עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 33

אשכול: גמר ליגת האלופות, מנצ'סטר יונייטד - ברצלונה

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים

גמר ליגת האלופות, מנצ'סטר יונייטד - ברצלונה

היום
    איצטדיון וומבלי, אנגליה

21:45
    שידור ישיר בערוץ 10, ספורט 5HD ו3D
    מי תזכה להניף את הגביע?
    זהו. הרגע לו יבשת שלמה חיכתה בכיליון עיניים יגיע היום ב21:45, גמר האלופות יזמן לאצטדיון וומבלי בלונדון שתיים מהאימפריות הגדולות של הכדורגל האירופי, מנצ'סטר יונייטד וברצלונה למפגש שני במעמד היוקרתי הזה בשלוש השנים האחרונות. שתי הקבוצות מחפשות את גביע האלופות הרביעי שלהן, כשהשדים האדומים, להם יהיה זה גמר חמישי, עשו את זה ב-1967/8, 1998/9 ו-2007/8, בעוד בארסה, שתגיע למעמד הזה בפעם השביעית בתולדותיה, הניפה את התואר ב-1991/2, 2005/6 ו-2008/9.
    אגב, הקבוצה שתזכה בגביע תשווה את מאזנן של אייאקס ובאיירן מינכן, כשליברפול (5 זכיות), מילאן (7) וריאל מדריד (9) הן היחידות שמקדימות אותה. המפגש בין השתיים יהיה גם בין ההתקפה הטובה ביותר במפעל, ברצלונה, עם 27 שערים, להגנה הטובה בליגת האלופות, יונייטד, שספגה רק ארבעה שערים עד כה.

מנצ'סטר יונייטד, שסיימה את בית ג' במקום הראשון עם 14 נקודות, לפני ולנסיה, ריינג'רס ובורסאספור. השדים האדומים עברו בשמינית הגמר את מארסיי עם 1:2 בסיכום שני המפגשים, ברבע הגמר חלפו על פני צ'לסי עם 1:3 ובחצי הגמר חגגו מול שאלקה עם 1:6 בשני המשחקים. גם ברצלונה סיימה את שלב הבתים במקום הראשון, לפני פ.צ. קופנהאגן, רובין קאזאן ופנאתינייקוס. בשמינית הגמר עברה בארסה את ארסנל עם 3:4 בסיכום המפגשים, ברבע הגמר את שחטאר דונייצק עם 1:6 קליל ובחצי הגמר את ריאל מדריד עם 1:3 בסיכום המשחקים.

המפגש הזה יהיה ה-11 בין שתי האימפריות הגדולות הללו, כשהמאזן ביניהן עומד כעת על שלושה ניצחונות לכל צד וארבע תוצאות תיקו. המפגש האחרון והזכור מכל היה בגמר ליגת האלופות ב-2009, אז ניצחה בארסה 0:2 ברומא. מפגש זכור נוסף היה בגמר גביע המחזיקות ב-1991, אז ניצחו השדים האדומים 1:2. אגב, שתי הקבוצות זכו בגביע האלופות הראשון שלהן בוומבלי הישן. יונייטד עשתה את זה ב-1967/8, בעוד בארסה ב-1991/2.

