מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: בועת הנדל"ן מעניינת ת'סבתא שלי! מה צריך לעשות פה כדי לקבל מציצה?

dvirs dvirs מנותק טירון
    שם פרטי
    דביר
    קיבל לייק
    0 פעמים

בועת הנדל"ן מעניינת ת'סבתא שלי! מה צריך לעשות פה כדי לקבל מציצה?

בועת הנדל"ן? עליות מחירים? הצחקתם אותי. גברים בני שלושים ומשהו צריכים לנסוע לאירופה כדי להגשים את חלום "הכוסית שתעיר אותך עם ארוחת בוקר טובה ומציצה" - שטייניץ תעשה משהו!

קמתי לי יום אחד והחלטתי לעשות מעשה, אני הולך לכבוד שר האוצר, השר שטייניץ ואוי כמה שהוא הולך לחטוף ממני. בועת הנדל"ן, מחירי הדלק, הלחם ומה לא? בהכל הוא מטפל, לפחות למראית עין, אבל משום מה בבועת הנשים התל אביבית, מה איתה באמת? אנחנו גוססים פה בנאדם!

קרה לכם שחיפשתם דירה וכל פלוץ שבנה לעצמו איזה חדרון גבס מאולתר הסתכל עליכם בעיניים ונפנף בלי בושה: "אלפיים חמש מאות שקל, לא פחות- וזה עוד מציאה" - "לך קיבינימאט יא זבל!" זה מה שבא לי להגיד לו. אך במציאות: "אין בעיה, מתי חותמים?" ככה זה בעולם של ברירות. זה היה רק משל שבא להמחיש לכם (או בעיקר לכן) איך מרגיש כל גבר מיואש בעיר של נשים כוסיות, מדהימות, פצצות, שכל מה שהן יודעות זה לתת לך את החצי מבט הזה בעיניים ואז מיד להמשיך במעין: "תמשיך לחלום, תמשיך", כן ואני בהחלט ממשיך. חולם עליכן ועל היום שבו אני גם אנקום בהן, חצופות. כן חצופות. יש מיליון מכן ועדיין, כמו הדירות במדינה המחורבנת הזאת- עדיין קשות להשגה.

איפה הבושה?
    זה בדיוק הבעיה, שאין בושה. היפוכו של דבר. כל כוסית עושה את המקסימום כדי לא להתעורר בוקר אחד ולהסתכל במראה: "לאאאאא, אני שרמוטה". מה צריך לעשות פה כדי לשנות את החינוך השמרני, דתי כביכול שבנות ישראל אימצו לעצמן. אתן לא שרמוטות, תקלטו את זה כבר! אתן משוחררות מינית זה הכל, ואין עם זה שום בעיה. למה גבר בין 35 שרוצה להגשים את חלום הכוסית שתעיר אותו במציצה וארוחת בוקר צריך לנסוע לאירופה בשביל זה?

כן, נתקענו פה
    לכל דבר יש את הערך שלו, מכוניות, דירות, נשים. זה הכל עניין של היצע וביקוש. יש מכוניות, יש דירות ותשמעו טוב: בתל אביב לבדה, יחס הנשים גברים הוא 2 נשים על גבר אחד! אז איך זה מסתדר? אל תשאלו אותי..יכול להיות שזה אשמתנו הגברים, שאנחנו רוצים יותר מדי. מעלים את הביקוש כך שלא משנה מה היחס, הערך תמיד יהיה גבוה.
    וואלה נכון, נתקענו. וזה סיבה מספיק טובה להתייחס אלינו כמו חבורה של רעבים ללחם שאפשר לסובב כמו פורפרה? רוצה כסף? סע לחו"ל. רוצה דירה? סע לחו"ל. רוצה סטלה? סע סע. בחייאת נו. נכון שאנחנו לא יכולים לקום בוקר אחד ולקפוץ על טיסה זולה לכל חור מתירני ליברלי במרחק של שעה מקסימום טיסה, זה נכון. אבל זו לא סיבה מספיק טובה להתעלל בנו כחבורה של נתינים אומללים. כל אחת מכן היא דנקנר עם שדיים ותחת, אתן חייבות להבין את זה! יש לכן כח בידיים, יותר מלכל שר מחורבן במדינה הזאת, תתחילו לנצל אותו..זו קריאה אחרונה בהחלט, אחר כך נתחיל עם טרור וחטופים.

מופעי סטנד אפ מועדון חברים

הסמל האישי של iCeDRaGoN
    iCeDRaGoN iCeDRaGoN מנותק גורו
    שם פרטי
    אביאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חח נחמד לא יותר מזה
    נערך בפעם האחרונה על ידי iCeDRaGoN : 14/06/11 ב 15:25

נושאים דומים

1. סבתא שלי שברה את היד :( כנסו תבינו איך?!
    על ידי icebox בפורום מה שבראש
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 24/09/10, 16:32
  2. סבתא שלי קורין ז"ל
    על ידי Hila בפורום מה שבראש
    תגובות: 41
    הודעה אחרונה: 18/09/09, 21:06
  3. אחים שלי מה זה סאמק ?
    על ידי Do13v בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 30/09/05, 11:21
  4. אחים שלי אתם יכולים לעשות לי חתימה???
    על ידי F!asH בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 25/09/05, 13:40
  5. אחים שלי מה יותר טוב??
    על ידי imba$ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 18/04/05, 22:35
eXTReMe Tracker