, כנראה שלא הסברתי את עצמי היטב. אולי אין לזה השפעה ישירה אבל בכל מקרה אתם מוזמנים להפיל את האשמה גם עלי.

לא יודע מה קרה לפני הדמואים (האם Domo התקמפר או לא) אבל זה לא קשור. בדמואים הוא בדק את האדמין, שכן בר התקמפר בעצמו, האם הוא יביא לו קיק על זה שהוא מתקמפר או לא. אפשר לדעת בוודאות שהקאמפ צולם בכוונה.
    אני חייב להוסיף שלא משנה באיזה נשק אתם משתמשים, פרט לסנייפר, זה לא נותן לכם אפשרות לשבת בבניין ספאון. מותר לכולם להתקמפר בשלב כזה או אחר, אבל צריך לדעת גבול. תשחקו בצורה מגעילה במשחקים תחרותיים, בפאבליק: אנשים באים להתחמם (לקראת משחק) או סתם להעביר את הזמן בכיף, בשני המקרים אני לא מוצא טקטיקות. וגם אם אתם מחליטים שאתם משחקים רק עם סכין, תרוצו באמצע המפה מצידי.

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עזוב, אין לי כח אפילו להגיב לך.מה שהכי עיצבן אותי בכל זה זה לא איך שבר שיחק, אלה שהוא לא הביא קיק למי שבאמת מגיע וכל הזמן נטפל אליי.שום דבר פה לא לשיקול דעתך, אז בוא נחסוך את זה...ותאמין לי אם היית חוטף קיק בלי סיבה היית מתעצבן בידיוק כמוני
    שוב אנחנו חוזרים לאותה נקודה...
    אף אחד לא נותן לך קיקים לכיף סתם כי באלו, על פי תגובות קודמות ניתן לראות סיבתיות מובהקת לקיק שקיבלת, אתה באמת לא מצליח לראות את זה?
    למה צריך להאכיל אותך בכפית? למה אתה לא מוכן לקבל את הבעיה איתך?

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yurjah צפה בהודעה
    הגישות של בר ירדו.
    אני חייב להתוודות שגם לי יש חלק במה שקרה הלילה, כנראה שלא הסברתי את עצמי היטב. אולי אין לזה השפעה ישירה אבל בכל מקרה אתם מוזמנים להפיל את האשמה גם עלי.

לא יודע מה קרה לפני הדמואים (האם Domo התקמפר או לא) אבל זה לא קשור. בדמואים הוא בדק את האדמין, שכן בר התקמפר בעצמו, האם הוא יביא לו קיק על זה שהוא מתקמפר או לא. אפשר לדעת בוודאות שהקאמפ צולם בכוונה.
    אני חייב להוסיף שלא משנה באיזה נשק אתם משתמשים, פרט לסנייפר, זה לא נותן לכם אפשרות לשבת בבניין ספאון. מותר לכולם להתקמפר בשלב כזה או אחר, אבל צריך לדעת גבול. תשחקו בצורה מגעילה במשחקים תחרותיים, בפאבליק: אנשים באים להתחמם (לקראת משחק) או סתם להעביר את הזמן בכיף, בשני המקרים אני לא מוצא טקטיקות. וגם אם אתם מחליטים שאתם משחקים רק עם סכין, תרוצו באמצע המפה מצידי.
    יורי מה קרה לך...

טוב בר אמרתי לך שהיית צריך להביא להומו הזה באן מלכתחילה

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    למה אני התחלתי לקלל????אתה איחלת לי ולאמא שלי למות מסרטן יא חתיכת חרא.והנה בקשה הגישות שלך ירדו, ובצדק.יורי, לא הייתי מגיע לכל זה אם הוא היה יודע להתייחס לאנשים בצורה שווה. אני מקווה שתדע פעם הבאה לבחור אדמינים ראויים יותר.*
    נערך בפעם האחרונה על ידי domo2k : 19/06/11 ב 00:25

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שחר, באמת עצוב לי שהוא מתעסק בדברים האלה, לגבי יורי זה לא אשמתו, עידן אמר לו לעשות את זה, אני מבין אותו, וכן אולי הבאן זה היה הפיתרון הכי טוב לך תדע.

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zakarum צפה בהודעה
    יורי מה קרה לך...
    לא קרה לי כלום. בר התקמפר -> Domo בדק אם הוא יקבל קיק במקרה והוא יצטרף ל"חגיגה". אם הוא התקמפר עוד לפני הדמו שהעלה, אני רוצה לראות את העדויות, אבל בגלל שאין כאלה אז כך או אחרת אפשר לראות שהוא ניסה את בר.