יונייטד שיחקה בעבר תשע פעמים בוומבלי החדש, כשבחמישה מהמקרים המשחק הגיע להכרעה בדו קרב פנדלים. אגב, זה יהיה הגמר ה-11 בו מעורבת קבוצה מהמדינה שמארחת את הגמר, כשבשבעה מהמקרים ניצחה הקבוצה המקומית.
    פפ גווארדיולה התייצב למסיבת העיתונאים עם לא מעט חיוכים ונראה ממוקד מאוד במטרה. שאלות על השוואות בין ברצלונה הנוכחית לאלה שקדמו לה לא בלבלו את המאמן הקטלאני שהסביר כי רק ההיסטוריה היא זו שתשפוט את ההצלחה של בארסה הנוכחית. "קבוצות מצוינות שלנו הצליחו, אבל אני לא יכול להשוות. זה כמו להשוות בין שני סרטים שצפית בהם. יכול להיות שעוד 10-15 שנים יסתכלו עלינו ויגידו שזו הייתה הצלחה גדולה. אי אפשר להגיד שאנחנו הקבוצה הגדולה מכולן", אמר.
    גווארדיולה נשאל גם לגבי ההתלבטויות שלו, אבל הבהיר כי הוא החליט לגבי ההרכב. על היריבה הוא אמר: "פרגוסון יכול להציב ארבע קבוצות שונות מולי למשחק בשבת. יש להם הרבה מאוד נקודות חזקות והעובדה היא שהם זכו בפרמיירליג והגיעו לגמר ליגת האלופות. יש לי כבר את המחשבה איך נשחק מולם". על המשוכה הקודמת בצ'מפיונס, ריאל מדריד, הוא אמר: "חצי הגמר היה קשה כי שיחקנו מול אחת הקבוצות הטובות בעולם. עכשיו אנחנו ממוקדים ביונייטד. אנחנו מרוכזים באיך אנחנו רוצים לשחק ועל זה אנחנו חושבים".
    גווארדיולה התייחס גם באופן ספציפי יותר, בגלל שנשאל, לחאבייר הרננדז, ואמר עליו: "צ'יצ'ריטו הוא לא שחקן מפתיע, הוא שחקן מדהים. יש לו תנועה נהדרת בלי כדור. הוא שחקן מהיר מאוד. יונייטד קנתה שחקן ענק ואני בטוח שהוא יהיה משמעותי מאוד עבורם במשך השנים הבאות. במנצ'סטר יונייטד כולם שחקני מפתח ולכולם יש איכויות טובות מאוד".
    ההתלבטות העיקרית של גווארדיולה היא לגבי שיתופו של אריק אבידל, שעבר ניתוח להסרת הגידול וחוזר בהדרגה לעניינים, למרות זאת, גווארדיולה עשוי להעדיף לשחק עם קרלס פויול בעמדת המגן השמאלי, כאשר חאבייר מסצ'ראנו ימלא את מקומו במרכז ההגנה לצידו של ג'רארד פיקה. מלבד ההתלבטות הזו, יתר ההרכב של ברצלונה אמור להמשיך כרגיל, כאשר צ'אבי וסרחיו בוסקטס יתפקדו יחד עם אנדרס אינייסטה בקישור, בעוד פדרו, ליאונל מסי ודויד וייה יפתחו בחלק הקדמי.
    פויול נשאל בין השאר על האפשרות שהמאמן שלו יעזוב בתום העונה את הקבוצה, ואמר: "אני מקווה שהוא לא יעזוב. עבורי הוא המאמן הטוב ביותר בעולם ואני מקווה שהוא יהיה איתנו עוד הרבה שנים". על עצמו ועל כושרו אמר פויול: "אני מרגיש טוב מאוד. אם התכוננתי למשחק ואם המאמן יחשוב שאני צריך לשחק, אני אשחק. אני כשיר במאה אחוזים". על המשחק עצמו הוא הוסיף: "כולם מצפים למשחק, וזה פשוט נהדר להיות כאן".
    ויקטור ואלדז, שאף הוא התראיין במסיבת העיתונאים, הוסיף: "הכל יכול לקרות בגמר, במיוחד נגד הקבוצה שאנחנו משחקים נגדה, אבל אנחנו כאן כדי לנצח. אנחנו צריכים לכוון לשם. יונייטד היא קבוצה עם פוטנציאל נהדר ואני מקווה לגמר טוב. שתי הקבוצות השתפרו מאז 2009, אני חושב שאנחנו השתפרנו יותר, אבל יש להם חלק התקפי מצוין".

הרכב צפוי, ברצלונה: ויקטור ואלדז, דני אלבז, ג'רארד פיקה, חאבייר מסצ'ראנו, קרלס פויול, צ'אבי, סרחיו בוסקטס, אנדרס אינייסטה, פדרו, ליאונל מסי, דויד וייה.

ליונייטד כאמור יש הזדמנות נדירה לנקום על ההפסד מלפני שנתיים בדיוק באותו מעמד. אלכס פרגוסון התייצב למסיבת העיתונאים כשהוא מבהיר שלשחקנים כמו נמניה וידיץ' וריו פרדיננד יש תפקיד מכריע במערך שלו, לא מעט בשל הניסיון. "אם ניתן הופעה טובה, יהיה לנו סיכוי טוב ואני חושב שיש לנו את השחקנים שיתחברו למעמד הזה. אנחנו הרבה יותר בוגרים. אם ניקח את ווין רוני כדוגמה, הוא הרבה יותר בשל ממה שהוא היה ב-2009. לברצלונה יש איכויות רבות, ואני חושב שהאיכויות שלנו יבואו לידי ביטוי גם כן, מה שיהפוך את המשחק למשחק טוב. בהחלט אפשר להגדיר את המשחק הזה כמשחק העשור".

