מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: גמר גביע המדינה, הפועל תל אביב - מכבי חיפה

הסמל האישי של RapeJoiNt
    RapeJoiNt RapeJoiNt מנותק מפקח
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים

גמר גביע המדינה, הפועל תל אביב - מכבי חיפה

עכשיו כולם ליד הגביע, היום נראה מי יזכה בו.
    VS
    היום
    איצטדיון רמת גן

21:00
    שידור ישיר בערוץ 10
    תחילת השידור 20:40
    מי תזכה להניף את הגביע?

האם זו תהיה מכבי חיפה? שאם תזכה להניף את הגביע תזכה בדאבל שני בתולדותיה לאחר שכבר לקחה את האליפות, 20 שנה לאחר הדאבל הראשון.
    או שמא זו תהיה הפועל תל אביב שאיבדה את תואר האליפות ותרצה להתנחם בגביע המדינה.
    מה שבטוח, הולך להיות חם!!!
    מכבי חיפה, לה זה גמר 13 מאז קום המדינה, מחפשת את הגביע השישי בתולדותיה (62', 91', 93', 95', 98'), תואר בו לא זכתה 13 שנים. היא גם רוצה לזכות בדאבל שני, לאחר שהראשון שלה היה אי שם לפני 20 שנים, ב-1991. חמש פעמים יכלה הקבוצה הירוקה שהשיגה העונה אליפות מספר 12, לזכות בדאבל אבל רק פעם אחת היא אכן עשתה זאת. לפני 91', ב-85' וב-89' הצליחה בית"ר ירושלים לזכות בגביע ולמנוע מחיפה דאבל, וכן ב-2002 (מכבי תל אביב) וב-2009 (שוב בית"ר).

הפועל תל אביב של השנים האחרונות היא ההגדרה המדויקת לקבוצת גביע טיפוסית. האדומים הגיעו לגמר חמישי (שלוש זכיות מתוך הארבע עד כה) בשש השנים האחרונות. הפועל הגיעה 14 פעמים (כולל זו) לגמר, וזכתה בשמונה גביעים (מאז קום המדינה). האדומים רוצים להשלים זכייה שישית בגביע מאז 99'.

שתי הקבוצות נפגשו תשע פעמים במסגרת גביע המדינה, כאשר המאזן נוטה לטובת האדומים 3:6. בפעמיים האחרונות שהשתיים נפגשו המשחק הוכרע בפנדלים, האחרונה שבהן ב-2009 בשמינית הגמר בבלומפילד.

מכבי חיפה ערכה אמש את האימון המסכם לקראת הגמר, כאשר המאמן אלישע לוי, שעדיין ממתין להחלטה בנוגע להמשך דרכו במועדון, תרגל את ההרכב הרגיל שלו בתקופה האחרונה, עם ולדימיר דבאלישווילי ותומר חמד בהתקפה ועידן ורד על הספסל. השחקן היחיד שייעדר הוא אייל גולסה המוצהב, ובקבוצה נשמעו אמש אופטימיים למדי. "זאת באמת צריכה להיות השנה שלנו", אמר אחד השחקנים. "אם נזכה בדאבל זו תהיה אחת התקופות המדהימות של מכבי חיפה בשנים האחרונות. אין סיבה שלא נחזיר גם את התואר הזה הביתה".

תומר חמד, שכאמור יפתח שוב בהרכב וינסה להמשיך את התקופה הנפלאה בה הוא נמצא, התראיין אמש לאתר ההתאחדות, ואמר: "הגביע בהחלט מתאים לצלחת האליפות והוא מגיע לנו אחרי האכזבה בעונה שעברה. כולנו מאמינים שהעונה הנוכחית תיזכר לאורך שנים רבות. אני זוכר את עצמי כנער באצטדיון רמת גן צוהל בזכייה של מכבי חיפה ב-1998. הגמר הוא אירוע חגיגי במעמד הנשיא ולעיני 40 אלף צופים ומבחינתי זו חוויה ענקית. אני מאמין שבסיום המשחק הנשיא יעביר את הגביע מתל אביב לחיפה".

אוהדי הקבוצה, אשר לפחות 20 אלף מתוכם צפויים להיות במגרש לאחר שהתנפלו על הכרטיסים בשבוע שעבר, החליטו להמריץ את השחקנים ותלו שלטים במתחם האימונים בכפר גלים. על השלטים נכתבו תאריכי הזכיות הקודמות בגביע ובשלט המרכזי: "2011 זה הזמן שלכם".

האוהדים שלא הצליחו לרכוש כרטיסים עד אתמול מתכוונים להגיע לחוף דדו בעיר, שם יוקרן המשחק על גבי מסך ענק.

