עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון 1234567 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 136

אשכול: Zakarum, אדמין של Promod IL

Titan Titan מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    אלעד
    קיבל לייק
    8 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי domo2k צפה בהודעה
    קח תתפרע - 44ca4687
    יא חתיכת בן זונההההההההההההההההההההההההההה

מזל ששמרתי את הGUID המזויין שלך!!!!!!!

הנה הודעה פרטית ששלחתי ליורי לפני כמה ימים עליך.

"יורי, בבקשה ממך תן באן לשחקן הזה. אי אפשר ככה.
    זה אותו אחד שסיפרתי לך שלא מפסיק להתקמפר בSPAWN.
    ולא תגיד שהוא נוב, הוא שחקן טוב וזה מה שמעצבן.

nick
    FAST5.owii

Guid
    44ca4687

או שפאקינג תביא לי אדמין :X "

יא חרטטן בן זונה!!! אתה OWII ומגיע לך באן!
    אתה שחקן אפס ואם שחר הביא לך באן אני יודע למה. ולדעתי צריך גם להחזיר לו את האדמין.(או לתת אותו לי חח)
    נערך בפעם האחרונה על ידי Titan : 19/06/11 ב 02:18

שם פרטי
    אלעד
    קיבל לייק
    8 פעמים
    הוכחה שלא יגידו שאני מחרטט כמוך יא חולה סארס.

OWII.jpg

chii chii מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    omri
    קיבל לייק
    0 פעמים
    MS CI CI ZUBV

zakarum zakarum מנותק ותיק
    שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי chii צפה בהודעה
    MS CI CI ZUBV
    עומרי אני מבין שלא התגברת עליי עדיין

domo2k domo2k מנותק טירון
    שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Titan צפה בהודעה
    יא חתיכת בן זונהההההההההההההההההההההההההההמזל ששמרתי את הGUID המזויין שלך!!!!!!!הנה הודעה פרטית ששלחתי ליורי לפני כמה ימים עליך."יורי, בבקשה ממך תן באן לשחקן הזה. אי אפשר ככה.זה אותו אחד שסיפרתי לך שלא מפסיק להתקמפר בSPAWN.ולא תגיד שהוא נוב, הוא שחקן טוב וזה מה שמעצבן. nickFAST5.owii Guid44ca4687 או שפאקינג תביא לי אדמין :X "יא חרטטן בן זונה!!! אתה OWII ומגיע לך באן וסרטן במוח וגם לאמא שלך ולאחותך!אתה שחקן אפס ואם שחר הביא לך באן אני יודע למה. ולדעתי צריך גם להחזיר לו את האדמין.(או לתת אותו לי חח)
    אל תדאג, יורי יסגור תשרת לפני שהוא יביא אדמין לילד מסכן כמוך שמאחל למישהו למות רק בגלל שהורגים אותו במשחק.יש כאן כמעט 40 תגובות, כמעט חצי מהם הם שלי, ופעם אחת לא רשמתי שאני לא owi אז בבקשה חמוד, תפסיק לבכות ולקלל .עושה spawn camp אתה אומר, ראיתי איך אתה משחק ולא נראה לי ששחקן כמוך מבין את ההבדל בין משחק הגנתי לspaWn campyuri:עזוב יורי בוא לא נכנס לזה ברמה הזאתי.אני לא offn, הוא משחק הרבה פחות טוב ממני, אין לנו את אותו הguid, ולא את אותו אייפי. מעבר לזה אני כבר לא יודע מה להגיד לך. אלה אם זה ממש חשוב לך תוכל לראות בפייסבוק שלי שקיים מ2008 שהשם שלי זה גיא, ולא נתי, כמו שרשום בדף cb של offn.
    נערך בפעם האחרונה על ידי domo2k : 15/06/11 ב 22:38

שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    אל תדאג, יורי יסגור תשרת לפני שהוא יביא אדמין לילד מסכן כמוך שמאחל למישהו למות רק בגלל שהורגים אותו במשחק.יש כאן כמעט 40 תגובות, כמעט חצי מהם הם שלי, ופעם אחת לא רשמתי שאני לא owi אז בבקשה חמוד, תפסיק לבכות ולקלל .עושה spawn camp אתה אומר, ראיתי איך אתה משחק ולא נראה לי ששחקן כמוך מבין את ההבדל בין משחק הגנתי לspaWn camp.*
    ממתי לשבת על המכונת שתייה הזאת בדיסטריקט זה הגנתי, ממתי לשבת בריבוע בA בבקלוט ולשבת בMG HOUSE זה הגנתי? תעשה טובה ויטל, אתה קוקסינח

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zakarum צפה בהודעה
    ממתי לשבת על המכונת שתייה הזאת בדיסטריקט זה הגנתי, ממתי לשבת בריבוע בA בבקלוט ולשבת בMG HOUSE זה הגנתי? תעשה טובה ויטל, אתה קוקסינח
    תפסיק לנסות לתרץ, באמת.יורי היה בלילה שהבאת לי באן והוא ראה איך אני משחק, ואני לא מתקמפר, והבאן שהבאת לי היה הכי לא מוצדק בעולם.ובאמת שהשרת יהיה טוב יותר בלי אדמין כמוך, שמכתיב לשחקנים מה מותר ומה אסור לפי החוקים שלך.

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    מה זה הדיבור הזה שחר? שיקבל סרטן? תגיד לי אתה דפוק בראש? תוריד תפוזה ותתחיל להתנהג כמו בן אדם נורמאלי ולא כמו צעצועון בן 14, בכל זאת אתה מנהל פה תפורום אני מבקשת ממך להתנהג בהתאם...

וCHII עוד מילה לא במקום ואתה בבאן לכל החיים בכל משתמש שתפתח כאן באתר

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    מצחיק אותי שאתה נשאר פה וממשיך לנסות להוכיח משהו ל"ילדים בני 16 כמו ms". תכלס קיבלת את מה שרצית.
    אתה פה כדי להשאיר רושם טוב? לא. כי טענת שהיית פייק בכל השנים ששיחקת בשרת, אז מה לרושם טוב ולך. אם כל כך לא היה אכפת לך מילדים, אז היית חוזר בשקט לשחק, עם פייק ניק ועם צ'אט מכובה. ברגע זה אתה תצטרך לשנות את הגויד כדי שיעזבו אותך בשקט. לא נראה לי שזה עד כדי כך מסובך, במיוחד לאישים בוגרים וחכמים כמוך.
    וסתם כדי להראות שאתה לא פחות טמבל בהשוואה לילדים האלה: היום ראיתי אותך שוכב על גופות בבאקלוט - מחכה שם כל הראונד. ברגע שjewfish העיר לך על זה (ואיים עליך בקיק), התחלת לאיים בעצמך שתדאג שיורידו לו את הגישות. אני חייב להדגיש שאין שום דבר רע בקצת קימפור, אבל ברגע שזה עובר את גבול הטעם הטוב אז זה לא מקובל. דברים כאלה עושים ב CB\ESL ושאר משחקים תחרותיים מתקדמים, בפאבליק לאף אחד לא יהיה אכפת אם תמות יותר מהפעמים שהרגת. כנ"ל לגבי השפלת היריב; דברים כאלה עושים במשחקים תחרותיים, ואם בא לך להתאמן בקפיצות, לך לcod jumper.

אם אתה עדיין מתעקש להוכיח, תכתוב בסטאטוס של הפייסבוק "קוראים לי גיא, ולא נתי" ושלח לי את העמוד בפרטי.

נ.ב. ילד בן 16 גם אתה היית פעם, למקרה ששכחת.