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עריכה: אני חושב שהנושא הזה הגיע לקיצו.
    נערך בפעם האחרונה על ידי jewfish : 19/06/11 ב 00:37

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yurjah צפה בהודעה
    לא קרה לי כלום. בר התקמפר -> Domo בדק אם הוא יקבל קיק במקרה והוא יצטרף ל"חגיגה". אם הוא התקמפר עוד לפני הדמו שהעלה, אני רוצה לראות את העדויות, אבל בגלל שאין כאלה אז כך או אחרת אפשר לראות שהוא ניסה את בר.
    מה? ההסמכה שלך עד כדי כך מגמתית יורי?\:
    יש לך עדויות מאנשים על ההתנהגות של דומו, אתה גם חושב שסתם החליטו לעשות מאדון תמימותו שעיר לעזאזל או שאתה מתעצל לנסות להבין מה קרה? באמת יורי...
    אלו הנקודות והמסקנות העיקריות:
    1. אכן שחקן כלשהו התקמפר בספון.
    2. אותו שחקן לא הוכח כהיותו בר( שאני אומר הוכחה אני מתכוון לכתובת ריאלית דוגמאת PB GUIDE)
    3. דומו לא כזה תמים כמו שהוא מנסה להוציא את עצמו, יש מספיק אנשים שבשמחה יעידו שמגיע לו קיק ואף באן, התכחשות לכך היא חסרת תועלת כי בסופו של עניין אתה בעצמך מאמין בשיוויון.

ד"א, מה עם החוקים? צריך עזרה ?

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    רק לצורך הוויכוח, לפני שצילמתי את הדמו שיחקתי עם aku ועשיתי ראשים, ורק אחר כך כדי לצלם אותו יצאתי ושיניתי שם.בשורה התחתונה בר התכמפר, נתן לטרולים אחרים להתכמפר, ומה שהכי מצחיק הוא אמר לי לא להתכמפר בגלל שאני לא משחק לכיף, יענו טרול.

שם פרטי
    אביב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רק לצורך הוויכוח, לפני שצילמתי את הדמו שיחקתי עם aku ועשיתי ראשים, ורק אחר כך כדי לצלם אותו יצאתי ושיניתי שם.בשורה התחתונה בר התכמפר, נתן לטרולים אחרים להתכמפר, ומה שהכי מצחיק הוא אמר לי לא להתכמפר בגלל שאני לא משחק לכיף, יענו טרול.
    תעזוב שנייה את הטרולים, אנשים אמרו לך שאתה מפריע להם לשחק, אני לא יודע אם צלימת את זה או לא, אבל זאת העובדה.
    שבר שיחק עם אקדח וKNIFE ורדף אחרי אנשים\התקמפר בפינות כדי להפתיע אותם אף אחד לא התלונן או צעק, אלא צחוק ואף פירגן.
    כרגע (עד השלטת החוקים) השאיפה היא התחשבות בדעת הרוב, בהנחה שאין צורך להעיף אנשים שלא מפריעים לרוב יש להסתפק במתן חוקים בלתי-מוגדר אך שווה, ולסבלנות מצד כל מדרג השחקנים.

שם פרטי
    בר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zubiboy צפה בהודעה
    תעזוב שנייה את הטרולים, אנשים אמרו לך שאתה מפריע להם לשחק, אני לא יודע אם צלימת את זה או לא, אבל זאת העובדה.
    שבר שיחק עם אקדח וKNIFE ורדף אחרי אנשים\התקמפר בפינות כדי להפתיע אותם אף אחד לא התלונן או צעק, אלא צחוק ואף פירגן.
    כרגע (עד השלטת החוקים) השאיפה היא התחשבות בדעת הרוב, בהנחה שאין צורך להעיף אנשים שלא מפריעים לרוב יש להסתפק במתן חוקים בלתי-מוגדר אך שווה, ולסבלנות מצד כל מדרג השחקנים.
    אני מסכים איתו, שאני שיחקתי למשל בvacant היו תגובות חיוביות לגביי, צחקו וכו', לגביך DOMO יש רק קללות.

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    יורי אני מקווה שתקרא את התגובה הזאת 100 פעמים עד שתבין.

גם אם בר עשה משהו לא בסדר זאת לא סיבה להוריד לו את הגישות, במיוחד שאמרת שזאת אשמתך( באמת הדיבור על TROLING באשכול הקודם נראה לי השפיע)

השחקן שגרם לך לקחת גישות משני אדמינים הוא שחקן שיותר מ20 אנשים התלוננו עליו, אתה בעצמך הבאת לו TEMPBAN, ואתה מודע לכך שהוא קאמפר מטורף.
    דומו, כשנכנסתי לשרת אתה היית AFK במדרגות בSPAWN של ההגנה בBACKLOT עם G3, אל תזיין תשכל על ראשים וכאלה אתה היית עם G3 איזה 3 מפות רצוף.

יורי... תפסיק להיות רובוט

רק בפורום היו נגדו כל האנשים האלו:' windz , titan, zakarumes, baruch,sefush,zubiboy,joseph,reefues ואתה יכול להחשיב גם את בר.
    ומנגד אלו שהצדיקו אות היו בדיוק 0
    נערך בפעם האחרונה על ידי zakarum : 19/06/11 ב 00:52

נושאים דומים

1. האדמין נוב?
    על ידי CIS - AKer בפורום Call of Duty
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 15/02/08, 14:11
  2. מי האדמין המפגר שבשרת To Public 2?
    על ידי Morning_Wolf בפורום Tactical Ops
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 17/01/08, 00:03
  3. האתר של הסופר האדמין