פרגוסון גם טען כי הקבוצה שלו למדה הרבה מאוד מאותו גמר מלפני שנתיים והוסיף: "אנחנו מגיעים ממוקדים הפעם. אני חושב שההכנה שלנו היא טובה יותר. אנחנו תמיד מזהים את האיכויות של היריבות שלנו. זה מאוד טפשי להגיע למשחק לא מוכנים לאופן שבו היריבה תשחק, מבלי להכיר את החולשות והיתרונות שלה. כל קבוצה מקבלת מאיתנו את הכבוד הזה, אבל כמובן שאנחנו תמיד מתמקדים במה שאנחנו יכולים לעשות בעצמנו ובמה שיש לנו להציע, מכיוון שיש לנו את השחקנים שמסוגלים לעשות את זה".

האלופה האנגלית סובלת ממספר פציעות, אבל ההתלבטות העיקרית של אלכס פרגוסון היא לגבי עמדת המגן הימני, עליה מתחרים האחים פאביו, רפאל וג'ון אושה, שהתחלקו ביניהם במהלך העונה על דקות משחק, אך הנטייה של פרגי היא ללכת על פאביו, ששיחק במרבית המשחקים האחרונים.

גם דארן פלטשר ומייקל קאריק מתחרים על מקום בהרכב בקישור. מלבד זאת, פארק ג'י סונג אמור לקבל את המפתחות בצוותא עם ריאן גיגס ואנטוניו ולנסיה שאמורים להשתלב ב-11. בחלק הקדמי פרגי יפתח עם ווין רוני ועם חאבייר הרננדז.

גם נאני התייחס ליריבה, וסיפר: "כשאני נמצא בבית וצופה בטלוויזיה אני חושב על השחקנים של ברצלונה באופן שונה לעומת מצב שאני משחק מולם. כשאני בבית, אני מעריך את הדרך שבה הם משחקים. מסי הוא השחקן הטוב בעולם, אני אוהב לראות אותו משחק ואת הדברים שהוא עושה. הוא נותן השראה לשחקנים אחרים לעשות דברים שונים טוב, אבל על המגרש אני רוצה להיות טוב מהם". על המשחק שעשוי להתפתח הוא הוסיף: "שיחקתי נגד ארגנטינה וספרד ותמיד עשיתי עבודה טובה. הכדורגל של ברצלונה הוא זהה והשחקנים הם זהים. אני אוהב לשחק נגד קבוצות שמשחקות כך".

הרכב צפוי, מנצ'סטר יונייטד: אדווין ואן דר סאר, פאביו, ריו פרדיננד, נמניה וידיץ', פטריס אברה, אנטוניו ולנסיה, מייקל קאריק, ריאן גיגס, פארק ג'י סונג, ווין רוני, חאבייר הרננדז.

אני מאוד מקווה שבארסה תזכה, בינתיים תנו בהימורים (:

_InterSyS_ _InterSyS_ מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    יאללה מנצ'סטררר , איזה משחק לא יכול לחכות כבר לערב!!!!!!!

iMoroSs iMoroSs מנותק אדמין בשרת GTA DeathMatch לשעבר
    קיבל לייק
    495 פעמים
    גמר מעניין,
    בארסהההה.

הסמל האישי של iReality
    iReality iReality מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    Suck My dick?
    קיבל לייק
    327 פעמים
    אללה בארסה כפרע עלייה איזה משחק הולך להיות חזק באחושילינג בטח!

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים
    אם לבארסה יהיה יום טוב היא מנצחת 100%
    אלללללללה בארסה

שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PinkWeed צפה בהודעה
    אם לבארסה יהיה יום טוב היא מנצחת 100%
    אלללללללה בארסה
    ואם למנצ'סטר יהיה יום טוב ?
    כל השחקנים מאז הגמר הקודם השתפרו פלאים , רוני , צ'ציריטו(לא היה בקודם אבל הוא סוסD: ) , נאני .
    מנצ'סטר יכולה לגמור את המשחק מהר , יש לה את ההגנה הכי טובה בעולם.

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    בכל הכוח פרגי

הסמל האישי של Katdeluna
    Katdeluna Katdeluna מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    חי בסרט...בכל פרמטר במגרש ברצלונה עדיפה אולי חוץ מהשוער.
    ברצלונה מנצחת 2-0/2-1

שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Katdeluna צפה בהודעה
    חי בסרט...בכל פרמטר במגרש ברצלונה עדיפה אולי חוץ מהשוער.
    ברצלונה מנצחת 2-0/2-1
    אם כבר ברצלונה עדיפה בשוער .
    בוא נגיד ככה, ההגנה הרבה יותר טובה משל ברצלונה(חוץ מרפאל אבל ניחא) , מי יותר טוב , פרגי או פפ ? חחחח
    נאני או פדרו ? ושלא נדבר על רוני התותח , עשה התקדמות אדירה מאז השנתיים.