הסמל האישי של baruchts
    baruchts baruchts מנותק מתקדם
    שם פרטי
    ברוך
    קיבל לייק
    43 פעמים
    dom4k אחי אני זה RUSKKI שמע הכי ראיתי איך אתה משחק זה גועל נפש
    מבלי להעליב אותך או משהו אבל להיות CAMPER בתוך גופה סתם מגעיל

שם פרטי
    גיא
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yurjah צפה בהודעה
    מצחיק אותי שאתה נשאר פה וממשיך לנסות להוכיח משהו ל"ילדים בני 16 כמו ms". תכלס קיבלת את מה שרצית.אתה פה כדי להשאיר רושם טוב? לא. כי טענת שהיית פייק בכל השנים ששיחקת בשרת, אז מה לרושם טוב ולך. אם כל כך לא היה אכפת לך מילדים, אז היית חוזר בשקט לשחק, עם פייק ניק ועם צ'אט מכובה. ברגע זה אתה תצטרך לשנות את הגויד כדי שיעזבו אותך בשקט. לא נראה לי שזה עד כדי כך מסובך, במיוחד לאישים בוגרים וחכמים כמוך.וסתם כדי להראות שאתה לא פחות טמבל בהשוואה לילדים האלה: היום ראיתי אותך שוכב על גופות בבאקלוט - מחכה שם כל הראונד. ברגע שjewfish העיר לך על זה (ואיים עליך בקיק), התחלת לאיים בעצמך שתדאג שיורידו לו את הגישות. אני חייב להדגיש שאין שום דבר רע בקצת קימפור, אבל ברגע שזה עובר את גבול הטעם הטוב אז זה לא מקובל. דברים כאלה עושים ב CB\ESL ושאר משחקים תחרותיים מתקדמים, בפאבליק לאף אחד לא יהיה אכפת אם תמות יותר מהפעמים שהרגת. כנ"ל לגבי השפלת היריב; דברים כאלה עושים במשחקים תחרותיים, ואם בא לך להתאמן בקפיצות, לך לcod jumper.אם אתה עדיין מתעקש להוכיח, תכתוב בסטאטוס של הפייסבוק "קוראים לי גיא, ולא נתי" ושלח לי את העמוד בפרטי.נ.ב. ילד בן 16 גם אתה היית פעם, למקרה ששכחת.
    עשיתי את מה שנדרש כדי לטהר את השם שלי.בכל מקרה, אני סיימתי פה.ושוב פעם יורי, אתה עשית את הדבר הנכון, תודה.

שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    עשיתי את מה שנדרש כדי לטהר את השם שלי.בכל מקרה, אני סיימתי פה.ושוב פעם יורי, אתה עשית את הדבר הנכון, תודה.
    אני סיימתי הילה
    נערך בפעם האחרונה על ידי zakarum : 18/06/11 ב 23:41

שם פרטי
    אלעד
    קיבל לייק
    8 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Yurjah צפה בהודעה
    מצחיק אותי שאתה נשאר פה וממשיך לנסות להוכיח משהו ל"ילדים בני 16 כמו ms". תכלס קיבלת את מה שרצית.
    אתה פה כדי להשאיר רושם טוב? לא. כי טענת שהיית פייק בכל השנים ששיחקת בשרת, אז מה לרושם טוב ולך. אם כל כך לא היה אכפת לך מילדים, אז היית חוזר בשקט לשחק, עם פייק ניק ועם צ'אט מכובה. ברגע זה אתה תצטרך לשנות את הגויד כדי שיעזבו אותך בשקט. לא נראה לי שזה עד כדי כך מסובך, במיוחד לאישים בוגרים וחכמים כמוך.
    וסתם כדי להראות שאתה לא פחות טמבל בהשוואה לילדים האלה: היום ראיתי אותך שוכב על גופות בבאקלוט - מחכה שם כל הראונד. ברגע שjewfish העיר לך על זה (ואיים עליך בקיק), התחלת לאיים בעצמך שתדאג שיורידו לו את הגישות. אני חייב להדגיש שאין שום דבר רע בקצת קימפור, אבל ברגע שזה עובר את גבול הטעם הטוב אז זה לא מקובל. דברים כאלה עושים ב CB\ESL ושאר משחקים תחרותיים מתקדמים, בפאבליק לאף אחד לא יהיה אכפת אם תמות יותר מהפעמים שהרגת. כנ"ל לגבי השפלת היריב; דברים כאלה עושים במשחקים תחרותיים, ואם בא לך להתאמן בקפיצות, לך לcod jumper.