הרכב צפוי : ניר דוידוביץ', אייל משומר, אריק בנאדו, אנדריי פיליאבסקי, פיטר מסיללה, סיידו יאיא, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, יניב קטן, תומר חמד, ולדימיר דבאלישווילי.

בסימן סוף העונה, ערכה אמש הפועל תל אביב את האימון המסכם והאחרון שלה לעונת 2010/1 לקראת גמר גביע המדינה. אימון הקבוצה היה מרגש יחסית, לאור העובדה כי הקבוצה תשנה את פניה לרוב בעונה הבאה, וכי מספר רב של שחקנים ששיחקו יחדיו יעברו לקבוצות אחרו. השחקנים שעוזבים את המועדון בוודאות - וינסנט אניימה, דני בונדר וערן זהבי, אף זכו לגביעי הוקרה מהאוהדים כאות הערכה על תרומתם לקבוצה במשך השנים.

מהאימון עולה כי בונדר לא ייכלל בסגל למרות שהשתתף באימון המסכם. בסיומו חש כאבים עזים במפשעה, פנה לצוות המקצועי ואמר כי הוא לא יוכל לשחק. לאחר האימון אמר המגן: "אני מאוד מתוסכל וממש עצוב. היה לי ממש חשוב לקחת חלק בגמר ולהיות חלק מהמאמץ לזכות בגביע עבור הקבוצה. אני מקווה מאוד שהחברים שלי ידעו לעשות את העבודה כדי שנסיים את העונה בטעם טוב".

מלבד בונדר, גם מריו פצ'אלקה וגילי ורמוט לא ייכללו בסגל עקב פציעות. את מקומו של בונדר יתפוס דדי בן דיין באגף שמאל, כאשר מלבד חילוף זה, ההרכב שפתח לפני כשבוע וחצי בדרבי התל אביבי יישאר זהה.

באסיפת הקבוצה, אלי גוטמן לא התייחס כלל למכבי חיפה, מלבד כך שהראה קטעים ממשחקה בחצי הגמר מול מכבי נתניה (2:3). המאמן האדום שגם צפוי לעזוב את הקבוצה בתום העונה, התייחס רק לדברים ששחקניו צריכים לעשות במשחק כדי לנצח: "אנחנו צריכים להגיע מחויבים ומרוכזים מהדקה הראשונה. אסור שיהיו פערים בינינו, חייבים לחזור לעמדות. זה משחק שאי אפשר לתקן אחריו".

הרכב משוער הפועל תל אביב: וינסנט אניימה, עמרי קנדה, וואליד באדיר, ביוואן פרנסמן, דדי בן דיין, שי אבוטבול, אביחי ידין, ערן זהבי, סלים טועמה, בן שהר, טוטו תמוז.

אני רוצה ומאמין שחיפה ינצחו, תנו בהימורים!!!

iMoroSs iMoroSs מנותק אדמין בשרת GTA DeathMatch לשעבר
    קיבל לייק
    495 פעמים
    דאבלללללללללללללללללללל ירוק!

PinkWeed PinkWeed מנותק מנהל פורום ספורט כללי ו-TF2
    שם פרטי
    פנחס
    קיבל לייק
    360 פעמים
    הגביעעעעעעעעעעע אדום

_InterSyS_ _InterSyS_ מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    סעמק ניסיתי להשיג כרטיסים , כלום:|
    תהנו מי במשחק XD

היום-מכבי חיפה חוגגת דאבל~!!!!11111חדחדחדחדחד

הסמל האישי של _BoGaTi_
    _BoGaTi_ _BoGaTi_ מנותק מתקדם
    שם פרטי
    Joei_Silverston
    קיבל לייק
    60 פעמים
    חייפה לוקחת !
    איזה כיף לדוד שלי הוא במשחק

שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    424 פעמים
    גועל נפש איך הפועל משחקים , פשוט גועל נפש

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    תוצאת מחצית :
    הפועל תל אביב 0:1 מכבי חיפה
    הפועל התחילה טוב יותר ובדקה השנייה הפתיעה כאשר סלים טועמה כבש מבישול יוצא מן הכלל של זהבי, לאחר השער הפועל התגוננה וחיפה תקפה, השליטה של חיפה.

עריכה: הדעה שלי - בונקר מסריח של הפועל פשוט בושה

הסמל האישי של RapeJoiNt
    שם פרטי
    אלון
    קיבל לייק
    580 פעמים
    תוצאת סיום -
    הפועל תל אביב 0:1 מכבי חיפה
    שיחקו משחק מגעיל.

שם פרטי