אתה לא רואה ליגה אנגלית , אתה לא יכול להגיד את זה בכלל.

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    הגנה טובה יותר ? O:
    יש מגן בכל העולם כמו דני אלבס? יש שתי בלמים כמו פיקה ופויול? וידיץ' טוב ויודע מה משתווה אבל הוא אחד והם שתיים, בעמדת המגן השמאלי ייתרון למנצ'טסר - אברה ענק!
    יש קישור כמו צ'אבי ואינייסטה?
    התקפה כמו מסי ווייה?
    עם כל הכבוד לרוני וצ'יצ'ריטו שהם באמת מצויינים מסי יותר טוב משניהם ללא ספק רוני אולי כמו וייה

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    rapejoint, איך אתה מזכיר את אלבס פויול ופיקה ושוכח את אבידל?
    אם אבידל משחק היום ויהיה כשיר ב-100% זה מה שיעשה את ההבדל בהגנה של ברצלונה.

כשהחלק האחורי של ברצלונה מתפקד בצורה הטובה ביותר עם ההגנה הזאת אבידל פויול פיקה אלבס החלק הקדמי מרגיש הרבה יותר בטוח בעצמו כי הם יודעים שיש מי שעומד מאחוריהם ולא צריכים לחשוש לצאת קדימה כשצריך.
    מה גם שאבידל יוצא קדימה הרבה יותר מכל שחקן אחר שיציבו בעמדה שלו.

היתרון של היונייטד זה שהמשחק מתקיים במדינה שלה וזה נותן לה סוג של ביתיות על ברצלונה.
    יונייטד קבוצה מצויינת, הפחד הגדול שלי היום יהיה ווין רוני בלי שום ספק... לא משנה כמה ידברו על פארק נאני וכו'...
    רוני היום זה השחקן שיכול לסכן את ברצלונה יותר מכל שחקן אחר של היונייטד... אני מאוד מקווה שההגנה של ברסה תצליח לנטרל אותו.

אני יותר מדי מתרגש מהמשחק הזה, אני לא אוכל לראות את ברצלונה מאבדת תואר כזה במיוחד אחרי הגועל שראיתי בשנה שעברה.
    בעזרת השם ברצלונה תקח את הגביע, אמן.

VISCA EL BARCA VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    פורסמו הרכבים סופיים פויול לא פותח :S
    מסצ'ראנו ליד פיקה ואבידל משחק

שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    ישששששששש פויול לא במשחק
    עוד 20 דקות איזה מתחחחחחחחחח

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    תוצאת מחצית:
    מנצ'סטר יונייטד 1:1 ברצלונה
    בארסה כבשה ראשונה משער של פדרו, רוני ויונייטד השוו.
    שליטה כמעט מוחלטת של בארסה.

הסמל האישי של Hila
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    קפצתי מרוב אושר 1:1

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אין ידעתי בן זונה רוני הזה שחקן טוב החרא....
    מעניין אותי אם הגול הזה היה נמנע כשפויול על המגרש

משחק עם קצב טוב מאוד, רץ חלק, בלי עבירות מיותרות, בלי צהובים - זה כדורגל!!
    לא כמו מוריניו הבן זונה שאומר לשחקנים לכסח ולעשות בונקר

חבל שברסה לא ניצלה את ההזדמנויות שהיו לה והיו לה המון מצבים מעולים להבקעה....
    הלוואי ואני אצא מבסוט מהמשחק הזה... איןןןןן איזה באסה שהשוו סעמק !!

שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    אני שם זין עם זאת מנצ'סטר של כל העונה
    לא מבין מה עובר על פרגוסון .

הסמל האישי של E_M
    E_M E_M מנותק מפקח
    שם פרטי
    עדן :)
    קיבל לייק
    210 פעמים
    אזייייזה משחקחקחקחקחקחקחקחקחקק

הסמל האישי של Hila
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    לעעעעעע איזה באסה חח לפרגי נגמרו המסטיקים...

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    תוצאת סיום:
    מנצ'סטר יונייטד 3:1 ברצלונה
    ברצלונה אלופת אירופה בפעם ה-4 בתולדותיה!
    קבוצה ענקייתתת!

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 09/04/10, 08:21
  2. תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 02/06/09, 15:10
  3. תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 08/05/09, 07:55
  4. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 17/04/09, 19:29
  5. תגובות: 30