אם אתה עדיין מתעקש להוכיח, תכתוב בסטאטוס של הפייסבוק "קוראים לי גיא, ולא נתי" ושלח לי את העמוד בפרטי.

נ.ב. ילד בן 16 גם אתה היית פעם, למקרה ששכחת.
    מה שאתה ראית זה רק קמצוץ.
    אנחנו סובלים את האפס הזה כל יום בכל מפה את אותה צורת משחק זוועתית ואף אדמין לא עושה כלום חוץ משחר. בטח לא jewshit האפס הזה.
    ואם בכל זאת אתה אומר שהיית עד למשחק המסריח שלו וזה עדיין לא דורש באן אז אין לי מושג איך פועלת ההתנהלות בשרת הזה. חבל שאין לכם ביצים להעיף איזה פאקינג שחקן מטומטם ואתם מעדיפים להרוס לכל השאר את ההנאה של המשחק.
    אם כולם מתלוננים סימן שיש כאן בעיה אבל זה בטח לא מעניין את האחראים של הסרבר כי מעניין כשהוא קיבל באן אז הורידו לשחר את האדמין. רפובליקת בננות חח...

ואדון OWII אל תגיב לי בכלל, ילד אני מזמן כבר לא. וממש מעניין אותי אם תמות מסרטן או מ-יתר הבאת יד. יא מסכן.
    לך תפתח חשבון CB ותשחק את המשחק הזוועתי שלך שם. בפאבליק באים להנות.

ביי.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Titan : 16/06/11 ב 02:24

שם פרטי
    שחר
    קיבל לייק
    10 פעמים
    אנחנו סובלים את האפס הזה כל יום בכל מפה את אותה צורת משחק זוועתית ואף אדמין לא עושה כלום חוץ משחר. בטח לא jewshit האפס הזה.
    ואם בכל זאת אתה אומר שהיית עד למשחק המסריח שלו וזה עדיין לא דורש באן אז אין לי מושג איך פועלת ההתנהלות בשרת הזה. חבל שאין לכם ביצים להעיף איזה פאקינג שחקן מטומטם ואתם מעדיפים להרוס לכל השאר את ההנאה של המשחק.
    אם כולם מתלוננים סימן שיש כאן בעיה אבל זה בטח לא מעניין את האחראים של הסרבר כי מעניין כשהוא קיבל באן אז הורידו לשחר את האדמין. רפובליקת בננות חח...

ואדון OWII אל תגיב לי בכלל, ילד אני מזמן כבר לא. וממש מעניין אותי אם תמות מסרטן או מ-יתר הבאת יד. יא מסכן.

ביי.
    תכלס אחי
    ההומו הזה זה גם ויטל, כשויטל שיחק כל השרת פשוט ביקש להעיף אותו, בסדר תהנו איתו

Angerfist Angerfist מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה זה נפתח פה מועדון הבלש הצעיר?אני לא מבין מה עשיתם מזה סיפור..אם כל השרת לא אוהב איך שהוא משחק תעשו לו PC_KICK או משו
    DRAMMA QUEENS

הסמל האישי של Sefush
    Sefush Sefush מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    Razerrraaahhh
    קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי !Go_laN צפה בהודעה
    חחחחחחחחחחחחחח TOPIC WINNER!

