מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: בדיחות להמונים שיעיפו אתכם באוויר

darksl darksl מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    מולי
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות להמונים שיעיפו אתכם באוויר

"מותק, את חושבת שאם נתחתן תוכלי להסתדר עם המשכורת שלי?" "בטח, אבל ממה אתה תחיה?"

שיכור אחד צעק לכל עבר, "מדינה על הפנים! מדינה על הפנים!" השוטר עצבי שעבר באזור רץ לכיוונו ושאל, "מה אמרת?" השיכור השיב לו, "על הפנים של מדינה, חרא!" השוטר תפס את האיש, קבל אותו באזיקים ולקח אותו לתחנת המשטרה. יום למחרת כאשר, הם נכנסו לבית המשפט, טען השיכור שהוא אכן אמר 'מדינה על הפנים' אך כוונתו הייתה לאיראן. השופט כעס על השוטר שסתם בזבז מזמנו והאשים אדם חף מפשע. כמו כן, גזר עליו השופט קנס כספי גבוהה על ניצול סמכויותיו. כשהם יוצאים מבית המשפט אמר השוטר, "איך זה שאתה מקלל ואני מקבל קנס." "לא אמרתי לך?", שאל אותו השיכור, "מדינה על הפנים..."

המורה נכנסת לכיתה ורואה שטר של 100 שקל על ריצפת הכיתה אבל כשהיא מנסה להרים את השטר היא רואה שזה רק ציור. שואלת בעצבים, "מי צייר את זה?" קם אחד התלמידים אומר, "אני המורה." "עכשיו אני רוצה את אבא שלך פה", היא אומרת. "אבל אבא שלי בבית חולים", הוא אומר, "הוא כולו שרוף." המורה העצבנית לא מאמינה ואומרת, "אם כך אז בוא נלך לבדוק." כשהם מגיעים היא רואה שהאבא באמת שרוף. טוב היא אומרת לעצמה לפחות אני אספר לו בעקיפין אם כבר הגענו, "אתה יודע יש לך ילד כישרוני מאוד, הוא צייר שטר של מאה דולר על ריצפת הכיתה..." "אני יודע שהוא מוכשר", מפסיק אותה האבא, "הזבל הזה צייר 200 שקל בשקע של החשמל..."

שודד נכנס לבנק עם רובה צייד, ניגש לקופאית ודורש את כל הכסף. לאחר שאסף את הכסף פונה השודד ללקוח שעומד בתור ושואל אותו "ראית אותי שודד את הבנק?"הלקוח עונה "כן אדוני" בתגובה יורה בו השודד והורג אותו במקום.השודד פונה לזוג שעמד בתור ושואל אותם "האם ראיתם אותי שודד את הבנק?"עונה הבעל "אני לא ראיתי, אבל אישתי כן ראתה".

משוגע הולך לפסיכולוג. שואל הפסיכולוג:מה הבעיה?. עונה לו המשוגע: אנשים לא מאמינים לי שאני אלוהים!. מציין הפסיכולוג: על מנת שאוכל לעזור לך אני צריך להכיר את ההיסטוריה של. המשוגע משיב: אין בעיה, בראשית בראתי את השמיים ואת הארץ..

שני אנשי צבא הולכים ברחוב וצולעים. כשהם מתקרבים זה לזה אומר אחד מהם לשני: מלחמת לבנון, מוקש... לפני עשרים שנה. עונה השני: קקי של כלב, כאן ברחוב... לפני חמש דקות...

יהודי נוסע בירושלים מחפש מקום חניה ולא מוצא, ביאושו מרים ראשו לשמים ומתחנן, אלוהים, אם אתה מסדר לי מקום חניה אני מבטיח שאני מתחיל לאכול רק כשר, לשמור שבת ולכבד את כל החגים. רק סיים את תפילתו, ראה אל מול עיניו מקום חניה, הרים שוב ראשו לשמים ואמר, טוב, לא חשוב, הסתדרתי כבר בעצמי...

איש אחד ניגש למשרד הפנים וביקש לשנות את שמו. הפקיד:"למה אתה רוצה לשנות את השם שלך?" האיש:"מפני שכולם צוחקים עלי", "יפה,ואיך קוראים לך?", שואל הפקיד. "יהושפט פיפי", אומר האיש. הפקיד התאפק מאוד לא לצחוק,ובלחיים נפוחות אמר:"ולאיזה שם אתה רוצה לשנות?". ענה לו האיש:"נחום פיפי".

adiv2012 adiv2012 מנותק טירון
    שם פרטי
    אדיב
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תודה

נושאים דומים

1. בדיחות אמא ש'ך
    על ידי B2a3r בפורום פח זבל
    תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 10/07/05, 19:34
  2. 3 בדיחות על בלונדיניות