חוץ מזה איך אפשר להאשים את שחר.. הוא בילה לפחות שנה מהחיים שלו אם לא יותר עם ווילי מה אתה מצפה שיקרה לו.. הוא חייב לפרוק רייג'ים על בסיס קבוע אחרת הוא יתפוצץ..
    חחחחחחחחחחחחח זה כזה מצחיק לקרוא את זה XD

baram104 baram104 מנותק טירון
    שם פרטי
    בר-jewfish
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע, יש לך בעיה איתי?
    ד"א אני זה jewfish.
    אל תקרא לי jewshit בבקשה, אני לא באתי והתחלתי לקרוא לך בשמות אחרים, אל תקשר אותי לפה בבקשה.
    אגב אני אדמין חדש, צריך להסתגל להכל אחי.. בהתחלה נזהרים אחי תן לתפוס ביטחון לאט לאט.

ביי.
    נערך בפעם האחרונה על ידי baram104 : 16/06/11 ב 16:15

olo olo מנותק מתקדם
    שם פרטי
    olo
    קיבל לייק
    2 פעמים
    jewfish, u r shit, means u are jewshit

הסמל האישי של Sefush
    שם פרטי
    Razerrraaahhh
    קיבל לייק
    4 פעמים
    אל תדאג, יורי יסגור תשרת לפני שהוא יביא אדמין לילד מסכן כמוך שמאחל למישהו למות רק בגלל שהורגים אותו במשחק.יש כאן כמעט 40 תגובות, כמעט חצי מהם הם שלי, ופעם אחת לא רשמתי שאני לא owi אז בבקשה חמוד, תפסיק לבכות ולקלל .עושה spawn camp אתה אומר, ראיתי איך אתה משחק ולא נראה לי ששחקן כמוך מבין את ההבדל בין משחק הגנתי לspaWn campyuri:עזוב יורי בוא לא נכנס לזה ברמה הזאתי.אני לא offn, הוא משחק הרבה פחות טוב ממני, אין לנו את אותו הguid, ולא את אותו אייפי. מעבר לזה אני כבר לא יודע מה להגיד לך. אלה אם זה ממש חשוב לך תוכל לראות בפייסבוק שלי שקיים מ2008 שהשם שלי זה גיא, ולא נתי, כמו שרשום בדף cb של offn.

בונא יחתיכת מטומטם משחק הגנתי עלאק מה איזה סרט אתה חי ? CB CUP ? או CIC7 FINALS ? כולה פאבליק אנשים באים להיתפרק קצת בפאבליק ואתה קמפר מטומטם שחושב שהוא פרו הגנתי זיבי תכניס לתחת,
    ועזוב כמה אתה חש שאתה שחקן יא אלוהים FNATIC עזוב תאורטית CHEATER תמיד ינצחק OFFN הוא אחד כזה אז הוא לוקח אותך ימטומטם ולגיבור כמוך אדון שוטר שמתלונן תעשה את זה במשחקים של CB כמו שאתה טוען "ששחקן כמוך מבין את הבדל בין משחק הגנתי" בלה בלה בלה אתה מדבר כמו אידיוט זה פאבליק FOR GOD SAKE
    לך CAMPER מתלונן מניאק תחזור לחור שאתה MITCAMPER BO
    לקאמפרים אין רחמים זה מסריח במיוחד בפאבליק באלי לקחת שוטגן לרות לך בתחת שלא תוכל לשבת ולהיתקמפר ....
    מה שמעצבן אותי יש פה אולי איזה 4 איש אומרים שאתה קאמפר ואתה בא להפוך פה את כולם ..... פסיכולוגיה בשקל ילד כאפות מניפולציות ..
    נערך בפעם האחרונה על ידי Sefush : 16/06/11 ב 18:50

הסמל האישי של Sefush
    שם פרטי
    Razerrraaahhh
    קיבל לייק
    4 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי olo צפה בהודעה
    jewfish, u r shit, means u are jewshit
    אתה מצחייייק .....

נושאים דומים

1. כל האדמינים של COD4.IL PROMOD